Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

aha,bila sam tamo,mislim,idem i inace,devojke kazu da hitno odem kod dr :unsure:

mada,ja sam u fazonu posto me nista ne boli,i to je bilo sinoc,a trebalo bi da mi sad bude m,mislim da je zato...ali,zvala sam dr,u guzvi je sad,kazu nazvace me..

Tako je najbolje rodjo,čuj se ti sa doktorkom pa da vidiš sta ce ona da kaze. Ipak je ona lekar,a mi amateri u ovom poslu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da treba da ga pijes dokle god ima tog braonkastog,i slobodno mizes da popijes jos jednu sad,pa da ti pokrije dan.Ponovicu,po ne znam koji put,nema viska progesterona u pocetku trudnoce,samo manjka

Slažem se sa ovim, lepo ti sad jednu vaginalno pa horizontala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da treba da ga pijes dokle god ima tog braonkastog,i slobodno mizes da popijes jos jednu sad,pa da ti pokrije dan.Ponovicu,po ne znam koji put,nema viska progesterona u pocetku trudnoce,samo manjka

ocem!evo odma!samo malo da jedem prvo,da ne bi povratila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slažem se sa ovim, lepo ti sad jednu vaginalno pa horizontala

jel da guram il da pijem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

M@ro,Red

b2cd92964a3237de008013b223c6ee3a.jpg

volim-te-bez-razloga_800x600.jpg

CILJ za sve moje drage cekalice i trudnice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jel da guram il da pijem?

Boljji efekat je ako ga gurneš

M@ro,Red

b2cd92964a3237de008013b223c6ee3a.jpg

volim-te-bez-razloga_800x600.jpg

CILJ za sve moje drage cekalice i trudnice

Joj lepoto! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jel da guram il da pijem?

Ja sam za to da popijes,meni su objasnili posle vto kad je krenulo malo braonkasto,da u tom slucaju pocnem da pijem,e sad jbm li ga.Oralno samo deluje kasnije nego vaginalno

Sad smo te Mara i ja zbunile skroz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam za to da popijes,meni su objasnili posle vto kad je krenulo malo braonkasto,da u tom slucaju pocnem da pijem,e sad jbm li ga.Oralno samo deluje kasnije nego vaginalno

Sad smo te Mara i ja zbunile skroz.

Mislim da šta god uradi neće pogrešiti. Ja sam na početku imala neko blago krvarenje pa mi je doktor rekao da je bolje ujutru vaginalno. Neka uradi kako joj je lakše :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

M@ro,Red

b2cd92964a3237de008013b223c6ee3a.jpg

volim-te-bez-razloga_800x600.jpg

CILJ za sve moje drage cekalice i trudnice

Dušo moja :wub: cilj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Možda bi mogla da odeš kod psihologa ili psihijatra pa da tražiš mišljenje. Možda će im to mišljenje značiti prilikom odluke. Svaka žena koja se porodi se oporavlja minimum 6 nedelja, a i ovo je isto to, pa zašto onda praviti razliku, ako je tebi psihički još gore. I meni se slike vraćaju, doduše sad manje nego pre, valjda zato što radimo na novoj trudnoći, a tebi je sve to još uvek sveže...jesi li ti videla bebu? Ja moju jesam i to je ono što mi se stalno vraćalo...zamišljala sam je kolika bi bila, na koga bi ličila...ali vreme tu malo pomogne, što više vremena odmaknje to ti bude za nijansu lakše..Baš na Sv. Iliju sam bila u crkvi da upalim jednu sveću za nju.

:( :( dusoo draga,jaka si ti mnogo :( ljuuubim te

Samo da vam mahnem, poželim prijatan dan pun radosti i uživancije

Da vam kažem da imam gužvaju na poslu, pa vrlo verovatno se neću stići kuckati ko inače :-****

:****

Jutrić mame

Prelepa slika draga

Au rodjo bre kad ustade. idi spavaj

Dobro jutro draga

'bar dan :D

Cula sam se sa Lunom, vestica joj je stigla juce i ima jos neke probleme, pa malo kulira od svega, cim se sredi situacija vraca se, pozdravila vas je sve

mukica..trpela je koliko je mogla,valjda joj se sad sve doslo :( pozdrav za nju

volela bih da mogu sve da vas iscitam,ali ja se raspadam skroz..Nocas sam jako lose spavala jer sam legla sa mucninom,a pre toga sam dobila proliv i imala braon iscedak ,pa sam se malo uplasila.jutros ustanem i pravac na wc solju da povracam... Onda sam sela na krevet,isplakala se ko kisa,i sad dodjoh ovde malo,ali nemojte mi zameriti,nisam bas raspolozena i nisam neko drustvo sad,pa cu ipak otici malo da iskuliram....

:***

procice draga i to..izdrzi samo :***

Dobro jutro drge moje mame!

Razgovarala sam sa doktorom jednim, prijalo mi je, i to je ono što mi je produžilo za dve nedelje bolovanje. Taman sam se oslobodila tih košmara a sinoć opet. Nadam se da se neće ponavljati nego jednom mesečno.

Nisam je videla, nisam htela...inače ne znam kako bih dalje....

:( :( teske su vam price jakoo...uuh jbmt zivot

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

2012-08-09-091331.jpg

ipak sam morala da radim. punih sedam dana kasnjenja. uzivo se nazire ona fabricka crta kao utisnuta..na slici kada slikam nista ne vidim. ko zna sta mi je :blink:

ja ne vidim nista :unsure: jooj neco ne znam sta da ti kazem..ja bi odma radila betu

jel da guram il da pijem?

ovo me podsetilo na onog pijanog dedu kad kaze panduru 'jel da duvam il da vucem?' :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A fale mi i bibi libi

My heart

Simce

Crvic

Lena,kiki,Alex91...... kum moj !!!!!!!!!!

Jupi akcija :rolleyes:

Daaaa... :D

:lol:

Mi meni mnogoooo fali Luna :(

Voli ona nas,ali morala je pauzu da napravi,imam utisak da bi pukla od nervoze i tuge,sve joj se skupilo,dusa jedna :rolleyes:

da ,svaki mesec sve teze podnosi poraz.mila moja Lunica

I sad kad sam uspela da sve iscitam, nemam vise snage za citate

Sve vas CILJam i idem da spavam, ugljenisala sam se na ovom suncu

Samo jos da kazem da se bas nesto brinem za crvica, od one svadje sa njenim kao muzem je nema da se javi. Brine me, ti bilderi nisu normalni, dam glavu da koristi steroide, na FB sam mu videla fotku i koliki su mu misici, nema sanse da se ne dopinguje a ti na steroidima polude nacisto. Bar da nam se javi da znamo da je sve u redu :unsure:

Zaista???

:blink:

UZAS!!!!!!

Oka nisam sklopila...

Sto Marooo??

Dobar vam dan mame 2013 ,ja sam nešto s**ana a u isto vreme jako srecna,Glupav neki osećaj stvarno! S*** jer sam pročitala citat od našeg Leptirica,videla Necin test,Nema mi kuma,posvadjala sam se sa rođenom sestrom moga tate kojoj je krivo sto mi danas stize najbolja tetka na svetu (inace mamina rođ.sestra) dok ova šmizla sa tatine strane nije bila u Srbiji 30 god pa sad tu nešto glumi :angry: :angry: ,i tako.na poslu sve ok što mi prija.Od 16-og dobijam svoju kancelariju ,sutra i u ponedeljak sam slobodna,i kao sto rekoh stize mi oko 5h najbolja tetka na svetu :rolleyes:

CILJ ZA MOJE LEPE DRUGARICE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lena,kiki,Alex91...... kum moj !!!!!!!!!!

da ,svaki mesec sve teze podnosi poraz.mila moja Lunica

Zaista???

:blink:

UZAS!!!!!!

Sto Marooo??

Dobar vam dan mame 2013 ,ja sam nešto s**ana a u isto vreme jako srecna,Glupav neki osećaj stvarno! S*** jer sam pročitala citat od našeg Leptirica,videla Necin test,Nema mi kuma,posvadjala sam se sa rođenom sestrom moga tate kojoj je krivo sto mi danas stize najbolja tetka na svetu (inace mamina rođ.sestra) dok ova šmizla sa tatine strane nije bila u Srbiji 30 god pa sad tu nešto glumi :angry: :angry: ,i tako.na poslu sve ok što mi prija.Od 16-og dobijam svoju kancelariju ,sutra i u ponedeljak sam slobodna,i kao sto rekoh stize mi oko 5h najbolja tetka na svetu :rolleyes:http://www.bebac.com/forum/style_emoticons...lt/rolleyes.gif

CILJ ZA MOJE LEPE DRUGARICE

ja sam Crvicu poslala poruku na FB..ne javlja se :unsure:

eto tetka dragaa ljubim ja tebe oraspolozi nam nasu Velnesicu :rolleyes: juupi za tetku!! CILJ DRAGA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Yoro kako si nam ti?? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke tj mame koje su prosle kraz taj proces imam jedno pitanje:

Kolega mi se porodio pre 15 dana i zanima ih koji je rok za predaju papira za onu pomoć sto daje grad Beograd porodiljama ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage moje cekalice i one koje to vise nisu da vam se javim posle duzeg vremena.Nazalost nisam se javljala jer sam zavrsila u bolnici na tokalizi zbog izrazito tvrdog stomaka i grcenja materice.Sad strogo mirujem i pijem lekove samo krevet-kupatilo.A inace nosim bebu nisko,tako da sam sva uplasena.A najgore od svega je to da mojs dr nije smatrala da je to problem i kao sve je u redu a meni djavo nije dao mira i ja odem privatno i covek se sokira i da mi odmah uput za bolnicu tako da valja cuti i drugo misljenje ponekad.S obzirom da sad lezim u onoj CELALICINOJ pozi i kuckam stvarno nemogu da vas sve iscitam pa ako moze ukratko sta ima novo koji plusic,testic,ljubim vas

ljubim te i bitno da si dobila pomoć na vreme

a, da, zaboravih

v66-images.jpg

uvatila

Išla sam na komisiju danas, prvo me vrati kod opšte prakse da mi da uput jer onaj od ginekologa ne važi. Ajd dobro, bar mi je u istom DZ al to je bilo u podne a ovi počinju od pola 2 da rade. Odemo kod mame na kafu pa nazad u DZ. Dobijem uput pa se vratim na komisiju pošto rade do 2 da ne bih morala sutra da idem i završe mi oni, dobijem još 2 nedelje. E pa tu sam popizdela na sistem! Zar posle tolikog stresa i muke jedva dobijem još dve nedelje bolovanja?! Na stranu što me kičma zeza i što ne mogu da sedim 8 sati u kancelariji ali da li oni zaista misle da je ovo vreme dovoljno da se psihički oporaviš i da izađeš među svet?

Lako mi je sa mojima, sa vama ovde malo se smejem pa malo plačem ali ne mogu tako u kancelariji. :(

kreteni

Zašto ne može nešto bez kukanja da se dobije? :(

Popizdim još više posle toga jer smo krenuli u centar da jedemo sarajevske ćevape, da mi nešto malo ulepša dan....kad oni na odmoru, mamu im njihovu :angry:

Ajd, krenemo kući, svratimo u privatnu radnju da kupimo šta nam treba. Između ostalog uzimam pakovanje jaja kad će mm da otvorim kutiju da proverimo hahahaha na kutiji iscrtane linije a u kutiji samo 7 jaja. Kaže prodavačica da je neko vadio i zato iscrtao kutiju, uzmemo drugu, dođemo kući, mm ispusti kesu i krenu da cure jaja po drvenim stepenicama koje imaju tek jedan tanak sloj laka. Penje se gore, psuje samo tako(prvi put sam ga takvog čula) kaže mi šta se desilo, ja ubruse u jednu ruku a kantu sa vodom i krpu u drugu ruku pa da obrišem to. A mrtva umorna, sve me boli. Izbrišemo svekrva i ja nekako, mada su ostale šare od jaja jer počelo drvo da upija, dođem gore a on oprao onih preostalih 7 komada! E tu sam počela da se smejem

joj

Drage samo da se javnem,poslednja Beta bre 48h 303.5,danas 779,6 !!!

prelepa beta

Yoro kako si nam ti?? :rolleyes:

dobro sam, malo uspavano. Danas je dan D, pa čekam veče sa se smrkne pa da napravimo tu bebu.

Sve vas CILJa vaša Yora

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke tj mame koje su prosle kraz taj proces imam jedno pitanje:

Kolega mi se porodio pre 15 dana i zanima ih koji je rok za predaju papira za onu pomoć sto daje grad Beograd porodiljama ?

koliko se ja secam to je sve mm odradio dok sam ja bila u porodilistu :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ljubim te i bitno da si dobila pomoć na vreme

uvatila

kreteni

joj

prelepa beta

dobro sam, malo uspavano. Danas je dan D, pa čekam veče sa se smrkne pa da napravimo tu bebu.

Sve vas CILJa vaša Yora

m1266.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke tj mame koje su prosle kraz taj proces imam jedno pitanje:

Kolega mi se porodio pre 15 dana i zanima ih koji je rok za predaju papira za onu pomoć sto daje grad Beograd porodiljama ?

:lol: :lol: :lol: Cool, pitaj ga za recept - da prosledim mužu :D

Evo tema gde piše :P

http://www.bebac.com/forum/index.php?showt...teljski+dodatak

http://www.bebac.com/forum/index.php?showt...teljski+dodatak

http://www.bebac.com/forum/index.php?showt...=243&st=300

http://www.bebac.com/forum/index.php?showt...teljski+dodatak

Mi smo to odradili kad i prijavu - 15ak dana posle porođaja (sve mm završavao)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

e i mm je tako,kad je prijavio S i to je odradio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam devojke,prenela sam mu sve.Ivančice tebi posebno zahvaqujem na linkovima !!!! Ciljam vas :rolleyes:

A sto se tiče kolege...pis sa njim,ja ga zezam kako je on nasa porodilja jer se kozio 4 dana od alkohola :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekalice, super da si tu od pre neki dan razmisljam o onome sto smo pricale ( ako se secas uopste) :rolleyes: . Koliko je spermatozoida imao tvoj muz pa su vam rekli da su smanjeni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekalice, super da si tu od pre neki dan razmisljam o onome sto smo pricale ( ako se secas uopste) :rolleyes: . Koliko je spermatozoida imao tvoj muz pa su vam rekli da su smanjeni?

2.5 miliona,sto pitas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa zato sto nam pise broj spe. 32 10*9/l, a zapremina 2,5. Sad moj ginekolog je rekao da je to ok, al je meni posle razgovora sa tobom palo napam da nije i to mozda malo pa da se zato nista ne desava?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa zato sto nam pise broj spe. 32 10*9/l, a zapremina 2,5. Sad moj ginekolog je rekao da je to ok, al je meni posle razgovora sa tobom palo napam da nije i to mozda malo pa da se zato nista ne desava?

MM je najboli rez bio 3.5 mil, i kazu da ni to nije dovoljno.MM ide ovih dana ko urologa,nekog koji se bavi bas muskim sterilitetom,pa cemo cuti,sta ce on da kaze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.