Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Suncokret tako mi je žao :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Suncokretu jako mi je zao,ne znam ni sta bih rekla....tezak je ovo period za vas,ali mi je drago da ostajete pozitivni i ne odustajete.....verujem da ce se utvrditi razlog zbog kojeg prolazite kroz sve ovo i da se nece vise ponoviti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde ste čekalice moje!!! Evo i mene posle dužeg vremena...vidim ovde se svašta izdešavalo...sa Suncokret i Woman sam stalno bila "na vezi" tako da znam sve u vezi njih...mnogo mi je žao zbog Suncokret, ali mi je drago da je pozitivna i kako mi je rekla, spremna za nove pobede! Sad sam se čula sa Woman, na klinici je, čeka da joj urade transfer :rolleyes:

ČESTITAM IVANI84, MAKI-D I MARKOVOJ MAMI!!! Želim vam lepu, dosadnu trudnoću i uživajte!!!t8317.gif Baš mi je drago zbog vas i što sam pročitala tako lepe vesti kad sam otvorila ovu našu temu :rolleyes:

Ima li još kod nekoga nešto novo, nisam stigla sve da pročitam?

Kod mene je bilo svačega, ali ništa lepo :( Ne znam da li su vam Suncokret ili Woman nešto prenele...Mm nikako da sredi onu upalu, i dalje je na terapiji, izgleda da je u pitanju prostata, sledeće nedelje ide na dalja ispitivanja, tako da mi pauziramo već drugi mesec sa bebom :( Još neke ružne stvari su se izdešavale, ja sam se nervirala, skupljala sve u sebi i samo je bilo pitanje kad će to da izbije na površinu, tako da mi je bilo baš loše četvrtak na petak, mnogo nizak pritisak, mučnine, bolovi, temperatura, malaksalost, vrtoglavica, morala sam kod doktora i ostavili su me u bolnici u petak. Isprimala sam infuzije, terapiju, prenoćila, organizam mi se smirio malo i u subotu sam izašla...sad učim, pokušavam da ne mislim na sve te stvari koje me opterećuju, pa i ovo sa trudnoćom, nadam se da će se srediti ovo sa mm i tako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pepeljugo moja :rolleyes: divno sto opet pises :) Nedostajao je tvoj vedar duh i optimizam :)

Zene drzim se i to dobro, mozda cu zvucati surovo i pomalo blesavo, ali nijednom nisam zaplakala, valjda covek vremenom ogugla...Samo sam cekala da nas puste kuci, da se najedem postenski. Sa mnom u sobi je bila jedna simpaticna ruskinja, njoj je ovo prvi missed, place k'o kisa, ja je gledam, pa je tesim, k'o sebe da gledam pre 2 godine, takva sam ja bila prvi put, a sad sam oguglala, sto te ne ubije to te ojaca, potpuno tacno...

Ma gde nam je maybe? Sto se ona vise ne javlja? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

my beybe puno te ljubim da znas ...

t5212.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage i hrabre žene, ja se priključujem prvi put ovoj temi jer sam svo vreme bila na temi-Kad srce prestane da kuca, koju sam ja otvorila iz razloga što sam izgubila bebu u 40. nedelji trudnoće, tj. pet dana pred porođaj...Bez odgovora, bez razloga, beba teška 3350g i dugačka 53cm... Od tog dana je prošlo godinu i par meseci, nas dvoje smo stali na svoje noge i sada hrabro idemo napred i borimo se za našu sledeću bebu... Već dva meseca smo u ~poslu~ :)))) ali valjda nam je organizam još pod stresom pa sada ide malo teže. Predhodni put sam ostala trudna iz~prvog~ pa sam smatrala da to tako ide ali izgleda da baš i nije tako lako :))))) Počela sam da koristim maybe baby za određivanje plodnih dana pa da li je neko možda od vas imao iskustvo sa tom aparaturicom??? Pozz za sve...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vaga1982 citala sam tvoju pricu i to sto ti se desilo je stravicno.... Lepo je sto si opet krenula u pravljenje bebe, zelim ti sto pre trudnocu, a za aparatic ne znam, nisam koristila, to ce ti odgovoriti devojke koje ga koriste. Puno srece :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vaga1982 citala sam tvoju pricu i to sto ti se desilo je stravicno.... Lepo je sto si opet krenula u pravljenje bebe, zelim ti sto pre trudnocu, a za aparatic ne znam, nisam koristila, to ce ti odgovoriti devojke koje ga koriste. Puno srece :)

Hvala Suncokret, vidim da je mnogo lakše kad sve podeliš sa drugima i vidiš da nisi sam... valjda će uspeti ovaj put da bude sve ok...Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vaga1982 citala sam tvoju pricu i to sto ti se desilo je stravicno.... Lepo je sto si opet krenula u pravljenje bebe, zelim ti sto pre trudnocu, a za aparatic ne znam, nisam koristila, to ce ti odgovoriti devojke koje ga koriste. Puno srece :)

Vaga1982 i ja sam isto čitala tvoje postove i želim ti isto što i Suncokret, da se ne ponavljam... ;):D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hihi i ja nekog da pospem prasinom,da mi se uskoro sve pridruzite :)))

:wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovaj mesec ima dosta lepih vesti i na temi VTO a i ovde, pa se iskreno nadam da će ovaj "pozitivni trend" (kako bi rekli ekonomisti) imati lančanu reakciju i da se sve "zarazite" ;)

Devojke, držite se, stižu vaše bebe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vaga 1982 i ja sam citala tvoju pricu,i ne znam sta bih rekla sem strasno.....e kada bi mogle samo zdravu decicu da dobijamo sve lako,a oko ostalog da se mucimo ja bih bila srecna,drago mi je da ste skupili snagu i verujem da ce ovaj put biti sve u redu :rolleyes: ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pepeljugo moja :rolleyes: divno sto opet pises :) Nedostajao je tvoj vedar duh i optimizam :)

E, Suncokret, nema ništa poslednjih dana od mog vedrog duha i optimizma :( Zapala sam u neku melanholiju, nešto izgubila volju, na sve strane samo neki problemi i gluposti, nekako se osećam prazno, stvarno me boli iznutra...znam da ne treba tako i pokušavam ja da to prevaziđem, ali nešto mi ne ide, dođe mi da plačem, ali ni to ne mogu...zato nešto i nisam pisala, neću nikoga da gnjavim sa mojim bubicama, a ne mogu da se pretvaram i budem vesela...mrzim da budem slaba i zato me još više nervira što na neke stvari ne mogu da utičem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana i Maki-D čestitam divnooooooooo,želim vam laku i 'školsku ' trudnoću!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Yora, Ljubinka, Lucija, Mna, Lenočka... oprostite ako sam nekog zaboravila...

Vago ja sam koristila maybe baby ali nije imalo efekta...barem ne kod mene... onda smo se mm i ja dogovorili da se "pazimo" u maju jer sam trebala na neke preglede i desilo se ... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vago 1984(i ja sam vaga rodjena 1984 ako nick to znaci),drago mi je to ste iz bitke izasli kao borci,nadam se da ce ovaj put biti sve u redu,i da cemo se druziti na nekoj o tema :wub:

Jeko beko,nadam se da je to-to,osecaj je cudo,i ja sam ovaj put osecala da sam trudna,samo sam non stop negirala ne bi li se razocarala da ipak dodje :D

Lenocka,glavu gore,nadam se da ce sve biti u redu,lepo je da si nam se vratila :wub:

A ja moram ovde i ovako javno da zahvalim Jekic sto je svo vreme bila uz mene i trpela moje kukanje i negiranje,JEKIC VOLIM TEEE PUUNOOO(p.s. stavicu testic cim uspem da se povezem sa kompom) :wub:

I jos jednom zene,hvala vam svima,izvol'te :rolleyes:66w-th-car.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao cekalice a i nove trudnice,

hvala vam na lepim zeljama!!!

nisam vas citala par dana kad ono dve nove trudnice CESTITAM OD SRCA!!!!

a i neke lose vesti, jako mi je zao zbog suncokreta!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivani i MakiD ( tebi po 100 put) cestitam i zelim im laku i lepu trudnocu.

Ostalim cekalicama samo mogu da kazem da im ZELIM VAM PUNOOO SRECE , glave gore i samo napred u nove pobede

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh zene, na zalost tackica nije uspela, zavrsila je na histopatologiji, danas su mi uradili kiretazu, sva sreca brzo su me pustili kuci. Dobro sam, od danas pustam mozak na otavu, zaboravljam neko vreme na trudnocu i bavim se nekim drugim stvarima :)

Svim zenskama hvala na podrsci i utehi, divne ste sve

Novopecenim trudnicama zelim dosadnu i laku trudnocu, cestitam zenske

:(:(:(:(

draga, ja sam se umesto tebe isplakala. I sad mi suze idu dok ovo pišem. Ali znam da će to jednog dana biti samo ružno sećanje kad budeš držala svoje bebče u rukama. Sad se malo odmori pa za par meseci da nas obraduješ

Gde ste čekalice moje!!! Evo i mene posle dužeg vremena...vidim ovde se svašta izdešavalo...sa Suncokret i Woman sam stalno bila "na vezi" tako da znam sve u vezi njih...mnogo mi je žao zbog Suncokret, ali mi je drago da je pozitivna i kako mi je rekla, spremna za nove pobede! Sad sam se čula sa Woman, na klinici je, čeka da joj urade transfer :rolleyes:

ČESTITAM IVANI84, MAKI-D I MARKOVOJ MAMI!!! Želim vam lepu, dosadnu trudnoću i uživajte!!!t8317.gif Baš mi je drago zbog vas i što sam pročitala tako lepe vesti kad sam otvorila ovu našu temu :rolleyes:

Ima li još kod nekoga nešto novo, nisam stigla sve da pročitam?

Kod mene je bilo svačega, ali ništa lepo :( Ne znam da li su vam Suncokret ili Woman nešto prenele...Mm nikako da sredi onu upalu, i dalje je na terapiji, izgleda da je u pitanju prostata, sledeće nedelje ide na dalja ispitivanja, tako da mi pauziramo već drugi mesec sa bebom :( Još neke ružne stvari su se izdešavale, ja sam se nervirala, skupljala sve u sebi i samo je bilo pitanje kad će to da izbije na površinu, tako da mi je bilo baš loše četvrtak na petak, mnogo nizak pritisak, mučnine, bolovi, temperatura, malaksalost, vrtoglavica, morala sam kod doktora i ostavili su me u bolnici u petak. Isprimala sam infuzije, terapiju, prenoćila, organizam mi se smirio malo i u subotu sam izašla...sad učim, pokušavam da ne mislim na sve te stvari koje me opterećuju, pa i ovo sa trudnoćom, nadam se da će se srediti ovo sa mm i tako...

Držim fige da sve prođe i bude uredu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh zene, na zalost tackica nije uspela, zavrsila je na histopatologiji, danas su mi uradili kiretazu, sva sreca brzo su me pustili kuci. Dobro sam, od danas pustam mozak na otavu, zaboravljam neko vreme na trudnocu i bavim se nekim drugim stvarima :)

Svim zenskama hvala na podrsci i utehi, divne ste sve :wub:

Novopecenim trudnicama zelim dosadnu i laku trudnocu, cestitam zenske :wub:

Stvarno mi je zao.

I samo ti pusti mozak na pasu i odmori se....super sto si pozitivna :rolleyes: takva i ostani. Cmok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene svaka vam cast na hrabrosti i optimizmu

Samo napred,ne dajte se. Ja potonem dok si rek`o keks, a da se pridignem treba mi dosta vremena... A valjda ce biti bolje. Kad vidim koliko ste vi jake, moram priznati da i meni bude malko lakse,hvala vam.

A novim trudnicama cestitam od srca, zelim vam da sve protekne u najboljem redu.

malo mi je tesko da sve povezem i skontam ko je ko,sta gde,kako... jer sam nova na ovoj temi,a i relativno sam kratko i na forumu,tako da se unapred izvinjavam na propustima... :rolleyes:

SVAKO DOBRO VAM ZELIM :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage moje dame zivot je veoma surov ali covek je stvoren da moze mnogo da izdrzi.tuzne price me u srce zabole!ali posle kise dodje sunce zato moramo dabudemo jake i izborimo se sa svim preprekama pa ce i nas sunec ogrejati!

uvek cu biti uz vas!uvek racunajte na moju podrsku! :wub:

inace mm i ja smo se danas kladili ja kazem ma nema ni veze da sam ovaj mesec trudna moram sledeci mesec kod gin.ali sad stvarno!a on kaze ja bas nesto mislim i siguran sam da je ovaj mesec pogodak!(meni kez od uva do uva :D :D :D ).ma reko nema ni veze!kaze aj da se kladimo reko ajde!

ja blefiram i naravno ne nadam se ni ovaj mesec i kazem ma nisam trudna 99 posto sam sigurna!kaze ma jesi!i kladimo se u po 10e!

idem sledeci mesec da kupim haljinicu posto ce morati da me isplati!ili mozda i nece.... :huh::wacko:

Daj Boze da bude tako jeko beko,iskreno se nadam da oni to znaju da prepoznaju,bar mm tvrdi da je znao da sam trudna cak i kada su testovi pokazali drugacije,i bila sam....to i tebi zelim :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene svaka vam cast na hrabrosti i optimizmu

Samo napred,ne dajte se. Ja potonem dok si rek`o keks, a da se pridignem treba mi dosta vremena... A valjda ce biti bolje. Kad vidim koliko ste vi jake, moram priznati da i meni bude malko lakse,hvala vam.

A novim trudnicama cestitam od srca, zelim vam da sve protekne u najboljem redu.

malo mi je tesko da sve povezem i skontam ko je ko,sta gde,kako... jer sam nova na ovoj temi,a i relativno sam kratko i na forumu,tako da se unapred izvinjavam na propustima... :rolleyes:

SVAKO DOBRO VAM ZELIM :wub:

Kiki i ja se bolje osecam kako caskam ovde sa cekalicama,pre sam bila nekako sama,a sada mi bude lakse kada podelim sa vama,jer sam svesna da cete najbolje to razumeti....jos vecu pozitivnost dobijem kada neka od cekalica ugleda dve crtice :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Suncokret mnogo,mnogo mi je zao :angry::angry::angry: odmori se od svega, drago mi je sto pozitivno razmisljas...

Lenocka...bas si falila ovde..nadam se da ce biti sve u redu kod tebe :)

Maki-D i Markovoj mami zelim lepu i laku trudnocu,i da nas prasite redovno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.