Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Sunce sva sam se raznezila od tvog posta :wub:

Ljubim te u skocka :wub:

A da si videla mene samo kako sam se pogubila, mama mi bila tu, ona počela da mi se smeje. Možda zvuči blesavo ali ja sam tek juče posle tog doživljaja postala svesna da imam bebu u stomaku.

*Jagoda* i Ljubinka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan mame 2013 :D

Kako ste mi??? Ja i dalje nemam smajlije i ne mogu normalno da postavljam postove ,vec moram da idem na "vise opcija odgovora"..Ne znam sta se desava o.O

Sunceeeeeee divno,divnoooo!!! :** Ljubim skocka malog :)

Gde nam je Anchy??? Nesto ne vidim da se javlja??? o.O

Suncokret voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A da si videla mene samo kako sam se pogubila, mama mi bila tu, ona počela da mi se smeje. Možda zvuči blesavo ali ja sam tek juče posle tog doživljaja postala svesna da imam bebu u stomaku.

:wub: :wub:

Dobar dan mame 2013 :D

Kako ste mi??? Ja i dalje nemam smajlije i ne mogu normalno da postavljam postove ,vec moram da idem na "vise opcija odgovora"..Ne znam sta se desava o.O

Sunceeeeeee divno,divnoooo!!! :** Ljubim skocka malog :)

Gde nam je Anchy??? Nesto ne vidim da se javlja??? o.O

Anchy je na mini odmoru stize sutra ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ahaaa e pa onda dobro :))

A vi kako te?? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ahaaa e pa onda dobro :))

A vi kako te?? :D

Kako si ti Džagoda, je l' su se rešili problemi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da vam kazem nesto u poverenju :D

Juce sam trebala da dobijem,nisam jos...Grudi su mi kao baloni,stomak me boleo sinoc,sve mislim dobila sam..ono nista...Danas me ne boli...Bubuljice imam bar tri one velike ufff...jel moguce da zbog antibiotika ispijenog jos odavno i vaginaleta Gynophilus meni zakasni??

Odnos je bio samo jedan posle antibiotika i prve ture vaginaleta,to je bio 21dc,racunala ja juce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

<p>

Da vam kazem nesto u poverenju :D

Juce sam trebala da dobijem,nisam jos...Grudi su mi kao baloni,stomak me boleo sinoc,sve mislim dobila sam..ono nista...Danas me ne boli...Bubuljice imam bar tri one velike ufff...jel moguce da zbog antibiotika ispijenog jos odavno i vaginaleta Gynophilus meni zakasni??

Odnos je bio samo jedan posle antibiotika i prve ture vaginaleta,to je bio 21dc,racunala ja juce.

Navijamo za tebe :) jagodice kod mene vec danima samo - opcija vise odgovora :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobar dan..dobar dan :D jaoo el ste gledali prvi glas srbije :D onaj decko sto muca kako je pevao divno a on je dobar lik bas a bilo mi krivo kako su mu se smejali.. ja se rasplakala :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da poželim dobrodošlicu novim čekalicama :)

Hvala na dobrodoslici :)laka trudnoca ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobar dan..dobar dan :D jaoo el ste gledali prvi glas srbije :D onaj decko sto muca kako je pevao divno a on je dobar lik bas a bilo mi krivo kako su mu se smejali.. ja se rasplakala :(

Al' zato im je posle zapušio usta :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobar dan..dobar dan :D jaoo el ste gledali prvi glas srbije :D onaj decko sto muca kako je pevao divno a on je dobar lik bas a bilo mi krivo kako su mu se smejali.. ja se rasplakala :(

Extra je pevao..i ja sam se u pocetku smejala..a posle nisam mogla da verujem kako peva..izvinio se Vlado odmah na pocetku sto se smeje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da vam kazem nesto u poverenju :D

Juce sam trebala da dobijem,nisam jos...Grudi su mi kao baloni,stomak me boleo sinoc,sve mislim dobila sam..ono nista...Danas me ne boli...Bubuljice imam bar tri one velike ufff...jel moguce da zbog antibiotika ispijenog jos odavno i vaginaleta Gynophilus meni zakasni??

Odnos je bio samo jedan posle antibiotika i prve ture vaginaleta,to je bio 21dc,racunala ja juce.

A da izmeriš temperaturu sad, onako s' nogu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na dobrodoslici :)laka trudnoca ...

Hvala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Al' zato im je posle zapušio usta :D

da...xexe pogubili su se :D hm sve sam navijala za njega :D ooo osecam da cu i ja otici u pevace stalno pevam blagoooooo onom ko rano poludi :D ojsa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da...xexe pogubili su se :D hm sve sam navijala za njega :D ooo osecam da cu i ja otici u pevace stalno pevam blagoooooo onom ko rano poludi :D ojsa :D

Uglavnom su svi bili dobri, najludji mi je onaj sa menadžerom :lol: ovaj propao kroz rupu a menadžer za njim :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uglavnom su svi bili dobri, najludji mi je onaj sa menadžerom :lol: ovaj propao kroz rupu a menadžer za njim :lol:

da i ona mala iz cg valda ona mi je isto bas ok bila :D al taj sa menadzerom ja sam se pokidala kakvi likovi :D ma to garant momak i devojka.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo merila BT 37.5 :o nisam bolesna,majke mi. Kud ne izmeri jutros.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da i ona mala iz cg valda ona mi je isto bas ok bila :D al taj sa menadzerom ja sam se pokidala kakvi likovi :Dma to garant momak i devojka.....

:lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo merila BT 37.5 :o nisam bolesna,majke mi. Kud ne izmeri jutros.

:D :D ajd' po test ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ne ne,necem ja test raditi bezveze,ionako nemam pare :( Cekacu ja...bas taj jedan odnos da utrefi i to 21dc pa bas ne verujem..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ne ne,necem ja test raditi bezveze,ionako nemam pare :( Cekacu ja...bas taj jedan odnos da utrefi i to 21dc pa bas ne verujem..

Verujte,ali ne preterujte :D seti se slike ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ne ne,necem ja test raditi bezveze,ionako nemam pare :( Cekacu ja...bas taj jedan odnos da utrefi i to 21dc pa bas ne verujem..

A ne ne,necem ja test raditi bezveze,ionako nemam pare :( Cekacu ja...bas taj jedan odnos da utrefi i to 21dc pa bas ne verujem..

Svašta s'tobom, misliš da je nemoguće? Sve je moguće ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Verujte,ali ne preterujte :D seti se slike ;)

:******

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svašta s'tobom, misliš da je nemoguće? Sve je moguće ;)

pa znas kako Sunce moje,skoro dve god intezivno i nista...ovaj jedan put mi tako deluje ne moguce ba zbog toga,no dobro,cuda se desavaju ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pocela me boleti ledja, nadam se samo da nije glupi pms :( 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.