Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Empres, glavno da je sa tobom sve okej. Češala sam i ja autiće nije da nisam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Empres, glavno da je sa tobom sve okej. Češala sam i ja autiće nije da nisam

Sala na stranu, sve je ok... malo mi je ulubljen branik, a njemu pedu i ok je sve. Samo sto sam se ja mnogo prepala i bas me je dugo drzao strah. Nisam mogla da obuzdam ruke koliko sam se tresla... <_<

Hvala vam, divne zene, na podrsci... Volim vas puno i drago mi je sto znam, da nisam jedina... :P

Idem sad, ali vas ljubim sve! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sala na stranu, sve je ok... malo mi je ulubljen branik, a njemu pedu i ok je sve. Samo sto sam se ja mnogo prepala i bas me je dugo drzao strah. Nisam mogla da obuzdam ruke koliko sam se tresla... <_<

Hvala vam, divne zene, na podrsci... Volim vas puno i drago mi je sto znam, da nisam jedina... :P

Idem sad, ali vas ljubim sve! :wub:

CILJam te

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sala na stranu, sve je ok... malo mi je ulubljen branik, a njemu pedu i ok je sve. Samo sto sam se ja mnogo prepala i bas me je dugo drzao strah. Nisam mogla da obuzdam ruke koliko sam se tresla... <_<

Hvala vam, divne zene, na podrsci... Volim vas puno i drago mi je sto znam, da nisam jedina... :P

Idem sad, ali vas ljubim sve! :wub:

Kiskić u obrašćić :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sa malim zakašnjenjem al' bitno da je stigla, za moje čekalice :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

136746063_952673.gif

Ja ću da je taložim do nove godine :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Takice

Kako se osećaš osim što te drmaju hormoni?

Cuuuti ona ti je zena zmaj, nikad se ne zna.. da ja ipak brisem post?

Mada mislim da ce ipak traziti izvestaj

Nego Taki.. jel ima nesto sto ti se mnogo jede? Ili nesto sto uvek mozes da smazes?

Kako se osećaš?

ma ja sam super....malo mi je lose jer me uhvatila neka prehlada,ali valjda ce brzo proci....ne jede mi se nista osim LUBENICA :rolleyes:

Hval draga...Hormoncicu..

:rolleyes:

Ništa novo, ja nisam bio tujjj... Neje te bilo neko vreme,....

Si dobjo?

super...

dobro jutro Ivanciceee ! Ja sam ok,malo me nocas boleo stomak,ali sad je bolje

jedino sam se smorila sto sam jutros stala na vagu i videla da sam smrsala 1kg

draga to je sve ok,ja sam smrsala 1,5kg,a sad mi jos uvek fali onih pola.... :rolleyes:

Evo,ja upala

:wub:

Dobro jutro mame 2013!!!!

Auuuuuuuuuuuuu sta se ispisale dok me nije bilo, pa citam vas od 7 i jedva, jedva se izborih. Valjda cu uspeti na sve da odgovorim.

Uzivala sam u ovo kratko vreme sa mamom ali je bas, bas brzo proslo i bilo mi je jako zao kada je otisla. I onda se tek setila sta sam jos htela da joj kazem, pokazem,...

Inace izmedju mame i Svrce je bila ljubav na prvi pogled! On se od nje nije odvajao. Juce je cak i spavao pored nje na kaucu preko dva sata. Prvo joj je sapicama zagrlio nogu, a ona nije htela da se pomeri da ga ne probudi, bilo joj zao. I jedva se namestila u drugi polozaj (ukocila se bila :P ) on se samo malo promeskoljio i scapio joj sapicama ruku hihihihihi

Onako kako ga je ona mazila nikada nije sa nama. Kada ga ja tako zagrlim on se ne da hoce da pobegne, a kada ga ona zagrli, on samo cuti i uziva, jos se privija vise uz nju. BAraban mali

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mislila sam na lancic, da ne mislite da me je u neke teske lance okovala, to je vec hard core

:lol:

I da, stavljam ticker pa kud puklo da puklo, udjoh u 13-tu nedelju, vreme je i bilo.

prelep je tiker....

A moj novi tiker niko nije primetio.....smrc :(

ja sam videla,ali sam mislila da je od ranije pa nista ne rekoh....divan je....

Nego ti mala sto se samo smeskas, sta bi, ima li vestice ili se radi test????

neobavestena sam opet...Ivancica se upisala?jupiiiiiii

Evo ga ovde, da se ne zavlačim tamo, vide se lepo nosić i ustanca :wub: dobro, to je još u fazi formiranja, sad je još uvek polu- alien.

IMG_0595.jpg

ja se opet rasplakala...drago mi je kad vidim slikicu od bilo koje nase clanice,ali za tvoju posebno.....mazi tibu i za mene :wub:

Ko ne želi da vidi i da čuje neka ne gleda i ne sluša! Bez obzira na to koliko je svakoj ovde teško mislim da je luda svaka koja se ne bi radovala! Ja sam srećna zbog tebe i biću srećna zbog svake pa i zbog sebe kad mi bude došlo vreme!

I eto!

bravo....P&P

Zoro svaku tvoju rec potpisujem.....

Empres,jesi sad dobro,jesi se smirila?

CILJAM vas sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

136746063_952673.gif

UFatila,uFatila,uFatila

Jel mi to imamo novu clanicu ????? :blink::unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

UFatila,uFatila,uFatila

Jel mi to imamo novu clanicu ????? :blink::unsure:

gde?ko?sta? :o:blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mnogo brže kucate nego što ja čitam, zato ću da kažem šta mislim pa ću da nastavim da čitam :D

Empress hani bani, mogu da zamislim koliko si se iznervirala kad si se skucala, ali nije to ništa, koliko ljudi pravi udese a ima mnogo duže vozačku od tebe i veće iskustvo i sve. Tako da dobro je da samo nije nešto ozbiljnije, da neko ne daj Bože nije povređen a to čukanje nije strašno. Ne daj da te to pokoleba!!

Sunce sličica je diiiiivnaaa :wub: lepo se vidi glavica, ljube ga tetke sa bebca t4801.gif baš mi je drago da je sve ok :)

Maro sjajan ti je tiker :)

Nešto sam još htela ali ne mogu da se setim :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

136746063_952673.gif

Sa malim zakašnjenjem al' bitno da je stigla, za moje čekalice :rolleyes:

Ufatilaaaa

Pozdrav Takice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma ja sam super....malo mi je lose jer me uhvatila neka prehlada,ali valjda ce brzo proci....ne jede mi se nista osim LUBENICA

super...

draga to je sve ok,ja sam smrsala 1,5kg,a sad mi jos uvek fali onih pola....

Super, cepaj samo lubenicu ali pazi na šećer.

:lol:

prelep je tiker....

ja sam videla,ali sam mislila da je od ranije pa nista ne rekoh....divan je....

neobavestena sam opet...Ivancica se upisala?jupiiiiiii

ja se opet rasplakala...drago mi je kad vidim slikicu od bilo koje nase clanice,ali za tvoju posebno.....mazi tibu i za mene :wub:

bravo....P&P

Zoro svaku tvoju rec potpisujem.....

Empres,jesi sad dobro,jesi se smirila?

CILJAM vas sve

Mnogo brže kucate nego što ja čitam, zato ću da kažem šta mislim pa ću da nastavim da čitam :D

Empress hani bani, mogu da zamislim koliko si se iznervirala kad si se skucala, ali nije to ništa, koliko ljudi pravi udese a ima mnogo duže vozačku od tebe i veće iskustvo i sve. Tako da dobro je da samo nije nešto ozbiljnije, da neko ne daj Bože nije povređen a to čukanje nije strašno. Ne daj da te to pokoleba!!

Sunce sličica je diiiiivnaaa :wub: lepo se vidi glavica, ljube ga tetke sa bebca t4801.gif baš mi je drago da je sve ok :)

Maro sjajan ti je tiker :)

Nešto sam još htela ali ne mogu da se setim :blink:

Fala, to mi od jutros :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sa malim zakašnjenjem al' bitno da je stigla, za moje čekalice :rolleyes:

Heeeeeej SUnceeee,ne sam aktivna u pisanju,ali ubih se citajuci silne strane i znam da si isla na kontrolu to sam nasla,ali nista dalje....e strasno mi je drago,ma divne vesti......Bogu hvala da sve ide kako treba,bas sam srecna.....Pozdrav za sve cekalice,i za Jekic....redovno pratim trojcice i zbog njih se raspilavim i napunim super energijom,koju cu iskoristiti u ovom kako Ljuba kaze dobrom periodu za blizance :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sunce i ja sam primetila malu promenu na plusicima, ali briga me, dolazim i dalje, ipak ima onih koji me gotive :)

Nego šta ćeš nego da dolaziš?! Da ti nije palo na pamet da nas ostaviš! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Heeeeeej SUnceeee,ne sam aktivna u pisanju,ali ubih se citajuci silne strane i znam da si isla na kontrolu to sam nasla,ali nista dalje....e strasno mi je drago,ma divne vesti......Bogu hvala da sve ide kako treba,bas sam srecna.....Pozdrav za sve cekalice,i za Jekic....redovno pratim trojcice i zbog njih se raspilavim i napunim super energijom,koju cu iskoristiti u ovom kako Ljuba kaze dobrom periodu za blizance :lol:

Baš sam danas pomislila na tebe i na Amidalu.

Drago mi je što si se javila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šta li se dešava sa Crvić?

Neno79 nadam se da ti je bolje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ga ovde, da se ne zavlačim tamo, vide se lepo nosić i ustanca :wub: dobro, to je još u fazi formiranja, sad je još uvek polu- alien.

IMG_0595.jpg

sunceeeeeeeee divnoooooooooooo :wub:

bas sam srecna zbog tebe i tvog "aliena" :lol:

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eeeee u tome i jeste poenta.prvo krene malo salce da bebi bude udobno (pa zar bi ti bila negde gde je tvrdo?!? mora nešto da je brani od česanja,bockanja,okretanja .E da sve mi je nesto u glavi da je ribic u stvari ON!! nekako ne mogu da ga nazovem ona jer sam ubeđena da je decak zamisli decak sa plavim krupnim okama.waaaaau pazene ce da padaju!!!! A ako bude devojcica zvacemo je mala Suncica i licice na mamu

A jel pomaze jos jedan TREP,TREP???

Sve nesto mislim da ce jedna prelepa plavooka curica da bude :wub:

Jock, ne pomaze!

Zato što si ti jedna dobra duša, kao i mnoge devojke ovde t4801.gif

ma niko se nije bunio ni prigovorio nizašta, nego moje oštro oko primećuje neke stvari koje možda ostale ne primećuju

Jedva cekam da imam tvoje supermoci! Nista nisam primetio!!!!! Kuj je taj hejter bw????

A apsolutno prepisujem ono za Suncetovu sliku - kome smeta, neka okrene glavu! Mi smo ovde upucene u mnoge stvari (jedna o drugoj, o kojima pola nasih blizih nema pojma) i ako neko ne ume iskreno da se obraduje zbog srece nase cekalice (koja je prosla kroz sito i reseto i NAPOKON sve ide savrseno), taj je los covek i ne zanima me da li mu to smeta ili ne... Opasno sam nadrndana, pa necu da produbljujem temu, zbog radi energije u vadUhu.

Ja ovih dana letim, sto oko papirologije, sto peglam, perem, pusim, noge ne perem... dlakav sam! Sala mala, stvarno jurcam.

Dan je poceo lepo, sa kaficom, cigaricom, sminkicom... Pa lepo sela u svoj autic, odvezla se do bolnice, popricala sa doktorom (jerbo ne mogu kad mi je zakazano zbog posla). Tako da, sledece nedelje (ne znam kad) idemo da vidimo kakvo je stanje sa gospodjom i gospodinom, a sto se tice PAje, za moj tip PAI-I ne trebaju inekcije, dakleM, Boze zdravlja, kad zabebim, trebalo bi da sve bude ok. Sam Paja me moze jeb*ti kasnije u zivotu u vidu nekog tromba i sl., pa ga ovom prilikom pozdravljam i molim da se ne javi pre 85. godine mog zivota!

I onda ja lepo odem u firmI, potpisem ugovor i zvanicno postanem zaposlena! Treba samo da mi jave tacan dan (ned., pon., uto... cekamo odobrenje ministarstva)

I ja spontano krenem kuci da ribam, jerbo sutra imamo goste, i na sred autoputa, nicim izazvano se ZAKUCAM u lika ispred! :blink: Toliko o meni kao dobrom vozacu! :angry: Naravno, iste sekunde dobijem nervni slom, sacekam muza, pandura-steta je nista, smesna... ali procedura bato... nece ovde niko da uzme kintu i ode... i tako ja malo pre dodjem kuci i razmisljam... Da li da placem (to sam vec obavila u kolima) ili da se iskuliram i lepo, napokon priznam sebi da sam kompletan idiot i da stoicki nosim tu titulu kretena?! Odlucila sam se za ovo drugo!

Toliko sam besna na sebe, usrala sam sebi dan bzvz... I mm mi je digao pritisak...

I tako te neke price, da ne duzim dalje idem da ribam klozet, valjda tu necu nista da razbijem, pocukam, sjebem.... =

I da se vratim na glavnu stvar:

Ermanito voljeni, slika me je toliko raznezila da su mi suze posle! Ljubim i tebe i malo Sunce i zelim ti svu srecu ovog sveta! Samo neka raste mala ljubav, a ti ces biti jedna najponosnija mama, a ja Boga mi, tetka! Grlim te najjace na svetu!

Anchy, Ellie, Luna, JagodO, Simonce, .... i sve moje lepe, nabrojane i ne nabrojane, volim vas puno!

Idem si nasut jednu ljutu!

I sama sam opasno nadrndana a ikseta nema na vidiku. Molim Boga da je onaj jedan iksic urodio plodom!!! :angry:

Bitno je da si ti dobro duso moja draga. Previse si stvari imala na pameti zbog toga se to desilo, nista drugo.

Trgni jednu za mene draga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema veze ako je cula razgovor, mozda i bolje. Ako vam neko da ili iznajmi stan to ne znaci da ima prava na vas zivot i nacin na koji ga zivite.

A sta bi se desilo ako ti ne bi izasla iz stana kad oni dolaze? Jel imaju onda gde svi da spavaju?

Bez brige, tebi je sad ubrazan metabolizam. Mnoge zene se predju pa vec u ta prva tri meseca nabace par kg potpuno nepotrebno i cistog sala na koje ce u kasnijim mesecima samo jos da se doda. Ako nisi previse mrsava onda stvarno nema potrebe da se brines, beba uzme sva sto joj treba a ti samo treba pametno i zdravo da se hranis, i nema potrebe da jedes za dvoje. Ja sam sa prilicnim viskom zatrudnela i prvih 5 meseci sam konstantno mrsavila 3-4 kg ukupno, u 6. i 7. mesecu sam nabacila 2-3 kg, jos uvek sam imala manje nego na pocetku trudnoce da bih u 8. izgubila 1 kg i prvi put u zivotu se rasplakala sto mrsavim :huh: i onda prionem na slatkise i do kraja se ugojim koji kg, svega 6 vise od pocetka trudnoce i iz bolnice izasla sa 1,5 kg viska. Nikada u zivotu mi nije bolja krvna slika bila nego u trudnoci i beba zdrava i prava.

Da, za trudnice je dugo sedenje skroz nepozeljno. Stajanje, hodanje i lezanje moze.

ljubo,pametnice moja :wub:

kako sam srecna uvek kada procitam tvoje savete :rolleyes: hvala ti punoooo :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Jekalina ostaje u svojoj kućici. Divne vesti. Džabe si nervirala sebe i mrvicu.

Jekalina ženo mila... i mene boli stomak, par puta u toku dana, kao grčevi menstrualni. Nisu jaki, ali opet.. DR mi je rekla da je na zidu materice videla kontrakcije blage i to se vidi i na slici koju mi je dala, ali već na sledećoj slici ih nije bilo pa je to kao ok. Pitala sam je za progesteron, kaže nema potrebe.

Joj draga, ispaničila sam juče najstrašnije ali mislim da je malo i doktorka kriva za to. Ona je ovako super, ali mi nije ni približno lepo objasnila kao neke žene ovde na netu. Kad god sam je pitala pa jel sve u redu, ona kaže : pa..da...sve je ok.. još ne vidim plod...ali dodji ti za 3 nedelje ..ja ni živa ni mrtva. Ja sam mislila da si ti videla plod. Udari me po glavi, pristajem.

Jekalina, i ja sam oslabila 1 kg za evo 6 dana. Nemam apetit uopšte ali se trudim da jedem redovno zbog mrvice.

Da, da, od sad ćemo samo da uživamo, ispaničila sam nepotrebno, ali to je strah od nepoznatog, šta ću. Od sada samo cool

tu je, tu je, udri ali nemoj jako, da se mrvica ne ljuti

ej znas kako,kada je sve ok,nema ni potrebe da ti prica bilo sta,da ti puni glavu.To sto smo nas dve opsednute da znamo sve u detalje,to je vec drugo.Mislim,ne prica ni ona meni puno,a evo,vec 6 god idem kod nje.Ali,kada je pitas sta te zanima,ona ti objasni,bar sam ja zadovoljna... :)

Ni meni nije prepisala utrogestan,ali ja ga stavljam uvece jednu od 200 mg,ne moze da skodi,i pijem femibion 1 jer u njemu ima i folne i jod i vitamini i minerali i sve sto treba nasim mrvicama. e tako,vazno da je sve ok i da sad uzivamo.Vidim da si se smirila,pa te ovaj put ipak necu tresnuti toljagom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam da hoce... :wub: U zivotu kad krene, krenulo je! Na koju god stranu! :P

Moci cu raspinicki da udaram ljude kolima po ulici... jer sam tako u mogucnosti! :P:D

:lol: lujko moja :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sa malim zakašnjenjem al' bitno da je stigla, za moje čekalice :rolleyes:

bas je lep ticker :wub:

ajooo,a gde je tvoj? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam prićorava - al vidim - da znaš

Kulirajte me - NP, samo da i vi što pre izIđete iz ove teme, sa pupama i mučninama

Ljubinka, se nadam da ti neće biti muka popodne od mene veštice nego od formiranja tačkice

Za sad si vestica sto se tice pupe, imam jednu za medalju :P

Sunce i ja sam primetila malu promenu na plusicima, ali briga me, dolazim i dalje, ipak ima onih koji me gotive

Zar ima nekog ko te ne gotivi :blink: naravno da ces da dolazis ovde, to sto je neka docekala svoj plusic ne daje joj za pravo da nam uskrati da se zajedno sa njom radujemo napretku mrvice i da napravimo zurku kad stigne bebac :P

Ljubo, ti si moj idol! Jer si jedna prava zena zmaU! (eto tako mi doslo)

E nek ti je doslo :wub:

Svako cukanje je stres ko god da je kriv. A stvarno je jedino vazno da niko nije povredjen, bes kola. A tm ne mora danas da ti gundja, za dan-dva kad se smiris.

I ja imam osećaj da je dečak :) ne znam da li si primetila da stalno pišem u muškom rodu

U vasoj porodici izgleda da ni nema nikog u zenskom rodu :lol:

Ja IČ nisam nervozna, ovde pogotovo

U poslednih pet dana me niki nije citir'o - kolektivno "refusal", al nevr majnd

Ne ljutim se, bez brige

I i dalje ćekam vaše dve crtke

Ja nisam smela, majke mi :lol:

Grešiš sinko, grešiš Nema svako.

Tako je - neko ima Paju a neko Patu :lol:

136746063_952673.gif

skakucem i vrtim se ispod tvoje prasinice :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.