Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Мало пре нисам била добро реаговала па се нисам захвалила на овој јавној похвали, најдража моја никад ми није било тешко да те саслушам, и ја морам да ти се захвалим што и ти мене увек саслушаш, ти си једна дивна особа, пуна разумевања и спремна да ми увек уделиш савет и да ме саслушаш, никад не бих рекла да неког ког нисам упознала, овако могу да заволим и да ми недостаје један дан кад се нечујемо али ето и то се десило. Тако да драга моја Ивана и ја тебе ПУНО, ПУНО ВОЛИМ :wub: :wub: :wub:

Твој плусић је нешто најлепше што ми се десило у последње време и што је најбитније дао ми је огромну наду да и мене чека.

E bleso jedna,rasplace ti mene sad...Taman sam ti se pohvalila danas da jos nijednom nisam zaplakala :rolleyes:<_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene svaka vam cast na hrabrosti i optimizmu

Samo napred,ne dajte se. Ja potonem dok si rek`o keks, a da se pridignem treba mi dosta vremena... A valjda ce biti bolje. Kad vidim koliko ste vi jake, moram priznati da i meni bude malko lakse,hvala vam.

A novim trudnicama cestitam od srca, zelim vam da sve protekne u najboljem redu.

malo mi je tesko da sve povezem i skontam ko je ko,sta gde,kako... jer sam nova na ovoj temi,a i relativno sam kratko i na forumu,tako da se unapred izvinjavam na propustima... :rolleyes:

SVAKO DOBRO VAM ZELIM :wub:

Dobro došla draga uz velike želje da se dugo ne zadržiš na ovo temi nego da što pre odeš na podforum trudnoće i da nas ostale čeklaice povedeš sa sobom ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Yora, Ljubinka, Lucija, Mna, Lenočka... oprostite ako sam nekog zaboravila...

Vago ja sam koristila maybe baby ali nije imalo efekta...barem ne kod mene... onda smo se mm i ja dogovorili da se "pazimo" u maju jer sam trebala na neke preglede i desilo se ... :rolleyes:

Maki D cestitam ti na dve crtice,i uzivaj u trudnoci!!! :D Elem,nisam sigurna da li sam ti vec cestitala :blink: U svakom slucaju,jos jednom od srca!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam takođe nova na ovoj temi ali otprilike sam se upoznala sam vama...

Svim trudnicama želim predivne dane tokom trudnoće, uživanciju i opuštenciju...

Svima onima koji su u ~poslu~ želim brzo zatrudnjivanje i širok osmeh a onima koji su morali proći kroz teške trenutke želim poručiti da je život surov i da ipak nekada moraš reagovati kao životinja i ostati stabilno na svojim nogama jer ono što silno želiš, to će ti se i ostvariti...

Oduševio me je citat iz knjige ŠTA DA OČEKUJETE DOK ČEKATE BEBU,koju sam čitala tokom trudnoće, pa kaže: U NAJBOLJEM OD SVIH MOGUĆIH SVETOVA BILO BI MOGUĆE PLANIRATI ŽIVOT TAČNO PREMA NAŠIM ZAHTEVIMA. U STVARNOM SVETU, U KOME VEĆINA NAS ŽIVI, I NAJBOLJI PLAN PONEKAD PROPADNE ZBOG NEOČEKIVANOG PREOKRETA SUDBINE NAD KOJOM NEMAMO NIKAKVU MOĆ, ZBOG ČEGA ONO ŠTO NAM ZAPADNE MORAMO DA PRIHVATIMO I ISKORISTIMO NAJBOLJE ŠTO UMEMO...

Ja sam počela da koristi maybe baby od 10 dana od zadnje menstruacije jer sam kontala da su plodni dani od 11 do 18 dana ciklusa ali mi je već 15 dan a ja ne ovuliram pa sam izgleda zakasnila na ovulaciju koja se desila prošlih dana :)

Nema veze, polako ali sigurno :)

Ljubim vas žene...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vago super je citat, i stvarno je tako!!!!

dacu ti jedan savet, meni je pomogao, dok sam racunala i brojala plodne dane nikako nisam ostajala trudna, prosli mesec sam se zarekla da cu brati tresnjice svaki dan i skoro da je tako i bilo i eto ugledala svoje dve crtice.......

tako da navali na muza i redovno branje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam takođe nova na ovoj temi ali otprilike sam se upoznala sam vama...

Svim trudnicama želim predivne dane tokom trudnoće, uživanciju i opuštenciju...

Svima onima koji su u ~poslu~ želim brzo zatrudnjivanje i širok osmeh a onima koji su morali proći kroz teške trenutke želim poručiti da je život surov i da ipak nekada moraš reagovati kao životinja i ostati stabilno na svojim nogama jer ono što silno želiš, to će ti se i ostvariti...

Oduševio me je citat iz knjige ŠTA DA OČEKUJETE DOK ČEKATE BEBU,koju sam čitala tokom trudnoće, pa kaže: U NAJBOLJEM OD SVIH MOGUĆIH SVETOVA BILO BI MOGUĆE PLANIRATI ŽIVOT TAČNO PREMA NAŠIM ZAHTEVIMA. U STVARNOM SVETU, U KOME VEĆINA NAS ŽIVI, I NAJBOLJI PLAN PONEKAD PROPADNE ZBOG NEOČEKIVANOG PREOKRETA SUDBINE NAD KOJOM NEMAMO NIKAKVU MOĆ, ZBOG ČEGA ONO ŠTO NAM ZAPADNE MORAMO DA PRIHVATIMO I ISKORISTIMO NAJBOLJE ŠTO UMEMO...

Ja sam počela da koristi maybe baby od 10 dana od zadnje menstruacije jer sam kontala da su plodni dani od 11 do 18 dana ciklusa ali mi je već 15 dan a ja ne ovuliram pa sam izgleda zakasnila na ovulaciju koja se desila prošlih dana :)

Nema veze, polako ali sigurno :)

Ljubim vas žene...

DOBRODOSLA NAM VAGO,I DA NAM STO PRE ODES U PRVI TRIMESTAR!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pepeljugo moja, avatar koji si stavila odgovara tvom trenutnom raspolozenju, tj. poslednjih nekoliko dana, verujem da bi volela da zaista dodje neka dobra vila i da svojim carobnim stapicem resi sve tvoje probleme. Eh, kad bi to bilo moguce, ali ako kojim slucajem nadjes neku tak'u zamoli je da dodje i do mene ;) Sve ce to proci duso moja, mora, nista ne traje vecno... g33068.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke samo da vam posaljem puno poljubaca i da znate da vas nisam zaboravila, samo me nema na forumu...ljubim vas sve puno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam takođe nova na ovoj temi ali otprilike sam se upoznala sam vama...

Svim trudnicama želim predivne dane tokom trudnoće, uživanciju i opuštenciju...

Svima onima koji su u ~poslu~ želim brzo zatrudnjivanje i širok osmeh a onima koji su morali proći kroz teške trenutke želim poručiti da je život surov i da ipak nekada moraš reagovati kao životinja i ostati stabilno na svojim nogama jer ono što silno želiš, to će ti se i ostvariti...

Oduševio me je citat iz knjige ŠTA DA OČEKUJETE DOK ČEKATE BEBU,koju sam čitala tokom trudnoće, pa kaže: U NAJBOLJEM OD SVIH MOGUĆIH SVETOVA BILO BI MOGUĆE PLANIRATI ŽIVOT TAČNO PREMA NAŠIM ZAHTEVIMA. U STVARNOM SVETU, U KOME VEĆINA NAS ŽIVI, I NAJBOLJI PLAN PONEKAD PROPADNE ZBOG NEOČEKIVANOG PREOKRETA SUDBINE NAD KOJOM NEMAMO NIKAKVU MOĆ, ZBOG ČEGA ONO ŠTO NAM ZAPADNE MORAMO DA PRIHVATIMO I ISKORISTIMO NAJBOLJE ŠTO UMEMO...

Ja sam počela da koristi maybe baby od 10 dana od zadnje menstruacije jer sam kontala da su plodni dani od 11 do 18 dana ciklusa ali mi je već 15 dan a ja ne ovuliram pa sam izgleda zakasnila na ovulaciju koja se desila prošlih dana :)

Nema veze, polako ali sigurno :)

Ljubim vas žene...

Meni je menst...bila jako neredovna,i kupim ti ja taj maybe baby i vacarila se u vrene plodnih dan po njemu i nista,nakraju sam ga bacila.Meni je mala razlika bila izmedju plodnih i neplodnih dana oi njemu,tako da ja mislim da to bas i nije od neke koristi.Bolje je da ides na uz i pratis folikule.Ja sam po pracenju i ostala trudna.pozz :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ej devojke, a kako nakacite ticker-e???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ej devojke, a kako nakacite ticker-e???

Evo ti tema o njima pa probaj :rolleyes:

KLIKNI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ej devojke, a kako nakacite ticker-e???

klikne se na neciji ticker i onda ima da se bira na toj stranici sto se otvori,ima mnoooooooogo raznih,pa se valjda samo izabere i klikne,ja sad jos uvek razgledam,pa cu da stavim ako uspem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e devojke hvala vam....sad cu da vidim da li sam nesto uradila!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

izgleda da nisam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

izgleda da nisam.

Nisi dobar kod odabrala.... moraš kopirati BBCODE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uspelo je, hvala devojke!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Markova mama...hajde ponovo...nešto nije OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sad bi trebalo da su tu. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja ih vidim, a vi?? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja ih vidim, a vi?? :D

I mi,mnogo su ti lepi tikeri :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala!!! nase mrvice su par dana razlike :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala!!! nase mrvice su par dana razlike :wub:

Da da....Druzicemo se jos dugo dugo.... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

heheheh pogledajte vaše tikere, na oba piše 4 nedelje i 4 dana s tim što ivana ima 248 dana još a markova mama 256 :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

maki-d i ti su tu blizu.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.