Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Drage moje da vam se javim...neznam kako da vam kazem i sta da kazem jos uvek sam u soku....jutros sam radila test i pozitivan je....dve crtice su tu....placem kao kisa

Čestitam od srca mali anđele!!!! Želim ti da sve prođe u najboljem redu!!!! Želim ti laku trudnoću, bez puno problema! Čuvaj se :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic :D :D :D mnogo si slatka,jedva cekam da ugledas svoj pozitivan test

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nemam usb da ubacim sliku u racunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje da vam se javim...neznam kako da vam kazem i sta da kazem jos uvek sam u soku....jutros sam radila test i pozitivan je....dve crtice su tu....placem kao kisa

Nemoj da places, uzivaj...uz konsultacije sa doktorima...sve ce biti u redu, posle kise uvek dodje Sunce!Cestitam ti od srca :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ја кад будем била трудна, на плусићима ће да буду 10 страна само моји позитивни тестови, бог зна колико ћу да их одрадим, ја сад одрадим по једно 6-7 теста кад нисам трудна а тад ћу да банкротирам :lol::unsure:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja isto tako radim,moracu i ja da proverim za dva-tri dana opet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ја кад будем била трудна, на плусићима ће да буду 10 страна само моји позитивни тестови, бог зна колико ћу да их одрадим, ја сад одрадим по једно 6-7 теста кад нисам трудна а тад ћу да банкротирам :lol::unsure:

Dace bog da to bude sto pre,mislim na pozitivne testove ne da bankrotiras :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo Jekic duso samo za tebe :lol:jfz-PIC-10.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje da vam se javim...neznam kako da vam kazem i sta da kazem jos uvek sam u soku....jutros sam radila test i pozitivan je....dve crtice su tu....placem kao kisa

Pa draga moja,cestitam ti!!!I sve najbolje da krene od srca ti zelim!!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mali andjele, sve cestitke! Drzim ti fige, da sve bude ok, i da uzivas u svojoj trudnoci! Vidis kako je zivot nepredvidiv? :)

Ivana84, cestitam i tebi, neka ti trudnoca bude laka i dosadna! :D

:wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Suncokret stvarno nepravda :( ali necu nista da ti pricam da ti ne kvarim tvoju pozitivnu energiju.Samo hrabro mila.

Eh moja lucija, nepravda na svakom koraku, sta da se radi, idemo dalje...

Drage moje da vam se javim...neznam kako da vam kazem i sta da kazem jos uvek sam u soku....jutros sam radila test i pozitivan je....dve crtice su tu....placem kao kisa

Jao mali andjeo pa to su stvarno predivne vesti :wub: Izuzetno mi je drago zbog tebe, samo hrabro, za 9 meseci drzaces svoje najdraze bice na grudima, najiskrenije ti zelim da uspes, da ti se ostvari najveca zelja :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam mali andjele,naka da Bog da sve bude u redu i sa tobom i sa bebicom,al nemoj da places, uzivaj u crticama ;)

Ja od sutra ocekujem (ne ocekujem) vesticu,kako je vi zovete, pa... neka bude po volji Bozijoj...

Poljubac za sve vas od mene :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, tek sada sam vidjela da nam je i MakiD trudna- cestitam ti, draga!!! :wub:

A Suncokret.... Pitala sam se zasto nema tvog tickera, dok se nisam vratila par stranica... Zao mi je, i zelim ti puuuunoooo srece da uskoro ponovo zabebis, i ovaj put bude sve kako treba! :wub:

Nisam u toku, kako nam napreduju Malisa i Woman?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje da vam se javim...neznam kako da vam kazem i sta da kazem jos uvek sam u soku....jutros sam radila test i pozitivan je....dve crtice su tu....placem kao kisa

bravo Mali andjele, divne vesti, zasluzila si!!!! uzivaj u trudnoci!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma i meni je više muka od tog sabiranja i oduzimanja, umesto da se opustim i uživam ja se presabirem u glavi jesmo baš sad trebali. E sad me je već baš briga, neću da razmišljam,hoću da uživam. Maybe baybe pokazuje paprat pa delamo a šta ćemo umeseti videćemo za 2. nedelje :))))

samo se opusti i uzivaj, navijam za tebe a i ostale cekalice......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moracu da se konsultujem sa lekarima kako cu dalje....nije u redu ali iydrzacu valjda

Čestitam, mnooogo mi je drago zbog tebe!!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje da vam se javim...neznam kako da vam kazem i sta da kazem jos uvek sam u soku....jutros sam radila test i pozitivan je....dve crtice su tu....placem kao kisa

mali andjele, sva sam se najezila i neizmerno sam srecna zbog tebe!!!!!!!

iako se ne ukljucujem previse uglavnom pratim sva desavanja!

zelim ti laku i bezbriznu trudnocu i da zaista uzivas u svakom trenutku da rodis jedno predivno cedo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zaboravih i svim novopecenim trudnicama da uzivaju u trudnoci!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

inace mm i ja smo se danas kladili ja kazem ma nema ni veze da sam ovaj mesec trudna moram sledeci mesec kod gin.ali sad stvarno!a on kaze ja bas nesto mislim i siguran sam da je ovaj mesec pogodak!(meni kez od uva do uva ).ma reko nema ni veze!kaze aj da se kladimo reko ajde!

ja blefiram i naravno ne nadam se ni ovaj mesec i kazem ma nisam trudna 99 posto sam sigurna!kaze ma jesi!i kladimo se u po 10e!

idem sledeci mesec da kupim haljinicu posto ce morati da me isplati!ili mozda i nece...

Tebi ovaj mesec ne gine haljinica :lol: U oba slucaja je dobijas, nema sanse da ti je tm ne kupi i ako dobije opkladu.

Ovo su vesti od Mladenke i Mališe i njihovih tačkica

Divne vesti....

Jos da nas i Woman obraduje :rolleyes:

Ma i meni je više muka od tog sabiranja i oduzimanja, umesto da se opustim i uživam ja se presabirem u glavi jesmo baš sad trebali. E sad me je već baš briga, neću da razmišljam,hoću da uživam. Maybe baybe pokazuje paprat pa delamo a šta ćemo umeseti videćemo za 2. nedelje :))))

Meni je maybe baby pokazivao 3-4 ovulacije mesecno :blink: Batali ti to a batali i pravljenje bebe posto poto. Znas da ti zatrudnjivanje nije problem pa ne upadaj u psihozu iscekivanja i "proizvodnje" bebe jer to moze samo da ti napravi blokadu. Volite se opusteno i kad vam se to radi jer ce beba doci i onako kad ona bude htela.

Suncokretu mili... Saljem ti veeeliki poljubac i topli zagrljaj t4843.gif

Lenocka bas si nam nedostajala. Nadam se da ce uskoro da ti svane sunce, kad ti je tesko reci sebi "i to ce proci" jer, znas i sama, stvarno sve prodje i svaka muka vremenom izbledi. U medjuvremenu budi sa nama, tvoje prisustvo (a i odsustvo) se itekako oseca.

Drage moje da vam se javim...neznam kako da vam kazem i sta da kazem jos uvek sam u soku....jutros sam radila test i pozitivan je....dve crtice su tu....placem kao kisa

Diiivnooo!!! Bas sam danas pomislila na tebe i pitala se kako si, uzivaj i ne brini previse.

Evo Jekic duso samo za tebe :lol:jfz-PIC-10.jpg

E ovo je najlepsi par crtica u poslednje vreme :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mali andjele, mnogo mi je drago zbog tebe, ČESTITAM TI OD SRCA!!! Baš si me obradovala! :D

Ivana84, mnogo ti je lep testić, i te crtice, lepe, jasne, jake :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mali andjele cestitam od srcat4502.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mali andjele nbogo mi je drago zbog tebe i nemoj da places nego uzivaj u crticama :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje da vam se javim...neznam kako da vam kazem i sta da kazem jos uvek sam u soku....jutros sam radila test i pozitivan je....dve crtice su tu....placem kao kisa

Mali andjele,jako sam se obradovala,zelim vam puuuuno srece,mirnu trudnocu i sve najbolje..... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mali anđele, presrećna sam zbog tebe i neka ti je tvoj anđelčić živ i zdrav... Ljubim te.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tebi ovaj mesec ne gine haljinica :lol: U oba slucaja je dobijas, nema sanse da ti je tm ne kupi i ako dobije opkladu.

Divne vesti....

Jos da nas i Woman obraduje :rolleyes:

Meni je maybe baby pokazivao 3-4 ovulacije mesecno :blink: Batali ti to a batali i pravljenje bebe posto poto. Znas da ti zatrudnjivanje nije problem pa ne upadaj u psihozu iscekivanja i "proizvodnje" bebe jer to moze samo da ti napravi blokadu. Volite se opusteno i kad vam se to radi jer ce beba doci i onako kad ona bude htela.

Suncokretu mili... Saljem ti veeeliki poljubac i topli zagrljaj t4843.gif

Lenocka bas si nam nedostajala. Nadam se da ce uskoro da ti svane sunce, kad ti je tesko reci sebi "i to ce proci" jer, znas i sama, stvarno sve prodje i svaka muka vremenom izbledi. U medjuvremenu budi sa nama, tvoje prisustvo (a i odsustvo) se itekako oseca.

Diiivnooo!!! Bas sam danas pomislila na tebe i pitala se kako si, uzivaj i ne brini previse.

E ovo je najlepsi par crtica u poslednje vreme :)

Ma samo se smorim sa tim svim priručnicima i instrumentima za ovulaciju :)

Moramo malo više da se potrudimo :) i uživamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.