Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Kako je dosadno bez Jekic...ona je svaki dan bila ovde...najaktivnija cekalica...

Nadam se da će se vratiti kad se malo iskulira. Mislim da se baš iznervirala oko one rasprave. A gde je suncokret? Da nije na moru?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadam se da će se vratiti kad se malo iskulira. Mislim da se baš iznervirala oko one rasprave. A gde je suncokret? Da nije na moru?

:lol: Koje crno more, nema se para za more ove godine <_< Tu sam ja kiki, vrtim se po malo na temama, a plusice sam zapostavila jer nemam sta pametno da napisem za sebe, pravim pauzu, pa tamo krajem godine se nadam da cu opet biti cekalica, idemo dalje, nema odustajanja ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadam se da će se vratiti kad se malo iskulira. Mislim da se baš iznervirala oko one rasprave. A gde je suncokret? Da nije na moru?

Svi spominjete raspravu,a ja nemam pojma o kojoj raspravi se prica...hoce li neko da mi objasni? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo stigoh i ja! Tačnije stigla sam u petak, ali smo u haosu, krečimo, pa nikako da stignem da se javim...i sad sam svratila samo na brzaka da vidim šta ima ovde. Lepo smo se proveli, odmorili, brali trešnjice koliko smo mogli, jer je mm ostavljao cigarete, pa je bio malo nervozniji, krizirao je, ali ipak je bitnije da ih ostavi, pa i da preskočimo ovaj mesec...danas mu je 7. dan bez njih, a inače je baš strastven pušač, nadam se da će izdržati i zbog njega, a i zbog sebe...

Novim trudnicama čestitam od sveg srca!!!

Ali me je mnogo rastužilo što je Jekić otišla, ne znam šta je povod tome, ali znam da će mi nedostajati ovde i želim da joj kažem ovo - JEKIĆ VRATI SE, OVDE SU UVEK DOBRODOŠLA, BAR ŠTO SE MENE TIČE, A SIGURNA SAM I VELIKE VEĆINE ČLANICA...LJUBIM TE!!!t4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E čekalice moje,da vas pitam,jel se pripremate za trudnoću sa nekim vitaminima,šta pijete?Izvinjavam se ako sam ovo negde drugo trebala da pitam,ne mogu sad da tražim. Ja pijem folnak. Čula sam i za vitamin E,al ne znam za čega se on pije i dal bi i to moglo kao folnak onako na svoju ruku ili to ipak treba da odredi doktor? Ajde ako neka zna,da me posavetuje... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kikiriki samo napred ja navijam za tebe :lol: :lol:

Ti za sad vodiš sa 3:1 :D

pa moram bar malo da se približim :D

E čekalice moje,da vas pitam,jel se pripremate za trudnoću sa nekim vitaminima,šta pijete?Izvinjavam se ako sam ovo negde drugo trebala da pitam,ne mogu sad da tražim. Ja pijem folnak. Čula sam i za vitamin E,al ne znam za čega se on pije i dal bi i to moglo kao folnak onako na svoju ruku ili to ipak treba da odredi doktor? Ajde ako neka zna,da me posavetuje... :unsure:

Ja sam pila folnu za prvu trudnoću, i tamo piše da folna treba da se pije i tri meseca pre trudnoće. Mada ne znam kako su smislili da mi znamo koja su to tri meseca pre nego što zatrudnimo, ne znam :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: Koje crno more, nema se para za more ove godine <_< Tu sam ja kiki, vrtim se po malo na temama, a plusice sam zapostavila jer nemam sta pametno da napisem za sebe, pravim pauzu, pa tamo krajem godine se nadam da cu opet biti cekalica, idemo dalje, nema odustajanja ;)

Biće beba! Sad iskuliraj kad već tako treba, pa daće bog i za tebe nekog maleckog anđelčića :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svi spominjete raspravu,a ja nemam pojma o kojoj raspravi se prica...hoce li neko da mi objasni? :unsure:

Idi na ćeraćemo se još temu, tamo imaš sve nesuglasice članica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo stigoh i ja! Tačnije stigla sam u petak, ali smo u haosu, krečimo, pa nikako da stignem da se javim...i sad sam svratila samo na brzaka da vidim šta ima ovde. Lepo smo se proveli, odmorili, brali trešnjice koliko smo mogli, jer je mm ostavljao cigarete, pa je bio malo nervozniji, krizirao je, ali ipak je bitnije da ih ostavi, pa i da preskočimo ovaj mesec...danas mu je 7. dan bez njih, a inače je baš strastven pušač, nadam se da će izdržati i zbog njega, a i zbog sebe...

Vidim ja da nećeš ti još dugo da se zezaš po ovoj temi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao devojke,jedva ulovih vreme da se javim,pristigli i mi sa odmora,super nam je bilo....tresnjice brali redovno,ovih dana ocekujemo rezultate,ali sve mi se nesto cini da ni ovaj put nije onaj pravi.....nemam vremena da citam sta se desavalo dok nisam bila tu,ali svakako vam zelim svima ubrzo plusice :rolleyes: ....vidim da Jekic pravi pauzu,i krivo mi je sto se nece druziti sa nama,ali je i razumem,nadam se da ce nas uskoro iznenaditi sa lepim vestima....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja danas dala bris i krv na kontrolu pre trudnoce. Nisam znala da se na rezultate ceka 2 nedelje :huh: Nikad nisam toliko cekala!?!!? A meni plodni dani pocinju za 2 dana :huh: Zeznuce me laboratorija ovaj mesec.

Ali mi je lekar na pregledu rekao da je sve ok, samo predostroznosti radi (zbog spontanog u martu) da proveri i laboratorija...

A meni se ne ceka :rolleyes: Verovatno je sve ok... Sta moze biti toliko strasno da bi mi zabranili trudnocu?!?!? Da se ja ipak bacim na posao? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja danas dala bris i krv na kontrolu pre trudnoce. Nisam znala da se na rezultate ceka 2 nedelje :huh: Nikad nisam toliko cekala!?!!? A meni plodni dani pocinju za 2 dana :huh: Zeznuce me laboratorija ovaj mesec.

Ali mi je lekar na pregledu rekao da je sve ok, samo predostroznosti radi (zbog spontanog u martu) da proveri i laboratorija...

A meni se ne ceka :rolleyes: Verovatno je sve ok... Sta moze biti toliko strasno da bi mi zabranili trudnocu?!?!? Da se ja ipak bacim na posao? :P

U takvoj situaciji sam ja bebu i napravila :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ubedila si me Tanja! Moras priznati da mi je trebalo malo vise...ali si me ubediiiilaaaaa!!! :D Ziveo avgust!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja danas dala bris i krv na kontrolu pre trudnoce. Nisam znala da se na rezultate ceka 2 nedelje :huh: Nikad nisam toliko cekala!?!!? A meni plodni dani pocinju za 2 dana :huh: Zeznuce me laboratorija ovaj mesec.

Ali mi je lekar na pregledu rekao da je sve ok, samo predostroznosti radi (zbog spontanog u martu) da proveri i laboratorija...

A meni se ne ceka :rolleyes: Verovatno je sve ok... Sta moze biti toliko strasno da bi mi zabranili trudnocu?!?!? Da se ja ipak bacim na posao? :P

Ja bih se bacila na posao... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bacicu se na posao! Necu ni ta dva dana da cekam!!! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahaha, neka bude plodan i uspešan mesec avgust!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahaha, neka bude plodan i uspešan mesec avgust!

AMIN! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic ....vrati seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E čekalice moje,da vas pitam,jel se pripremate za trudnoću sa nekim vitaminima,šta pijete?Izvinjavam se ako sam ovo negde drugo trebala da pitam,ne mogu sad da tražim. Ja pijem folnak. Čula sam i za vitamin E,al ne znam za čega se on pije i dal bi i to moglo kao folnak onako na svoju ruku ili to ipak treba da odredi doktor? Ajde ako neka zna,da me posavetuje... :unsure:

Ja pijem folnak, i ranije sam to pila zbog anemije u kombinaciji sa gvožđem i vitaminom c...a uzimam i oligovit, ali ne zbog moguće trudnoće, nego apetita, a i bolje se osećam, bolja mi je krvna slika, ne moram onda stalno da pijem gvožđe...

Idi na ćeraćemo se još temu, tamo imaš sve nesuglasice članica...

Ja tu temu nikako ne mogu da nađem, molim te postavi link ili mi kaži gde je :unsure:

Vidim ja da nećeš ti još dugo da se zezaš po ovoj temi :)

Videćemo, ja se nadam, ali ne znam kakvi su planovi onoga gore :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čekalice se nešto ućutale, više od 24 časa nijedan post :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

r7c-images.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

r7c-images.jpg

Tico,tek sad sam videla tvoj tiker-FANTASTICAN JE!Samo guraj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tico,tek sad sam videla tvoj tiker-FANTASTICAN JE!Samo guraj!

Gde si bre ti??? Cekam da se javis...dal bese 20.jul ili 20. avgust???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde si bre ti??? Cekam da se javis...dal bese 20.jul ili 20. avgust???

Poslala ti PP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

876e4359ba691aa1650f8b20fbf1e945.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.