Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Pre nekoliko dana je se javila da kaze da je dobila

Cure, pa bibi libi je javila 28.4. da je dobila mns. Čini mi se da je tako. Od tad je nema!

Biiiiiiiiibiii, javi seeeeee! Brinemo! :unsure:

Auuu sta sam ja propustila? :blink: Da, sad se secam kroz maglu da je javila da je dobila, ali sam potpuno to smetnula s' uma....cccc ovo odbrojavanje mi udarilo u glavu t1813.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala drugarke, pa da brzo palimo odavde :)

Mene vec grudi bole, mada cesce me bole odkad pokusavamo, pa ne znam da li je to normalno?

Kao da su hormoni poludeli... :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

*Jeka Beka - Maj 5 ?

*Vladana - Maj 9

*Maliveseljak - Maj 10

*Mia06 - Maj 10

*Suncokret - Maj 14

*Vienna - Maj 16

*Jela Jela- Maj 18

*Amidala - Maj 18 (+/- 2)

*Ivana84- Maj 20

*Yora - Maj 21

*Јекић- Мај 26

*Lenocka - Maj 30 (+/-2)

*Lucija2 - Maj 31

*Ljubinka - Jun 2

*maybe - Jun 2

*Nina* - jun 30

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa dobro, skracuje nam se spisak polako, i ja sam se opasno priblizila, a kad se setim da sam bila poslednja do skoro, vreme brzo prolazi :)

jeko beko sunce moje gde si ti sa vestima? Javljaj ste se desava, ti si na programu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da se prijavim i ja, nova sam :)

Pokusavamo neka 3 meseca, ovog meseca ozbiljno, pre toga samo povremena berba ;)

Plodni dani prosli, berba se nastavlja iz cistog zadovoljstva ;)

Ocekivani dan nedolaska je 15. Nisam nesto opterecena, nadam se samo da ce i tako ostati... I da, moj nik me najbolje opisuje :)

Dobrodosle i ti i Dunjasuki g20020.gif i jos brze otisle u prvi trim.

Tvoj nik i mene opisujeb0226.gif

Zajedno smo jači

neka se vještici smrači! :ph34r:

Stihove pišem, na trudnicu mirišem, jupiii! :D;)

Carice! Samo da znas, kad sam zatrudnela, pre nego sto cu uraditi test sam sebi danima mirisala na mleko i plazmu! Moja snaja koja je rodila 4 dece je svaki put sebi mirisala na mleko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe, kako da se upišemo u listu čekalica? KOjim putem treba poći? Ne znam ništa, šmrc! t1810.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe, kako da se upišemo u listu čekalica? KOjim putem treba poći? Ne znam ništa, šmrc! t1810.gif

Ne znam ni ja!

A ne znam ni da li sam citirala sta sam trebala

Mogla bih ja i u zbunjene, kazu to vazi za trudnjacice :lol:

Elem, kad bih ja mogla raditi test najranije, bas me nesto mrzi da cekam :rolleyes:

Plodni dani bili pocetkom maja i maksimalno smo ih iskoristili :wub:

I jos jedno pitanje, znam da sam dosadna, ali sta da vam radim :P

Meni se ona stvar na v isporemetila skroz, nekad je bila tacna kao sat, na 26 dana, a sada na 24, 28 kako kad, pa ja uzela babytime plocice, rekli mi da je super stvar, pa tako odredjujem plodne dane.

Koristi li jos neko?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ovako zene, dzangrizava i kika Malo iznad videcete da sam postavila spisak cekalica, ono sto treba da uradite je da citirate moj post, kliknete na "odgovori" izbrisete "quote" i na pocetku i na kraju, i upisete datum kad NE treba da dobijete, kika posto si ti dan posle mene upises lepo svoj datum odmah ispod mog :) Nadam se da sam lepo objasnila :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kika, Dzangrizava, Dunjasuki dobrodosle i da sto pre sve na druge teme predjemo... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

*Jeka Beka - Maj 5 ?

*Vladana - Maj 9

*Maliveseljak - Maj 10

*Mia06 - Maj 10

*Suncokret - Maj 14

*Kika - Maj 15

*Vienna - Maj 16

*Jela Jela- Maj 18

*Amidala - Maj 18 (+/- 2)

*Ivana84- Maj 20

*Yora - Maj 21

*Јекић- Мај 26

*Lenocka - Maj 30 (+/-2)

*Lucija2 - Maj 31

*Ljubinka - Jun 2

*maybe - Jun 2

*Nina* - jun 30

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije teško bilo. Eto me na spisku! b0250.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije teško bilo. Eto me na spisku! b0250.gif

s0803.gif sledeci put (ako ga bude, ne daj Boze) obrisi i ono prvo "quote" da ne bude ovog belog okvira, lepse izgleda, ali je to to, bravo za tebe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

(Suncokret @ 7.05.2011, 10:13)

*Jeka Beka - Maj 5 ?

*Vladana - Maj 9

*Maliveseljak - Maj 10

*Mia06 - Maj 10

*Suncokret - Maj 14

*Kika - Maj 15

*Vienna - Maj 16

*Jela Jela- Maj 18

*Amidala - Maj 18 (+/- 2)

*Ivana84- Maj 20

*Yora - Maj 21

*Јекић- Мај 26

*Lenocka - Maj 30 (+/-2)

*Lucija2 - Maj 31

*Ljubinka - Jun 2

*maybe - Jun 2

*Nina* - jun 30

*dunjasuki*-maj 2.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ufff sta da radim ko ce cekati taj utorak...malo sam postala skepticna po pitanju trudnoce kad god misllim da sam trudna ja dobijem a sad KAO nemislim... :D jaoooj a danas tj jutros isla sam da obavim nuzdu i nesto braon kao trunkica je bila kad sam se brisala...pitala sam mamu kaze da moze tako i kad si trudan al sad nemam nista stalno se proveravam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe.... samo tvoj tatoo uvek citam cirilicno - NOSI BEBU

Dunjasuki.... nesto si izgleda pogresila - ako je trebalo da NE dobijes 2. maja onda ti dobro kasni, ili treba da stavis jun mesec?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ufff sta da radim ko ce cekati taj utorak...malo sam postala skepticna po pitanju trudnoce kad god misllim da sam trudna ja dobijem a sad KAO nemislim... :D jaoooj a danas tj jutros isla sam da obavim nuzdu i nesto braon kao trunkica je bila kad sam se brisala...pitala sam mamu kaze da moze tako i kad si trudan al sad nemam nista stalno se proveravam :D

E pa to sto je bilo nesto braon juce a danas nema bas lici na trudnocu. Da je vesticara onda bi bilo vise a ne da prestaje. Nadamo se, nadamooo...t117008.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe.... samo tvoj tatoo uvek citam cirilicno - NOSI BEBU

Dunjasuki.... nesto si izgleda pogresila - ako je trebalo da NE dobijes 2. maja onda ti dobro kasni, ili treba da stavis jun mesec?

a pa meni kasni od tad od 2 maja..da se ispravim?? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol::lol: ... iz tvojih usta u Bozije usi!

Svi kazu da sam prilicno glasnas0454.gif, cuce me 100%

Dunjasuki... na pocetku trudnoce se cesto javlja braonkasto krvavi iscedak koji je od hematoma koji je nastao prilikom "pada" oplodjenog jajasca iz jajovoda u matericu. Drzim fige da je to u pitanju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ufff sta da radim ko ce cekati taj utorak...malo sam postala skepticna po pitanju trudnoce kad god misllim da sam trudna ja dobijem a sad KAO nemislim... :D jaoooj a danas tj jutros isla sam da obavim nuzdu i nesto braon kao trunkica je bila kad sam se brisala...pitala sam mamu kaze da moze tako i kad si trudan al sad nemam nista stalno se proveravam :D

Meni je se pojavio braon sekret nekoliko dana nakon kasnjenja,i to mi je bila jos jedna potvrda za trudnocu. Mislim da je kod tebe dosla roda draga B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pre svega Marijeta cestitam od srca zaelim ti lku i lepu trudnocu!!!

hvala bogu te je neko povukao nogu u ovom maju!ajde vuci nas za sobom!

kod mene jos nista!ponovo kasni!pitaj boga zbog cega!ako nisam trudna ni ovaj put a nikd mi nije bilo vise sve jedno jesam li ili ne onda posle nezvane gosce idem na detaljnije preglede kod dr!cvrsto sam resila!

i tako!

voli vas jeka i ljubi vaas puno i zaista sam vam zahvalna sto mislite na mene!!!

t05125.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jeko beko jako mi je drago sto si odlucila ako dobijes (NE DAJ BOZE) da odes kod gin. na analize i preglede, to ti je super odluka. ALI, dace Bog da ne dobijes i da ovog puta imas malu mrvicu u stomaku, zasluzila si posle toliko patnje, ljubim te sunce, javi nam se sa vestima t48108.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se juce nesto jako cudno desilo, prosle nedelje, tacnije za 1.maj sam imala ovulaciju, i radili smo vredno ;) medjutim, juce ista stvar :blink: jajnici bole, levi pogotovo, napet stomak, sve isto kao i za ovulaciju :blink: Mislim se, "nije mi valjda opet ovulacija?" mada, mozda je neki zaostali folikul od prosle nedelje, bas cudno, mi smo radili juce vredno, za svaki slucaj al' mi nista nije jasno s1001.gif

No, da se ja zapljunem za danas pa cemo videti sta se bucka i krcka ovog cudnog meseca, 6 days to go m1733.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro Sunce drago, jel' i ti radis danas, kao i ja, ili volis rano da ustajes??? :D

Dobro jutro maybe :D Ma ja ti ustajem svako jutro bilo subota, bilo nedelja izmedju 6-7h, navikla sam tako, to sam povukla na tetku moju, ona kad god da legne ustane rano, volim jutro, to mi je omiljeno doba dana, ne volim dugo da spavam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

(jeka beka @ 8.05.2011, 00:28)

pre svega Marijeta cestitam od srca zaelim ti lku i lepu trudnocu!!!

hvala bogu te je neko povukao nogu u ovom maju!ajde vuci nas za sobom!

kod mene jos nista!ponovo kasni!pitaj boga zbog cega!ako nisam trudna ni ovaj put a nikd mi nije bilo vise sve jedno jesam li ili ne onda posle nezvane gosce idem na detaljnije preglede kod dr!cvrsto sam resila!

i tako!

voli vas jeka i ljubi vaas puno i zaista sam vam zahvalna sto mislite na mene!!!

Jeko, idi obavezno na preglede...ako ništa drugo a ono da znaš na čemu si.Daj bože da je sve ok!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.