Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Čestitkama se pridružujem i ja, bravo mama!

I obavezno kod lekara, to što je curkalo nije strašno kada se spreči na vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne ne pije mi se nista jede mi se sladoled od cokolade veeeeeeeeliki u kornetu! :P

jel je normalno da me bolucka stomak kao da cu da dobijem?

Jeste,bar je mene boleo,a braonkas sekret mi je bio u prva tri meseca trudnoce.Opusi se i uzivaj,znam da te ubija ta nesigurnost od 1%,ali to je to.

A ja ili dobijam ili ne ,ovaj mesec dva puta,u razmaku do 20 dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja se iskreno nadam da je to to cim mi je test pozitivan i to sa stotom mokracom danas!ej uradila sam test u 10 sati!

inace ne verujem da je lazno pozitivan jer ceo mesec nisam ni jednu tabletu stavila u usta a kazu da hoce posle antibiotika da bude lazno pozitivan!a nemam nikakvu upalu,ili bar mislim da nemam! :huh:

Ja sam pila lekove a da nisam znala da sam trudna,a sad sam pred dugo dobijanje imala upalu mokracnih kanala,a radila sam test i bio je negativan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj hvala ti sto si mi ovo napisala jedna sumnja manje....

ljubim te!

Ljubimo i mi tebe,i samo se opusti,kad se najmanje nadas ono se desi,naucno je dokazano,ja ziv primer.mazi stomacic i odmaraj.VEEELIIKIII pozdrav za vas DVOJE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

idem polako da spavam!vec mi se oci sklapaju!

ljubim te puno ikuckamo ponovo sutra!

laku noc!t4614.gif

t4624.gif

Naravno da se kuckamo,laku noc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeka beka cestitam od srca!!! Konacno da i ti ugledas svoje 2 crte. Ti si vec dugo cekalica ako se ne varam. Bas mi je drago,ulepsala si mi dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko beko jako mi je drago,zelim ti laku trudnocu u kojoj ces da uzivas svaki dan :rolleyes:

Sto se tice sekreta i ja sam ga imala,bila sam ubedjena da sam dobila,ali posle par sati se vise nije pojavljivao,tako da mislim da ni oko toga ne treba puno da brines,tesko da ce na uz-u uspeti da vidi malu trudnocu,mozda ti je sigurnije da radis betu....

Ja nisam imala bolove u stomaku i to je bilo ono sto me najvise cudilo,ali more mojih drugarica kaze da ih je stomak boleo identicno kao kada treba da dobiju.....jos jednom sve najbolje,izgleda da muskarci ipak imaju nepogresivi osecaj :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko beko,cestitam od srca,kazem ja da ovaj jun cuni cuda bas mu se nesto osladilo da nas usrecuje :D

Ja sam imala redovne simptome PMS-a,a sto se bolova tj grceva tice na dan kad je trebala da dodje vestica,samo sam cekala trenutak da krene,medjutim nista od toga :D

Pij folnu kiselinu,nemoze ti naskoditi,meni je dktorka prva tri meseca savetovala da nastavim folnu plus vitamin B6.... Ali je ipak najmerodavnije da odes lepo kod doktora.. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko kako si me obradovala!!!! A ja svratila eto da vidim kako ste a ono ima šta i da "vidim" t4614.gif

Prelepu i laku trudnoću ti želim t4427.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko Beko od srca ti čestitam, želim ti laku trudnoću!!! :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

imam dve crte posle 3 min se pojavila druga crta

Jeko :wub::wub::wub: srce moje...najlepša vest od tebe. Sve najbolje! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, jao, jao, sta sam to procitala? :rolleyes::wub:Jeka, mila moja je trudna!! Tvoja vest o pozitivnom testu mi je izmamila najveci osmeh ovog meseca :rolleyes:

Pa cestitam sunce moje t0328.gif Zelim ti laku i bezbriznu trudnocu t6217.gif t4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko cestitam od srca,zelim ti laku i bezbriznu trudnocu! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

imam dve crte posle 3 min se pojavila druga crta

JUUUUUUUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Srećna sam kao da sam ih ja ugledala.

I tačno sam znala da si trudna čim sam videla da ima 3 strane na plusićima koje nisam pročitala. Imam net samo na poslu tako da ujutru kad dođem nemogu da dočekam da visim na forumu

pa svira veceras!

ali sad sam mu javila i naravno 30 sekundi cutanja na telefonu pa onda tek odusevljenje!

sad mi poslao poruku koja glasi KAD SAD NISAM PAO U NESVEST NIKAD NECU!!! :lol:

:wub::wub::wub:

Cestitam Jeko beko da ti bude lepa i laka trudnoca :)

Test sigurno nije pokvaren Sada se opusti i uzivaj I ako ti ide braonkast sekret i dalje ipak sutra idi kod doktora,nemoj cekati jos dva dana,za svaki slucaj.

I moj savet ti je da odmah odeš kod lekara a pre toga obavezno kupi folnu i vitamin C, po jedna tableta dnevno.

Sve najbolje i jedva čekam da potvrdiš pa da ti ČESTITAM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

imam dve crte posle 3 min se pojavila druga crta

bravo jeko beko, cestitam od srca!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posto je i sekret jedan od znaka trudnoce, kada se on u stvari pojavi? Moze li i pre menstruacije ili tek kada malo odmakne trudnoca?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posto je i sekret jedan od znaka trudnoce, kada se on u stvari pojavi? Moze li i pre menstruacije ili tek kada malo odmakne trudnoca?

u prvoj trudnoci nisam imala, a sada se pojavio dan pre ocekivane menstruacije....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posto je i sekret jedan od znaka trudnoce, kada se on u stvari pojavi? Moze li i pre menstruacije ili tek kada malo odmakne trudnoca?

Ako se pojavi malo pre ocekivane menstruacije moze znaciti implantaciju, ugnjezdjivanje ploda u endometrijum. Ako se javi kasnije, u toj nekoj odmakloj trudnoci moze znaciti pad progesterona. Sve ovo moze i ne mora znaciti, svaka zena je za sebe, kao sto su i trudnoce svaka za sebe. Ono sto znaci za jednu zenu ne mora znaciti za drugu. Ginekolog je najbolje resenje za sve nedoumice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: Jeko Beko cestitam na crticama! :lol: Zelim ti svako dobro,lepu i zdravu trudnocu i istu takvu i bebu...ili bebe... ;):wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko beko kako je reagovao muzic kada te je video?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posto je i sekret jedan od znaka trudnoce, kada se on u stvari pojavi? Moze li i pre menstruacije ili tek kada malo odmakne trudnoca?

Bas kao sto rece SUncokret,meni se desilo tacno 28.dan ciklusa i kod mene nije bio braon,vek kao rozikast,kao sto mi bude obicno kada mi tek krece vestica,ali je u toku dana stalo i vise se nije javljalo

Inace nisam bila sigurna za ovaj mesec dal prepoznah ovulaciju,ali jesam....dobila sam jutros,u utorak uz pa onda muz ide da se i on proveri.....pa na moru da krenemo u nove pobede :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne ne pije mi se nista jede mi se sladoled od cokolade veeeeeeeeliki u kornetu! :P

jel je normalno da me bolucka stomak kao da cu da dobijem?

i020.gifi020.gifi020.gifi020.gif

Jeko moja, kako si me obradovala! c045.gif

Meni se sladoled jeo cijelu trudnocu, i svaki dan sam jela po jedan (minimum). :D

Takodje, skoro cijelu trudnocu me je, na dan kada sam trebala da dobijem, po malo bolio stomak...

Javljaj da li si radila jos koji test, je li te muzic ugusio zagrljajima i poljupcima, kada ces kod dr?????? e058.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne ne pije mi se nista jede mi se sladoled od cokolade veeeeeeeeliki u kornetu! :P

jel je normalno da me bolucka stomak kao da cu da dobijem?

http://www.ledo.hr/logistic/upload/tbl_pro...t_cokolada2.png

http://www.nestle-icecream.rs/images/planeta/Kit-Kat.png

http://www.slatkismoj.com/wp-content/uploa...0/03/vanila.jpg

g36002.gif

evo sladoleda za tebe i po neka vockica,al sve sa cokoladom :D

nadam se da sam postavila slike kako treba :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage cekalice,zelim nam svima punoooooo

baby07.gif

baby04.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

imam dve crte posle 3 min se pojavila druga crta

TOOOOOOOOOOO Jeko duso! Suze su mi krenule. Sve nisam htela nista da odgovaram na tvoje postove da ti ne budimo nadu pa da se opet razocaras, a sad mirne duse mozemo da se radujemo. Ni ne razmisljaj o laznom rezultatu - uradila si ga uvece i vec posle 3 min. se pojavila ctica - zeno, debelo si trudna!

ma sutra cu da uradim ponovo test ako bude pozitivan onda prekosutra idem do privatnika posto nemam zdravstvenu knjizicu! da ja urtvrdim trudnocu pa cu onda polako da izvadim knjizicu i pravac dispanzer!

a slicicu dobijete sutra ne mogu bez memorijske kartice da je ubacim u komp.a kartica mi je kod muza u tel! <_<

joooooj sto sam srecna! :P

m1235.gif

A sad tutanj po haljinicu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.