Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Dobro jutro drge moje mame!

Možda bi mogla da odeš kod psihologa ili psihijatra pa da tražiš mišljenje. Možda će im to mišljenje značiti prilikom odluke. Svaka žena koja se porodi se oporavlja minimum 6 nedelja, a i ovo je isto to, pa zašto onda praviti razliku, ako je tebi psihički još gore. I meni se slike vraćaju, doduše sad manje nego pre, valjda zato što radimo na novoj trudnoći, a tebi je sve to još uvek sveže...jesi li ti videla bebu? Ja moju jesam i to je ono što mi se stalno vraćalo...zamišljala sam je kolika bi bila, na koga bi ličila...ali vreme tu malo pomogne, što više vremena odmaknje to ti bude za nijansu lakše..Baš na Sv. Iliju sam bila u crkvi da upalim jednu sveću za nju.

Razgovarala sam sa doktorom jednim, prijalo mi je, i to je ono što mi je produžilo za dve nedelje bolovanje. Taman sam se oslobodila tih košmara a sinoć opet. Nadam se da se neće ponavljati nego jednom mesečno.

Nisam je videla, nisam htela...inače ne znam kako bih dalje....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

2012-08-09-091331.jpg

ipak sam morala da radim. punih sedam dana kasnjenja. uzivo se nazire ona fabricka crta kao utisnuta..na slici kada slikam nista ne vidim. ko zna sta mi je :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bio nekad,sad nisam...sad sam "mislilac"

:lol:

volela bih da mogu sve da vas iscitam,ali ja se raspadam skroz..Nocas sam jako lose spavala jer sam legla sa mucninom,a pre toga sam dobila proliv i imala braon iscedak ,pa sam se malo uplasila.jutros ustanem i pravac na wc solju da povracam... :( Onda sam sela na krevet,isplakala se ko kisa,i sad dodjoh ovde malo,ali nemojte mi zameriti,nisam bas raspolozena i nisam neko drustvo sad,pa cu ipak otici malo da iskuliram.... :(

:***

Joj rodjeni moj,izdrzi,neće ni ta muka večno,a to plakanje te stiglo je si sad super senzitivna. Ljubim te puno :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ipak sam morala da radim. punih sedam dana kasnjenja. uzivo se nazire ona fabricka crta kao utisnuta..na slici kada slikam nista ne vidim. ko zna sta mi je :blink:

Neco, to nesto se vidi i na slici, ali nije dovoljno za trudnicku. Jel mozes da odes do doktora?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

2012-08-09-091331.jpg

ipak sam morala da radim. punih sedam dana kasnjenja. uzivo se nazire ona fabricka crta kao utisnuta..na slici kada slikam nista ne vidim. ko zna sta mi je :blink:

Mislim da je najbolje da odeš do lekara :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neco, to nesto se vidi i na slici, ali nije dovoljno za trudnicku. Jel mozes da odes do doktora?

tesko jer radim od osam do sedam danas sutra isto tako. u ponedeljak sam na odmoru mozda jedino tada da odem ali do tada cu uraditi jos jedan test. problem je sto sam pre dve nedelje bila na UZ i kao sve je super samo su jajnici mikrocisticni, ali nije nesto spominjala neku posebnu cistu tipa da je veca, sumnjiva i tako to, i rekla je desni jajovod zadebljan. uredan nalaz i dovidjenja neco

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro drge moje mame!

Razgovarala sam sa doktorom jednim, prijalo mi je, i to je ono što mi je produžilo za dve nedelje bolovanje. Taman sam se oslobodila tih košmara a sinoć opet. Nadam se da se neće ponavljati nego jednom mesečno.

Nisam je videla, nisam htela...inače ne znam kako bih dalje....

rastuzile ste me :( ne znam sta da vam kaze da bi vam bilo lakse...Verovatno ni ne postoje takve reci.... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tesko jer radim od osam do sedam danas sutra isto tako. u ponedeljak sam na odmoru mozda jedino tada da odem ali do tada cu uraditi jos jedan test. problem je sto sam pre dve nedelje bila na UZ i kao sve je super samo su jajnici mikrocisticni, ali nije nesto spominjala neku posebnu cistu tipa da je veca, sumnjiva i tako to, i rekla je desni jajovod zadebljan. uredan nalaz i dovidjenja neco

beta hcg,beta hcg,beta hcg.... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro drge moje mame!

Razgovarala sam sa doktorom jednim, prijalo mi je, i to je ono što mi je produžilo za dve nedelje bolovanje. Taman sam se oslobodila tih košmara a sinoć opet. Nadam se da se neće ponavljati nego jednom mesečno.

Nisam je videla, nisam htela...inače ne znam kako bih dalje....

Joj rodjo moj. Dobro je sto je nisi videla,bilo bi ti jos teže.

Ciljam te puno puno

2012-08-09-091331.jpg

ipak sam morala da radim. punih sedam dana kasnjenja. uzivo se nazire ona fabricka crta kao utisnuta..na slici kada slikam nista ne vidim. ko zna sta mi je

Ni ja nista ne vidim draga. Bolji ti idi do doktora,ne daj Boze da je čista,ili neka upala,hormoni... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol:

Joj rodjeni moj,izdrzi,neće ni ta muka večno,a to plakanje te stiglo je si sad super senzitivna. Ljubim te puno :wub:

a sta da radim za ovo braon sto mi je iscurelo sinoc? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj rodjo moj. Dobro je sto je nisi videla,bilo bi ti jos teže.

Ciljam te puno puno

Ni ja nista ne vidim draga. Bolji ti idi do doktora,ne daj Boze da je čista,ili neka upala,hormoni... :unsure:

pa zar ne bi videla tu cistu pre dve nedelje na UZ da je ima? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tesko jer radim od osam do sedam danas sutra isto tako. u ponedeljak sam na odmoru mozda jedino tada da odem ali do tada cu uraditi jos jedan test. problem je sto sam pre dve nedelje bila na UZ i kao sve je super samo su jajnici mikrocisticni, ali nije nesto spominjala neku posebnu cistu tipa da je veca, sumnjiva i tako to, i rekla je desni jajovod zadebljan. uredan nalaz i dovidjenja neco

Neco idi na temu bazalna temperatura,bas je meni juce naša Anchy objašnjavala za mikrocisticne jajnike. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tesko jer radim od osam do sedam danas sutra isto tako. u ponedeljak sam na odmoru mozda jedino tada da odem ali do tada cu uraditi jos jedan test. problem je sto sam pre dve nedelje bila na UZ i kao sve je super samo su jajnici mikrocisticni, ali nije nesto spominjala neku posebnu cistu tipa da je veca, sumnjiva i tako to, i rekla je desni jajovod zadebljan. uredan nalaz i dovidjenja neco

Sto me nerviraju kad kazu da su ti jajnici mikrocisticni i to je kao ok, djavola je ok :angry: Rekla ti je Uciteljica, svrati do bazalne, juce sam se tamo nesto pravila pametna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a sta da radim za ovo braon sto mi je iscurelo sinoc? :unsure:

Da miruješ. Najbolje da skočiš do teme prvi tirmestar (mada mislim da i pišeš tamo) devojaka sa ovim iskustvom sigurno ima... Znači, ležanje, odmaranje i ništa teže od kašikU ne dižeš ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa zar ne bi videla tu cistu pre dve nedelje na UZ da je ima? :blink:

ne bi zato sto su to sve folikuli koji bi trbalo da prsnu da bi oslobodili jajnu celiju ukoliko se to ne desi neki od folikula zna da preraste i pretvori se u cistu,obicno su to vodene ciste koje se brzo saniraju to je ono sto ja znam...dok se ne javi Anchy da ti bolje objasni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a sta da radim za ovo braon sto mi je iscurelo sinoc? :unsure:

Pa jel ima jos tog braon? :huh:

Znam da moze to da se javi dok se beba gnjezdi,i ukoliko je bas u ovo vreme trebalo da ti bude veštica pa hoće malko da krene al to nije nista opasno.

Kad ono beše ides opet kod lekara?

Prati to,pa ako se javi vise idi kod doktora.

Cmok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto me nerviraju kad kazu da su ti jajnici mikrocisticni i to je kao ok, djavola je ok :angry: Rekla ti je Uciteljica, svrati do bazalne, juce sam se tamo nesto pravila pametna :)

odoh da citam :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

m0145.gifmame2013

Oka nisam sklopila...

:(

Možda bi mogla da odeš kod psihologa ili psihijatra pa da tražiš mišljenje. Možda će im to mišljenje značiti prilikom odluke. Svaka žena koja se porodi se oporavlja minimum 6 nedelja, a i ovo je isto to, pa zašto onda praviti razliku, ako je tebi psihički još gore. I meni se slike vraćaju, doduše sad manje nego pre, valjda zato što radimo na novoj trudnoći, a tebi je sve to još uvek sveže...jesi li ti videla bebu? Ja moju jesam i to je ono što mi se stalno vraćalo...zamišljala sam je kolika bi bila, na koga bi ličila...ali vreme tu malo pomogne, što više vremena odmaknje to ti bude za nijansu lakše..Baš na Sv. Iliju sam bila u crkvi da upalim jednu sveću za nju.

Ako ti se dusa ne raspadne kad ovo procitas onda nisi normalan t2320.gif

Neco i ja mislim da bi trebala kod doce

Jekalina ne sekiraj se na to braonkasto od sinoc ako je sad sve u redu.Jel koristis utrogestan?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto me nerviraju kad kazu da su ti jajnici mikrocisticni i to je kao ok, djavola je ok :angry: Rekla ti je Uciteljica, svrati do bazalne, juce sam se tamo nesto pravila pametna :)

Nisi se pravila,ti si naša mala pametnica :rolleyes:

Sta bih bez tebe draga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisi se pravila,ti si naša mala pametnica :rolleyes:

Sta bih bez tebe draga

:wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

rastuzile ste me :( ne znam sta da vam kaze da bi vam bilo lakse...Verovatno ni ne postoje takve reci.... :(

E jbg, ti bre ne smeš da se potresaš :(

Joj rodjo moj. Dobro je sto je nisi videla,bilo bi ti jos teže.

Ciljam te puno puno

Ni ja nista ne vidim draga. Bolji ti idi do doktora,ne daj Boze da je čista,ili neka upala,hormoni... :unsure:

I ovo što znam je previše :(

m0145.gifmame2013

:(

Ako ti se dusa ne raspadne kad ovo procitas onda nisi normalan t2320.gif

Neco i ja mislim da bi trebala kod doce

Jekalina ne sekiraj se na to braonkasto od sinoc ako je sad sve u redu.Jel koristis utrogestan?

Jbg, idemo dalje....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da miruješ. Najbolje da skočiš do teme prvi tirmestar (mada mislim da i pišeš tamo) devojaka sa ovim iskustvom sigurno ima... Znači, ležanje, odmaranje i ništa teže od kašikU ne dižeš ;)

aha,bila sam tamo,mislim,idem i inace,devojke kazu da hitno odem kod dr :unsure:

mada,ja sam u fazonu posto me nista ne boli,i to je bilo sinoc,a trebalo bi da mi sad bude m,mislim da je zato...ali,zvala sam dr,u guzvi je sad,kazu nazvace me..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cekalice,koristim utorgestan od 200 mg,jednu uvece vaginalno..verovatno ce mi sad povecati dozu...

rodjo i ja tako mislim... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Možda bi mogla da odeš kod psihologa ili psihijatra pa da tražiš mišljenje. Možda će im to mišljenje značiti prilikom odluke. Svaka žena koja se porodi se oporavlja minimum 6 nedelja, a i ovo je isto to, pa zašto onda praviti razliku, ako je tebi psihički još gore. I meni se slike vraćaju, doduše sad manje nego pre, valjda zato što radimo na novoj trudnoći, a tebi je sve to još uvek sveže...jesi li ti videla bebu? Ja moju jesam i to je ono što mi se stalno vraćalo...zamišljala sam je kolika bi bila, na koga bi ličila...ali vreme tu malo pomogne, što više vremena odmaknje to ti bude za nijansu lakše..Baš na Sv. Iliju sam bila u crkvi da upalim jednu sveću za nju.

Ja ovaj post tek sad videla :(

Jao Red ljubim te

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cekalice,koristim utorgestan od 200 mg,jednu uvece vaginalno..verovatno ce mi sad povecati dozu...

Ja mislim da treba da ga pijes dokle god ima tog braonkastog,i slobodno mizes da popijes jos jednu sad,pa da ti pokrije dan.Ponovicu,po ne znam koji put,nema viska progesterona u pocetku trudnoce,samo manjka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.