Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Eee bravo!!! ovo je jedna sjajna beta, ja bih bila zadooljna i da je duplo manja. meni se cak cini da bi ovde mogle i dve bebice da budu jer se beta ucetvorostrucila za 3 dana umesto da se udvostruci :rolleyes:

Jao i ja sam sinoc imala svoju prvu vrtoglavicu u zivotu :huh: i to kao da cu da se onesvestim + mucnina. A onda jutros pad BT <_<

Beta oko 15h. Salju mi na mejl.

ljubo navijam za visoku betu :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekalina, cestitam na beti, odmaraj i uzivaj.

Devojke, samo da vas pozdravim i posaljem malo prasinice

.jpg

hvala uhvatila :*

Nadam se da ste umesili bebicu. :rolleyes:

i ja :rolleyes: :*

Moja vestica polako ali sigurno krece <_<

uzasna jeeee :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam da li gledate onu emisiju, NISAM ZNALA DA SAM TRUDNA ili kako se vec zove,meni prosto nemoguce da te zene ne provaljuju da su trudne 9 meseci???? :blink: :blink: :blink: To se ovde ne bi desilo.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam da li gledate onu emisiju, NISAM ZNALA DA SAM TRUDNA ili kako se vec zove,meni prosto nemoguce da te zene ne provaljuju da su trudne 9 meseci???? :blink: :blink: :blink: To se ovde ne bi desilo.... :)

jeee pa ja mislim da jesam i kad nisam bila :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jeee pa ja mislim da jesam i kad nisam bila :D

:lol: :lol: :lol:

To ti pricam, one po devet meseci ne pomisle ni test da urade, pa kako je to moguceeeee....????? :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

To ti pricam, one po devet meseci ne pomisle ni test da urade, pa kak oje to moguceeeee....????? :blink: :blink:

ako mene pitas nemoguce :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam da li gledate onu emisiju, NISAM ZNALA DA SAM TRUDNA ili kako se vec zove,meni prosto nemoguce da te zene ne provaljuju da su trudne 9 meseci???? :blink: :blink: :blink: To se ovde ne bi desilo.... :)

simce u kojoju si zemlji cuda?mozda smo komsinice a neznamo ;-)

i ja ovde pratim taj serijal,malo pre sam gledala posto sam bila snimila epizodu heheh zvuci neverovano ali je sve moguce,znam za slucaj u Srbiji od moje prijateljice snajka nije znala da je trudna a rodila je lepu curicu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ako mene pitas nemoguce :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma tu sam, nego gledam vampire :D Nije to bas zdravo za mene, mislim da cu morati da spopadnem mm kad dodje s posla :lol:

Cekalice , a sta si radila do 3 ujutru? -_-

Ako,ako ;)

Nesam mogo da spim

Ne znam da li gledate onu emisiju, NISAM ZNALA DA SAM TRUDNA ili kako se vec zove,meni prosto nemoguce da te zene ne provaljuju da su trudne 9 meseci???? :blink: :blink: :blink: To se ovde ne bi desilo.... :)

Definitivno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

simce u kojoju si zemlji cuda?mozda smo komsinice a neznamo ;-)

i ja ovde pratim taj serijal,malo pre sam gledala posto sam bila snimila epizodu heheh zvuci neverovano ali je sve moguce,znam za slucaj u Srbiji od moje prijateljice snajka nije znala da je trudna a rodila je lepu curicu

Ja sam ti u srcu Sumadije, Topola.... pa mislim da to ima na kablovskoj i IPTV-u a bas lepo,ali m inije jasno kako ne znaju??? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao svima. veliki poljubac za sve!

treba da dobijem sutra a malopre sam malo prokrvarila.....?

sta mislite da li da uradim test sutra ili da sacekam da mi kasni bar jedan dan?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako treba da dobijes nemoj brufen da pijes, ne valja....

Zasto?

Fala si kolega!

Pored ovolikih saveta,ima bre prava pekarka da postanem :lol:, zvala se sasvim jednostavno Jagodinka Simonović...

Blesice moja

Evo,uzela sam rezultate,danas mi je 32DC,15i dan od ovulacije,zadnja m 8jun.Po racunanju sam trudna 4 nedelje i 3 dana.Jel se to racuna kao 4 pune nedelje i ulazak u petu nedelju ili kako? huh.gif

Uglavnom,beta je 6og jula bila 96,1,a danas 9 jula 602,8.. to je ok?

JUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII CESTITAM!!!

Neka ti trudnoca bude mirna i dosadna

Moja vestica polako ali sigurno krece

Zar i ti sine Brute? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ko ce docekati 15h????????????????? UH

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zasto?

Zato sto izaziva pojacano krvarenje,bolje ti je neki rapten Ka ili diklofen duo,brufen moze da ti zaustavi na kratko krvarenje,a zatim da izazove jako krvarenje....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao svima. veliki poljubac za sve!

treba da dobijem sutra a malopre sam malo prokrvarila.....?

sta mislite da li da uradim test sutra ili da sacekam da mi kasni bar jedan dan?

Ipak sacekaj jos neki dan, pa onda uradi,a je l ti krenulo ili je samo curnula krv i stala???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ipak sacekaj jos neki dan, pa onda uradi,a je l ti krenulo ili je samo curnula krv i stala???

malopre sam bila da piskim i kad sam se obrisla bilo je svetlo crveno, tacnije roze, obrisala sam se ponovo i nije bilo nista....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

malopre sam bila da piskim i kad sam se obrisla bilo je svetlo crveno, tacnije roze, obrisala sam se ponovo i nije bilo nista....

To se desava zenama u pocetku trudnoce,ali ipak sacekaj,ako ne dobijes sutra radi testic... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ЧЕСТИТАМ ДРАГА !!!!!!

Љубим све моје труднице и чекалице

:wub:

Evo ja napokon stigla da se javim.. I docekale me lepe vesti

JEKALINA CESTITAM OD SRCA

Ja bas nisam mogla da merim temp svaki dan skocia mi je na 36.8 a bila je oko 36.3..

Radili smo i na putu na bebici promena klime cist vazduh valjda ce da pomogne :D

pomoci ce sigurnooo!!! navijam!!

Stigla i ja,a vi se razbezaste

Legla sam u 3,pa sam od jutros 'malo;' produzila

Jekalina sad definitivno si prava trudnjaca,cestitam i sad budi mirna,da ne vadim toljagu

Maro glim te jako,jako da bol sto pre prodje i delim tugu s tebe da ti bude lakse

Sunce cmoket za ribicu i tebe

Empress ces da dobijes dobre batine,s antibiotikom ne smes da kasnis,si cula

Simceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee tuj sam ne vici,ces glas da izgubis

Ljubac veliki za sve vas moje drage cackalice sto mislEte na mene :rolleyes:

t4614.gif

Jekalina, cestitam na beti, odmaraj i uzivaj.

Devojke, samo da vas pozdravim i posaljem malo prasinice

.jpg

hvala za prasinicuuu :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao svima. veliki poljubac za sve!

treba da dobijem sutra a malopre sam malo prokrvarila.....?

sta mislite da li da uradim test sutra ili da sacekam da mi kasni bar jedan dan?

moj savet ti je da sacekas..test uradi prekosutra,moze se desiti da dobijes danas popodne ili sutra ujutru a i ne mora da znaci...drzim fige da je beba :wub:

Ko ce docekati 15h????????????????? UH

P&P!!! DRZIM FIGE ZA VEEEELIKU BETU!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

taj serijal gledam vec tri godine,nije da te zene nisu radile testove,cak su vecina njih i kod doktora bili i rezultati su bili negativni,sve se to vecinom svodi na neregularne cikluse,koriscenje antibiotika pa se trudnoca jednostavno prikrije,danas sto sam gledala epizodu zena je imala svaki mesec ciklus i taj poslednji ciklus joj je krenuo jako bolno oko 2h preko noci da bi vec ujutru donela na svet bebicu u kadi,kao topla kupka moze pomoci da ublazi bolove,test je uradila bio je negativan a vec za dva dana dobila ciklus pa vise nije imala zasta da sumnja.

milencice ako je krenula krv ondak nemoj praviti test,il ako sumnjas na nesto ondak pravi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To se desava zenama u pocetku trudnoce,ali ipak sacekaj,ako ne dobijes sutra radi testic... :rolleyes:

hvala. uh, ajde strpicu se nekako do srede... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zar i ti sine Brute? :(

B)

t4614.gif

:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

taj serijal gledam vec tri godine,nije da te zene nisu radile testove,cak su vecina njih i kod doktora bili i rezultati su bili negativni,sve se to vecinom svodi na neregularne cikluse,koriscenje antibiotika pa se trudnoca jednostavno prikrije,danas sto sam gledala epizodu zena je imala svaki mesec ciklus i taj poslednji ciklus joj je krenuo jako bolno oko 2h preko noci da bi vec ujutru donela na svet bebicu u kadi,kao topla kupka moze pomoci da ublazi bolove,test je uradila bio je negativan a vec za dva dana dobila ciklus pa vise nije imala zasta da sumnja.

Pa nisam bas toliko pomno pratila kao ti,ali mi je neverovatno....ipak uvek bude sve super na kraju,bar koliko sam ja pratila.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaooo luna ja sad videla da cekas betu juhuuu jesi radila test?sta je bilo?pricaj pa idem da platim racune dok srculence pajki sa taticom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

malopre sam bila da piskim i kad sam se obrisla bilo je svetlo crveno, tacnije roze, obrisala sam se ponovo i nije bilo nista....

Meni je tako rozo bilo dva tri dana znaci samo kad se obrisem(ali bas svetlo roze) pa onada jedno dva dana braonkasto i uradim test noc pred ocekivanu vesticu(22 h) i pokazalo mi dve crtice :rolleyes: .Tako da ako ti krvarenje nekrene jace moze biti da se plod usadjuje u matericu.drzim palceve da je to to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.