Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

a uzmem danas bas namerno baby rapid, kao on mi je najpouzdaniji i na njemu nikad nema laznih crtica <_<

A evo i najjaceg testa ikada uradjenog na ovoj temi a i sire

najjaci-ikada.jpg

e ovo jos nisam videla :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja prosto ne mogu da verujem da sam toliki baksuz i da kupim test sa tako izrazenom evaporacijskom crticom. Svi testovi koje sam do sad uradila i turski i srpski imaju neku falinku i si nesto pokazuju ali je rezultat sumnjiv. Sutra radim betu, necu vise da se smaram sa testovima. Najveci mi je strah od vanmatericne i da je zato veoma mala beta jer po mojim proracunima vec bi test trebalo lepo da pokaze - danas mi je 44. dc a 21. dpo. Sad cu da postavim graf na bazalnoj. Vec 5-6 dana koristim utrogestan, mozda i 7 dana, nemam pojma izgubila sam tacnu racunicu, 200 mg ali samo uvece jer nisam imala dovoljno z 2 puta dnevno. Ne verujem da bi ta kolicina Ut. mogla bas toliko da utice na vesticu da ne dolazi. Poslednja 2-3 dana osecam neke mucnine mada ovu danas ni ne racunam nesto posebno jer moze da bude od puta. Joj sto je nedelja, sad bih otisla da radim betu.

Evo me sad sam tu ali treba da izcitam poslednjih 60 strana koje ste ispisale i da vidim sta sam propustila a nemam vremena. Jel moze neko ukratko da raportira, usput sam ukacila da nam je m@r@ imala neki problem a ne vidim vise tiker

Jel imamo neku koja je prebegla u prvi? Simce? Neka?

Da,da,najbolje sutra beta da se ne bakces sa tim testovima. Ko ce isčekati sutra...

Ajd raport sta se setim,Ellie je vec rekla za Maru,Anchy i Jekalinu.

Sunce malo raste,vidi kad imaš vremena pronadji prelepe slike sa uz,VelNes malo secnula prst otprilike do koske,Lunu i Simonu opsedaju gosti,ja dala neki ispit u Bg-u,ček sta je jos bilo... :huh:

a uzmem danas bas namerno baby rapid, kao on mi je najpouzdaniji i na njemu nikad nema laznih crtica <_<

A evo i najjaceg testa ikada uradjenog na ovoj temi a i sire

najjaci-ikada.jpg

O Boze,stvarno je jedinstven :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zaboravila sam da novoj clanici pozelim dobrodoslicu\

Milenice g20052.gif

hm..valjda je meni upuceno...ako jeste hvalaaaaa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kolega Luna,jel otišao klinja ili ti jos visi i uništava vangle?

A kad smo kod toga,a di nam Vangla? :D

Vangla obrisala profil, ja zaboravila da vam kažem....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vangla obrisala profil, ja zaboravila da vam kažem....

:o sto? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nego, iznervirala sam se jutros, kad sam ustala i otisla u wc, nesto malo braonkasto mi se pojavilo na papiru, a vešticu očekujem tek u utorak, da li će da porani ili šta se dešava, nemam pojma. Sad nema više ništa.

xaxaxaxax ne mogu da verujem! i ja treba da dobijem u utorak! i meni se danas pojavilo nesto braonkasto!, i to malo vise....a unazad 3-4 dana osecam bol u donjem delu stomaka.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Takice kako si?Kad prelazis u drugi trimestar?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t4608.gif za tebe i Takicu

t4621.gif

Sanja jos malo pa morence,misli na to

Gde nam je Sunce?

:wub:

Dobar dan zene drage,

kako ste?sta ima novo?jel ima neka nova trudnica?

Mene nema bas puno na net,jer vreme je lepo pa stalno setamo a kad smo u kuci srculence me seta od sobe do sobe,brblja trazi svoju paznju i sta cu,gasi mi laptop,gasi tv samo da se igram sa njom :lol:

pozdrav i cmokic za vas

javi se ponekad...ljubim

eve tortica...ponavljam nemojte se smejati ali ja sam stvarno zelela da je ja napravim da ne kupujem u radnji IMG0101_A.jpg

super je...

Hocu da posaljem poljupce nasim trudnicama Takici, Srculencetu i posebnu bratsku ljubav mom ermanitu i malom ribicu!

:wub:

Lubenica+kafica=wc(celu noc)

:lol:

Jekalina,cestitam ti.

Trudicu se da budem tu koliko god mogu,ali da znate da mislim na vas.

Nisam ja jos presla u drugi krug,dok ne krene prava M ja ne krecem u drugi krug

falis

A ja cu da vam kukammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Nemo' da se ljutite ali sam besna. Ovo je izgleda jedan od onih dana kada je najbolje ne ustajati iz kreveta!!!! GRRRRRRRRRRRRRRRRR

Dogovor je bio da se javim malom kada krenem na pijac (idem bajkom). Zamislite moje iznenadjenje kada sam ga ugledala na vratima i to jos u 7:15!!!!!!!!!!!!!!!

Msm nedelja je mogla sam mozda da spavam ili stogod!!!! A bas sam mislila da na miru i u tisini ispijem kaficu.

Odem do grada i naraFno na mom bankomatu nema paraaaaaaaaaaaaaaa. Srecom cuh se sa mm, pa me je podsetio da ima i druga banka (jeste da zemaju proviziju, ali mogu da zavrsim sta sam naumila, i nisam bezveze pedalala 3km u jednom i 3 u drugom pravcu). Onako besna se ne bih setila. Pa ondak trpaj u ranac, pa onako natovarena nazad!!! UH

A nadala sa, da ce mali da mi pomogne, a on se fino izvalio u fotelji, ispred kompa i igra baja igrice :angry:

A ja em umorna, em besna, em pregrejana, a na sve to me je jos uz put tako zaboleo donji stomak da sam htela da skiknem. Sada imam grceve!!

t0105.gif

:blink::angry:

Takice kako si?Kad prelazis u drugi trimestar?

super sam....pa ja sam valjda vec trebala da predjem :blink: mada nesto nemam vremena pa uletim samo do mojih cekalica...

Ljubo testic turski je odvala....a navijam za visoku betu sutra....

Eli nadam se da vesticara ipak nece doci...

Uco uzivas...

Cekalice drago mi je da si bolje...

Simona nadam se da ce gosti ipak da se predomisle...

Sunce doso si... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Takice, šanse su minimalne ali videćemo sutra.. :wub:

Evo nama našeg Suncokretića :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub:

javi se ponekad...ljubim

super je...

:wub:

:lol:

falis

:blink::angry:

super sam....pa ja sam valjda vec trebala da predjem :blink: mada nesto nemam vremena pa uletim samo do mojih cekalica...

Ljubo testic turski je odvala....a navijam za visoku betu sutra....

Eli nadam se da vesticara ipak nece doci...

Uco uzivas...

Cekalice drago mi je da si bolje...

Simona nadam se da ce gosti ipak da se predomisle...

Sunce doso si...

Pa malo :wub:

Cmok :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej žene moje, bila sam kod mame od petka, tamo je nemoguće prići kompu od brata, tako da sam bila malo u ilegali, što uopšte i nije tako loše :P

Sutra idem ponovo u IZT, da vadim D Dimer a u utorak ponovo u Front, ako je dobar neće me ostaviti u bolnici, ako nije onda ostajem par dana.

Ljubo, ne znam šta da ti kažem za test, nit' smrdi nit' miriše :lol: tanka mi je za trudničku a previše jaka za evaporacijsku :unsure:

Sve vas puno ljubim t4801.gif a posebno mog voljenog ermana koji se mucho sekira za mene.

Ermano, tu es mi grande corason t4704.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sunceeee!!! :wub: pa de si ti dušo? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sunceeee!!! :wub: pa de si ti dušo? :)

U ilegali, mnogo mi lepo kod mame bilo, kod mame je stvarno najlepše, fak the muža :lol::P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej žene moje, bila sam kod mame od petka, tamo je nemoguće prići kompu od brata, tako da sam bila malo u ilegali, što uopšte i nije tako loše :P

Sutra idem ponovo u IZT, da vadim D Dimer a u utorak ponovo u Front, ako je dobar neće me ostaviti u bolnici, ako nije onda ostajem par dana.

Ljubo, ne znam šta da ti kažem za test, nit' smrdi nit' miriše :lol: tanka mi je za trudničku a previše jaka za evaporacijsku :unsure:

Sve vas puno ljubim t4801.gif a posebno mog voljenog ermana koji se mucho sekira za mene.

Ermano, tu es mi grande corason t4704.gif

A kake ti to analize,nesam školovala? :huh: Sve u svemu nadam se da te neće zadržavati tamo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A kake ti to analize,nesam školovala? :huh: Sve u svemu nadam se da te neće zadržavati tamo. :)

To je analiza koja pokazuje da li je doza Fraxiparina koju primam dobra ili treba da se poveća, radila sam je pre 2 nedelje i bila je dobra, sad ćemo videti da li je Dimer skočio, nadam se da nije :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U ilegali, mnogo mi lepo kod mame bilo, kod mame je stvarno najlepše, fak the muža :lol::P

:lol: he he bleso jedna! Valja to ponekad. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milenice dobrodosla i sto pre otisla u prvi trimestar!

Kolega Luna,jel otišao klinja ili ti jos visi i uništava vangle?

Otisao je posle rucka, ali ce sutra ujutro da se vrati :(

Ma znam draga,stalno mi to ovde komentarišemo, gde je bre tu pravda... Nikad nijedna od nas neće te osobe razumeti,al ja verujem da sve na kraju dodje na svoje a i uverila sam se u to. Npr,sad davim,kad smo delili kuću sa tetkom mm sa kojom se organski ne podnosimo,pravila nam razne smicalice i tako i rešili da se odvojimo,pa hteli da prodamo kuću,pa da menjamo za stan sve varijante i nista nije htela i mi lepo podnesemo tužbu u sudu da se kuća proda na licitaciji i pola pola,i to se vuklo jedno pola godine. I tu je fora ako ti se kuća ne proda po prvoj ceni ona pada za 30 % i išli smo na sve ili nista i na kraju kad je ona videla mogući ishod digne kredit i isplati celu polovinu. I tako mi kupili našu kućicu i uživancija a pre toga smo se mučili godinama. Tako da ja verujem da sve dodje na svoje pa ce i bebica.

Saljem ti veliki cmok

Mene je ova tvoja prica inspirisala i okurazila :wub:

kupila i gurnula hvala

b0201.gif

Vangla obrisala profil, ja zaboravila da vam kažem....

Oh a zasto?????????????? Sta se desilo??????

Sunceeeeeeeeeeeeeeee :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je analiza koja pokazuje da li je doza Fraxiparina koju primam dobra ili treba da se poveća, radila sam je pre 2 nedelje i bila je dobra, sad ćemo videti da li je Dimer skočio, nadam se da nije :)

Aha :) čoveče koliko analiza,ali vala neka,posle ces da ljuljaš svoje sunce. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milenice dobrodosla i sto pre otisla u prvi trimestar!

Otisao je posle rucka, ali ce sutra ujutro da se vrati :(

Mene je ova tvoja prica inspirisala i okurazila :wub:

b0201.gif

Oh a zasto?????????????? Sta se desilo??????

Sunceeeeeeeeeeeeeeee :wub:

Joj Boze,opseda ti kuću. A kad planira da to vise ne radi?:huh:

Joj bas mi drago da sam te inspirisala i dala podstrek. Ja uvek kad pomislim da sve ide loše,pomislim na te dane i kako je na kraju ipak sunce zasijalo,i uvek imam tu neku intuiciju za stvari koje ce se desiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubo trebalo mi je tvoje stručno mišljenje ali nisi bila tu zato ću sad da te davim. :rolleyes: Bila sam na UZ, i doktor mi je rekao da uradim betu u ponedeljak (26dc) i ako je pozitivna da počnem da pijem Utrogestan, jer mi jajnici nisu "najmoćniji" :huh: To mi je rekao iako mi je tada endometrijum bio 13mm (22dc). Ja sam po bt mislila da mi je progesteron ok, pa mi sad nije jasno zašto mi je to rekao.. Nisam ga pitala da mi objasni lepo <_<

Ne bih znala sta mu to znaci da nisu najmocniji ali ga svakako poslusaj jer iako ti je po BT najverovatnije dobar progesteron, ne znaci da ce i u slucaju trudnoce nastaviti da bude dobar. Pre imlatacije ploda u matericu za lucenje progesterona je zaduzeno zuto telo, tj. folikul koji je ispustio jajnu celiju preuzima ulogu zutog tela i luci progesteron. Taj deo bi trebalo da je dobar, sudeci po tvojoj BT ali posle implatacije lucenje progesterona preuzima posteljica a to vec moze da bude drugacijeg kvalieta. Ako su ti jajnici nesto slabiji verovatno tvoj dr misli da bi moglo da se desi i da je sama jana celija nesto slabija i da bi trebalo da se pripomogne za svaki slucaj. Svakako ga poslusaj, pre njega nego tm jer oni nemaju pojma. Evo ovaj moj posle 6 godina cekanja na prvo i skoro 2 godine na drugo dete mi je sve vreme na moru gundjao za testove i rekao da bi trebalo da budem opustenija :blink:

Vangla obrisala profil, ja zaboravila da vam kažem....

Sta joj bi :blink:

Ovo sam pocela da pisem pre 2 i po sata a onda su dosli s&s i .... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U ilegali, mnogo mi lepo kod mame bilo, kod mame je stvarno najlepše, fak the muža :lol::P

:lol:

To je analiza koja pokazuje da li je doza Fraxiparina koju primam dobra ili treba da se poveća, radila sam je pre 2 nedelje i bila je dobra, sad ćemo videti da li je Dimer skočio, nadam se da nije :)

drzim fige da sve bude ok....

Sto nam je Vangla otisla :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne bih znala sta mu to znaci da nisu najmocniji ali ga svakako poslusaj jer iako ti je po BT najverovatnije dobar progesteron, ne znaci da ce i u slucaju trudnoce nastaviti da bude dobar. Pre imlatacije ploda u matericu za lucenje progesterona je zaduzeno zuto telo, tj. folikul koji je ispustio jajnu celiju preuzima ulogu zutog tela i luci progesteron. Taj deo bi trebalo da je dobar, sudeci po tvojoj BT ali posle implatacije lucenje progesterona preuzima posteljica a to vec moze da bude drugacijeg kvalieta. Ako su ti jajnici nesto slabiji verovatno tvoj dr misli da bi moglo da se desi i da je sama jana celija nesto slabija i da bi trebalo da se pripomogne za svaki slucaj. Svakako ga poslusaj, pre njega nego tm jer oni nemaju pojma. Evo ovaj moj posle 6 godina cekanja na prvo i skoro 2 godine na drugo dete mi je sve vreme na moru gundjao za testove i rekao da bi trebalo da budem opustenija :blink:

Sta joj bi :blink:

Ovo sam pocela da pisem pre 2 i po sata a onda su dosli s&s i .... <_<

to zna bas da izludi...i moj je meni gundjao kao zasto kupujes testice tako rano,pa ako zakasni 15 dana znas na cemu si :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sladjo kako si ti?ja cu pisati u drugi kad uhvatim vise vremena....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne bih znala sta mu to znaci da nisu najmocniji ali ga svakako poslusaj jer iako ti je po BT najverovatnije dobar progesteron, ne znaci da ce i u slucaju trudnoce nastaviti da bude dobar. Pre imlatacije ploda u matericu za lucenje progesterona je zaduzeno zuto telo, tj. folikul koji je ispustio jajnu celiju preuzima ulogu zutog tela i luci progesteron. Taj deo bi trebalo da je dobar, sudeci po tvojoj BT ali posle implatacije lucenje progesterona preuzima posteljica a to vec moze da bude drugacijeg kvalieta. Ako su ti jajnici nesto slabiji verovatno tvoj dr misli da bi moglo da se desi i da je sama jana celija nesto slabija i da bi trebalo da se pripomogne za svaki slucaj. Svakako ga poslusaj, pre njega nego tm jer oni nemaju pojma. Evo ovaj moj posle 6 godina cekanja na prvo i skoro 2 godine na drugo dete mi je sve vreme na moru gundjao za testove i rekao da bi trebalo da budem opustenija :blink:

Sta joj bi :blink:

Ovo sam pocela da pisem pre 2 i po sata a onda su dosli s&s i .... <_<

Tačno, ovo sam već ranije pisala, to što je Progesteron dobar u lutealnoj fazi ne znači da će biti dobar ako dodje do oplodnje, može naglo da opadne i da se desi kuršlus. Progesteron je relativan i zato sam za to da se koristi za svaki slučaj (naravno, ovo važi za žene koje imaju problema sa začećem i spontanim pobačajima)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.