Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

picture57.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Buhla hvala na plavoj i roze prasinici. Sto se mene tice postavila sam se da me obe poprase!

Jeko Beko isprati ti nas sve sa ovog spiska jos u ovom krugu pa ti onda lepo za nama odmah da zakljucis ovu temu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

FILIPA hvala i tebi za prasinicu!

Sad nesto gledam... Ja sam na spisku za 4. maj, a taj dan je bio rodjendan moje bake Ljubinke cije sam ime uzela za nick. Bas bi bilo simbolicno da se te dve crtice pojave na taj dan.

Doduse, 4. maj je i dan kada se drug Tito upokojio t10108.gif

Ne znam koju bih simboliku u tome videla sem, mozda, da cu da ispratim vesticaru u vecna lovista t10113.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Filipa, hvala za prašinicu...samo vi posipajte, možda se nešto i prihvati nekoj...

Joj tako je i meni, ja noćas od nervoze nisam mogla da spavam a od 5h išla sam 20 puta u WC da vidim da nesrećnica nije došla. Psihički sam skroz otišla u aut. Jutros sam majcu obukla naopako i tako došla na posao. Srećom nisam skidala džemper.

Znaš kako ja idem u wc: uđem i onda poooolako, kao usporeni snimak, spuštam gaćice, pa onda isto polako, spuštam pogled da vidim ima li nešto :wacko: a onda kad vidim da još nema, uzdahnem i brzo nastavim... :lol: šou, šta da ti kažem, smešna sam sama sebi, tragi-komika... <_< Ne mogu da se skoncentrišem ni na šta, baš me nervira...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Filipa, hvala za prašinicu...samo vi posipajte, možda se nešto i prihvati nekoj...

Znaš kako ja idem u wc: uđem i onda poooolako, kao usporeni snimak, spuštam gaćice, pa onda isto polako, spuštam pogled da vidim ima li nešto :wacko: a onda kad vidim da još nema, uzdahnem i brzo nastavim... :lol: šou, šta da ti kažem, smešna sam sama sebi, tragi-komika... <_< Ne mogu da se skoncentrišem ni na šta, baš me nervira...

E ovo ti je dobro :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

FILIPA hvala i tebi za prasinicu!

Sad nesto gledam... Ja sam na spisku za 4. maj, a taj dan je bio rodjendan moje bake Ljubinke cije sam ime uzela za nick. Bas bi bilo simbolicno da se te dve crtice pojave na taj dan.

Doduse, 4. maj je i dan kada se drug Tito upokojio t10108.gif

Ne znam koju bih simboliku u tome videla sem, mozda, da cu da ispratim vesticaru u vecna lovista t10113.gif

Kuku,ne svidja mi se druga stavka,samo prvu uzimam u obzir ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro jutro zene!

sta radite?

ustajte vreme je prelepo!a ja puna obaveza danas!a tako rado bi setala!

inace nikako da uhvatim malo vremena da vam pisem!obecavm da se to nece ponoviti!

mi ovaj mesec nismo radili takoreci nista mislim jesmo ali MALO REDJE!!! :lol:

van sale odlucila sam da se odmorim ovaj mesec pa od sledeceg u nove pobede!nadam se da me razumete!lepo sam ja rekla da cu ja da sve docejkam na ovoj temi i dacu sve(boze zdravlje)da vas ispratim sa ove teme samo cu ja da ostanem zakovana ovde!

volim vas puno i sve mi puno nedostajete!

Dobrodosla nazad Jekooo t4801.gif

picture57.png

Hvala za prasinu t4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ovo ti je dobro :lol:

A da, smešno ovako gledano sa strane, ali meni nije do smeha...m0945.gif

Kad bih mogla, onako kao daljinskim, da ubrzam malo vreme, da mi prođu ovih nekoliko dana...jedva čekam da sutra farbam jaja, pošto ću ručno da ih bojim, a to volim da radim, malo ću da zaokupim misli...a i da mi dođe mm, biće mi lakše...t4610.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

picture57.png

Hvala na prašinici

FILIPA hvala i tebi za prasinicu!

Sad nesto gledam... Ja sam na spisku za 4. maj, a taj dan je bio rodjendan moje bake Ljubinke cije sam ime uzela za nick. Bas bi bilo simbolicno da se te dve crtice pojave na taj dan.

Doduse, 4. maj je i dan kada se drug Tito upokojio t10108.gif

Ne znam koju bih simboliku u tome videla sem, mozda, da cu da ispratim vesticaru u vecna lovista t10113.gif

Dobra fora

Filipa, hvala za prašinicu...samo vi posipajte, možda se nešto i prihvati nekoj...

Znaš kako ja idem u wc: uđem i onda poooolako, kao usporeni snimak, spuštam gaćice, pa onda isto polako, spuštam pogled da vidim ima li nešto :wacko: a onda kad vidim da još nema, uzdahnem i brzo nastavim... :lol: šou, šta da ti kažem, smešna sam sama sebi, tragi-komika... <_< Ne mogu da se skoncentrišem ni na šta, baš me nervira...

joj sestro slatka, nije nama lako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo devojke :* kako ste mi? Ja sa malenom imala 'igranku' pa me nije bilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A da, smešno ovako gledano sa strane, ali meni nije do smeha...m0945.gif

Kad bih mogla, onako kao daljinskim, da ubrzam malo vreme, da mi prođu ovih nekoliko dana...jedva čekam da sutra farbam jaja, pošto ću ručno da ih bojim, a to volim da radim, malo ću da zaokupim misli...a i da mi dođe mm, biće mi lakše...t4610.gif

Znam lenocka, meni je smesno ali veruj da sam i ja to sad radila, pre nego sto sam dobila, mislim da vecina zena to radi.Pa ja i na sred sobe stanem i skinem gace kad osetim da nesto curne :lol:

A muzic kad dodje :rolleyes: verujem da si jakooo srecna, kad dodje ne ispustaj ga ceo dan iz zagrljaja t4616.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj sestro slatka, nije nama lako

Mučene duše... :(

Zdravo devojke :* kako ste mi? Ja sa malenom imala 'igranku' pa me nije bilo.

Evo, vidiš, neke beru trešnice, one koje su pri kraju ciklusa ubi neizvesnost i tako...standardno...šta ima kod tebe?

Znam lenocka, meni je smesno ali veruj da sam i ja to sad radila, pre nego sto sam dobila, mislim da vecina zena to radi.Pa ja i na sred sobe stanem i skinem gace kad osetim da nesto curne :lol:

A muzic kad dodje :rolleyes: verujem da si jakooo srecna, kad dodje ne ispustaj ga ceo dan iz zagrljaja t4616.gif

A dobra si :lol: :lol: :lol: I ja radim to isto...t1841.gif

Jesam, jedva čekam da dođe...t45130.gif samo me sve strah da se opet nešto ne odloži, tako da ništa nisam sigurna, dok mi ne javi da je pošao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A dobra si :lol: :lol: :lol: I ja radim to isto...t1841.gif

Jesam, jedva čekam da dođe...t45130.gif samo me sve strah da se opet nešto ne odloži, tako da ništa nisam sigurna, dok mi ne javi da je pošao...

b0215.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

b0215.gif

Pa rekoh ja već nekoliko puta, da smo se lepo našle, baš smo slične :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja pobrala tresnjice i nadam se da vestica nece doci :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa rekoh ja već nekoliko puta, da smo se lepo našle, baš smo slične :D

b0208.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja pobrala tresnjice i nadam se da vestica nece doci :D

Kod tebe je projekcija oko 5. maja, ako se dobro sećam? Važno da si ti pobrala trešnice...a možeš i da nastaviš da bereš, neće da škodi :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod tebe je projekcija oko 5. maja, ako se dobro sećam? Važno da si ti pobrala trešnice...a možeš i da nastaviš da bereš, neće da škodi :lol:

Jeste ja nastupam 05.05. hahahaha. Ma imala sam sa malom neku 'igranku' oko vakcine, pa mi i nije bilo bas do toga. Ali ako i ovog meseca nista sledeci mesec punoooom parom ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

b0208.gif

A ti i ja sad u isto vreme proživljavamo ove muke neizvesnosti...i radimo ove naše male gluposti kao proveravanje gaćica svaki čas...Koji je tebi dan od ovulacije? Sećam se da si išla na folikulometriju, pa sigurno znaš...

E, samo da vam kažem ja sam skroz odlepila, ali stvarno, u vreme kad sam očekivala ovulaciju i non-stop na to mislila, da li je ima ili ne, jednom kolegi, muškarcu, sam rekla, umesto-"znaš li kad će stimulacija(deo plate)?" ja sam pitala- "znaš li kad će ovulacija?" kako me je pogledao, baš me je bio blam, jedva sam se izvukla :lol:t1818.gif

Sad pazim da ne izvalim opet nešto, mada nikad se ne zna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jednom kolegi, muškarcu, sam rekla, umesto-"znaš li kad će stimulacija(deo plate)?" ja sam pitala- "znaš li kad će ovulacija?" kako me je pogledao, baš me je bio blam, jedva sam se izvukla :lol:t1818.gif

Sad pazim da ne izvalim opet nešto, mada nikad se ne zna...

b0201.gif E ovo je genijalno,ovo obavezno u izjave za ponoviti :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste ja nastupam 05.05. hahahaha. Ma imala sam sa malom neku 'igranku' oko vakcine, pa mi i nije bilo bas do toga. Ali ako i ovog meseca nista sledeci mesec punoooom parom ;)

Spremna t4106.gif :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

. Sva sam vam nesto od jutros m1522.gif ... nemam pojma zasto ... a jos danas ni ne radim ... pa sam spavala dugo ...

Jooooj, sto je ovo "cekamo" ustvari smoooor - ne tema, vec cekanje .... da oguglamo ...

Svakog meseca dosada.gifdosada.gifdosada.gif

Pa zasto danas,vidis kako je lep dan,a sutra farbanje pa tucanje,milina :D

A ovo sto cekamo je stvarno zesci smor,sto kaze lenocka, da imam daljinski malo da ubrzam do 14.05, volela bih kao iz onog filma "Klik za bolji zivot"sto bi to bilo dobro :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe baby genijalnoo :lol: A stvarno se ne zna sta je gore :lol: Za nijansu ovo drugo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih rekla bar za DVE nijanse, hehe, ipak cetkica ima svog druga, kaladont, da joj pripomogne pardon.gif

b0214.gif i to si u pravu,al' ondaK i neki papiri nisi u mnogo losijoj poziciji jer imaju onau mirisnu notu,znaju proizvodjaci kako da im olaksaju :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ti i ja sad u isto vreme proživljavamo ove muke neizvesnosti...i radimo ove naše male gluposti kao proveravanje gaćica svaki čas...Koji je tebi dan od ovulacije? Sećam se da si išla na folikulometriju, pa sigurno znaš...

E, samo da vam kažem ja sam skroz odlepila, ali stvarno, u vreme kad sam očekivala ovulaciju i non-stop na to mislila, da li je ima ili ne, jednom kolegi, muškarcu, sam rekla, umesto-"znaš li kad će stimulacija(deo plate)?" ja sam pitala- "znaš li kad će ovulacija?" kako me je pogledao, baš me je bio blam, jedva sam se izvukla :lol:t1818.gif

Sad pazim da ne izvalim opet nešto, mada nikad se ne zna...

15 dan mi je od ovulacije. Nema mi koleginica pa nemogu u vece. Čekam neki poziv. Joj sat vremena nisam proveravala stanje. Joj muke

ok!upisite me onda!5.maj!ljubim vas!

samo jako mi je tesko kd pomislim da sam mozda imala nesto u stomaku!odmah mi suze krenu!i sad sam se rasplakala!

bice bolje!nadam se!

E mala. Polako, glavu gore. Šta je bilo bilo je. Sad u nove pobede

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.