Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Gde ste žene, ja došla, nema nikog! :)

Evo izveštaj br. 1

Na venčanju bilo super, evo slika KLIK! :lol:

Izveštaj od doce, br. 2

Ovako, onaj dan kad mi je dr bila bolesna i kad sam se čula s njom, dogovorile smo se da u ovom ciklusu još budu prirodni radovi i da dođem 10-ti dan na folikulometriju pa da se dogovaramo za dalje, ako ništa ne bude. Rekla mi je da počnem da pijem Femisan A kapi, da su odlične i da su neke njene pacijentkinje posle više godina pokušavanja, od kad piju te kapi, vrlo brzo ostajale trudne. I tako ja kupim te kapi i počnem da pijem, danas mi je 6-ti dan.

Danas kad sam došla na folikulometriju, gledam u onaj ekran otprilike ovako :blink: i ne verujem. Znam da nemam problem sa ovulacijom, ali svaki mesec bude po jedan folikul, a danas na 10-ti dan ja imam tri vodeća.

Jedan od 15.40 mm, drugi od 13.76mm i treći od 13.24m

Ima još jedan od 8.44mm, ali on mi nije bitan.

Endometrijum mi je debljine 9.74

Ne mogu da verujem da su kapi u tolikoj meri uticale na to u ovom kratkom periodu koliko ih pijem, ali nema od čega drugog da bude.

E,sad, zbog svega toga u utorak moram da vadim krv i radim analizu za lh i estradiol. Poslaću nalaze faksom direktno mojoj dr pa će me ona zvati u utorak da mi kaže kakvi su.

Dr mi je još rekla i to, da su mi nalazi što se antitela tiče sad ok.

Noj to sve što je videla na uz, kaže, lepo izgleda, i sad čekamo da vidimo šta će se desiti.

Ako ne bude ništa, od sledećeg ciklusa krećem sa inseminacijama. Napisala mi je uput za Front, rekla da joj se javim kad dobijem da se detaljno dogovorimo i da me spoji sa tim dr koji će mi raditi inseminaciju.

Eto, malo sam ga zapetljala ali razumećete..... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joco ja sam totalni laik ali mi ovo sve zvuči jako lepo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svejedno- lep ti je tiker!

hvala mackice :wub:

Gde ste žene, ja došla, nema nikog! :)

Evo izveštaj br. 1

Na venčanju bilo super, evo slika KLIK! :lol:

Izveštaj od doce, br. 2

Ovako, onaj dan kad mi je dr bila bolesna i kad sam se čula s njom, dogovorile smo se da u ovom ciklusu još budu prirodni radovi i da dođem 10-ti dan na folikulometriju pa da se dogovaramo za dalje, ako ništa ne bude. Rekla mi je da počnem da pijem Femisan A kapi, da su odlične i da su neke njene pacijentkinje posle više godina pokušavanja, od kad piju te kapi, vrlo brzo ostajale trudne. I tako ja kupim te kapi i počnem da pijem, danas mi je 6-ti dan.

Danas kad sam došla na folikulometriju, gledam u onaj ekran otprilike ovako :blink: i ne verujem. Znam da nemam problem sa ovulacijom, ali svaki mesec bude po jedan folikul, a danas na 10-ti dan ja imam tri vodeća.

Jedan od 15.40 mm, drugi od 13.76mm i treći od 13.24m

Ima još jedan od 8.44mm, ali on mi nije bitan.

Endometrijum mi je debljine 9.74

Ne mogu da verujem da su kapi u tolikoj meri uticale na to u ovom kratkom periodu koliko ih pijem, ali nema od čega drugog da bude.

E,sad, zbog svega toga u utorak moram da vadim krv i radim analizu za lh i estradiol. Poslaću nalaze faksom direktno mojoj dr pa će me ona zvati u utorak da mi kaže kakvi su.

Dr mi je još rekla i to, da su mi nalazi što se antitela tiče sad ok.

Noj to sve što je videla na uz, kaže, lepo izgleda, i sad čekamo da vidimo šta će se desiti.

Ako ne bude ništa, od sledećeg ciklusa krećem sa inseminacijama. Napisala mi je uput za Front, rekla da joj se javim kad dobijem da se detaljno dogovorimo i da me spoji sa tim dr koji će mi raditi inseminaciju.

Eto, malo sam ga zapetljala ali razumećete..... ;)

joco, ovo je super!

mnogo mi je drago

pretpostavljam da ti 77 u korisnickom imenu, zapravo godiste

generacijo ;)

bas sam razmisljala o femisan A kapima

odlicne vesti, samo napred, a po broju folikula, vidim ja, bice ne samo jedna bebica

e100.gif

neca79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde ste zene?? Sto nema nikog??? I sto ja nemam smajlijeeee,pa ovaj Bebac me stvarno nervira,te sam Ivancica te nemam smajlije,sta je sledece???

Maro sad si i mene zbunila,sta ti sad treba da radis ustvari? :) :**

Joco pa to je supeeer! A jel to moze da se pije bez konsultacije sa dr???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo da se pofalim Dragana nam je izasla iz porodilista :D jaooo kako je mala :D prijateljica mi se danas porodila..a ja ceo dan placem tako se bojim da se radujem mojoj trudnoci znam da gadno zvuci al stvarno se bojim... :(

draga bice sve ok...:smajlikojitegrlijako:

De si, Slavka, sta ima novo?

:D

joco sve to zvuci fenomenalno...drzimo fige da ovaj mesec ugledas svoje dve crtice :wub:

....a slika ti je bas lepa :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde ste zene?? Sto nema nikog??? I sto ja nemam smajlijeeee,pa ovaj Bebac me stvarno nervira,te sam Ivancica te nemam smajlije,sta je sledece???

Maro sad si i mene zbunila,sta ti sad treba da radis ustvari? :) :**

Joco pa to je supeeer! A jel to moze da se pije bez konsultacije sa dr???

Ne znam ni ja više :lol:Joj Joco, zaboravih da ti kažem da je slika fenomenalna :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pretpostavljam da ti 77 u korisnickom imenu, zapravo godiste

generacijo ;)

Jeste...generacijo :)

A jel to moze da se pije bez konsultacije sa dr???

Može da se pije, to su kapi na biljnoj bazi. ;)

Jedino ako koristiš još neke lekove, ne bi bilo loše da pitaš docu, a ako ne, mislim da možeš slobodno da piješ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zene pa ja odma ujutru kupujem te kapi! San mi je da dobijem blizance, decaka i devojcicu, kao Tajci sto zeli. Joco hvala do neba za info! A tek slika sto ti je lepa! :-)

Maro nadam se da ce ti neurolog resiti probleme.

Slatke moje, citam vas sutra, odoh da se komiram od spavanja -sutra ne radim, jupi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Fala Cica maco...meni dođe da zaboravim da sam uopšte išla kod lekara :lol:

Lepo spavaj!

Mackica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joco onda nije to lose.ne pijem nista drugo..vaginalete su mi pri kraju pa posle ponavljam bris da vidim dal sam izlecila ureaplazmu,valjda jesam.. Pa kontam da bi moglo da se pije na svoju ruku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joco onda nije to lose.ne pijem nista drugo..vaginalete su mi pri kraju pa posle ponavljam bris da vidim dal sam izlecila ureaplazmu,valjda jesam.. Pa kontam da bi moglo da se pije na svoju ruku.

Možeš slobodno odmah da počneš, neće da škodi! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joco, baš lepe vesti, samo jos da se sretnu na pola puta :wub:

Ja sam se danas čula sa svojom dr., dogovorile smo se za IUI sl. mesec,ićićemo sa jačom stimulacijom-klomifen i merional. Vidim da će biti dosta boca, i iskreno, od toga mi najveća frka :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja veceras sretoh Hellen :) Kako joj je diiiivan stomak :wub: I veliki je bas onako lepo. I opet me nije povukla za nos <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maro, nisam uspela da procitam tvoj izvetsaj kako treba pa nista ne kapiram... :wacko:

Joco, super za folikule, navijam da bar dva prerastu u nesto mnogo lepse :wub:

Sanja, jeee za predstojecu inseminaciju, ne razmisljaj o bocama, nije to nista ;)

Ja odoh da spavam, sutra putujem, ali tek popodne, jer mm nije mogao da uzme slobodan dan,ali nema veze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja veceras sretoh Hellen :) Kako joj je diiiivan stomak I veliki je bas onako lepo. I opet me nije povukla za nos <_<

:wub:

Maro, nisam uspela da procitam tvoj izvetsaj kako treba pa nista ne kapiram... :wacko:

Joco, super za folikule, navijam da bar dva prerastu u nesto mnogo lepse :wub:

Sanja, jeee za predstojecu inseminaciju, ne razmisljaj o bocama, nije to nista ;)

Ja odoh da spavam, sutra putujem, ali tek popodne, jer mm nije mogao da uzme slobodan dan,ali nema veze...

lepo se provedi.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro mame 2012/13 :)

Joco sto ti dobra slika :lol: hoćem jos :D

E oduševila sam se za folikule i jako jako držim fige da nam ovaj mesec budes tjudan. :wub:

Sanja i za tebe jako držim fige a bockanje sta ces,znas sta je cilj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Empi!!! :wub: nedostajes miiiii

Inače, pozdravila vas Jekalina :)

BlueFairy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro mame 2012/13

Joco sto ti dobra slika hoćem jos

E oduševila sam se za folikule i jako jako držim fige da nam ovaj mesec budes tjudan.

Sanja i za tebe jako držim fige a bockanje sta ces,znas sta je cilj.

Dobro jutro Ucooooo!!! Kao i svim mojim najdrazim zenama na svetu!!! :wub:

Ja koja sam pravi streber i sve istrazim do najsitnijih detalja, ovog puta sam potpuno ne informisana, pa molim Svejedno i Jocu da mi objasne cemu sluze vase kure koje koristite (tinktura i kapi)? Moze i na pp da bi bilo detaljno. :P

Joco, mnogo mi je drago zbog puno folikula, stvarno neverovatno! Samo prati dr. i uskoro eto bebe! I naravno, slika je vrh! :D

Ellie, cestitam na ispitu, beba ti je stvarno amajlija prava! :wub:

Ljubo, izvini, mozda si napisala, al ja zaboravila- je l si zakazala hcg?

VelNes, ovo za posao, stvarno ne znam sta da kazem... :blink: Neka bude za pocetak-uzivaj u novom telefonu i autu, pa neka krene sve lakse i lepse!

Maruska moja, tebi je bas postalo zabavno! :D A je l si pocela da radis...?

Uco duso, ti podhitno da menjas lekara, kao sto su ti zene i rekle i predlazem ti da se raspitas po cekalicama, koje su provereno zadovoljne i odes kod nekog dobrog dr., da napokon preduzmes nesto konkretno!!!! Samo te maltretiraju! :angry:

Ja, kobajagi citam redovno, ali ocigledno ne mogu da ispratim sve bas najbolje...

Cekalice, Simona, Hellen, Anchy, Mackice, ..... i sve moje lepe ne nabrojane, mnogo vas bre volim!!! :wub:

Mackica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Empi!!! :wub: nedostajes miiiii

Inače, pozdravila vas Jekalina :)

I ti meniiiiiiiiiiii.....

I sve moje cekalice i plusici mi nedostaju, i sve mi nedostaje... bila sam mnogo srecna dok mi je puno radno vreme bilo ovde! :(

Ovako sve nesto dodjem na brzinu, jer ili negde treba da idemo ili mm treba komp ili mene ceka gomila posla, a posle nema snage u meni da sednem i pisem, samo jedva cekam da legnem da spavam. :(

Bas bzvz...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Empi ljubac :wub:

Imaš na netu za obe stvari detaljno objašnjeno,jedno je kapi konopljike a drugo Femisan A kapi,pa pogledaj :)

Hoćem ja da menjam lekara al ne moze Djoleeee :lol: salim se malo, ovde kod mene ti je sve ista banda,uput neće da daju za Bg i to ti je moja tuzna prica,a trenutno pare od plate moram da dan na školovanje tako da privatna opcija otpada. Veliko jbg <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ti meniiiiiiiiiiii.....

I sve moje cekalice i plusici mi nedostaju, i sve mi nedostaje... bila sam mnogo srecna dok mi je puno radno vreme bilo ovde! :(

Ovako sve nesto dodjem na brzinu, jer ili negde treba da idemo ili mm treba komp ili mene ceka gomila posla, a posle nema snage u meni da sednem i pisem, samo jedva cekam da legnem da spavam. :(

Bas bzvz...

Razumem te u potpunosti draga moja, i kod mene je slična situacija ali se ja slepam na poslu kad ugrabim malo vremena :D Eeee težak je život nas umetnika :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E plusici moji kako ste, jedva sam dosla do kompa, jeste li mi sve dobro, cesto sam mislila na vas, jel ima neki pozitivan testic ako moze referat u kratkim crtama, kod kume sam na njenom kompu pa ne mogu dugo da se zadrzim za kompom.

Znam samo da odbrojavamo za Anci do njenog testica, jedva cekam :wub: bice tu plus ko kuca.

Jeeeeekiiiic :wub: :wub: :wub:

Pa evo tu smo ti mi jos uvek :) Trudna nam je Bebac2011, mislim da nije bilo jos. :huh:

Kako su bebice? :wub:

Ljubi ih za teta Uču :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic :wub: :wub: :wub:

Pa nema nista novo, imamo dosta novih clanica, Jekalinu i Aju smo ispratile u prvi, ne znam da li to znas, Bebac2011 je pre neki dan objavila dve crtice, i mislim da je to to :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.