Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Anchy07 navijam za tebe :lol:

I ja i ja :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy07 navijam za tebe :lol:

I jaaaaaaa :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O, za nedelju dana? Ajd i to da vidimo.

i ja cekam da vidim....cuda se desavaju,ali retko u Zemlji Srbiji....

Kriv je jer nije rascistio odnose sa bivsom, da jeste ne bi njoj palo na pamet da dolazi kod njega, a sa druge strane uzdigao svoju zenu dovoljno da njegovoj majci ne padne na pamet da je tako ponizava i stresira. Ja iskreno ne mogu da zamislim koliko je ta zena losa (sveki) kad je u stanju svojoj snaji pri tom jos i trudnoj da ovako nesto priredi.

ali bas svaki put

Strasno takice, kako se samo izivljavaju :angry: nadam se da ce te uspeti to da regulisete a ja i dalje ne mogu da verujem da smo mi koji zivimo u ovoj zemlji toliko losi ljudi, pre mislim da kad zaposljavaju ljude na tim radnim mestima im daju neke testove i biraju sve same namcore i baksuze jer kad bi svi bili ljubazni i srusretljivi onda bi i mi bili nasmejaniji za svoju decu, pa bi i ta deca rasla opustenije i postajala ljubazna i srusretljiva a to je bas bezveze i dosadno. Ne bi bilo nikakve akcije u zivotu i cekalica bi na nas bacala cvece a uciteljica bi bila balerina a ne stevica

Ali bas svaki put

tacno o tome smo juce ja i mm pricali....kako su nam u svim drzavnim ustanovama svi namcori....

ja ne verujem da uvek pokusas da kliknes,ja se nekad neckam i kad je pravi klik.... :P

nego reci ti meni kad ce biti vina?

joj i mi cemo ove godine praviti jedva cekam....:smajlikojisekaostidi:

Ciljam

Stavila sam par slicica :)

http://www.bebac.com...opic=238&st=480

prelepo.....

Dobro jutro drage moje

Stanje kod mene nepromenjeno,neko me pitao za test,pa necu raditi dok mi ne zakasni bar 4-5 dana...

Simptomi si isti,s tim sto me grudi ujutru kad ustanem razvaljivaju od bolova! Preko dana se smire ali na dodir su i dalje bolne i veeelike,sto mi je posebno drago

Kad legnem onda me razvaljuje stomak,imam grceve u jajnicima i tako...

Od jutros imam dve nove bubuljice! Majke mi ovakva nisam ni u pubertetu bila

Sinoc sam plakala i plakala i plakala,mm me pita sta mi je a ja jos vise,nemam pojma sta mi je...a kad sam cula pesmu od Snezane Djurisic 'Lepi moj' e tu kad nisam se ugusila u suzama....inace tesko se rasplacem

Jesam ja normalna????

nisi trudna si....mirisis na daleko....

Uspela deo da procitam, ali uglavnom sam videla sta se izdesavalo iz citiranih postova...

Sva sam se raznezila citajuci Suncetov post, drage moje doci ce jednog dana taj dan kada cemo i mi nesto slicno doziveti i podeliti medjusobno. Sunce uzivaj i mazi stomacic.

Dunjasuki slazem se sa ljubom, muza za vrat, to mora da prestane, neka jednom za svagda rascisti i sa bivsom i sa majkom, kakvo je to ponasanje :angry: .

Takice znam kako su grozni, osetila na sobstvenoj kozi :mellow: , ja isto nemam pravo na besplatno zdrastveno osiguranje jer imam u nasledstvu dve njivice (od kojih naravno ne mogu da se izdrzavam, jer trba imati i sredstva i mehanizaciju za obradjivanje)

Ciljam vas sve moje cekalice

ma eno njima njiva pa nek se natezu sa ovim sto nece da je prepise....

Cilj

Jesam,jutros 36.6...visoka je jos,meni su inace nize temp...uglavnom kad treba da dobijem bude 36.4 ili 36.2...ali ni to nista ne mora da znaci.Ma ne znam vise ni ja,znam samo da me drmaju hormoni ubijaju,i da se jako znojim ispod pazuha,jako mnogo..sve kaplje s mene.I da ne mozem da idem u WC,vec 5 dana nista :( :(

kupi Donat mg pa ujutru popi 2dc na gladan stomak....meni to resava uvek problem.....

Cilj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy07 navijam za tebe :lol:

I ja i ja :lol:

I jaaaaaaa :wub:

Uh, hvala, devojke, ali meni se cini da nece biti nista, ne znam zasto imam takav osecaj... :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

odoh kod oftalmologa , mozda kad mi promeni dioptriju ugledam dve crtice :blink:B):o

VelNes i *Sanja* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

odoh kod oftalmologa , mozda kad mi promeni diopriju ugledam dve crtice :blink:B):o

:o Mozda je to resenje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh, hvala, devojke, ali meni se cini da nece biti nista, ne znam zasto imam takav osecaj... :huh:

anchy07 - sad cu da trazim toljagu :D

cim se vratim ... odoh ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

anchy07 - sad cu da trazim toljagu :D

cim se vratim ... odoh ...

:huh::wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CILJ za dobro jutro..ako neko zna neka mi pomogne pokusavam da snimim tabelu bazalen da bih ne tamo prikacila ali mi ne polazi za rukom. kako kliknem na neki deo tabele otvori se prozor za unos podataka

Desni klik na sliku, pa save image as..

Jao, divno :wub:

Pa ti si super prosla ;)

Ma padaju stalno, evo danasnji je beo.

CILJ!!!

Ništa, čekamo sledeči :) Videla sam sličice na fb, baš ste uživali :)

Evo i ja se vratila iz Nis :P usput malo svracali u Soko Banju i Jagodinu.

Eh ja bih rado ali i ja imam sledeci vikend Grozdjebal u svom vinigradu :P jesam li se vec hvalila da imam vinski podrum :smajlikojilocevino: :smajlikojilocerakiju:

Sad si se setila da kažeš, kad sam trudna? :D A joj što mi se pije alkohol..

Dobro jutro drage moje

Stanje kod mene nepromenjeno,neko me pitao za test,pa necu raditi dok mi ne zakasni bar 4-5 dana...

Simptomi si isti,s tim sto me grudi ujutru kad ustanem razvaljivaju od bolova! Preko dana se smire ali na dodir su i dalje bolne i veeelike,sto mi je posebno drago

Kad legnem onda me razvaljuje stomak,imam grceve u jajnicima i tako...

Od jutros imam dve nove bubuljice! Majke mi ovakva nisam ni u pubertetu bila

Sinoc sam plakala i plakala i plakala,mm me pita sta mi je a ja jos vise,nemam pojma sta mi je...a kad sam cula pesmu od Snezane Djurisic 'Lepi moj' e tu kad nisam se ugusila u suzama....inace tesko se rasplacem

Jesam ja normalna????

meni je sve isto tako bilo, samo što nisam plakala :) I temp. obećava..Držim fige da nije veštica..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slavka c0132.gif

:lol: :lol: :lol:

Slavka, molim te, odazovi se!!! :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

Slavka, molim te, odazovi se!!! :lol: :lol: :lol:

da budemo prijatelji c0401.gif

jel tako Anchy?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh, hvala, devojke, ali meni se cini da nece biti nista, ne znam zasto imam takav osecaj... :huh:

Nadam se da te osećaj vara :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da budemo prijatelji c0401.gif

jel tako Anchy?

Tako je :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slavka c0132.gif

:smajlikojistojiporedSanjeimaseSlavki: :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mare srećno kod očnog pa da bude bolja dioptrija koja vidi dve crtice :rolleyes:

neca79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubo, jel si prolazila kroz Al na putu za Soko Banju? Ako jesi (a verovatno jesi, mislim da ne postoji drugi put :P ) onda si prosla vrlo blizu moje kuce :D

Kako ti se dopalo kod nas na jugu? Bas mi je krivo sto smo se tako mimoisle :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubo, jel si prolazila kroz Al na putu za Soko Banju? Ako jesi (a verovatno jesi, mislim da ne postoji drugi put :P ) onda si prosla vrlo blizu moje kuce :D

Kako ti se dopalo kod nas na jugu? Bas mi je krivo sto smo se tako mimoisle :(

Jel imate u Al dobre paprike ili sam ja nesto pobrkala. To se nesto sećam kad sam poslednji put sa mojih 14 god.išla u Soko banju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mare srećno kod očnog pa da bude bolja dioptrija koja vidi dve crtice :rolleyes:

ma kakav ocni Uco , sad sam poludela , imala zakazano u 14h , otisla , kad kazu doktorka na bolovanju , probajte sutra , valjda ce vas primiti , iako jos ne znamo da li ce uopste raditi sutra - bezobrazluk :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ode Slavka .... t23149.gif

garant je sad na nekom drugom forumu :lol:

a ja htela da je zovem da ide sa nama na kafu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ode Slavka .... t23149.gif

Ne voli nas Sanjice :(

ma kakav ocni Uco , sad sam poludela , imala zakazano u 14h , otisla , kad kazu doktorka na bolovanju , probajte sutra , valjda ce vas primiti , iako jos ne znamo da li ce uopste raditi sutra - bezobrazluk

E bezveze. A taman se ponadala da ce bar neka od nas da vidi dve crtice :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

garant je sad na nekom drugom forumu :lol:

a ja htela da je zovem da ide sa nama na kafu ;)

garant bi došla m1826.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slavka c0132.gif

:lol: :lol: :lol:

Slavka, molim te, odazovi se!!! :lol: :lol: :lol:

da budemo prijatelji c0401.gif

jel tako Anchy?

:smajlikojistojiporedSanjeimaseSlavki: :)

I ode Slavka .... t23149.gif

sad sam se bas lepo ismejala blesave ste....

:smajlikojibrisesuzeodsmeha:

ma kakav ocni Uco , sad sam poludela , imala zakazano u 14h , otisla , kad kazu doktorka na bolovanju , probajte sutra , valjda ce vas primiti , iako jos ne znamo da li ce uopste raditi sutra - bezobrazluk :angry:

citavo zdravstvo na lomacu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.