Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Evo vam puno prasine .....

g35037.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Леночка постављам слике на 5 минута ајде у моје фотографије.

Ajde, idem u Stavi sliku, da te vidim, pa moram da "bežim" čeka me depilacijat3610.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala maybe draga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hajd da se javim i ovde, nisam dugo B) Prvo da pozelim g20052.gif svim novim cekalicama, i nemojte ovde dugo da se zadrzite ;)

lenocka tebi cu poslati jedan huge t4803.gif i jos jednom ti pozeleti srecan put c0219.gif

jekic lepo sto su ti cekalice nedostajale t4843.gif dobrodosla nazad :)

A maybe t1940.gif ja cekala i cekala, i cekala, i cekala, i dogovorila se sa Yorom da zajedno dodjemo na meeting with you a tebe nema, a tako sam se radovaO b0426.gif al' hajd, posto si ti maybe i svekar i svekrva tupe kako tupe, onda never mind, javi se duso kad god, ja sam free, cekacu te i dalje B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divna si B) ... smislicu ja nesto, picemo mi kaficu "uzivo" t4801.gif

E pa stvarno!!! Ispisala sam pola strane i slucajno nesto kliknula i sve ode u nepovrat <_< Sad ukratko...

Maybe bas si nam nedostajala, zbrisi od S&S i hocu i ja da pijem kaficu.

Jekic sve ti je oprosteno, tek ces da vidis kako ces da budes zaboravna kad budes trudna.

I svi znamo na sta si potrosila sve pare na letovanju! Pocinje na slovo T... :lol:

Ovi iz Grcke su ispravni - 100%!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro dosle nove cekalice i jos brze otisle odavde ;)

Jekic zajedno cekamo da nedobijemo i ja sam tu oko 12-13og :wub:

Lenocka lepo se odmori i budi vredna :D

My hart samo opusteno oteracemo mi vesticu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro dosle nove cekalice i jos brze otisle odavde ;)

Jekic zajedno cekamo da nedobijemo i ja sam tu oko 12-13og :wub:

Lenocka lepo se odmori i budi vredna :D

My hart samo opusteno oteracemo mi vesticu ;)

Nadam se,draga... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni kaze da imam puno tikera,nema mesta a htela sam jos kad da stavim,a ne znam koji da izbacim....

Kako nemas mesta :huh: , pa vidi koliki su moji tikeri, a uspela sam da ubacim i ovaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako nemas mesta :huh: , pa vidi koliki su moji tikeri, a uspela sam da ubacim i ovaj

Evo ga..jeeee...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

se izvinuvam sto ne im posakav welcome-desi-glitters-42.gifna novite cekalici i sto pobrzo da odat od ovaa tema.

Maybe navistina e ubavo sto se javi mnogu nedostigas ovde na forumot pozdrav i iskuliraj gi S&S i uzivaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tanja79 ajde malku zaprasi ne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da povučem nogu svima na dalje...

Mene nešto bolucka stomak kao kad treba da dobijem i baš sam se unervozila. Svi moji lekari su na odmoru, pa me u dispanzeru primila neka ludača koja me pita jel sam sigurna da sam trudna?

A druga mi rekla da je možda vanmaterična kad me boli, onako kao da ima rengenski pogled pa vidi svr bez UZ, rekla i ostala živa.

Takvu tenziju mi nabili, da bi ih sve išamarala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lenocka tebi cu poslati jedan huge t4803.gif i jos jednom ti pozeleti srecan put c0219.gif

Lenocka lepo se odmori i budi vredna :D

Hvala vam, daću sve od sebe, biću vredna ;)

Е нисам купила ни један тестић, јел ми верујете, али знајући себе све ћу то да надокнадим, али да сам била вредна јесам била, обрала сам трешњице чини ми се више него икад до сад, тако да се баш надам, ако добијем сад идем правац код доктора јер ми је ово последња шанса да се исконтролишем, пре него што почнем да радим јер после ћу имати много мање времена за то.

Čekaj prvo da vidimo kako je delovao morski vazduh ;) Zezam se malo, ali ovo ti je dobra odluka...

Da povučem nogu svima na dalje...

Mene nešto bolucka stomak kao kad treba da dobijem i baš sam se unervozila. Svi moji lekari su na odmoru, pa me u dispanzeru primila neka ludača koja me pita jel sam sigurna da sam trudna?

A druga mi rekla da je možda vanmaterična kad me boli, onako kao da ima rengenski pogled pa vidi svr bez UZ, rekla i ostala živa.

Takvu tenziju mi nabili, da bi ih sve išamarala!

Ma pusti, ima svakakvih budala, ni ne zaslužuju da se nazovu lekarima kad pričaju tako svašta i unose nemir bez ikakvog razloga, umesto da pomognu, umire...uživaj ti sa svojom mrvicom, pazi se, a ako treba idi i negde drugde, privatno ili kako god, da bi bila sigurna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ama baš svaki lekar koji radi u bolnici kod nas radi i negde privatno. Iz mog bogatog iskustva koje imam iza sebe, imam vezice na sve strane. Znaju me svi lekari kao veliku grešku na porođaju njihovog kolege, pa se klanjaju s vrata čim uđem.

I svi koji su malo bolji i veštiji, odmaraju ljudi u isto vreme, šta njih briga što sam ja trudna :( Kad ležim i odmaram skoro da ne boli, a kad se krećem onda iz sata u sat jače, onako tupo i dosadno boli. Čekam prvi UZ pa ćemo videti dal lekove, injekcije ili oba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zaboravih Tanji79 da cestitam trudnocu :wub: Ako te ne boli stomak u lezecem polozaju ti onda sto vise lezi, nemoj ustajati sem preke pptrebe, wc... a to sto te boli kad hodas, moguce je da se plod nisko usadio ili jednostavno ti se materica siri pa ti se tako manifestuje, kazu da je takva situacija karakteristicna za sirenje materice, ako te boli dok hodas a prestane kad legnes onda je uglavnom to u pitanju. I gledaj da sto pre odes kod gin. svaki jaci bol zahteva odlazak kod doktora, pa i da nije nista u sta verujem, najbitnije da nemas krvarenje, barem ces psihicki da se smiris.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ama baš svaki lekar koji radi u bolnici kod nas radi i negde privatno. Iz mog bogatog iskustva koje imam iza sebe, imam vezice na sve strane. Znaju me svi lekari kao veliku grešku na porođaju njihovog kolege, pa se klanjaju s vrata čim uđem.

I svi koji su malo bolji i veštiji, odmaraju ljudi u isto vreme, šta njih briga što sam ja trudna :( Kad ležim i odmaram skoro da ne boli, a kad se krećem onda iz sata u sat jače, onako tupo i dosadno boli. Čekam prvi UZ pa ćemo videti dal lekove, injekcije ili oba.

Draga ništa se ne sekiraj, tako je moju drugaricu koja je trenutno trudna boleo stomak kao da treba svakog časa da dobije do 10. nedelje trudnoće, otišla je na uz i sve je bilo ok, to je širenje materice. Poljubac i uživaj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mnogo sam Vam zahvalna na rečima utehe.

Ne znam dal je moguće da se u tako maloj trudnoći javlja bol zbog rastezanja materice, jer baš takav osećaj imam.

A dodatno sam naplašena jer sam u prethodnoj trudnoći isto to osetila, i nakon par nedelja se desio spontani pobačaj. Možda to nema veze, ali ipak ne mogu a da ne poredim. Luda i zabrinuta glava!

5. nedelja sam iduće sedmice, tako da će se već tada videti na UZ gde je plod i da li je sve u redu. Da ipak na vreme krenem sa lekovima ukoliko je potrebno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, ljubim vas puno, nedostajaćete mi, budite vredne, pa se kuckamo za desetak dana! t4801.gifMi krećemo za par sati!t4016.gif Montenegro zove mene...t4120.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eeeee bas sam se na vreme ukljucila...SRECAN PUT DRAGA LENOCKA BUCNI SE JEDNOM I ZA MENE I VRATITE SE TROJE !!!!!!!t119006.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eeeee bas sam se na vreme ukljucila...SRECAN PUT DRAGA LENOCKA BUCNI SE JEDNOM I ZA MENE I VRATITE SE TROJE !!!!!!!t119006.gif

Gde si ti pobeguljo! :lol: Šalim se, znam moraš da miruješ, ali nedostaješ ovde...važi, dok se izbućkam za sve koji su mi rekli i ne moram za sebe, ima da mi prođe letovanje :lol: :lol: :lol: Hvala na lepoj želji, daj Bože! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao cuti...evo sela sam na 5 min i vec osecam pritisak u stomaku i blagi bol u kicmi....nedostajete mi,a nikako da izvedem kako da se ukljucim iz lezeceg polozaja ....ima li neko neku ideju????

Strasno mi je dosadno ...a onaj braonkasti sekret ne prestaje da curi, strogo mirovanje i leskarenje .....polagano me hvata depresija :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eeeee bas sam se na vreme ukljucila...SRECAN PUT DRAGA LENOCKA BUCNI SE JEDNOM I ZA MENE I VRATITE SE TROJE !!!!!!!t119006.gif

Potpisujem, Woman je sve to lijepo napisala. :wub:

Jao cuti...evo sela sam na 5 min i vec osecam pritisak u stomaku i blagi bol u kicmi....nedostajete mi,a nikako da izvedem kako da se ukljucim iz lezeceg polozaja ....ima li neko neku ideju????

Strasno mi je dosadno ...a onaj braonkasti sekret ne prestaje da curi, strogo mirovanje i leskarenje .....polagano me hvata depresija :( :( :(

Nemoj da se depresiras... :)

Nemas laptop? Pa nabavi! :lol:

Salim se. Vidi sa muzicem, moze li ikako da spusti komp blize kaucu/krevetu, na neki nizi stocic, pa da kuckas bar u polulezecem polozaju, ili dok lezis na boku.

Zao mi je sto bas na taj nacin moras da provodis svoje trudnicke dane, ali nagrada ce biti neprocjenjiva... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uhhhh Boki jedva cekam da dobijem tu nagradu :lol: :lol: :lol: pokusali smo ali je ovo klasican komp. sa 300 skalamerija,stampac,zvucnici ne znam ni ja sta sve....plasim se da se ne obesim onim silnim kablovima ;) ;) kradem po koji minut kad mm ode da spava da vidim sta ima ovde inace se ljuti sto sedim za kompom ....lako je njemu nije mu dosadno kao meni b0426.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Woman bezicni mis i tastatura su prava stvar.Evo ja sedim na dvosedu i kucam.Samo sto cu ovako da ocoravim ubrzo.Mozda su zato moji postovi konfuzni,ne vidim dobro sta pisem :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Драге моје, груди ме боле од овулације, баш ме одавно нису овако болеле :angry: :angry: :angry:

Не кажем да је симптом, мене скоро увек боле од овулације али не оволико.

Pa sto se mrstis? :lol: I treba da bole, neka bole sto jace, sto jace to bolje :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.