Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Obavezno javni :-*

Obavezno Dunjice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e devojke odo za danas ako budem sutra radila testic javljam vam se

Obavezno javi! :)

Pssst...

Ma ko će da se vraća 200 strana za deset dana da to čita

Ovde se strane stancuju ko na normu da radimo bre :lol:

Samo da vam javnem,čula sam se s Marom preko poruka,dobro je, prate joj lekari krvarenje i laktaciju,i pustice je za 2 do 3 dana kuci. Kaze mnogo im se svidja pa joj ne daju da ide kuci :lol:

Sve vas puno pozdravlja. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obavezno javi! :)

Ovde se strane stancuju ko na normu da radimo bre :lol:

Samo da vam javnem,čula sam se s Marom preko poruka,dobro je, prate joj lekari krvarenje i laktaciju,i pustice je za 2 do 3 dana kuci. Kaze mnogo im se svidja pa joj ne daju da ide kuci :lol:

Sve vas puno pozdravlja. :)

Faja puno, pozdravi i ti nju i pošalji joj big kis od nas :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Faja puno, pozdravi i ti nju i pošalji joj big kis od nas :wub:

Vec jesam,bez brige :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bolucka me stomace...hmmm ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojcice sta vam je sta ste se uspavale...Odjednom nema nijedne.. :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bolucka me stomace...hmmm ^_^

sto? mislim u kojoj si ti fazi :lol: jos ne mogu da nas pohvatam ko sta ceka...znam samo da svi necekamo vesticu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a jaoooo,ala ste se raspisaleeee :o ne mogu da stignem sve da vas iscitam... Do pre pola sata sam se vukla po pijaci i po prodavnicama <_< sad cu malo da prilegnem jer sam budna od 6.... Dosla sam samo da vas ljubneeeeem punoooooo!!!

p.s.

Ljubinka,znam na sta mislis ,ni ja ne bih sebi oprostila da se nesto desi.Ide mi se puno,ali se opasno premisljam...

Jagodice,bas mi je krivo zbog vestice :( Sad opet ispocetka,znam da je smor,ali naici ce i te dve crte,i ja sam se posteno nacekala ,pa sad samo molim Boga da bude ok..

Simce mezimce SRECAN TI RODJENDANKO i sve najbolje od <3 :wub:

Dunja,cekamo sutra testic,mada si mogla i danas :rolleyes:

Generacijo moja,cokim te u objasic maleni :***

empress ,Ikea jeste zakon,ja sam kupila u Becu sto za 5 eura :D Jedva cekam da naprave i kod nas,za sad samo uvoze,ali rokaju cene...

Ljbnem vas sve na forumuuuu!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bolucka me stomace...hmmm ^_^

:):DB)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sto? mislim u kojoj si ti fazi :lol: jos ne mogu da nas pohvatam ko sta ceka...znam samo da svi necekamo vesticu :P

E neznam ni ja sama, pre par dana sam se zalila da mi je muka i da me boli stomak.Radila sam test nisam trudna, samo su mi bili plodni dani,sada ponovo...Bem li ga koj mi je djavo.A trebam da dobijem tek 19-og

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:):DB)

Hmmm... :unsure::unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hmmm... :unsure::unsure:

jel to dobro sto bolucka ili ne? :unsure: nisam skontala izgleda,a? :blink:

Mene bolucka,pa sam sad u fazonu da tako treba kad je trudnoca :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E neznam ni ja sama, pre par dana sam se zalila da mi je muka i da me boli stomak.Radila sam test nisam trudna, samo su mi bili plodni dani,sada ponovo...Bem li ga koj mi je djavo.A trebam da dobijem tek 19-og

rano je poceo da bolucka ,to je ipak dobro :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uciteljice, pa ti si pravi stihoklepac.. :rolleyes:

Nemam obicaj da se Falim, ali za ovo moram, jer je stvarno mnogo lepo.

Je l vam se svidjaju moje orhideje? :wub:

10072012355.jpg

10072012359.jpg

Diiiffffne su :))

Simona, srecan rodjendanko i da nam uskoro budes

moms36.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ČEKALIČKA PESMA

Zajednički provodimo dane,

na forumu kroz kompjuterske ekrane,

kuckamo postove mnoge,

da se sto vise snage bez beba smogne.

Tu se prožimaju teme razne,

kako da oteramo veštice na duže staze,

čekaju se plusici i visoke bete,

i da nam konačno neke rode slete.

Delimo mi sreću,radosti i tugu,

obraćamo se jedna drugoj ko najvećem drugu,

jer mesto je to samo naše ćoše,

naše ćoše za dobro i loše.

I na kraju svi treba da znaju,

da ce ova prijateljstva večno da traju,

da smo uvek jedna za drugu tu,

i u dobru i kad pođe po zlu.

ZA SVE MOJE ČEKALICE A I ONE KOJE TO VISE NISU,MNOGO VAS BRE VOLEM! t4720.gif

prelepo....ja se rasplako.....divno je...VOLEMO I MI TEBE....

Ne mogu da vas citiram mm mi je oduzeo miša dok mu ne kupim baterije, a ja uvek baš na to zaboravim.

Učiteljice, oduševila si me, svaka čast!

Hvala Neci što vam je u moje ime javila rezultate! Nisam ni ja znala da idem na put, nego samo mm došao i kaže za sat ipo krećemo ima sastanak.... :o a ja poludela jer baš u to vreme kada smo bili u vožnji su trebali da mi se jave iz laboratorije. I onda sam stišala tel, a oni me zvali, pa sam ih nazvala iz toaleta čim smo stigli na odredište. Nisam htela ništa da mu govorim za testiće i betu, znaće sledeće nedelje :) Ja i dalje verujem da ima nečega, jer da nema beta bi bila čista nula, tako da ipak mislim da sam prerano uradila, e sad da li će to čudo opstati ili ne to već ne znam, poznajem svoje telo i znam da sam imala i imam još uvek neke od trudničkih simptoma. Sad sam baš uzela rezultate od pozitivne bete kada sam prvi put bila trudna i po njima sam zaključila da još uvek ima nade. Koga ne mrzi nek računa retroaktivno. Poslednja menstr mi je bila 26.12., a beta je vađena 9.2. i iznosila je 2888.53. A u ovoj priči, poslednja menstr mi je bila 12.06., a beta na današnji dan 0.9. Kada se sve izdeli dolazim do zaključka da je beta taman tolika kolika i treba da bude, samo da se duplira i to je to. Plan je da (pošto se nadam da neću dobiti) krajem sledeće nedelje ponovim betu.

Ljubim vas sve!

navijamo da tako i bude....

I tako ja, kao i svaki mesec kad stigne veštica, okrenem moju dr da joj se malo izjadam, a ona, hvala joj na tome, sve fino sasluša, kaže po koju pametnu i baš, baš mi popravi raspoloženje.

Ovaj mesec nisam više ni na kakvim lekićima, jupiiiii!

U sredu idem na pregled, da uradim sve briseve, Papa test i kolposkopiju, to mi uvek pada u julu, a i poklopilo se sa ovim što mm treba da primi vakcinu, što će mu na Torlaku uraditi za njegove bakterije, pa ako i ja imam kakvu da ih potamanimo zajedno. Reče ona da ćemo i da bacimo pogled na moje folikulčiće, pa da znamo kad da lupamo x-iće u ovom krugu.

Ako bude nešto, super, ako ne, čekam da se vrati sa godišnjeg, pa krećemo valjda sa inseminacijama....

konacno neka normalna doktorka.....

Ovde mora, tj., nisam u RS, pa prepoznaje IP adresu ili sta vec.

Cek da probam jopet.

rakija1.jpg

mmmmmmmmmm

Nemam obicaj da se Falim, ali za ovo moram, jer je stvarno mnogo lepo.

Je l vam se svidjaju moje orhideje?

10072012355.jpg

10072012359.jpg

prelepo....cvece,zavesa,soba,ma sve....

A ja dobila :(

:(:angry:

Samo da vam javnem,čula sam se s Marom preko poruka,dobro je, prate joj lekari krvarenje i laktaciju,i pustice je za 2 do 3 dana kuci. Kaze mnogo im se svidja pa joj ne daju da ide kuci :lol:

Sve vas puno pozdravlja.

pozdravi je puno....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Simona Srecan rodjendan i da za sledeci ljuljas bebu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

gde nam je Sunce?jel se ko cuo sa njom?

Jekalina ni ja ne bih isla....vaznija ti je bebica....mozda sve prodje ok,ali bolje ne rizikovati....a i tvoja trudnoca ce se sad voditi kao rizicna...tako meni vode evo i ovu iako sam posle spontanog rodila vec jednu bebu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

;)

Zoro kako si nam ti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

rano je poceo da bolucka ,to je ipak dobro :rolleyes:

i ja mislim...negde sam jednom procitala da zena moze imati ovulaciju vise od jednom mesecno...ko zna, mozda je i to u pitanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a jaoooo,ala ste se raspisaleeee :o ne mogu da stignem sve da vas iscitam... Do pre pola sata sam se vukla po pijaci i po prodavnicama <_< sad cu malo da prilegnem jer sam budna od 6.... Dosla sam samo da vas ljubneeeeem punoooooo!!!

p.s.

Ljubinka,znam na sta mislis ,ni ja ne bih sebi oprostila da se nesto desi.Ide mi se puno,ali se opasno premisljam.

Jagodice,bas mi je krivo zbog vestice :( Sad opet ispocetka,znam da je smor,ali naici ce i te dve crte,i ja sam se posteno nacekala ,pa sad samo molim Boga da bude ok..

Simce mezimce SRECAN TI RODJENDANKO i sve najbolje od <3 :wub:

Dunja,cekamo sutra testic,mada si mogla i danas :rolleyes:

Generacijo moja,cokim te u objasic maleni :***

empress ,Ikea jeste zakon,ja sam kupila u Becu sto za 5 eura :D Jedva cekam da naprave i kod nas,za sad samo uvoze,ali rokaju cene...

Ljbnem vas sve na forumuuuu!!!!!

Hvala,ljubim i ja tebe....cuvaj se ipak je bebica najvaznija....

Uciteljice, pa ti si pravi stihoklepac.. :rolleyes:

Diiiffffne su :))

Simona, srecan rodjendanko i da nam uskoro budes

moms36.gif

hvala puno ako Bog da ...

Simona Srecan rodjendan i da za sledeci ljuljas bebu....

Bog te cuo,hvala puno... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Empress cvijece je prelepo i sve je nekako uklopljeno,kako bi mi godila kafica tu sa tobom i nasim cekalicama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ljubim vas sve zene, imam slobodan dan danas, a od ponedeljka idem na odmor,jedva cekam.....

Imam neke grceve u stomaku, ne mogu da se pomerim,bas su jaki,ne znam sta je u pitanju....bas boli.... :(

Simona srecan ti rodjendan,sve najlepse.... :rolleyes:

http://www.youtube.com/watch?v=rEc8rGonrQw

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja mislim...negde sam jednom procitala da zena moze imati ovulaciju vise od jednom mesecno...ko zna, mozda je i to u pitanju.

Nisam pametna vise...posle spontanog mi se sve poremetilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

simona srecan rodjendan i sve najbolje

iskreno zene nisam vas citala jer sam sva smorena i pod stresom,ne nije u pitanju trudnoca sto se toga tice danas sam bila na kontroli i sve je u redu hvala Bogu,danas su mi uzeli krv za triple test a rezultati tek sledece nedelje.Beba napreduje super,zivahna je pravi brda i doline od mog stomaka vec cele nedelje,ponekad udari nogicama valjda al vazno je sve ok,u Novoj godini cemo biti 3:1 :lol:

pod stresom sam zato sto nam sveki prekjuce uvece rekla da izadjemo iz stana do ponedeljka pa smo u haosu zato sto nemamo bas puno para a nemamo ni stvari al jbg sta cemo,proguracemo nekako,tako da ako vam se nejavim od ponedeljka da znate da smo u prekidu sa internetom i nadam se da cemo dobiti brzo pa da se tipkamo opet kolko mozemo.

Ljubim vas i grlim i saljem vam punooooo prasinice preko ovog vvetra ovde da sve zabebite :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.