Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

idem zene nije mi dobro idem da se istusiram da dodjem sebi....hvala sto ste me saslusale...laka vam noc.... sve vas ljubim :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I evo može se reći da sam u neizvesnosti...

Danas sam trebala da dobijem, ali nisam. Zna tako ponekad da mi zakasni, ali nije skoro. Inače, nemam baš nikakvih simptoma, ništa me više ne boli, ni grudi ni stomak, za razliku od pre neki dan, pa videćemo...

Idem sad da čitam šta ste pisale...

drzimo fige da ne dodje....

Učo divan pogled!

Anchy dobro nam se vratila!

Takice šta se desilo?

Ko te diro,sad cu da dodjem :angry:

Ljubim te draga :)

jao Jagodice super za temp.! I ja izmerila sad i 37! A nisam bolesna, casna rec! Danas sam kukala na krsta i donji stomak, valjda nije prehlada ili Nilska bolestina!? cime su te nasekirali Takice? cilj

Takice sta se desilo?

odem ja danas da overim knjizicu koja je istekla u petak,i moja i od mm i od dece,kad tamo me maltene isteraju iz kancelarije,kao imamo njivu na sebe(prodli smo je pre 4godine...)ja izadjem odem po ugovor o prodaji,vratim se i opet cekam u kilometarskom redu,jel da se razumemo nema prednosti za trudnice,i opet me posalju na katastar po neki papir ja izadjem i pocnem da placem...odem na katastar ,a ovi na katastru nemaju takvu vrstu potvrde,ja se vratim i odem kod nacelnice i ona mrtva hladna kze uplatite sami osiguranje za sebe i decu....ja je pitam kako trudnica da bude bez zdravstvenog i mala deca(ajde dobro za mm)a ona bez da je trepnula,pa niste vi najvaznij ovoj drzavi...ja opet izadjem i pocnem da placem...i plakala sam tamo na hodniku sigurno 10tak min,dok nije dosao mm i on me jedva smirio....tako da sad nemam overenu zdravstvenu knjizicu, a treba da vadim krv prekosutra....i tako....

jaoo cujte sad ovaj crnjak... ja ti sad spremam veceru i cekam muzica..kad neko kuca... izadjem ti ja kad ono bivsa devojka mog muza sa kojom je bio tri godine... i koja je toliko neuspesno svasta pokusavala.. kad ona kao dosla da ga vidi a jaaaaaaaaa da umremmmmmmmmmmmmmmm

ja ne znam kako bi reagovala....strasno

Ne znam gde mi je tiker, ne vidim moj, ni od Takice, ni od Red :huh: ostale vidim.

Citacu sutra sve natenane, pa cu da odgovaram, ciljam vas sve, mrtva sam umorna od ovog odmora :lol: mi ustvari nismo ni isli na odmor nego sto bi rekli Englezi u sightseeing

ja ne vidim samo tvoj....

Ko želi da me vidi nek okrene B92,ja sam sa kosom vezanom u rep

pomislila sam da sam propustila neki snimak :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

b0513.gif

:lol:

Ode Uca i nasta tisina :lol:

:lol: vratio se Uca mirisniji nego ikad :D

idem zene nije mi dobro idem da se istusiram da dodjem sebi....hvala sto ste me saslusale...laka vam noc.... sve vas ljubim

Laku noć draga. Pokušaj da se ne nerviras,nisu toga vredni.

BlueFairy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a najvise me nervira sto znam da sad nisam trudna,da me to ne bi toliko pogodilo i da bi verovatno tamo se izvikala na njih i sve bi sredila....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

odem ja danas da overim knjizicu koja je istekla u petak,i moja i od mm i od dece,kad tamo me maltene isteraju iz kancelarije,kao imamo njivu na sebe(prodli smo je pre 4godine...)ja izadjem odem po ugovor o prodaji,vratim se i opet cekam u kilometarskom redu,jel da se razumemo nema prednosti za trudnice,i opet me posalju na katastar po neki papir ja izadjem i pocnem da placem...odem na katastar ,a ovi na katastru nemaju takvu vrstu potvrde,ja se vratim i odem kod nacelnice i ona mrtva hladna kze uplatite sami osiguranje za sebe i decu....ja je pitam kako trudnica da bude bez zdravstvenog i mala deca(ajde dobro za mm)a ona bez da je trepnula,pa niste vi najvaznij ovoj drzavi...ja opet izadjem i pocnem da placem...i plakala sam tamo na hodniku sigurno 10tak min,dok nije dosao mm i on me jedva smirio....tako da sad nemam overenu zdravstvenu knjizicu, a treba da vadim krv prekosutra....i tako....

Joj Takice :( Neverovatno kakvih ljudi ima u ovoj zemlji, i kakvi ljudi nama diktiraju život. Trebao je tm da uđe i da im "fino" objasni. Sa njima drugačije ne može..Nemoj da nerviraš, ne vredi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Takice :( A jesi li cula da ce uskoro trudnice moci na pregled (ili sta vec) bez overene knjizice? Nego dok taj zakon usvoje ti ces da se porodis...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drzimo fige da ne dodje....

odem ja danas da overim knjizicu koja je istekla u petak,i moja i od mm i od dece,kad tamo me maltene isteraju iz kancelarije,kao imamo njivu na sebe(prodli smo je pre 4godine...)ja izadjem odem po ugovor o prodaji,vratim se i opet cekam u kilometarskom redu,jel da se razumemo nema prednosti za trudnice,i opet me posalju na katastar po neki papir ja izadjem i pocnem da placem...odem na katastar ,a ovi na katastru nemaju takvu vrstu potvrde,ja se vratim i odem kod nacelnice i ona mrtva hladna kze uplatite sami osiguranje za sebe i decu....ja je pitam kako trudnica da bude bez zdravstvenog i mala deca(ajde dobro za mm)a ona bez da je trepnula,pa niste vi najvaznij ovoj drzavi...ja opet izadjem i pocnem da placem...i plakala sam tamo na hodniku sigurno 10tak min,dok nije dosao mm i on me jedva smirio....tako da sad nemam overenu zdravstvenu knjizicu, a treba da vadim krv prekosutra....i tako....

ja ne znam kako bi reagovala....strasno

ja ne vidim samo tvoj....

pomislila sam da sam propustila neki snimak :lol:

Jao Takice draga pa oni nisu normalni,nije ni čudo sto si se tako iznervirala,i ja bih. Jel to moze negde da se tuži,strašno... :angry: :angry: :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Takice strasno ,ne znam sta bih ti rekla pametno.Kako ste do sad overavali knjizice?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Otišla sam drage da slušam sta jastuci šapuću (sto bi rekao moj deka), oci mi vec na pola koplja.

Veliki ljubac od Stevice :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odoh zene moje drage da se malo omrsim,krajnje je vreme,oduzio mi se ovaj post

Laka vam noc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj Takice :( Neverovatno kakvih ljudi ima u ovoj zemlji, i kakvi ljudi nama diktiraju život. Trebao je tm da uđe i da im "fino" objasni. Sa njima drugačije ne može..Nemoj da nerviraš, ne vredi..

ma kad je on dosao ja vise nisam bila u mogucnosti ni da stojim,tako da me odmah vodio kuci....icemo sutra....

Takice :( A jesi li cula da ce uskoro trudnice moci na pregled (ili sta vec) bez overene knjizice? Nego dok taj zakon usvoje ti ces da se porodis...

ja cu se poroditi dok oni pocnu o tome i da razmatraju....

Jao Takice draga pa oni nisu normalni,nije ni čudo sto si se tako iznervirala,i ja bih. Jel to moze negde da se tuži,strašno... :angry: :angry: :angry:

kome da ih tuzim kad su svi oni isto dju**e....

Takice strasno ,ne znam sta bih ti rekla pametno.Kako ste do sad overavali knjizice?

preko biroa....

Otišla sam drage da slušam sta jastuci šapuću (sto bi rekao moj deka), oci mi vec na pola koplja.

Veliki ljubac od Stevice

dobro si se tukla pa sad na odmaranje :lol:

Odoh zene moje drage da se malo omrsim,krajnje je vreme,oduzio mi se ovaj post

Laka vam noc

uzivaj....Laku noc

Drage moje hvala vam sto ste me saslusale,sad mi je puno lakse....

Volim vas do najvece zvezde(tako kaze moja Una:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro...

Neco,pa kako beo? Mislim znam,tako je i meni do 7.nedelje bio beo ;)

eeee daj boze da i meni u sedmoj tek bude crtica ali da bar bude :( slaba vajda evo stomak krece da me boli dole nisko tupo..sve idem i gledam da nije krenula. nego razmisljam da li opet da uzimam yasmin jedno dva tri meseca da mi se stabilizuje ciklus a ionako ce posle uzimanja biti najplodniji period od tri meseca...nesto sam se psihicki premorila :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jagodice koliko si sebi dala fore do testa? Anchy a ti , trebalo bi je pregnil ispario? Drzim vam palceve i na rukama i na nogama.

Uco preko koje agencije idete? I mi trebali 28. u Budimpestu za vikend ako sve bude ok sa bebom i ako nam gin. dozvoli, mi bi trebali preko ag. El Greco.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A gde nam je Sanja? :huh:

:ph34r:

Falim vam, ha?! :wub:

Puknite od muke,al ja sam se družila sa idemo dalje i Mare08 :P

Divne devojke, stvarno ih je vredelo upoznati :rolleyes:

My heart, M@r@, valentina i 6 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Falim vam, ha?! :wub:

Puknite od muke,al ja sam se družila sa idemo dalje i Mare08 :P

Divne devojke, stvarno ih je vredelo upoznati :rolleyes:

delimo misljenje, mislim na Mare08, a nisi ni ti losa! Salim se naravno!!! Prosto je bilo divno upoznati tako pozitivne i sjajne osobe!!! Mislim Sanja sta da ti kazem... 7... A Mare08 :wub: :wub: :wub: uskoro opet kafica!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ellie, kako si mi? :)

Tek sad videh, pa dobro sam, još uvek nemam nikakvih tegoba.. Bilo mi je muka ali to je nešto brzo prošlo..

Kako si ti? Kad pada testić da se nacrtam ovde? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Falim vam, ha?! :wub:

Puknite od muke,al ja sam se družila sa idemo dalje i Mare08 :P

Divne devojke, stvarno ih je vredelo upoznati :rolleyes:

delimo misljenje, mislim na Mare08, a nisi ni ti losa! Salim se naravno!!! Prosto je bilo divno upoznati tako pozitivne i sjajne osobe!!! Mislim Sanja sta da ti kazem... 7... A Mare08 :wub: :wub: :wub: uskoro opet kafica!

bravo devojke....a slikice?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro.....

Odoh sad da vadim krv pa na posO, kuckamo se popodne...

Cilj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CILJ za dobro jutro..ako neko zna neka mi pomogne pokusavam da snimim tabelu bazalen da bih ne tamo prikacila ali mi ne polazi za rukom. kako kliknem na neki deo tabele otvori se prozor za unos podataka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro drage moje :)

Ciljam vas sve :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro jutro mamice 2013! Joco -sto ja ne volim to bockanje, uh... al sta da se radi, sve zbog bebica. Neco- nisam se bavila bazalnom al i da jesam ne bi smela da cackam na novom forumu, znas koliko puta me je zezno za osnovnu stvar. Nedostaje mi Empress, svejedno, ... javite se! Sestice mi uskoro radimo testice, bas bi bilo kul da nam se crtice dupliraju. Ponavljam Ivancicin moto: Don't sekiracija, relax i uzivancija! Javljam ako upali!!!:-)

svejedno voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro... :)

Ja opet poranila, nikako da se odvalim od spavanja :D Ko medved sam - samo bih da kun tam...

Kako ste vi? :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.