Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

garant bi došla m1826.gif

I ćutala <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sad sam se bas lepo ismejala blesave ste....

:smajlikojibrisesuzeodsmeha:

citavo zdravstvo na lomacu....

Ovo ovde dodje ko terapija smejanja. E duže ce da živimo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubo imaš podrum a ne zoveš da degustiramo. Volemo i mi vina i rakije

Poseban pozdrav za ujnu od Stevice

Secam se da smo se dogovarale jos proleca 2011. za viDZanje u mojoj vikendaji, na srecu neke su opravdano izosatale a neke od vas jos nisu bile cekalice. Sad moramo ponovo da se dogovaramo, a ti i tm kad se budete vencavali u Krusedolu svratite da zalijemo ;)

Ljubo,Hvala! Ne znam kako je moguce da imam policisticne jajnike kad mi ni jednom to nije receno, a radila sam vaginalni UZ dva puta u toku ove godine.. Ja vise ne znam sta da radim.. Sto je najgore ni ne znam sta je problem..

Rekoh ti ja da samo zakljucujem na osnovu iscitavanja interneta sto nikako ne treba uzeti za 100% merodavno. To sto sam ja napisala je pretpostavka ali ima osnova da se posumnja ili na PCOS ili na smanjene rezerve jajnih celija. Ti ispitaj za detalje svog dr, narocito ako ti kaze da su rezultati u redu. A kao sto sam i napisala, dalje pracenje hormona kroz ciklus ce pokazati potpuniju sliku. U svakom slucaju ako i postoji neki disbalans, meni ne deluje da je nesto strasan, sve se krece u granicama i uz neku terapiju bi trebalo brzo da se izbalansira. Mozda da probas sama sa cajevima ili ove Femisan A kapi ako te mrzi da ih kuvas, ne bih jos da ih hvalim, tek sam pocela da ih pijem, ali zene pisu da su zadovoljne.

ma normalna si..malo samo si mozda i pod stresom i sve te snaslo..a to za grudi hmmm neznam sta da ti kazem... ja kad sam ostala trudna imala sam silikone a ne ove moje male e ljubo....ja nemogu da pricam...sta god hocu da kazem ja pocem da placem... i znate kako me je jos ponizavala sveki... kaze eto uzela sam godisnji moram da sredjujem dvoriste u haosu je a nema ko...a zna da ja moram samo da lezim i da sad nemogu da radim ... uffffff

Ti ni ne treba nista da pricas a ni bilo koga uopste da gledas i slusas. Tm treba da te zastiti od svoje majke i njoj da objasni milom ili silom :P da te ne maltretira i da te se kloni ako vec ne ume da te mazi i pazi.

Anchy07 navijam za tebe

I ja :smajlicacirlidersica:

tacno o tome smo juce ja i mm pricali....kako su nam u svim drzavnim ustanovama svi namcori....

ja ne verujem da uvek pokusas da kliknes,ja se nekad neckam i kad je pravi klik....

nego reci ti meni kad ce biti vina?

joj i mi cemo ove godine praviti jedva cekam....:smajlikojisekaostidi:

I ja se neckam ali uvek kliknem, sta ako nesto propustim :o:D

Vina ima uvek, iz prethodnih berbi a ovo novo tek za koji mesec

odoh kod oftalmologa , mozda kad mi promeni dioptriju ugledam dve crtice

Mos''misliti kakav ja dobar vid imam kad sam idela na testu 3 crtice :blink::lol:

Sad si se setila da kažeš, kad sam trudna? A joj što mi se pije alkohol..

Za tebe širaaaaa :D

Jagodice, njus njus - mirises ;) mada moram da malo ublažim jer to plakanje i tuga su vise karakteristicni za vesticaru, u trudnoci si ko na bendžosima. Ali, svakome su simptomi drugaciji, će vidimo šta tvoji znače.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mozem da citiram :( moram jedan po jedan a to je mnogo komplikovano :P

Anchy i ja imam takav osecaj, a mozda i treba da se tako osecamo? a? :D :D

Slavka nas kulira mnogoo,a mozda ne zna kako da se javi :D aj da joj objasnimo :D :D

Ellie i meni je tako bilo u prvoj trudnoci,ali sad stvarno mi je nemoguce....mislim da vec dosadjujem sa tim 'nemoguce'

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Secam se da smo se dogovarale jos proleca 2011. za viDZanje u mojoj vikendaji, na srecu neke su opravdano izosatale a neke od vas jos nisu bile cekalice. Sad moramo ponovo da se dogovaramo, a ti i tm kad se budete vencavali u Krusedolu svratite da zalijemo ;)

Rekoh ti ja da samo zakljucujem na osnovu iscitavanja interneta sto nikako ne treba uzeti za 100% merodavno. To sto sam ja napisala je pretpostavka ali ima osnova da se posumnja ili na PCOS ili na smanjene rezerve jajnih celija. Ti ispitaj za detalje svog dr, narocito ako ti kaze da su rezultati u redu. A kao sto sam i napisala, dalje pracenje hormona kroz ciklus ce pokazati potpuniju sliku. U svakom slucaju ako i postoji neki disbalans, meni ne deluje da je nesto strasan, sve se krece u granicama i uz neku terapiju bi trebalo brzo da se izbalansira. Mozda da probas sama sa cajevima ili ove Femisan A kapi ako te mrzi da ih kuvas, ne bih jos da ih hvalim, tek sam pocela da ih pijem, ali zene pisu da su zadovoljne.

Ti ni ne treba nista da pricas a ni bilo koga uopste da gledas i slusas. Tm treba da te zastiti od svoje majke i njoj da objasni milom ili silom :P da te ne maltretira i da te se kloni ako vec ne ume da te mazi i pazi.

I ja :smajlicacirlidersica:

I ja se neckam ali uvek kliknem, sta ako nesto propustim :o:D

Vina ima uvek, iz prethodnih berbi a ovo novo tek za koji mesec

Mos''misliti kakav ja dobar vid imam kad sam idela na testu 3 crtice :blink::lol:

Za tebe širaaaaa :D

Jagodice, njus njus - mirises ;) mada moram da malo ublažim jer to plakanje i tuga su vise karakteristicni za vesticaru, u trudnoci si ko na bendžosima. Ali, svakome su simptomi drugaciji, će vidimo šta tvoji znače.

kod mene je sve karakteristicno za oba slucaja :DU pms-u placem,tresem,bacam-u trudnoci placem,tresem,bacam hahahahahah

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znači Ljubo dogovor pao,hoćem ja u vikendicu i u vinski podrum :rolleyes: al se samo pitam kuj ce nas izvadi iz tog podruma. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kod mene je sve karakteristicno za oba slucaja :DU pms-u placem,tresem,bacam-u trudnoci placem,tresem,bacam hahahahahah

:lol: bleso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo ovde dodje ko terapija smejanja. E duže ce da živimo ;)

da,da,da

Znači Ljubo dogovor pao,hoćem ja u vikendicu i u vinski podrum :rolleyes: al se samo pitam kuj ce nas izvadi iz tog podruma.

ocu i ja da zaglavim u Ljubinom vinskom podrumu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da,da,da

ocu i ja da zaglavim u Ljubinom vinskom podrumu :lol:

Sto se mene tice samo izvoli :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubo od koliko ti je stepeni rakija lozovaca? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubo, jel si prolazila kroz Al na putu za Soko Banju? Ako jesi (a verovatno jesi, mislim da ne postoji drugi put :P ) onda si prosla vrlo blizu moje kuce :D

Kako ti se dopalo kod nas na jugu? Bas mi je krivo sto smo se tako mimoisle :(

Idi bre, Anchy, kud baš sad da otputuješ? Možda smo baš tvog tatu pitali za put :P Pravo da ti kažem oči su mi se nauživale od divnih prizora, sela su mi divna iako stara, oronula i mahom napustena, ali ipak su mi nekako idilična. Naročito u ovo doba godine gde je sve u zlatnim bojama a moje oči navikle na ravnicu pa nisam mogla da se nagledam planina i pobrežja. Sa Soko Banjom i nisam nesto odusevljena, ocekivala sam da je drugacija, i dalje je moj favorit medju banjama Ribarska banja. Najvece iznenadjenje je Bovansko jezero za koje nisam ni cula a kamoli videla do juce - vozimo se mi ka banji kad izadjosmo na more :P PRELEPO, tirkizno zeleno, tu se vracam sledece godine na par dana 100%. Jos smo se prosetali centrom Jagodine, strasno je ziv grad za ponedeljek uvece. U Nisu sam bila vec jednom, ovaj put ne stigoh ni da se prosetam ali meni se svideo prosli put. Ovaj put jedini novi utisak (na osnovu devojaka i zena iz svatova) je da su Nislijke strasno vitke i zgodne, malo u estradnom fazonu i sve na strmoglavim stiklama i platformama koje sa prednje strane imaju 6-7 cm visine :blink: A ja ko pala sa Marsa, samo gledam kako igraju u njima i boli ih uvo sto ce noge da izlome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ćutala <_<

ha, ha , ha - e ste ludeee :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Idi bre, Anchy, kud baš sad da otputuješ? Možda smo baš tvog tatu pitali za put :P Pravo da ti kažem oči su mi se nauživale od divnih prizora, sela su mi divna iako stara, oronula i mahom napustena, ali ipak su mi nekako idilična. Naročito u ovo doba godine gde je sve u zlatnim bojama a moje oči navikle na ravnicu pa nisam mogla da se nagledam planina i pobrežja. Sa Soko Banjom i nisam nesto odusevljena, ocekivala sam da je drugacija, i dalje je moj favorit medju banjama Ribarska banja. Najvece iznenadjenje je Bovansko jezero za koje nisam ni cula a kamoli videla do juce - vozimo se mi ka banji kad izadjosmo na more :P PRELEPO, tirkizno zeleno, tu se vracam sledece godine na par dana 100%. Jos smo se prosetali centrom Jagodine, strasno je ziv grad za ponedeljek uvece. U Nisu sam bila vec jednom, ovaj put ne stigoh ni da se prosetam ali meni se svideo prosli put. Ovaj put jedini novi utisak (na osnovu devojaka i zena iz svatova) je da su Nislijke strasno vitke i zgodne, malo u estradnom fazonu i sve na strmoglavim stiklama i platformama koje sa prednje strane imaju 6-7 cm visine :blink: A ja ko pala sa Marsa, samo gledam kako igraju u njima i boli ih uvo sto ce noge da izlome.

Mučite me sa tim putovanjima, meni se tako ide negde strašno...A tek na more jooj :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ha, ha , ha - e ste ludeee :lol:

Ko? Gde? Na koga mislite :zbunjenismajli: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ko? Gde? Na koga mislite :zbunjenismajli: :lol:

na sve vas sem Slavke , ona je mlogo ozbiljna :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubo od koliko ti je stepeni rakija lozovaca? :D

:lol: Kaze se gradi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jagodice sumljiva si mLogo... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: Kaze se gradi

hahahahhaha :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jagodice sumljiva si mLogo... :wub:

upravo sam izmerila BT 37.6!!!! :o :o mlogo bre nesto,u popodnevnim casovima nije prelazila 37.3

VelNes voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: Kaze se gradi

Nek si joj rekla, i ja sam reagovala ovako :huh: -al da se ne mešam-mozda ona bolje zna, mozda je stručnjak za rakiju :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nek si joj rekla, i ja sam reagovala ovako :huh: -al da se ne mešam-mozda ona bolje zna, mozda je stručnjak za rakiju :lol:

:lol: Pa kad ona meni ne veruje da kod mene magarci imaju rogove,onda da joj kazem da rakija nema stepene nego grade :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I tako sad malo cutimo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.