Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Cekalice,izvini,nisam htjela da te rastuzim :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao cure! Čitam vas, ali mi se nešto neda da pišem. U suštini opet kriziram pa ne bih da mračim. Opet me je uhvatila ona faza da želim da budem samo sama sa sobom i nemam volju ni za šta osim za posao. Inače radim do tri, ali još sam u firmi, samo radim i radim i pokušavam da zablokiram dotok nepotrebnih informacija do mozga. Čak ne želim ni x. U suštini ne želim više ništa sem mira. Ljubim vas.

Nemoj da si tužna, dođi ovde pa nam se izjadaj a mi ćemo te razumeti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemoj da si tužna, dođi ovde pa nam se izjadaj a mi ćemo te razumeti!

P&P izbaci sve iz sebe,sta mislis ,kako se osjecas,bice ti lakse vidjeces,pa sa nama je sve i lepse i lakse :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

LEGLA PLATA t1771.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

LEGLA PLATA t1771.gif

a sad ce da legne beta :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

LEGLA PLATA t1771.gif

I MOJAAAAA.....:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Duse moje kazite mi sta mi je...Imam izgleda telesnu temperaturu,radila sam test i nisam trudna a ovo mi je sumnjivo mnogo trebam da dobijem za dva dna.Sve mi je sucmurasto...bem li ga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Duse moje kazite mi sta mi je...Imam izgleda telesnu temperaturu,radila sam test i nisam trudna a ovo mi je sumnjivo mnogo trebam da dobijem za dva dna.Sve mi je sucmurasto...bem li ga

Mislila sam na unutrasnju....Non stop piskim, sve mi zivo fali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a sad ce da legne beta :P

Ma joook,nece,jer nemam nikakvih sumljivih znakova

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

LEGLA PLATA t1771.gif

Moja je jednom mesečno i ima se načekam dotle :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao cure! Čitam vas, ali mi se nešto neda da pišem. U suštini opet kriziram pa ne bih da mračim. Opet me je uhvatila ona faza da želim da budem samo sama sa sobom i nemam volju ni za šta osim za posao. Inače radim do tri, ali još sam u firmi, samo radim i radim i pokušavam da zablokiram dotok nepotrebnih informacija do mozga. Čak ne želim ni x. U suštini ne želim više ništa sem mira. Ljubim vas.

Ajde druži se sa nama, biće ti lakše... Krize su nezgodne ako se prepustiš... Zato na bebac u plusiće i teraj Lenka po ceo dan :) :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage cekalice, evo da se i ja javim posle UZ, naime konstntovana je trudnoca, ali se jos ne zna da li je vitalna jer je jos rano...tako da cu tek za 10tak saznati dali je sve ok..sto mi je predigo sada obzrom na moja neslavna prethdna iskustva..elem, uradila sam i analize krv iisve je ok sem aPTT test koagulacije koji je 25 i time na donjoj granici. Da li neko ima iskustva sa tim, sta bi to znacilo? da li ukazuje na poremacaje koagulacije u trudnoci?

Ljubim vas sve i hvala puno Ljubinki, Simoni i Suncokretu na dobrodoslici:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja je jednom mesečno i ima se načekam dotle :lol:

i moja.treba la je biti 1 jula :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Duse moje glava me mnogo boli,imam osecaj kao da imam temperaturu.Koj mi je djavo?? Kao da sam prehladjena.A nisam.M?? :huh::unsure:

:lol: opusteno samo tako sam se ja dva puta osecala :lol: bice dve crtice juhuuu

LEGLA PLATA t1771.gif

ohooo trebas da castis :P

yoro pa gde je slika bwe od zeta domazeta heheh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majo bice sve u najboljem redu videces.Cestitaam!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Duse moje kazite mi sta mi je...Imam izgleda telesnu temperaturu,radila sam test i nisam trudna a ovo mi je sumnjivo mnogo trebam da dobijem za dva dna.Sve mi je sucmurasto...bem li ga

Mislila sam na unutrasnju....Non stop piskim, sve mi zivo fali.

taj to test neispravan bwe,sacekaj pa napravi drugi test za koji dan videces dve crtice sigurno,i meni je tako bilo visoka T a nisam bolesna,stalno sam piskila

Majo bice sve u najboljem redu videces.Cestitaam!!!!!!!!

pridruzujem se cestitkama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

taj to test neispravan bwe,sacekaj pa napravi drugi test za koji dan videces dve crtice sigurno,i meni je tako bilo visoka T a nisam bolesna,stalno sam piskila

pridruzujem se cestitkama

Hvala drage moje, ja sam radosna i zabrinuta, u prethodnoj trudnoci sam imala pobacaj pa me svaka sitnica brine, a ovaj aPTT test me sad sludeoNikakoda se opustim,svaki put kad idem wc strepim...nadam se i molim daovogaputa svebude ok!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ajde malo da se bece okice

170720121256.jpg

170720121257.jpg

img0166a.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo jos

170720121259.jpg

img0168a.jpg

img0165a.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr opet su mutneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Očekujte u avgustu trojke od mene,napravila sam onu mućkalicu od naše drage Jelić :rolleyes::lol:

Pa di ste žene,zabusavate? :lol:

Mozda se keksate,ja vala jesam i sad sam ki leptirić. :lol: od veceras turam vaginalete pa nema nista 3 dana. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Očekujte u avgustu trojke od mene,napravila sam onu mućkalicu od naše drage Jelić :rolleyes::lol:

Pa di ste žene,zabusavate? :lol:

Mozda se keksate,ja vala jesam i sad sam ki leptirić. :lol: od veceras turam vaginalete pa nema nista 3 dana. <_<

E rođo hoću i ja mućkalicu!

VelNes radujem se plati kao da je na moj račun legla :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr opet su mutneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :angry:

pa sta ako su mutne vidi ti tu lepu crticu stidljivu,prestidece se ona za koji dan pa ce da vristi na sve strane ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majo cestitam ti od srca na trudnoci i držim fige da sve prodje ovog puta kako treba. :rolleyes:

VelNes generacijo ja vidim dve crtice :o :o :o:rolleyes:

Maro rodjo moj,imaš recept za Jekicinu mućkalicu na temi KAKO POVEĆATI PLODNOST PRIRODNIM PUTEM ali mogu i preko pp da ti posaljem recept ako ne mož da nadjes. A sto je ukupno mmmmmm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majo cestitam ti od srca na trudnoci i držim fige da sve prodje ovog puta kako treba. :rolleyes:

VelNes generacijo ja vidim dve crtice :o :o :o:rolleyes:

Maro rodjo moj,imaš recept za Jekicinu mućkalicu na temi KAKO POVEĆATI PLODNOST PRIRODNIM PUTEM ali mogu i preko pp da ti posaljem recept ako ne mož da nadjes. A sto je ukupno mmmmmm

Ću da nađem, no sikiriki....videla sam ranije :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.