Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

E, a ja na svadbi imala široku venčanicu tako mi se svidelo a i imala sam 10 kg viška pa sam se odlučila za široku. Svi od reda su bili uvereni 100% da sam u drugom stanju. A ja ih prešlaaaaaaaaa

Možete da zamislite kakva su pitanja postavljali mojima

Joj, evo me ovde sa ovim divnim curama i malo na spec pitanjima. Ima dosta posla pa nestižem. Ali vidim da uživaš sa svojom bebicom

E ala bi to bila svadba

Mia nadam se da će to biti sve okej, ipak medicina napreduje. Vidi se da je bebac borac i da se nepredaje a i vi sa njom. Jel ste to rođeni 2006 godine? i mi smo

Sačuvaj bože šta sebi sve ljudi dozvoljavaju

Da da Mia uskoro puni 5 godinica,znaci imamo vrsnjake :rolleyes: ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da da Mia uskoro puni 5 godinica,znaci imamo vrsnjake :rolleyes: ...

E da, mi 9 septembra punimo 5 godina. Kad vi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E da, mi 9 septembra punimo 5 godina. Kad vi?

Blizu smo, mi 1.oktobra :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bibi_libi - Maj 1- je li javila šta je bilo?

*Nina* - upiši novi datum... :)

*Lucija 2 - i ti... :P

*Marijeta81 - Maj 5

*Jeka Beka - Maj 5

*maybe baby - Maj 5

Ohoho...sutra tri premijere... :rolleyes:

*Vladana - Maj 9

*Maliveseljak - Maj 10

*Mia06 - Maj 10

*Suncokret - Maj 14

*Vienna - Maj 16

*Jela Jela- Maj 18

*Amidala - Maj 18 (+/- 2)

*Ivana84- Maj 20

* Јекић- Мај 26

*Lenocka - Maj 30 (+/-2)

*Ljubinka - Jun 2

Sta je sa premijerama??? ;) Jel ima nesto novo?

Jao kad vidim Ljubinka - Jun, nekako mi to daleko a sigurna sam i kod mene ce biti tako..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao kad vidim Ljubinka - Jun, nekako mi to daleko a sigurna sam i kod mene ce biti tako..

A sta mislis kako je meni na kraju spiska?b0404.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala zvonka duso moja zlatan si mi!

ej evo mene!

sutra slavim pa nism stala ceo dan!!!

izvinite ali sledeca dva dna slabije cu kuckati!

samo da javim one prokletinje jos uvek nema!

posteno neznam da li sam na bebu pmislila pet puta u toku ovog meseca ali smo radili na njoj!kako kad!!!

javicu vam se sutra na brzinu ako bude bilo neceg novog!

jooooj mnogo mi nedostajete verujte mi!

volim vas i ljubim punoooo

!

Jeko,neka ti je sretna slava,i ja je slavim...Da je slaviš mnogo godina u zdravlju, sreći, ljubavi i radosti...Nadam se da ce nas sv.Djordje nagraditi i da cemo sledece godine slaviti sa jednim clanom viset4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala zvonka duso moja zlatan si mi!

ej evo mene!

sutra slavim pa nism stala ceo dan!!!

izvinite ali sledeca dva dna slabije cu kuckati!

samo da javim one proklA

Jeko,neka ti je sretna slava,i ja je slavim...Da je slaviš mnogo godina u zdravlju, sreći, ljubavi i radosti...Nadam se da ce nas sv.Djordje nagraditi i da cemo sledece godine slaviti sa jednim clanom viset4801.gif

Srecna vam obema slava! A jel ima kolaca i za cekalicet19121.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Данас није мој дан, сва сам негативна :(

I ja isto. A jos ne znam sta mi je - juce poce da me probada stomak, ne znam da li je jajnik ili nesto drugo (nikad nisam osetila tako nesto) ali ne mogu ni da hodam ni da nesto dizem a skoro ceo dan sam sama sa detetom koje prohodava. Agonija!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srećna slava svima koji slave! Do godine da slavimo u većem broju! Ako nam se ispune želje ovaj mjesec, mogli bi do godine, za slavu imati bebu od 3-4 mjeseca.... :o:o:)

Evo ja već maštam, :rolleyes::rolleyes: presvlačim je, nosim, njunjam, ljubim, svi tepamo po kući....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeko Beko, Ivana84 SREĆNA VAM SLAVA!!!

tif-srecna.jpg

Mojim roditeljima je danas godišnjica braka... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srećna slava svima koji slave! Do godine da slavimo u većem broju! Ako nam se ispune želje ovaj mjesec, mogli bi do godine, za slavu imati bebu od 3-4 mjeseca.... :o:o:)

Evo ja već maštam, :rolleyes::rolleyes: presvlačim je, nosim, njunjam, ljubim, svi tepamo po kući....

I ja često tako maštam...evo noćas, baš kad da se probudim, sanjala sam da sam trudna i to 5. mesec :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe ima li šta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke. ćaos...i ja se pridružujem u čekanju... :)

g20064.gif

Jeko Beko, Ivana84 srecna vam slava i da je slavite jos 100 god.

Lenocka, Pepeljugo moja srecna godisnjica tvojim roditeljima :)

I potpuno se slazem sa svim napisanim da su ljudi nepodnosljivo dosadni po pitanju moje NEtrudnoce.Kao da ja ne zelim (ovo vazi za ljude koji ne znaju za spontane.p) Pa sve kao"ajde, vreme prolazi, sta cekate, bla bla bla...) t0169.gif kad poludim jednog dana bice njima p0506.gif

lenocka kazes da si nocas sanjala da si trudna, da li ces mi verovati da sam i ja sanjala isto? Samo nisi bila 5-mesec, vec pocetak trudnoce... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja često tako maštam...evo noćas, baš kad da se probudim, sanjala sam da sam trudna i to 5. mesec :huh:

Ooo, pa snovi se često puta ostvare!

Evo mojih novosti: Juče sam imala osjećaj da ću dobiti....negdje pred spavanje. Evo i jutros...A rano je. :huh::huh: Vještica bi me trebala zaobići tek 15.5.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srecna slava svim cekalicama koje slave danasnji dan,zelim vam zdravlje i puuuno bebica,a ostalo cete imati samim tim :rolleyes:

I ja evo sto se blizi dan D,sve lepsi snovi,bebice,trudnoca,a svakim danom me sve vise pms ubedjuje da ni ovaj mesec nista od toga nece biti.....ali krenucemo iz pocetka,samo pozitivne misli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da se zapljunem, 8 days to go t4105.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JEKO BEKO I IVANA84 SRETNA VAM SLAVA ....

b4-slava.gif

i svima ostalima koji slave DJURDJEVDAN .....

Još jednom......Sretna slavaaaa! Ovo je slava mojih roditelja, tj. moja kako kažu - djevojačka! Ali, ja je još uvijek najviše volim! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja često tako maštam...evo noćas, baš kad da se probudim, sanjala sam da sam trudna i to 5. mesec :huh:

hehe i ja sam dosta puta sanjala da sam trudna,pa posle budem pod utiskom ceo dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Blizu smo, mi 1.oktobra :rolleyes:

E generacija mala, mila

Данас није мој дан, сва сам негативна :(

Joj draga, nemoj tako. Danas je lep dan, Đurđevdan, iskoristi to. Malo u šetnju i biće bolje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svim čekalicama koje sleve želim srećnu slavu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenocka, Pepeljugo moja srecna godisnjica tvojim roditeljima :)

lenocka kazes da si nocas sanjala da si trudna, da li ces mi verovati da sam i ja sanjala isto? Samo nisi bila 5-mesec, vec pocetak trudnoce... :rolleyes:

Hvala :wub:

Nisam baš shvatila, sanjali si da sam ja trudna? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala :wub:

Nisam baš shvatila, sanjali si da sam ja trudna? :unsure:

Da, da, da si TI trudna :) Neverovatno ali sanjale smo skoro pa isti san, barem je tema bila ista :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

my beybe woooooowww jos malo ja sam tu jos mesec dana da vas prasim valda ce uroditi plodom :lol:

Pa ti my bejbe mozes da nas prasis i posle porodjaja ;) Odnosno, valjda za mesec dana nece ni biti potrebe za tim t2012.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ooo, pa snovi se često puta ostvare!

Evo mojih novosti: Juče sam imala osjećaj da ću dobiti....negdje pred spavanje. Evo i jutros...A rano je. :huh::huh: Vještica bi me trebala zaobići tek 15.5.

Daj Bože, videćemo...samo ne mogu da odmah "skočim" u 5. mesec :lol:

Možda se nešto drugo dešava, nemoj odmah da brineš, pošto je još rano za onu bezobraznicu :rolleyes:

Srecna slava svim cekalicama koje slave danasnji dan,zelim vam zdravlje i puuuno bebica,a ostalo cete imati samim tim :rolleyes:

I ja evo sto se blizi dan D,sve lepsi snovi,bebice,trudnoca,a svakim danom me sve vise pms ubedjuje da ni ovaj mesec nista od toga nece biti.....ali krenucemo iz pocetka,samo pozitivne misli

Samo pozitivno, tako je...ali nemoj još da otpisuješ ovaj krug, ništa se ne zna, polako...

Da se zapljunem, 8 days to go t4105.gif

Da, da, odbrojavamo i približavamo se polako, ali sigurno...k1807.gif

hehe i ja sam dosta puta sanjala da sam trudna,pa posle budem pod utiskom ceo dan.

Ćuti i ja sam...čak kad mi je zazvonio alarm, videla sam da mi je ruka na stomaku :unsure: A bio mi je baš lep stomačić, onako zaobljen, tek počeo da raste i ja idem i pitam sve redom, je l' se vidi i svi mi govore "da, vidi se"...jedva čekam da to bude stvarnost...k1807.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.