Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Zeneeee ljubim vas :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zeneeee ljubim vas :rolleyes:

:rolleyes:

Aj kod mene da peglamo,peremo,usisavamo ..... B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zene lezite bre...lezite i odmarajte i za nas koji radimo... sta bih dala da lezim jooooj. sve teze ustajem ujutru :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes:

Aj kod mene da peglamo,peremo,usisavamo ..... B)

Moze ja svoje juce sve zavrsila,ja sam uvijek spremna za radit nesto :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zene lezite bre...lezite i odmarajte i za nas koji radimo... sta bih dala da lezim jooooj. sve teze ustajem ujutru :unsure:

Ne mozem,po tepihu ne moze vise da se hoda,sve bodu mrvice :lol: a od prasine ne vidim sliku na tv :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zene lezite bre...lezite i odmarajte i za nas koji radimo... sta bih dala da lezim jooooj. sve teze ustajem ujutru :unsure:

To im i ja govorim al me niko neslusa :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mozem,po tepihu ne moze vise da se hoda,sve bodu mrvice :lol: a od prasine ne vidim sliku na tv :lol:

hihihihi :lol: neka se obuju pa nece da bocka...a i ko gleda tv po ovoj vrucini aj svi na bazen :P

trebale bi da organizujemo lepo grupnu radionicu za cekalice, peglanje, kafica, posle bazen i priroda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene samo da vas pozdravim...

Anchy, zao mi je za taj glupi folikul. Izdao je bas kad je bio najpotrebniji.

Cekalice, i ostale, na sajtu kolevka sam nasla jako zanimljive clanke o uzrocima izostanka implantacije, imunoloski faktori itd....mozda sva ta antitela treba proveriti. Procitajte, verovatno cete naci korisnih stvari...

Ja sam u guzvi, u petak idem na 20 dana u Grcku, tj. vraticu se dan - dva ranije da bih mogla da odradim briseve, izganjam upute i kada dobijem da zakazem laparoskopiju i histeroskopiju, a onda u avanturu - prikupljanje papira za VTO + dodatne nalaze koje sam samoj sebi prepisala lunjajuci po netu...

Ne stizem nista da vas procitam, samo stancujete :lol:

Ali eto, da znate da mislim na vas.

Ajmo zene, leto stiglo, mazite se i volite s muzevima, a posle noge u zrak, pa da bude mnogo plusica kad se vratim.

Ja se sada barem mogu opusteno seksati, bez razmisljanja o bebi...to ce mi napraviti neki brkati doca :lol::lol::lol:

Cujemo se jos, odoh da radim, da zaradim za dusmane! :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se neide radit :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao zene sto mi se nista ne radi,a haos mi je po kuci :(

I meni..sve me grize savest jer mm sad radi i moje i svoje poslove po kuci..ranije smo lepo imali svako svoje a sad me on stedi, tj ni ne smem dosta toga da radim, tako da samo kuvam a on sve ostalo jadnicak :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste li tu sto cutite? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni..sve me grize savest jer mm sad radi i moje i svoje poslove po kuci..ranije smo lepo imali svako svoje a sad me on stedi, tj ni ne smem dosta toga da radim, tako da samo kuvam a on sve ostalo jadnicak :lol:

Kod nas samo ja rintacim! Ja sam prava bosanka, kuvam, spremam, mjesim...i usput pjevam sevdalinke i narodnjake, one stare dobre :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tajci nisam bas davno bila na tom forumu,sta si nasla zanimljivo.I ja sam sebi nasla analize koje smatram da treba da uradim,al fali mi jedno 200 evrica da to sve napravim :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene znate l inesto dobro za jacanje imuniteta, ovaj moj dragi se svak imesec prehladi,zao mi ga vise da se kljuka lekovima i da ga bockaju??? :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Yea

Ahahha - crveno karirani ili plavo?

Moze crveni :D

Zdravo zene!!!

Reeed radila si betuuu!! drzim fige da bude visokaa!!

Ivancice

Uco divan ti je avatar!!

Andjelcicu sto ste u bolnici??

Danas trebam da dobijem nema za sad nikakvih naznaka,al duuug je dan..mozda ce i zakasniti malo nece biti prvi put.

Hvala Jagodice :)

Ipak se nadam da veštica neće doći.

Cao devojke, evo kafice

kafa-sipam.jpg

Hahaha vid nju, ne reci dva put to , cekaj da predjes u drugo tromesecje..u pocetku retko koja jede mnogo, uglavnom su tu i mucnine. Ja sam na silu jela prva tri meseca, sve mi se gadilo od hrane..

Red, drzim ti fige za dobru betu

Fala za kaficu :)

Anchy pošalji mi brzo u inbox tvoj br mob. Idem sa mm na put za 15 min i neću moći da vam javim rezultate...

Ili bilo koja druga devojka koja je voljna da javi ostalima...

Kasno videla :(

Jao zene sto mi se nista ne radi,a haos mi je po kuci

Ma odmaraj di ces po ovoj toploti da radis. :)

Sanja83 pa gde si ti zeno,samo si nestala odjednom

:unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene znate l inesto dobro za jacanje imuniteta, ovaj moj dragi se svak imesec prehladi,zao mi ga vise da se kljuka lekovima i da ga bockaju??? :o

propolis, beli luk (naravno ne zajedno :lol: )..onako sto mi prvo pada na pamet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

propolis, beli luk (naravno ne zajedno :lol: )..onako sto mi prvo pada na pamet

pa propolis mu nista ne pomaze,a beli luk ne podnosi, zato sto posle zeludac ga muci... :blink:

A hvala u svakom slucaju,ja se za dve godine ni jednom nisam prehladila,a on stalno,poludecu vise,zao mi ga.... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas samo ja rintacim! Ja sam prava bosanka, kuvam, spremam, mjesim...i usput pjevam sevdalinke i narodnjake, one stare dobre :lol::lol:

Jos ako znas pitu krompirusu da napravis kao moja baka dolazim ti u goste :lol:

Ja obozavam da kuvam, to mi nije problem, ali eto to ciscenje kucnom hemijom sad ne smem, a od pranja sudova me bole krsta pa je i to preuzeo :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene znate l inesto dobro za jacanje imuniteta, ovaj moj dragi se svak imesec prehladi,zao mi ga vise da se kljuka lekovima i da ga bockaju??? :o

Cula sam da su dobre one tablete sto su reklamirali nesto sa Q10

Al ga objasni :lol:

Odes u zrdavu 'ranu i trazis to nesto sa Q 10,znaju oni vec ;)

Ispeglala ves,a sad odoh da zajasim usisivac :(<_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zeneeee ljubim vas

Cmok :)

Ne mozem,po tepihu ne moze vise da se hoda,sve bodu mrvice a od prasine ne vidim sliku na tv

:lol:

Zene samo da vas pozdravim...

Anchy, zao mi je za taj glupi folikul. Izdao je bas kad je bio najpotrebniji.

Cekalice, i ostale, na sajtu kolevka sam nasla jako zanimljive clanke o uzrocima izostanka implantacije, imunoloski faktori itd....mozda sva ta antitela treba proveriti. Procitajte, verovatno cete naci korisnih stvari...

Ja sam u guzvi, u petak idem na 20 dana u Grcku, tj. vraticu se dan - dva ranije da bih mogla da odradim briseve, izganjam upute i kada dobijem da zakazem laparoskopiju i histeroskopiju, a onda u avanturu - prikupljanje papira za VTO + dodatne nalaze koje sam samoj sebi prepisala lunjajuci po netu...

Ne stizem nista da vas procitam, samo stancujete :lol:

Ali eto, da znate da mislim na vas.

Ajmo zene, leto stiglo, mazite se i volite s muzevima, a posle noge u zrak, pa da bude mnogo plusica kad se vratim.

Ja se sada barem mogu opusteno seksati, bez razmisljanja o bebi...to ce mi napraviti neki brkati doca :lol::lol::lol:

Cujemo se jos, odoh da radim, da zaradim za dusmane!

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekalice, evo linkova:

http://www.kolevka.org/zenski_sterilitet.htm

http://www.kolevka.org/zenski_sterilitet/i..._poremecaji.htm

Obrati paznju na antifosfolipidna antitela. Kao imaju ih žene sa idiopatskim sterilitetom, pa bi to mogla proveriti, a cena je 2000 dinara za IgM i IgG. I ja sam racunala oko 200 evrica, ako ne i vise za sve te analize, ali uradicu, inace ziva nisam. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neco jel se javila Red?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hellen hvala za kafu :D

Anđelčiću baš mi je zao šta je sve snašlo jadnička :( , ali dobro ja su konačno počeli da mu rade analize, nadam se da će se brzo izlečiti..

Ljubo mogu da zamislim koliko si se razočarala, tako se i meni nekad čini da je lakše da se ne nadam uopšte, nego da se nadam pa posle razočaram..

Red jedva čekam betu :) Idem sad da ti vidim grafik..

Tajči lepo se provedi na moru, uživaj malo i za nas :)

Simče dobre su kapi od Echinacee za imunitet.. Ima i u zdravoj hrani i apotekama verovatno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cekalice moje...red mi je upravo pustila rezultate. beta joj je 0.9 ali i dalje postoji nada jer je rano vadila...nadamo se i drzimo palceve...mora da raste jos..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cekalice moje...red mi je upravo pustila rezultate. beta joj je 0.9 ali i dalje postoji nada jer je rano vadila...nadamo se i drzimo palceve...mora da raste jos..

:( e baš bezveze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.