Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Jocka cestitam, mnogo lepo letovanje.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje,juce smo se vratili sa mora,nisam uspela ranije da napisem :rolleyes:

Na letovanju nas je obradovala vest da cemo ponovo postati roditelji,mislila sam da kasni od promene klime jer sam pred put trebala dobiti,a posle 7 dana resih da uzmem test i nikad kraja sreci..Moji klinci ce dobiti novog "drugara" za igru,ili malu princezu da je cuvaju :D

Cestitam!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje evo i mene...ipak sam navikla na vas pa mi je cudno na drugoj temi sto vas nema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jocka cestitam,sigurno da je ovo najlepse letovanje :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jocka sve najbolje i zelim ti od srca laku trudnocu kao sto je moja :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jocka sve najbolje i zelim ti od srca laku trudnocu kao sto je moja :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja kontam da je psiha čudo, jer i ja sam prošli mesec imala odnose kad sam ovulirala jer me tada boli stomak malo, to dođe negde 14-16 dan ciklusa, kontala sam da je to to pa ništa,ali sam ja sva opterećena sa tim i stalno se ispipavam i pričam o tome već sam svima dojadila :)

Ako ti je za utehu i ja sam skroz ISTI slučaj kao ti.

Toliko sam rešila sad, sad, sad... a ono nikako neće. Prošli mesec stigla veštica čak i ranije nego obično, a bila sam ubeđena da imam sve simptome trudnoće. Baš sam se razočarala.

Znam da psiha može konce da nam pomrsi, ali ja to ne mogu da kontrolišem i jače je od mene.

Sve mi ovde smo isti slučajevi, nažalost... :( Nije da mi nećemo da se opustimo i ne razmišljamo o tome, ali želja za bebicom je prejaka i kako prolaze meseci, a ona se ne ostvaruje, agonija se povećava i sve je gore i gore...Ostaje nam samo da uradimo sve što je do nas, mislim na zdravstvenu stranu i da probamo koliko god možemo da skrenemo misli na druge stvari, a valjda će se jednom i ovo iščekivanje isplatiti, pa će se i kod nas ostvariti ona stara-ko čeka, taj dočeka! ;)

Drage moje,juce smo se vratili sa mora,nisam uspela ranije da napisem :rolleyes:

Na letovanju nas je obradovala vest da cemo ponovo postati roditelji,mislila sam da kasni od promene klime jer sam pred put trebala dobiti,a posle 7 dana resih da uzmem test i nikad kraja sreci..Moji klinci ce dobiti novog "drugara" za igru,ili malu princezu da je cuvaju :D

Joj, baš lepo! Daj Bože da krenemo sve tako posle letovanja i odmora, da prijavljujemo pozitivne testove! ČESTITAM TI OD SRCA! :wub:

Drage moje evo i mene...ipak sam navikla na vas pa mi je cudno na drugoj temi sto vas nema...

Praši ti nas ovde, pa da vam se pridružimo i mi tamo...skoro cela družina, naša "mafija" je tamo prebegla, moramo i mi da vas stignemo! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve mi ovde smo isti slučajevi, nažalost... :( Nije da mi nećemo da se opustimo i ne razmišljamo o tome, ali želja za bebicom je prejaka i kako prolaze meseci, a ona se ne ostvaruje, agonija se povećava i sve je gore i gore...Ostaje nam samo da uradimo sve što je do nas, mislim na zdravstvenu stranu i da probamo koliko god možemo da skrenemo misli na druge stvari, a valjda će se jednom i ovo iščekivanje isplatiti, pa će se i kod nas ostvariti ona stara-ko čeka, taj dočeka! ;)

POTPISUJEM ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jocka cestitam.Moracemo svi na letovanje pa da i nas obraduje. :rolleyes: Lepu i laku trudnocu ti zelim od srca!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jocka cestitam!

Samo da javim da sam ispratila vesticu i krenuli smo u berbu! :rolleyes: Da bude rodan omaj mesec :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ova naša tema postala nekako tužna...niko ne piše, ništa se ne dešava....

Šta radite čekalice?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ova naša tema postala nekako tužna...niko ne piše, ništa se ne dešava....

Šta radite čekalice?

Ja cekam da veca dodje i prodje pa da se,kao mian,i mi bacimo na branje.. :rolleyes:

mian,sa srecom..nek bude rodna godina :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ova naša tema postala nekako tužna...niko ne piše, ništa se ne dešava....

Šta radite čekalice?

Nadam se da ste vredne pa vas zato nemak1813.gifBilo bi dobro da se opet formira ona tabela kad kojoj ne treba da dodje vestica...Fali Jekic sa njenim testicima,nadam se da je zaboravila na njih dok se brcka sa dragim.

Lenocka gde si?!

Evo malo podrske za cekalice561491302948202.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja danima dolazim i vidim da nema nikog :)

Ja kao i svi berem trešnjice i čekam da mi ne dođe mada sam nešto skroz skepična i više mislim da neću uspeti nego što mislim da hoću :(

Svima želim plodan ovaj mesec :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala My heart :wub: ...i tebi i ostalim cekalicama rodna berba :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala My heart :wub: ...i tebi i ostalim cekalicama rodna berba :D

:D hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stigla vestica nepozvana i nenajavljena :( mozda i kod mene bude na letovanju iznenadjenje...billo bi lepo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nisto ovoj mesec i kaj mene stigna vestica da se nadevame deka avgust ke bide poln so ubavi iznenaduvanja za site nas cekalici pozdravce do site

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Успавала нам се тема или су све чекалице побегле на море да се брћкају и сунчају? B) и ја бих радо...

Него,ал је тешко заказати код гинеколога државног,па то је страшно,ил је на годишњем ил је на боловању или ово или оно и тако у круг... :angry: не можеш ни на обичан преглед отићи :angry: ух,баш ме нервирају! Надам се бар док дочекам заказивање да ћу отићи са разлогом,лепим разлогом...

Ајмо чекалице да видимо те позитивне тестиће!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ЦМОКИЋ ЗА СВЕ :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene,nikako da odvojim vremena da pisem. Za one sto se secaju,jos uvek nismo otisli po nalaze,znala sam da ce da se oduzi :(

Trebala sam da dobijem danas,nema jos nista,cak ni najave da cu dobiti,ali se stvarno ne nadam jer sam skoro digla ruke i ovaj mesec nisam toliko ni razmisljala,jer smo odlucili da idemo sledece godine u Srbiju :rolleyes: konacno. Bas sam srecna ,ali se potajno nadam da ce bebica da nas spreci.

Inace nasem andjelu je daanas rodjendan,imali smo lep porodican dan,u nedelju pravimo party za prijatelje :)

Ljubim vas sve,i zelim puno plusica :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki,ja sam iz tog razloga resila da ipak odvajam 3000din mesecno i idem privatno,mislim da cu i za sl.trudnocu isto.Nisu to male pare,ali vredi,ja sam moju dr mogla da zovem u pola noci,a da mi ne kaze-telekom srbija,izabrani korisnik trenutno nije dostupan,kako se mojoj drugarici desavalo.Lucija,ljubi dete puno,srecan vam rodjendan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala draga :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene,nikako da odvojim vremena da pisem. Za one sto se secaju,jos uvek nismo otisli po nalaze,znala sam da ce da se oduzi :(

Trebala sam da dobijem danas,nema jos nista,cak ni najave da cu dobiti,ali se stvarno ne nadam jer sam skoro digla ruke i ovaj mesec nisam toliko ni razmisljala,jer smo odlucili da idemo sledece godine u Srbiju :rolleyes: konacno. Bas sam srecna ,ali se potajno nadam da ce bebica da nas spreci.

Inace nasem andjelu je daanas rodjendan,imali smo lep porodican dan,u nedelju pravimo party za prijatelje :)

Ljubim vas sve,i zelim puno plusica :)

e prvo čestitam vam divan dan a drugo i ja se nadam da će vas bebiron sprečiti da krenete za Srbiju a kao treće želim vam da 2013-2014 dođete u Srbiju u pojačanom broju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e prvo čestitam vam divan dan a drugo i ja se nadam da će vas bebiron sprečiti da krenete za Srbiju a kao treće želim vam da 2013-2014 dođete u Srbiju u pojačanom broju

Hvala ti puno na lepim zeljama. xoxoxo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ova naša tema postala nekako tužna...niko ne piše, ništa se ne dešava....

Šta radite čekalice?

Ma ja sam stalno tu i cekam da neka objavi lepe vesti ali sto me mrzi da kuckam kad nemam sta novo da napisem. Vec je deseti mesec kako pokusavamo i malo sam se vec smorila, a godine idu... Pa ja sam, cini mi se, najstarija cekalica (ne po stazu vec po godinama) :(

Sanjala sam pre dve noci kako se poradjam i to sa blizancima. To bi bas bio blagoslov :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.