Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Jeste Nina :) seme moze da prezivi oko 3dana! Ajde baci se na posao...uh i ja bih :P ...taman mi proslo...ali moram prvo da se uverim kod dr.da je sve ok

Drzim vam svima fige i ne cekajte ovulaciju...vec zapnite par dana pre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Držim držim, a ti drži muža i prije ovulacije, varljivi su ti dani :)

Ja sam na čekanju... Još 8 dana do m...pu pu iš iš. A grudi ko silikoni mmmm neka samo rastu B)

Neka rastu i treba da rastu :).

Ima da ga ćapim od sutra pa na dalje :), sutra mi je 10 dan, pa za svaki slucaj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, ovde ima baš lepih vesti-ČESTITAM NAŠIM NOVIM TRUDNICAMA, a trudilicama, da se trude, i trude i isplatiće se trud!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Krenula sam sa folnom kiselinom 5mg dnevno i poečla sam da mjerim bazalnu temperaturu, i jutros ( 3x mjerila) je bila 36.7 , a 21 je dan ciklusa hm hm ko će sad znati kad se ta ovulacija prišunja. Kako nisu m redovne baš u sekund, koji dan gore dole, bolje da ne puštam ništa slučaju pa na igranku večeras :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eeeeeee drage moje,prvo da vam cestitam sto se trudite :rolleyes: I nek vam je sa srecom,da sto prije ugledate te dvije divne crtice.....Ja nisam nista ni racunala ni mjerila,kod nas uhvatilo samo od sebe,cim smo prvi put isli do kraja :P

Moj savjet vam je da pijete folnu kisleinu i puno vode obogacene jodom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage moje cekalice..ovako ja sam prije deste dana nego sto trebam dobiti uradila test pokazao je drugu crticu koja je bila jako blijeda...ja sam imala neki cudan osjecaj jednostavno sam morala uraditi test:))) i poslije toga svaki dan sam radila testove stalno su bile dvije crtice i druga je bila blijeda...evo prije dva sata sam se probudila odem u apoteku kupim clear blue test znaci ja trebam dobiti za 3 dana, ma u sekundi je pokazao plus ko kucu...JA SAM TRUDNA ma ne znam vam ovaj osjecaj opisati tako se cudno osjecam !!!! presrecna sam:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

CESTITAM :)))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, ovde ima baš lepih vesti-ČESTITAM NAŠIM NOVIM TRUDNICAMA, a trudilicama, da se trude, i trude i isplatiće se trud!!! :)

Hvala :))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam uradila test nocu, i nije bilo nikakvih crtica, tj ja nisam vidjela, sutradan pogeldam test kad jedna crtica jedva vidjiva. a nekako osecam da sam trudna, a i imam neke simtome, a i kasni mi mens sto je jako bitno, pa sta kazete?

uzecu opet test pa da vidim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam uradila test nocu, i nije bilo nikakvih crtica, tj ja nisam vidjela, sutradan pogldem test kad jedna crtica jedva vidjiva. a nekako osecam da sam trudna, a i imam neke simtome, a i kasni mi mens sto je jako bitno, pa sta kazete?

uzecu opet test pa da vidim

Kupi test i uradi ga sa prvom jutarnjom mokraćom..pa nam javljaj..puno sreće ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:) Uz tebe smo i navijamo za bebče!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam uradila test nocu, i nije bilo nikakvih crtica, tj ja nisam vidjela, sutradan pogeldam test kad jedna crtica jedva vidjiva. a nekako osecam da sam trudna, a i imam neke simtome, a i kasni mi mens sto je jako bitno, pa sta kazete?

uzecu opet test pa da vidim

Uh uh pa normalno test, da nećeš možda da čekaš da ti se stomak vidi 4chsmu1.gif joooooj ja sam nestrpljiva i za tebe i za sebe.... mene jedan test čeka u ladici i čim mi sad (držim fige19.gif ) zakasni jedan dan odmah prva jutarnja....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao zenske ja moram nesto da vas pitam

kazite vi meni da li uvek kad je ovulacija kod zene mora da se pojavi sekret nalik belancetu?

i kazite mi ako nema tog sekreta da li to znaci da zena ne moze da ostane trtudna?????

ja sam malo glupa za te stvari!!!

Ne mora da znaci, ja nikad nemam nikakav sekret, pa ni sad u trudnoci, nikada nisam mogla da osetim ovulaciju, a eto trudna :)

Ali ako se brines, kupi maybe baby ili kupuj tracice u apoteci za plodne dane i eto, problem resen :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam uradila test nocu, i nije bilo nikakvih crtica, tj ja nisam vidjela, sutradan pogeldam test kad jedna crtica jedva vidjiva. a nekako osecam da sam trudna, a i imam neke simtome, a i kasni mi mens sto je jako bitno, pa sta kazete?

uzecu opet test pa da vidim

Naviijam za tebe i za te dve crtice :lol: Drzim ti palceve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kod mene ovaj mesec nista a kasnilo mi je 9-10 dana......ja idem u sledeci krug..........

cestitam jos jednom svima onima koji su dobili plusice tj koje su trudne...........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje ženet4624.gif, jutro me dočekalo sa već dobro poznatim bolovima u stomaku, ali uspješno sam ih ignorisala. Popodne bol je prešao na krsta, ali rekoh sama sebi ma to je od dugog stajanja, ali..... eto ti nje stare aždahe155fs505059.gif uranila tri dana ....tuga je moja pregolema......t2312.gif i ja sam kupila kartu za sledeći krug...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja nikako da kupim test :rolleyes: haha, sve nekakko odugovlacima a neznam zasto, a i malo me koci, sto nema mens a imam malo sekret tamniji, nije mens i nije svetlo ne curi puno, samo malo na gacicama isprlja se :( ,imam i blage bolove ko za mens ali nema nje, evo npr imam mucnine vecinom ujutru ali nekad i danju, nekad mi se jede sve nekad nista, imam blage bolove u krstima i stomaku, a ja mislim da ovaj sekret nije taj znak trudnoce, jer ima i blago krvarenje u ranoj trudnocu u jednoj od pet zena, uuuhh sve ovo ali cu vidjet sta kaze test,hehe. i da bide negativno, ako Bog da imacu jos vremena, jer sam se tek pre dva meseca udala, a imam 20 godina :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja nikako da kupim test :rolleyes: haha, sve nekakko odugovlacima a neznam zasto, a i malo me koci, sto nema mens a imam malo sekret tamniji, nije mens i nije svetlo ne curi puno, samo malo na gacicama isprlja se :( ,imam i blage bolove ko za mens ali nema nje, evo npr imam mucnine vecinom ujutru ali nekad i danju, nekad mi se jede sve nekad nista, imam blage bolove u krstima i stomaku, a ja mislim da ovaj sekret nije taj znak trudnoce, jer ima i blago krvarenje u ranoj trudnocu u jednoj od pet zena, uuuhh sve ovo ali cu vidjet sta kaze test,hehe. i da bide negativno, ako Bog da imacu jos vremena, jer sam se tek pre dva meseca udala, a imam 20 godina :lol:

Moja sestra, ona je u 15-oj nedelji je imala tamniji sekret u vreme kad je trebalo da dobije, a bila je trudna... Moje iskustvo je da sam imala sve znakove pms-a identican bol u stomaku i nije mi se radio testic.... A evo me trudna :) Inace ja sam se udala u maju i imam 23 :) ... Cestitam i drzim palceve za bebicu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala ti,a ja budala mislila ako nema sekreta nema ni ovulacije!!!! :P

nego kazi ti meni koliko kostaju te tracice

kako da trazim

i kako se koriste??????

Ne znam koliko kostaju tracice, jer sam ja od mm dobila maybebaby.... Mislim da nisu skupe, a u apoteci ih trazis kao tracice za utvrdjivanje plodnih dana.... Mada iskreno ja sam vise za maybebaby, jer na duze vreme je isplativiji i mozes u svakom trenutku da imas uvid u stanje :)

Ali najbolji recept je onaj koji sam ja dobila od drugih zena na forumu, da se opustis, rasteretis i ne mislis o tome! I spopadnes dragog :) Pusti se racunice i uzivaj kao da je svaki dan, bas TAJ dan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje ženet4624.gif, jutro me dočekalo sa već dobro poznatim bolovima u stomaku, ali uspješno sam ih ignorisala. Popodne bol je prešao na krsta, ali rekoh sama sebi ma to je od dugog stajanja, ali..... eto ti nje stare aždahe155fs505059.gif uranila tri dana ....tuga je moja pregolema......t2312.gif i ja sam kupila kartu za sledeći krug...

Draga, idemo zajedno u drugoi krug... treba da se opustimo i da nerazmisljamo o tome....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga, idemo zajedno u drugoi krug... treba da se opustimo i da nerazmisljamo o tome....

Srecno u sledecem krugu :) Drzim palceve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srecno u sledecem krugu :) Drzim palceve

Hvala....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo da vam se i ja pridruzim, citam vas vec jedno mesec dana, pa reko da se javim i da se prijavim da isto cekamo, evo ovog meseca je vec godinu dana kako pokusavamo, svasta sam vec probala, al eto, o tome mozda malo kasnije, za sada toliko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cano dobrodosla!

Svima puno srece u sledecem krugu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro dosla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro dosla i da sto pre uspes :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.