Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Kod mene opet dve crtice <_< (kakav neocekivani smajli nakon ovakve informacije :lol: ), doduse slabije nego one prethodne, aman vise kada ce to da se ocisti <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Empi ljubac :wub:

Imaš na netu za obe stvari detaljno objašnjeno,jedno je kapi konopljike a drugo Femisan A kapi,pa pogledaj

Hoćem ja da menjam lekara al ne moze Djoleeee salim se malo, ovde kod mene ti je sve ista banda,uput neće da daju za Bg i to ti je moja tuzna prica,a trenutno pare od plate moram da dan na školovanje tako da privatna opcija otpada. Veliko jbg

U tome je fora, sto ja ne'm kaD da trazim, jedino kad imam bas slobodnog vremena, a tadaga koristim na citanje plusica!

Videcu sta mogu da uradim!

Znam... razumem tvoju situaciju... i mnogo mi je zao sto u nasim zivotima, uvek jedno ispasta zbog drugog... Zahtevaj uput, jer reci da ces biti tamo sve vreme zbog ispita i fakulteta i da ti se ne isplati da stalno putujes. Izmisli nesto, sta god, samo s ih ubedis kako MORAS da budes stalno u Bgu- da dajes tetki lek i tako to....

Bem ti drzavu!

E plusici moji kako ste, jedva sam dosla do kompa, jeste li mi sve dobro, cesto sam mislila na vas, jel ima neki pozitivan testic ako moze referat u kratkim crtama, kod kume sam na njenom kompu pa ne mogu dugo da se zadrzim za kompom.

Znam samo da odbrojavamo za Anci do njenog testica, jedva cekam :wub: bice tu plus ko kuca.

Jekicccccccccccccc, dusooooooooooooooo!!!!

Pa otkada te nije bilo ovde, mamice tria divnim bebama!!! Jao, sto i me obradovala!!!

Tvoj zivot se sada potpuno promenio i mogu misliti koliko ti je lepo! :wub:

Grlim te najjace na svetu!

Ja nisam tako cesta u poslednje vreme, pa bolje referat da pisu zene sto su bolje informisane, ja cu samo da te izljubakam i da preko tebe posaljem mnogo ljubavi bebama! :wub:

Razumem te u potpunosti draga moja, i kod mene je slična situacija ali se ja slepam na poslu kad ugrabim malo vremena :D Eeee težak je život nas umetnika :lol:

Bolje je reci... Tezak je zivot nas cekalica.... - ovo treba da postane narodski usvojena fraza! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uco :wub: :wub: :wub:

Anchy sestro :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakvr crtice, jel si pocela sa testovima

Ma imam HCG u sebi zbog pregnila, pre par dana su bas bile jake crtice, sad malo slabije, radim testove dok se to ne ocisti iz organizma da posle mogu da buljim u testove i trazim drugu crticu pod lupom :D Jednom testomanijak uvek testomanijak :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene opet dve crtice <_< (kakav neocekivani smajli nakon ovakve informacije :lol: ), doduse slabije nego one prethodne, aman vise kada ce to da se ocisti <_<

Jojjjj, mogu misliti kako je tek ovo cekanje... Gore nego regularno! Drz se Anchy, ti si za mene vec trudna, ne prihvatam bele testove od tebe!!

Kada bi trebalo da radis pravi test?!

Eno ih najzad pocele da rastu, Jovan je prebrodio krizu, sad rucka da stigne batu i seku,. Brojimo dane kad ce da nas puste kuci.

Cestitke za bebca2011, neka joj je laka trudnoca.

Sad kad zahladni ima da budu plusica kolko hoces, plivaci bolje plivaju kad je hladno, sad im vrucina pa ih mrzi <_<

Valjda je tako! :D Samo sto je ovde kod mene uvek toplo, moracemo da smanjimo klimu na 15 stepeni! :D

Divno za Jovana, jekic, srce malo, samo neka njopka, da nam bude vejiki!!! :wub:

Je l ste opremili kucu za tri nova clana?! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jojjjj, mogu misliti kako je tek ovo cekanje... Gore nego regularno! Drz se Anchy, ti si za mene vec trudna, ne prihvatam bele testove od tebe!!

Kada bi trebalo da radis pravi test?!

Nemam pojma, verovatno od utorka, posto ih imam dosta :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam pojma, verovatno od utorka, posto ih imam dosta :D

To znam! :D

Znaci od utorka cekamo pravu stvar! Bice, bice Anchy! Isplatice se svi ti testovi!!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene opet dve crtice (kakav neocekivani smajli nakon ovakve informacije ), doduse slabije nego one prethodne, aman vise kada ce to da se ocisti

Ne očekuje Rasa da ti tako rano radis testice :lol: pa valjda ce se iscistiti uskoro pa da vidimo prave crtice :wub:

Eno ih najzad pocele da rastu, Jovan je prebrodio krizu, sad rucka da stigne batu i seku,. Brojimo dane kad ce da nas puste kuci.

Cestitke za bebca2011, neka joj je laka trudnoca.

Sad kad zahladni ima da budu plusica kolko hoces, plivaci bolje plivaju kad je hladno, sad im vrucina pa ih mrzi

Jaw duše male :wub:

Jel Jovan beba koja je bila u stomaku u sredini? Mislim ona sto ce da dobije zasebnu sobu :D

Dace Bog da sve zatrudnimo tokom zime :rolleyes:

U tome je fora, sto ja ne'm kaD da trazim, jedino kad imam bas slobodnog vremena, a tadaga koristim na citanje plusica!

Videcu sta mogu da uradim!

Znam... razumem tvoju situaciju... i mnogo mi je zao sto u nasim zivotima, uvek jedno ispasta zbog drugog... Zahtevaj uput, jer reci da ces biti tamo sve vreme zbog ispita i fakulteta i da ti se ne isplati da stalno putujes. Izmisli nesto, sta god, samo s ih ubedis kako MORAS da budes stalno u Bgu- da dajes tetki lek i tako to....

Bem ti drzavu!

Jekicccccccccccccc, dusooooooooooooooo!!!!

Pa otkada te nije bilo ovde, mamice tria divnim bebama!!! Jao, sto i me obradovala!!!

Tvoj zivot se sada potpuno promenio i mogu misliti koliko ti je lepo! :wub:

Grlim te najjace na svetu!

Ja nisam tako cesta u poslednje vreme, pa bolje referat da pisu zene sto su bolje informisane, ja cu samo da te izljubakam i da preko tebe posaljem mnogo ljubavi bebama! :wub:

Bolje je reci... Tezak je zivot nas cekalica.... - ovo treba da postane narodski usvojena fraza!

E dobra ti ta ideja za Bg,probacu :D

O da da to je bolja izreka i slažem se da je usvoje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se izvinjavam ako u mom postu vidite neku reč koja nema nikakvog smisla,kuckam preko telefona i imam onaj T9 (intuitivno unošenje teksta) pa mi on izbaci sve i svašta a ja ako ne vidim sta je stavio ispadne nesto bezveze.

Empi ja čitam ono poslednje dole sto piše ispod tikera i ostalog i pročitala Hlamidija umesto Himalaji :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro žene moje drage.....

Jekić :wub: :wub: :wub: . Čestitam ti još jednom i želim da ti i tm uživate u svojim bebicama i da bezbrižno i srećno rastete. Zaslužila si svu sreću ovog sveta!

Anchy, ja kad sam primila Ovitrell, mislim da je pisalo na njemu da treba 10 dana da se iščisti iz organizma. Koliko je tebi prošlo od Pregnila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy, ja kad sam primila Ovitrell, mislim da je pisalo na njemu da treba 10 dana da se iščisti iz organizma. Koliko je tebi prošlo od Pregnila?

Paaa, 8 dana, primila sam ga ( :lol: ) u petak prosli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro, ja se kao naspavala a mogla bih bar do podne još...

Sad sledi ulepšavanje, malo maska za lice, pa piling za telo, mackanje nekom kremicom pa ću kod frizera a onda šminkanje :D

Empili počela sam u četvrtak da radim. U međuvremenu mi se pokvario forum pa nemam smajliće, nemam Comic sans, nema više citata...čitam ovde i sve zaboravljam. Hoću i ja full time on Bebac.com!

Jekić kad odeš kući sa bebama ima da ih ljubiš bar 2 minuta za mene :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

m0145.gifjutro

Jekic :wub: veliki ljubac za tebe i tetkine bekice.Zna li se kad idete kuci?

Sanja jeeeeeeeeeeeeee sledeca IUI je dobitna,kako se prima taj merional(valjda sam dobro napisala)

Anchy,ukoliko je sve kako treba,a jeste,onda ce ti testovi uvek biti pozitivni,jer onda kad prestaje da postoji hcg od pregnila pocinje da ga stvara embrion :wub:

Joco mLogo ti lepa slika <_<

I ja se mislim da kupim te kapi sto pominjes

Bobice sad sam sigurna da si coki :lol:

Maro jel subotom ne radis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekalice, pojma nemam kako se primaju, a rekla je da će mi trebati bar 3 :blink:

Vidim da su neke boce, a mrzim boce :wacko:

I još ovitrelle, tako da ću biti kao jastuče za igle...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekalice, pojma nemam kako se primaju, a rekla je da će mi trebati bar 3 :blink:

Vidim da su neke boce, a mrzim boce :wacko:

I još ovitrelle, tako da ću biti kao jastuče za igle...

Vid kad sam ja mogla da se bockam,moci ces i ti kako god da je!Ja sam jednom rekla da bih se sama i u oko ubola da znam da ce znaciti ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja se mislim da kupim te kapi sto pominjes

Kupi slobodno, ne mogu da škode. Ja ću da ih pijem, nadam se da i na ostale stvari utiču povoljno, a ne samo što se ovulacije tiče. Meni Klomifen pored ovoga ne treba. Smešno mi bilo juče kod dr, pita ona mene, jesmo mi to u stimulisanom ciklusu, nije joj bilo jasno, kaže, poludeo ti jajnik!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vid kad sam ja mogla da se bockam,moci ces i ti kako god da je!Ja sam jednom rekla da bih se sama i u oko ubola da znam da ce znaciti ;)

Znam draga, izdržaću naravno, stisnem zube i teraj ;)

Al najviše se plašim neuspeha...nekako se za to najviše spremam :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupi slobodno, ne mogu da škode. Ja ću da ih pijem, nadam se da i na ostale stvari utiču povoljno, a ne samo što se ovulacije tiče. Meni Klomifen pored ovoga ne treba. Smešno mi bilo juče kod dr, pita ona mene, jesmo mi to u stimulisanom ciklusu, nije joj bilo jasno, kaže, poludeo ti jajnik!

Juuuupiii za poludeli jajnik :)
Mackica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam draga, izdržaću naravno, stisnem zube i teraj ;)

Al najviše se plašim neuspeha...nekako se za to najviše spremam :blink:

I ja tako uvek :wacko: Al nam to bas i nije pametno <_< al je jace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja tako uvek :wacko: Al nam to bas i nije pametno <_< al je jace

Idem logikom-spremi se za poraz, ako bude dobro-biće juhuuuuuu a ako ne-i to je ok-pripremila si se ;)

manje boli tako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam draga, izdržaću naravno, stisnem zube i teraj ;)

Al najviše se plašim neuspeha...nekako se za to najviše spremam :blink:

I ja tako uvek :wacko: Al nam to bas i nije pametno <_< al je jace

Nije pametno, ali ne može se protiv toga nakon ovoliko čekanja. Razumem vas, i sama se toga plašim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije pametno, ali ne može se protiv toga nakon ovoliko čekanja. Razumem vas, i sama se toga plašim.

Pa to-kako da očekuješ da se biti dobro, kad do sad, za ovo dugooooo vreme,samo ćorak, i opet ćorak, i stalno isto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa to-kako da očekuješ da se biti dobro, kad do sad, za ovo dugooooo vreme,samo ćorak, i opet ćorak, i stalno isto?

E to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.