Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

E plusici moji kako ste, jedva sam dosla do kompa, jeste li mi sve dobro, cesto sam mislila na vas, jel ima neki pozitivan testic ako moze referat u kratkim crtama, kod kume sam na njenom kompu pa ne mogu dugo da se zadrzim za kompom.

Znam samo da odbrojavamo za Anci do njenog testica, jedva cekam :wub: bice tu plus ko kuca.

puno poljubaca i tebi i bebicama.....

Evo me :)

cico.... :wub:

cilj za sve mame 2013. :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Maro al si cica :rolleyes: bas ti je slatko aljince, vidim ipak si se predomislila, sto se mene tice ova mi je jos lepsa od prethodne.

I ja danas bila na jednom krstenju a sutra na drugo krstenje i vencanje u Nis. Celo leto za gde god da se spremam nosim jednu istu stvar jer su sva desavanja sa razlicitim ljudima, jedino sam mm ista. Prosle nedelje kad sam to isto obukla za sestrin rodjendan pitam ga kako izgledam, on kaze OK, ja njemu - pa mozes i neki prosireni kompliment da mi udelis a on meni - pa pre 2 meseca sam ti rekao da ti to dobro stoji i da dobro izgledas :lol:

Gle nigde nikog

Raspitala sam se u nekim apotekama i taj Femisan A kosta oko 900 din. Jel tako i kod vas? Ne znam koliko traje ta jedna bocica

Ja dansa kupila u Lillyju za 849 din. i racunala sam pise da je 30 kapi po 0.75 ml za jednu dozu, uzima se 2-4 puta dnevno. U bococi ima 30 ml sto je za 40 doza pa ako koristimo 3 dnevno (ja cu toliko) to je za 13 dana. Pa da vidimo!

Aaaaaaaaaaa mrzim da mažem nokte!!!

I jaaaaaaaa! Sve mrzim oko noktiju, spasilo me ovo ojacavanje sa gelom ali me i za to mrzi da idem na korekcije <_<

stvarno opet mi nije ni palo na pamet..eh, bas sam neka

Evo vucem te za nosic ovako virtualno, ako nesto znaci

Ma nesto smo bili u trci frci, kad sam vas upoznavala, htela da kazem muzu "Ovo je LJubinka" i onda sam se zaustavila i u momentu nisam mogla da ti se setim pravog imena

A Sava je pravi medenjak, pilence, obozavam plavokosu decicu

Rekla sam da cu da farbam Saru u plavo kad se rodi Salim se..ja sam bila plavkasta kao dete, ali zlatno plava, a sad mi je bas tamna prirodna kosa, i mm je smedj..tako da tesko da ce mala biti plava

Pa i ja sam se sa Savom bas iznenadila, ja sam prirodno smedja, mada sam bila plava kao dete ali ne bas toliko ko Savke i smedjooka sam, mm isto sav smedj i svi nasi roditelji tako a ja rodih belo i plavooko dete.

Aj vazi za nos, bolje da me vuces i virtuelno nego nikako. Danas su me dve trudnjace povukle za nos, ali sam to morala da iskukumavcim <_<

CILJ!!! Kuckamo se u utorak

Lepo se provedi :rolleyes: Zao mi je sto cemo se mimoici ali bice jos prilika. Ako si sad stvarno trudna ima i ja da idem u Budimpestu, majke mi :P

uco, cekalice, natadjuro, pozdrav! Samo da dodam jos nesto protiv kapi- cula sam da je persun kontraindikovan u trudnoci. Ja vitamincicima dopingujem moje sisteme, a redovnu zdravu ishranu praktikujem kad god stignem. Kako odmor puno pomaze zdravlju osvedocila sam puno puta ali on mi trenutno najveci luksuz. Poljupci mile moje!

Na Femisan A kapima pise da ih ne smeju koristi trudnice, dojilje, deca do 12 godina i osobe sa inflamatornim oboljenjem bubrega.

uco, znam to al npr. i caj od uve ima isto dejstvo i isto je kontraindikovan -cak zabranjen od strane nekih autora! Volela bi da se bolje obavestim o kapima ali to cu moci tek u pon. kad cu ici u drugu apoteku koja je bolje opremljena pa cu traziti da procitam uputstvo. Ova recenica ce sigurno stajati- trudnice posavetujte se sa lekarom pre uzimanja! cilj

Imali smo ovde ranije polemiku na tu temu jer se mnogim trudnicama preporucuje uvin caj i ni jedna nije imala problema a resila se upale besike bez drugih lekova. Ko ce ga znati.... recimo ni caj od nane se ne preporucuje jer ubrzava cirkulaciju pa moze da izazove pobacaj.

Ima da ih pijem .Inace,i moja doktorka je bas bezveze.Mada kod mene u gradu,ni oni privatnici nisu od koristi.

Mnogo volim Bajinu Bastu

Moja baka,koja se jako dugo,nekih 15 godina bori sa rakom,imala je bolove u donjem delu stomaka.Sumnjala je da je sugava bolest i jajnike zahvatila,ali je otisla kod ginekologa i kao sve je ok.Kasnije je od prijateljice cula da pokusa da mu ponudi novac,jer nalazi markera su rasli.I na kraju je tako i uradila.Ponudila novac,i covek je operisao.Katastrofa. A nece da te upute dalje

ZGROZ :angry: Ne volim lekare iz Bajine Baste

bas je pusto kad god dodjem da vas vidim il nema nikog il dve tri al nek ste mi vas dve tu ja veceram odprilike vec satvremena nemogu da postignem i mis da drzim i sendvic a ovako jako sam ti tuzna vec danima danima el sam ja razmazena?? sad sam trudna i ja se sad bojim ??

Dunja, draga, pa najnormalnijja stvar je da se bojis, pa sta si ti sve morala da prezivis, ja ti se divim kako uopste imas hrabrosti da probas ponovo. Dobro je da se plasis i treba jer strah nas cini pazljivijim i nece ti dozvoliti da se opustis nego da odreagujes i na najmanji znak da se nesto desava. Samo nemoj da ocajavas i da dizes sebi pritisak, pusti to dete da bude srecno i zasticeno a uskoro ces da brines o mleku i pelenama ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i tako ja kuckala, kuckala i pokusavala da posaljem post, a post nestajao, ja opet kuckala, kuckala pa pokusavala da posaljem post

... i tako vise puta i opet kuckala, kuckala.... ah, ostalo je legenda.

ne znam sta je sa ovim forumom, izgoreo po serveru :lol:

uglavnom, htedoh reci da ako u kapima i ima persuna, to nije doza koja bi mogla naskoditi

empi, poslacu ti ja nesto o kapima, da ne juris po net-u, mada je ovde vec dosta receno, ali bice ti lakse da odlucis da li da ih koristis, ako sve info imas na jednom mestu, zajedno

nadam se da nece i ovaj post zavrsiti u legendi :)

iii dobro jutro, zene drage :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro mame moje 2012-2013

CILJ za sve !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro mame 2012/13 :)

Evo me :)

Bas si mačka rodjo! :rolleyes: i ova haljina je bas lepa,svidja mi se taj detalj na ramenima. :)

Mackica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutrooooooo!

Uh, u nekom sam nezgodnom položaju spavala noćas i sad me leđa rasturaju od bolova. Skuvala sam troduplu kafu da se razbudim i dođem malo k sebi. :)

Kako ste mi vi, žene drage? :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro jutro mame 2013...i 2012....

kako ste mi sve?

ja sam danas ceo dan kod mojih pa vam se necu javljati.....a mozda i hocu :D

ma ljubim vas sve najjace...... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Maro al si cica :rolleyes: bas ti je slatko aljince, vidim ipak si se predomislila, sto se mene tice ova mi je jos lepsa od prethodne.

I ja danas bila na jednom krstenju a sutra na drugo krstenje i vencanje u Nis. Celo leto za gde god da se spremam nosim jednu istu stvar jer su sva desavanja sa razlicitim ljudima, jedino sam mm ista. Prosle nedelje kad sam to isto obukla za sestrin rodjendan pitam ga kako izgledam, on kaze OK, ja njemu - pa mozes i neki prosireni kompliment da mi udelis a on meni - pa pre 2 meseca sam ti rekao da ti to dobro stoji i da dobro izgledas

Ja dansa kupila u Lillyju za 849 din. i racunala sam pise da je 30 kapi po 0.75 ml za jednu dozu, uzima se 2-4 puta dnevno. U bococi ima 30 ml sto je za 40 doza pa ako koristimo 3 dnevno (ja cu toliko) to je za 13 dana. Pa da vidimo!

I jaaaaaaaa! Sve mrzim oko noktiju, spasilo me ovo ojacavanje sa gelom ali me i za to mrzi da idem na korekcije

Pa i ja sam se sa Savom bas iznenadila, ja sam prirodno smedja, mada sam bila plava kao dete ali ne bas toliko ko Savke i smedjooka sam, mm isto sav smedj i svi nasi roditelji tako a ja rodih belo i plavooko dete.

Aj vazi za nos, bolje da me vuces i virtuelno nego nikako. Danas su me dve trudnjace povukle za nos, ali sam to morala da iskukumavcim

Lepo se provedi Zao mi je sto cemo se mimoici ali bice jos prilika. Ako si sad stvarno trudna ima i ja da idem u Budimpestu, majke mi

Na Femisan A kapima pise da ih ne smeju koristi trudnice, dojilje, deca do 12 godina i osobe sa inflamatornim oboljenjem bubrega.

Imali smo ovde ranije polemiku na tu temu jer se mnogim trudnicama preporucuje uvin caj i ni jedna nije imala problema a resila se upale besike bez drugih lekova. Ko ce ga znati.... recimo ni caj od nane se ne preporucuje jer ubrzava cirkulaciju pa moze da izazove pobacaj.

Mnogo volim Bajinu Bastu

ZGROZ Ne volim lekare iz Bajine Baste

Dunja, draga, pa najnormalnijja stvar je da se bojis, pa sta si ti sve morala da prezivis, ja ti se divim kako uopste imas hrabrosti da probas ponovo. Dobro je da se plasis i treba jer strah nas cini pazljivijim i nece ti dozvoliti da se opustis nego da odreagujes i na najmanji znak da se nesto desava. Samo nemoj da ocajavas i da dizes sebi pritisak, pusti to dete da bude srecno i zasticeno a uskoro ces da brines o mleku i pelenama

Hvala Ljubo :wub: Ona haljina je za drugu svadbu, u sledeću subotu :lol:

Ja sam u zadnje dve godine u par navrata išla na ojačavanje gelom i svaki put sižela zbog korekcija a sad su moji malo očvrsnuli u trudnoći pa sam rešila da ih pustim malo da dišu :)

Dobro jutro mame 2012/13 :)

Bas si mačka rodjo! i ova haljina je bas lepa,svidja mi se taj detalj na ramenima. :)

Rođo moj :wub: Da znaš da sam jedva stala u haljinu :lol:

Takice :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro jutro svima i Facebook i Slavki :D i svima

evo meni tri dana kasni, juce i danas sam samo merila temp posto sam tek kupila toplomer i juce je bila 36.3 a danas 36.6 pa sad sta god to znacilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro drage moje mame 2013!!!!

Sve vas puuuunooo :wub: :wub: :wub:

Spavala sam kao na trkama,sve nesto na brzinu-nekako,kao da me neko juri,pa sam se opteretila sto ne mogu da zaspim i onda sam odlucila da gledam u plafon..... Ko zna kad mi je san dosao na oci i zato sam sad kao pijana kokoska. :D Ustvari,sinoc kasno sam pravila princes krofne ali nisam ni jednu pojela (jer gde je jedna tu su i tri :wacko: ) aobozavam ih.Pa me je izgleda to mucilo :lol: ali sam zato jutros zmureci otvorila frizider i nazdrala se kao prase :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde ste zene??

Samo mi Mackica tu.pa sta radis cico mico :rolleyes: ?

izvini nisam videla tvoj post, bas sam otisla na spavanje.

Dobro jutro !!! Mamice 2013!!! Mi ustale rano- za nedelju- u prilicno velikom broju. Ljubinka, hvala za potvrdu u vezi one medicinske terminologije. Meni je specijalista na odeljenju ginekologije u bolnici Zemun preporucio caj od nane za ublazavanje mucnina, prvi put cujem da ni on nije naivan! Eto zato je dobro sto razmenjujemo info. Razmisljam kako su kapi koncentrovane a kad caj pijem mogu 1 solju max, pa onda zato najopreznije moguce vagam za ili protiv.

Svejedno, draga moja, cilj!

Danas opet porodicno skitamo i koristimo vikend maximalno pa vas pozdravljam do sutra! cilj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

De ste žene,al je pusto nedeljom :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Maro al si cica :rolleyes: bas ti je slatko aljince, vidim ipak si se predomislila, sto se mene tice ova mi je jos lepsa od prethodne.

I ja danas bila na jednom krstenju a sutra na drugo krstenje i vencanje u Nis. Celo leto za gde god da se spremam nosim jednu istu stvar jer su sva desavanja sa razlicitim ljudima, jedino sam mm ista. Prosle nedelje kad sam to isto obukla za sestrin rodjendan pitam ga kako izgledam, on kaze OK, ja njemu - pa mozes i neki prosireni kompliment da mi udelis a on meni - pa pre 2 meseca sam ti rekao da ti to dobro stoji i da dobro izgledas :lol:

Ja dansa kupila u Lillyju za 849 din. i racunala sam pise da je 30 kapi po 0.75 ml za jednu dozu, uzima se 2-4 puta dnevno. U bococi ima 30 ml sto je za 40 doza pa ako koristimo 3 dnevno (ja cu toliko) to je za 13 dana. Pa da vidimo!

I jaaaaaaaa! Sve mrzim oko noktiju, spasilo me ovo ojacavanje sa gelom ali me i za to mrzi da idem na korekcije <_<

Pa i ja sam se sa Savom bas iznenadila, ja sam prirodno smedja, mada sam bila plava kao dete ali ne bas toliko ko Savke i smedjooka sam, mm isto sav smedj i svi nasi roditelji tako a ja rodih belo i plavooko dete.

Aj vazi za nos, bolje da me vuces i virtuelno nego nikako. Danas su me dve trudnjace povukle za nos, ali sam to morala da iskukumavcim <_<

Lepo se provedi :rolleyes: Zao mi je sto cemo se mimoici ali bice jos prilika. Ako si sad stvarno trudna ima i ja da idem u Budimpestu, majke mi :P

Na Femisan A kapima pise da ih ne smeju koristi trudnice, dojilje, deca do 12 godina i osobe sa inflamatornim oboljenjem bubrega.

Imali smo ovde ranije polemiku na tu temu jer se mnogim trudnicama preporucuje uvin caj i ni jedna nije imala problema a resila se upale besike bez drugih lekova. Ko ce ga znati.... recimo ni caj od nane se ne preporucuje jer ubrzava cirkulaciju pa moze da izazove pobacaj.

Mnogo volim Bajinu Bastu

ZGROZ :angry: Ne volim lekare iz Bajine Baste

Dunja, draga, pa najnormalnijja stvar je da se bojis, pa sta si ti sve morala da prezivis, ja ti se divim kako uopste imas hrabrosti da probas ponovo. Dobro je da se plasis i treba jer strah nas cini pazljivijim i nece ti dozvoliti da se opustis nego da odreagujes i na najmanji znak da se nesto desava. Samo nemoj da ocajavas i da dizes sebi pritisak, pusti to dete da bude srecno i zasticeno a uskoro ces da brines o mleku i pelenama ;)

JAo,pa to je divnooo :) Mada,moogu ti reci,dosta ljudi nema poooojma gde je BB. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JAo,pa to je divnooo :) Mada,moogu ti reci,dosta ljudi nema poooojma gde je BB. :(

Ja kupujem,tj.donosi nam kolega od mm sir i kajmak iz Bajine bašte,i nikad lepši nisam jela. A inače samo taj kajmak i mogu da jedem ostali su mi fuj,ko margarin. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uuu,jeste dobar kajmak :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

De si Slavka,sta radis ovog nedeljnom popodneva? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uuu,jeste dobar kajmak :)

:rolleyes:

Hajd'te kod mene u Vrsac, sledeci vikend su dani Grožđa, takozvani Grožđebal. :)

Ljubinka i Mackica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes:

Hajd'te kod mene u Vrsac, sledeci vikend su dani Grožđa, takozvani Grožđebal. :)

Mmmmmmm,to zvuci primamljivo. Al neko ima sugavi ispit... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mmmmmmm,to zvuci primamljivo. Al neko ima sugavi ispit... :(

E bezveze :( to traje petak, subota i nedelja pa ko voli nek izvoli :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

de ste zene...nema vas danas :D pusta nedelja :D eee kod nas u mestu je danas slava i moram ici sa muzem kasnije malo da se prosetam da kupim slatkisa :D mmmmm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubac svima :wub: Ja ne znam koji mi je đavo danas, kao puvalo sam, samoj sebi idem na nerve, sve me mrzi, a imala bih raditi svašta. Mm peče roštilj, a ja idem sad da napravim salatu, da se najedem i još malo da budem puvalo, sva sreća pa će relativno uskoro vreme za spavanja i sutra je novi dan.

VelNes voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao red, znam kako ti je

zelim ti da ti sto pre prodje taj osecaj

uco, ne znam da li sam rekla da je tvoja beta ozracila :(

rado bih isla na vrsacke dane grozdja, ali bicu na moru

kod mene su danas poceli dani vestice :argh:

a treba da se pakujem...

ako se ne javim pre polaska, pozdravite mi slavku i docekajte me sa nekim plusicem

hajde devojke, mozete vi to!

cilj :wub:

Mackica i M@r@ volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svim cekalicama , u guzvanjcu sam nekom , cujemo se sutra :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svejedno kako mislis moja beta je ozracila? :huh:

Neco izdrzi do sutra da bude prva jutarnja za test i držim jako jako fige draga.

Mare :wub:

neca79 i Mare08 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.