Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

A da vam se pozalim i na sveki <_< Kad sam vec tu :P Ima jedan kolac sa sljivama koji ja pravim stalno, i juce uzela ona da ga pravi, uopste ne znam zasto kad sam ja bila tu i nisam radila nista u tom trenutku a uvek ga ja pravim, ona nije nikad, al rekoh ajde neka je. Ja onako pored nje, dodajem joj sta joj treba da ne gasi mikser, i sad posto se posebno mute zumanca i belanca fora je da se na kraju belanca LAGANO KASIKOM dodaju u zumanca i samo da se sve umesa, medjutim to nju naravno mrzi i ona prosipa ona belanca u ono i nastavi da muti mikserom :o (faca mi je buklvalno ovakva bila) jos je mrzelo da sljive sece na cetvrtine nego ih je ostavljala na polovine, i kad je sipala onu tekucinu (a treba da bude onako vazdusasto testo da sljive ostanu na povrsini) i pobacala one sljive preko, one upale unutra, ja popizdela! I kad smo ga izvadile ono se naravno sve zgletavilo, nikakvo nije bilo, i nocas udje macka kroz prozor i pojede kolac :lol: ne ceo naravno, ali onako ga je svuda lepo nacela :lol: , i onda smo ga bacili :D Ne mogu da kazem da mi nije bilo milo :rolleyes:

da li je greh da se ja ovako trudna podsmevam sveki <_< kikikiki :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad kad sam ja tu nema nikod... Nema veze...

Btw, u ponedeljak idem kod Rase :D Da proverimo da li su se jajnici "ocistili" za ovo vreme, pa za desetak dana manje-vise bi trebalo da dobijem, pa u akciju nadam se :rolleyes: Jedva cekam :rolleyes:

Btw, gde radi taj Rasa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Empress duso moja moram te Ciljnem pa sta bude....a da i ja sam imala mleko sto sam se mazala kad sam bila trudna i neki dan ajd da se namazem i kao sto ti rece sve mi se vratilo :(

Anchy svaka cast za macku joj sto sam se smejala :lol: :lol:

M@ro bice beba jos malo,jos samo malo,mi smo tuj za tebe :rolleyes:

Cekalice udri to ...

Cilj za sve ostale :wub: :wub: :wub: otera me mm sa kom,bice i njemu toljaga :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Elli draga moja srecan rodjendan 2n03juq.gif

ja da vam se javim samo, na brzinu, internet mi je uzasan, izbacuje me stalno.

Uglavnom od utorka sam u bolnici, svaki dan pregledi, i neke analize, bila sam na dopleru nekoliko puta bebe su dobro, grlic je uzasan, skroz ravan drze ga samo konci serklaza

porodjaj se u sustini ocekuje sledece nedelje, prvo su mislili da mogu jos dve nedelje da izguram, a onda mi jutros dr kaze, e kad bi sledece nedelje mogla nekako da izdrzis.

Internista je zadovoljan mojim stanjem i tako, ja guram pa koliko mogu svaki dan je dar.

Anci ne brini kad te rasa pregleda ima da kaze sledeceg ciklusa 100% bebce.

Luna se ne javlja :

Sunce sta nam radi sa malom ribicom.

Ljuba uziva i radi koliko vidim.

M@R@ nam je tuzna danas, ne brini posle kise uvek dodje najlepse sunce.

Empres je zauzeta, i pocela da radi, ako tako brze prodje vreme.

Cekalica ce da bije muza, ako, ako visdim da je zasluzio sto nam je ljuti

Aja masta o seksu :eh sta to bese ::

Helen tvoja devojcica koliko vidim luduje i moja je aktovnija od brace, takve su devojcice.

Simona bas je lepo sto se ti i muz volite i posle toliko godina.

Maki ja kao iskusan test manijak potvrdjujem crtu, OBAVEZNO vec sutra jos jedan test.

Red i ti, taj bb malo zeki ali je poprilicno osetljiv.

I tako sigurno sam nekog zaboravila ali sad nema sanse da se setim, i to nekog vaznog :: mozak mi je kasa

:wub: :wub: :wub: :wub: jekić draga, držim vam palčeve da izdržite što duže. bitno je da su one dobre, biće to sve u redu. drži se, baš si hrabra. mazi tibu za nas.

Empress duso moja moram te Ciljnem pa sta bude....a da i ja sam imala mleko sto sam se mazala kad sam bila trudna i neki dan ajd da se namazem i kao sto ti rece sve mi se vratilo :(

Anchy svaka cast za macku joj sto sam se smejala :lol: :lol:

M@ro bice beba jos malo,jos samo malo,mi smo tuj za tebe :rolleyes:

Cekalice udri to ...

Cilj za sve ostale otera me mm sa kom,bice i njemu toljaga

bolje daj mužu nešto lepše :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni nijedna trudnica ne odgovori danas da li je normalno da ja i dalje imam blage grčeve kao menstrualne skoro svaki dan?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni nijedna trudnica ne odgovori danas da li je normalno da ja i dalje imam blage grčeve kao menstrualne skoro svaki dan?

Normalno je... i mislim da se to obično dešava u periodu kad bi trebala da imaš ciklus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Normalno je... i mislim da se to obično dešava u periodu kad bi trebala da imaš ciklus.

ja to imam skoro svaki dan :( i pored toga što pijem utrogestan i primam progesteron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nešto razmisljam, zamisli da imam rizičnu trudnoću (ne daj Bože) a udajem se!? šta raditi.. ipak je to ceo dan na nogama i veliki napor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo me zeno! Cim navatam vremena, ja uletim i u Prijava i krenem da tumblrlo67rd35qg1qftsdx.gif

Ne postizavam bas puno, jer perem, peglam, pusim... a i mm kad zasedne, komp ne vidim.

Mislim na vas i volim vas, bez obzira koliko sam prisutna!

nedostajes nam i volimo te puno....

Žene, a da ne pričam o tome da se nisam seksala otkako sam trudna sanjam svako veče mm kako ludo vodimo ljubav i zaskočila bih ga sa vrata. Mi za ovih 7 godina zajedničkog života imamo baš redovan keks, barem 5 puta nedeljno i ovo sada naglo prestajanje me je ošamutilo skroz..

ja to uradim 2 puta nedeljno,ali da imam zelju,NEMAM...a u prethodne dve trudnoce sam bila luda za X....a sad mi nije do toga ni malo....

muža je najbolje zadržati uz sebe ako mu je uvek pun stomak i prazna jaj*.

:lol:

Moja mama nije profa srpskog,tako da mogu da lupam do mile volje :P

i ja

m0438.gif

Idem da stavim balon od 6L vode i ima da je popije pa taman se us*ao :angry:

:lol: morala sam nemo se ljutis....

Posto smo progovorili,on mi kaze nesto me boli grlo ne mogu da pijem kolu idem meni da kupim nesto ne gazirano i sto nije hladno :blink:

I sta sad da mu uradim? :angry:

sad ga stavi na razanj....

Jekic mislimo na tebe i drzimo fige da izdrzis sto duze.....

Ciljam sve moje cekalice i trudnice.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Probaj da nadjes Senso test, on je Elici pokazao dve crtice :rolleyes:

Do sada sam gledala na četiri mesta, kad potrošim ovaj što imam onda ću ako bude bilo potrebe otići da potražim taj što si mi predložila. Mada razmišljam i o soluciji da vadim krv. Pričala sam danas sa zaovom, morala sam da progovorim il da puknem. Ja sam jedinica i volim sto mm ima sestru, ja se njoj poveravam ali naravno ne za sve, ali eto ovo sam morala da joj kažem. Pa sam skontala da sačekam sa drugim testom do petka, ako budem izdržala do tad ili da uradim taj drugi u ponedeljak, a da kupim treći za petak...ma ne znam ni sama, nisam pametna. Uzela sam ponovo da pogledam taj test od danas i kao čini mi se da vidim drugu, ali kao da se providi i onda pomislim da umišljam tu drugu jer kad odaljim test, druge crte nema, test beo, a kada ga približim kao da se nešto nazire ali užasno svetlo, htela sam da slikam, ali mm ostavio aparat u firmi i onda sam odustala, slikaću naredni test.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da vam se pozalim. Malopre sedim ja sa sestrom i pocne da me ziga levi jajnik :blink: Ja se zbunim skroz, jer ne bi trebalo da me ziga niti bilo sta drugo da mu se desava jer pijem kontracepciju, i posle toga odem u wc i kad se obrisem na papiru onako malo krvi kao kroz sekret :blink: Sta bi to moglo da bude? :huh:

Nuspojava od kontracepcije. Hoće to tako. Koliko dugo ih koristiš?

Elli draga moja srecan rodjendan 2n03juq.gif

ja da vam se javim samo, na brzinu, internet mi je uzasan, izbacuje me stalno.

Uglavnom od utorka sam u bolnici, svaki dan pregledi, i neke analize, bila sam na dopleru nekoliko puta bebe su dobro, grlic je uzasan, skroz ravan drze ga samo konci serklaza :(

porodjaj se u sustini ocekuje sledece nedelje, prvo su mislili da mogu jos dve nedelje da izguram, a onda mi jutros dr kaze, e kad bi sledece nedelje mogla nekako da izdrzis.

Internista je zadovoljan mojim stanjem i tako, ja guram pa koliko mogu svaki dan je dar.

Anci ne brini kad te rasa pregleda ima da kaze sledeceg ciklusa 100% bebce.

Luna se ne javlja :(

Sunce sta nam radi sa malom ribicom.

Ljuba uziva i radi koliko vidim.

M@R@ nam je tuzna danas, ne brini posle kise uvek dodje najlepse sunce.

Empres je zauzeta, i pocela da radi, ako tako brze prodje vreme.

Cekalica ce da bije muza, ako, ako visdim da je zasluzio sto nam je ljuti <_<

Aja masta o seksu :P eh sta to bese :unsure:

Helen tvoja devojcica koliko vidim luduje i moja je aktovnija od brace, takve su devojcice.

Simona bas je lepo sto se ti i muz volite i posle toliko godina.

Maki ja kao iskusan test manijak potvrdjujem crtu, OBAVEZNO vec sutra jos jedan test.

Red i ti, taj bb malo zeki ali je poprilicno osetljiv.

I tako sigurno sam nekog zaboravila ali sad nema sanse da se setim, i to nekog vaznog :mellow: mozak mi je kasa :blink:

Želim ti da što duže izguraš trudnoću i jedva čekam da vidim slikice beba. Jesu li jednojajčani?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Empress duso moja moram te Ciljnem pa sta bude....a da i ja sam imala mleko sto sam se mazala kad sam bila trudna i neki dan ajd da se namazem i kao sto ti rece sve mi se vratilo :(

Anchy svaka cast za macku joj sto sam se smejala :lol: :lol:

M@ro bice beba jos malo,jos samo malo,mi smo tuj za tebe :rolleyes:

Cekalice udri to ...

Cilj za sve ostale :wub: :wub: :wub: otera me mm sa kom,bice i njemu toljaga :lol: :lol:

Ja sam pre neki dan potrošila gel za tuširanje koji sam koristila u trudnoći i baš sam bila srećna što mu je došao kraj. Stvarno mirisi umeju da asociraju na događaje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

o čekalice, isvađa li se danas? ja čekam mm :wub: :wub: a pravim se da sam ljuta na njega tj i jesam tako da ću da ga mučim B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nešto razmisljam, zamisli da imam rizičnu trudnoću (ne daj Bože) a udajem se!? šta raditi.. ipak je to ceo dan na nogama i veliki napor

Beba je najvažnija. Ja bih da sam u toj situaciji obavila građansko venčanje u krugu najbližih, a slavlje i crkveno venčanje da bude kada se i beba bude krstila. Mislim da bi svi imali razumevanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Beba je najvažnija. Ja bih da sam u toj situaciji obavila građansko venčanje u krugu najbližih, a slavlje i crkveno venčanje da bude kada se i beba bude krstila. Mislim da bi svi imali razumevanja.

u tome je i problem. sve je zakazano i plaćeno, ljudi su već pozvani,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic, mila nasa, bas mi je drago da si se javila i da je sve dobro. Izdrzaces koliko mozes a i sve na dalje ce biti u redu, nema razloga da bude drugacije. Kako ces se poradjati? Pretpostavljam na carski kad su trojke?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

k32012.png

uzmi toljagu i znas sta ti je ciniti snjom

k32013.png

Ja predlažem da ga raščerupaš

:D

IZVOLI CEKALICE

i22020.gif

:lol:

A da vam se pozalim i na sveki <_< Kad sam vec tu :P Ima jedan kolac sa sljivama koji ja pravim stalno, i juce uzela ona da ga pravi, uopste ne znam zasto kad sam ja bila tu i nisam radila nista u tom trenutku a uvek ga ja pravim, ona nije nikad, al rekoh ajde neka je. Ja onako pored nje, dodajem joj sta joj treba da ne gasi mikser, i sad posto se posebno mute zumanca i belanca fora je da se na kraju belanca LAGANO KASIKOM dodaju u zumanca i samo da se sve umesa, medjutim to nju naravno mrzi i ona prosipa ona belanca u ono i nastavi da muti mikserom (faca mi je buklvalno ovakva bila) jos je mrzelo da sljive sece na cetvrtine nego ih je ostavljala na polovine, i kad je sipala onu tekucinu (a treba da bude onako vazdusasto testo da sljive ostanu na povrsini) i pobacala one sljive preko, one upale unutra, ja popizdela! I kad smo ga izvadile ono se naravno sve zgletavilo, nikakvo nije bilo, i nocas udje macka kroz prozor i pojede kolac :lol: ne ceo naravno, ali onako ga je svuda lepo nacela , i onda smo ga bacili Ne mogu da kazem da mi nije bilo milo

E bas volEm macku,valjda ce joj biti dobro :unsure:

E za mm m0941.gifaposle jedan vanilko pomirenja

ps Bas volim sto ga boli grlom0404.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja je rekla da ce mozda manje biti tu,a nje nema duuuuuuuuuuuuugo :(

Nemam s kom da se tucem,ovde ste sve tako pitome :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

u tome je i problem. sve je zakazano i plaćeno, ljudi su već pozvani,

Sve može i da se otkaže i da se povrati deo novca ili da se nađe neki kompromis sa tim kome je plaćeno, manje boli prazan džep, nego prazna duša.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

u tome je i problem. sve je zakazano i plaćeno, ljudi su već pozvani,

Prvo - nadam se da nemas rizicnu trudnocu. Trebalo bi da se posavetujes sa dr po pitanju tih kontrakcija, obavezno idi jedan od sledecih dana i sve lepo kazi kako ih osecas i koliko su ucestale. Postoje lekici koji se piju i najnormalnije se iznese trudnoca bez prevelikog pazenja i ustrucavanja. Ja bih ti savetovala da ipak batalis xxx pre nego sto proveris te kontrakcije, tebi su one i konstatovane na prvom pregledu.

Drugo - sto se tice vencanja i svadbe, mozes ti to veoma bezbolno da prodjes, ko kaze da moras da djipas uz muziku ceo dan, sedis i uzivas, niko te ne zanima, ko hoce da ti cestita i da se slika nek dodje do tebe a malo stajanja ispred maticara i u crkvi nije opasno.

I da, nemoj da te bude sramota da cimas dr kad god imas neku nedoumicu ili brigu. Zato oni i sluze a pre ces pogresiti ako precutis ili se ne konsultujes na vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj Anchy, kako je zivot nekad pravedan pa posalje macku :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj Anchy, kako je zivot nekad pravedan pa posalje macku :D

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvo - nadam se da nemas rizicnu trudnocu. Trebalo bi da se posavetujes sa dr po pitanju tih kontrakcija, obavezno idi jedan od sledecih dana i sve lepo kazi kako ih osecas i koliko su ucestale. Postoje lekici koji se piju i najnormalnije se iznese trudnoca bez prevelikog pazenja i ustrucavanja. Ja bih ti savetovala da ipak batalis xxx pre nego sto proveris te kontrakcije, tebi su one i konstatovane na prvom pregledu.

Drugo - sto se tice vencanja i svadbe, mozes ti to veoma bezbolno da prodjes, ko kaze da moras da djipas uz muziku ceo dan, sedis i uzivas, niko te ne zanima, ko hoce da ti cestita i da se slika nek dodje do tebe a malo stajanja ispred maticara i u crkvi nije opasno.

I da, nemoj da te bude sramota da cimas dr kad god imas neku nedoumicu ili brigu. Zato oni i sluze a pre ces pogresiti ako precutis ili se ne konsultujes na vreme.

naravno, ne pada mi na pamet da se X dok dr ne kaže da je sigurno. za kontrakcije sam naravno rekla, zato mi je i prepisala utrogestan i progesteron. baš zbog njih. ali zar ne bi trebalo polako da prestaju jer koristim terapiju??? počinju da me plaše.

U pravu si za svadbu, mogu je i presedeti celu, tamo će biti svi dragi ljudi naši koji će to potpuno razumeti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj Anchy, kako je zivot nekad pravedan pa posalje macku :D

:lol:

naravno, ne pada mi na pamet da se X dok dr ne kaže da je sigurno. za kontrakcije sam naravno rekla, zato mi je i prepisala utrogestan i progesteron. baš zbog njih. ali zar ne bi trebalo polako da prestaju jer koristim terapiju??? počinju da me plaše.

U pravu si za svadbu, mogu je i presedeti celu, tamo će biti svi dragi ljudi naši koji će to potpuno razumeti.

Baš tako! Tvoj jedino posao tog dana je da budeš lepa i nasmejana ;)

Kakav X on d bič! B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

naravno, ne pada mi na pamet da se X dok dr ne kaže da je sigurno. za kontrakcije sam naravno rekla, zato mi je i prepisala utrogestan i progesteron. baš zbog njih. ali zar ne bi trebalo polako da prestaju jer koristim terapiju??? počinju da me plaše.

U pravu si za svadbu, mogu je i presedeti celu, tamo će biti svi dragi ljudi naši koji će to potpuno razumeti.

A ti to pričaš za sebe? Nisam skontala da imaš rizičnu trudnoću. Sve zavisi u kojoj meri je rizična i koje ponašanje zahteva. Moja komšinica leži mesecima, ne možeš je videti ni ispred kuće, ona sigurno nebi smela da pravi svadbu.

I najbolje bi bilo ako bi mogla da izbegneš ono silno cmakanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.