Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Evo gospodje, morala je da saceka betu da uradim pa da krene <_<

Da vas sve ne citiram, nisam krenula na vreme pa da neku ne izostavim, hvala vam na podrsci. Vi ste mi sve na svetu kad su ove muke i razocarenja na redu a znam da cete se prve radovati kad vesti budu bolje :wub: Ko ce sad znati sta je bilo, mozda i jeste bilo pa se nije zakacilo, mozda je nesto drugo u pitanju, sad nije ni vazno. Najvaznije mi je da nije vanmatericna, to mi je bio najveci strah, da mi beta nije zbog toga tako niska.

Ajde stavite tu vasu imaginarnu decu da ih vidimo. Ionako nece stvarno takva da budu. Evo sad cu i ja da se malo poigram sa tim pa bas da vidim sta ce da mi pokaze i da li uopste lici na moje dete.

Ljubo tu smo da delimo i dobro i lose...danasnji dan je definitivno bio uzasan...ja sam jako neraspolozena i besna sto je ovako sugav dan i sto je glupa vesticara stigla kod svih vas...je**** ****** *****.....

ljubim te puno....

Poslala mi Mara poruku da javi kako je prošlo.

Poruka glasi: Gotovo danas oko 2, sad samo da se naspavam! Ljubac za tebe i cekalice drage

Dusa naša. :rolleyes: pusticu joj sutra poruku da čujem kako je.

Dusa

Sad stigoh s posla, šta je ovo, kakve grozne vesti! :(

Ni kod mene ništa bolje, veštica stigla u goste!

:( dokle vise..... :angry:

Evo zenske da vas ljubnem, kuci cu za 2-3 dana pa cemo se druziti!

:wub: samo ti draga sad odmori,pa se kuckamo.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eeeeej cekalice spavalice...dobro jutro svima kako ste ;) mi spavale?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ih vidi kako mi se ubaci smajli na pola recenice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubo, juce vise nisam ni dolazila na Bebac, sto od posla sto od mm... ali stvarno nemam reci da opisem koliko mi je zao... Taj niz razocarenja je stvarno gadan, i ne znam kako da definisem to vrzino kolo? Znam da u svom slucaju obicno kazem- Aman, dokle ces vise da me zaje*avas?! :angry: I to je sve sto mogu...

Tu smo, zajedno smo, borimo se... Nema nam druge. I moram da ti kazem, tvoj mm je lepsi od mm :P! Napravicete vi tu bebicu, obecavam ti to! Kao sto sam obecala Suncetu, i evo sad mazi ricicu, svaki dan!!! :lol::P

Idemo u nove pobede!!!

MARO, srce nase hrabro... volimo te puno!!!! Samo nek je gotovo, da se odmoris od svega i napunis baterije za move uspehe! Drzi se, tu smo i mislimo na tebe stalno!!!

Dobro jutro Neco draga i tebi i svim mojim zenama lepim!!! :wub:

Ja cekam majstore <_< jer nam se zapusio donji odvod u kuhinji.... Posle struje, klime i bojlera, da vidim sta ce sledece da crkne?! :angry: Ovo je sve bilo dok sam bila u RS, pa se muz baktao, sad je na mene red... <_< Evo, upravo su dosli... Ajd' , pomozi Boze!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uciteljice Snezana, prelep vam je avatar! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eeeeej cekalice spavalice...dobro jutro svima kako ste mi spavale?

Užas,sto puta se budila sto od toplote,pa grmelo... <_< al bice bolje samo da me danas ovi klinci na poslu ne nerviraju.

ih vidi kako mi se ubaci smajli na pola recenice

:lol:

Ljubo, juce vise nisam ni dolazila na Bebac, sto od posla sto od mm... ali stvarno nemam reci da opisem koliko mi je zao... Taj niz razocarenja je stvarno gadan, i ne znam kako da definisem to vrzino kolo? Znam da u svom slucaju obicno kazem- Aman, dokle ces vise da me zaje*avas?! :angry: I to je sve sto mogu...

Tu smo, zajedno smo, borimo se... Nema nam druge. I moram da ti kazem, tvoj mm je lepsi od mm :P! Napravicete vi tu bebicu, obecavam ti to! Kao sto sam obecala Suncetu, i evo sad mazi ricicu, svaki dan!!!

Idemo u nove pobede!!!

MARO, srce nase hrabro... volimo te puno!!!! Samo nek je gotovo, da se odmoris od svega i napunis baterije za move uspehe! Drzi se, tu smo i mislimo na tebe stalno!!!

Dobro jutro Neco draga i tebi i svim mojim zenama lepim!!!

Ja cekam majstore jer nam se zapusio donji odvod u kuhinji.... Posle struje, klime i bojlera, da vidim sta ce sledece da crkne?! Ovo je sve bilo dok sam bila u RS, pa se muz baktao, sad je na mene red... Evo, upravo su dosli... Ajd' , pomozi Boze!

Ajd majstorisi :lol: pa dodji kad mozes.

Uciteljice Snezana, prelep vam je avatar!

:wub: hvala draga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutric!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Užas,sto puta se budila sto od toplote,pa grmelo... al bice bolje samo da me danas ovi klinci na poslu ne nerviraju.

Ajd majstorisi :lol: pa dodji kad mozes.

: hvala draga

Zavrsili... :blink:

Sad mogu da perem sudove na miru, a da mi se ne vraca voda! :P

A pazi foru... Ovde se bojleri nalaze u medjuspratnoj konstrukciji (ne vide se). U veceu smrdi na vlagu, sou-a nije kanalizacija. Mm otvori gore da vidi-curi bojler! Pa post je sve pod garancijom, ne sme on nista sam da dira, pozove majstore. Isti dan, crkne sklopka, a on kao energeticar, stoji pored ovih oko struje, dok ovi tamo bakcaju se oko bojlera.

Odose ovi za bojler, mm ih nije ni kontrolisao... i kada je otisao u kupatilo ima sta da vidi- probusili plafon i sproveli crevo u kadu, da kaplje u kadu a ne unutra!!!! :blink: :blink: :blink: Ako nije nervni slom doziveo, nikad nece... ja sad gledam u to crevo i sta cu mu?! Pizdim! Jeb*** ti majstore kad nemaju pojma... Ali to su indusi! Ne verujte serijama! Oni nisu takvi! :angry:

Opet se iznervirah.... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutric!

Duso nasa, jutric i tebi mile!!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej pa mozemo mozda u petak ili za vikend da kafenisemo,dolazim za Bg. Samo da vidim kako sa vremenom da se organizujem. :)

B)

mozeeeeeeeeeeeeeee :D:)))))) :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

<0,1 :( sad sam se stvarno smorila. Zasto mi kasni? Odkle uopste one crtice na testovima? Odoh da skocim u bunar

:( ljubo,bas mi je zao :( nemoj da ocajavas,kreni u akciju,pa da bude iduci mesec.Ljubim puno!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

aloooooooooo spavalice mojeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....ajmo budjenje i akcija!

Jel treba neko da radi testic ili je danas pauza?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

B)

mozeeeeeeeeeeeeeee :D:)))))) :wub:

Ja zaboravila tebi da cestitam veeeeeeeeeeeliku betu!!!! Divno mila, sad uzivaj i opusti se! Prethodna iskustva su u proslosti i o tome NE MISLI!

A sto se tice vesa, slucajno da lavor nisi dizala, jer mokar ves ima vise od 5kg! To mi je doktorka ovde rekla, a posebno mi sa prethodnim losim iskustvima!

Dakle, stvar po stvar na susilicu, ceo lavor nikako!

Znam da zvuci kilavo i uvek su me nervirale te kilavice, ali ako se ne bavis nekim sportom (pa imas jake misice), nikako to ne radi.

Eto, odrzala sam ti predavanje od ranog jutra! :D

Izvini na gnjavazi, ali stvarno to i za sebe mislim... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutric i od mene!!!!!Lep dan vam zelim :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutric i od mene!!!!!Lep dan vam zelim :rolleyes: :rolleyes:

Hvala duso i tebi! :wub:

Kako si mi ti ovih dana?

Ti i ja se sve nesto mimoilazimo po smenama... ja hvatam ovu prvu, a ti vise drugu.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja zaboravila tebi da cestitam veeeeeeeeeeeliku betu!!!! Divno mila, sad uzivaj i opusti se! Prethodna iskustva su u proslosti i o tome NE MISLI!

A sto se tice vesa, slucajno da lavor nisi dizala, jer mokar ves ima vise od 5kg! To mi je doktorka ovde rekla, a posebno mi sa prethodnim losim iskustvima!

Dakle, stvar po stvar na susilicu, ceo lavor nikako!

Znam da zvuci kilavo i uvek su me nervirale te kilavice, ali ako se ne bavis nekim sportom (pa imas jake misice), nikako to ne radi.

Eto, odrzala sam ti predavanje od ranog jutra! :D

Izvini na gnjavazi, ali stvarno to i za sebe mislim... :wub:

Srce moje medeno,nista se ne brini,slusam vase savete,ne dizem nista i kuliram B)

Kako si mi ti? :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutric i od mene!!!!!Lep dan vam zelim :rolleyes: :rolleyes:

Jutric simche mezimche :rolleyes: :**

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala duso i tebi! :wub:

Kako si mi ti ovih dana?

Ti i ja se sve nesto mimoilazimo po smenama... ja hvatam ovu prvu, a ti vise drugu.. :D

Pa dobro je,sad malo uzivamo ja i ova mladja devojcica,starija otisla u Sloveniju sa mm,nas dve same dok nam ne stignu gosti :D :D a ti si ranoranioc a ja volim da spavam i dok ujtru zavrsim sta treba ti vec otisla.Vidim kod tbe majstori haos napravili,ej a stvarno su debili probusiti plafon i ostaviti tako strasno......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srce moje medeno,nista se ne brini,slusam vase savete,ne dizem nista i kuliram B)

Kako si mi ti? :wub:

Ja sam u savrsenom, kao i juce! :P

Nista novo, krenula sa vaginaletama pre dva dana (zbog antibiotika), mada ne osecam nikakvu promenu, al' ajd' rekla doktorka tako. :rolleyes:

Da popijem kaficu sa vama, pa idem da se muvam po netu i trazim posao (a toga mi je preko glave... <_< ) ali se mora, pa je lako...

Mm i ja cekamo sledecu nedelju da izadjemo i popijemo malo alkohola! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uciteljice bas ti je lep avatar :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutric simche mezimche :rolleyes: :**

Njaooooo sto je slatko.

A nasa Luna je Lunce mladunche! :wub:

Pa dobro je,sad malo uzivamo ja i ova mladja devojcica,starija otisla u Sloveniju sa mm,nas dve same dok nam ne stignu gosti :D :D a ti si ranoranioc a ja volim da spavam i dok ujtru zavrsim sta treba ti vec otisla.Vidim kod tbe majstori haos napravili,ej a stvarno su debili probusiti plafon i ostaviti tako strasno......

Ma nama je razlika 2h, u odnosu na Srbiju, a zimi 3h, tako da, ne ustajem ja tako rano- oko 8-9h, ali to je u Srbiji 6-7h, pa jeste rano. :)

Ma vas dve sad uzivate! Milina!

Ma pusti ih... samo se iznerviram... Mogla bih knjigu da napisem o njihovim glupostima, ali necu da mracim ovde na forumu... Uzas... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Duso nasa, jutric i tebi mile!!!

:wub:

Jutro Simce i Jekalina!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam u savrsenom, kao i juce! :P

Nista novo, krenula sa vaginaletama pre dva dana (zbog antibiotika), mada ne osecam nikakvu promenu, al' ajd' rekla doktorka tako. :rolleyes:

Da popijem kaficu sa vama, pa idem da se muvam po netu i trazim posao (a toga mi je preko glave... <_< ) ali se mora, pa je lako...

Mm i ja cekamo sledecu nedelju da izadjemo i popijemo malo alkohola! :lol:

pa dobro,samo lagano,ne mogu promene odma' da se osete ;) Bice to sve super,ne sumnjam ja u tebe :rolleyes:

Joj,blago vama za taj alkohol..njam,njam... :lol: Meni sada toga nema do daljnjeg,ali neka,sve za tackicu :rolleyes: Jedva cekam da mi se pridruzis pa da mazimo tibice,cekacu te ja :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutric simche mezimche :rolleyes: :**

bas je super :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutric simche mezimche :rolleyes: :**

bas je super :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.