Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Novi krug,nove pobjede....a novo ima...Jekalina nam je trudna :rolleyes: Ellie i Jagodica mirisu na trudnice,Luna nam ima goste i posla preko glave,Sunce ima novu slicicu male bebice porasla lepo,Empress nas zasmejava,cekalica zavodi red,u zadnje vreme nam je nesto tuzan,Uciteljica ima opasnu komsinicu i et to je ukratko ima jos toga....ovo je sto se ja sjecam :blink:

Jekalina,cestitam ti.

Trudicu se da budem tu koliko god mogu,ali da znate da mislim na vas.

Nisam ja jos presla u drugi krug,dok ne krene prava M ja ne krecem u drugi krug :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Usla na min i ako mi verujes ne vidim na oci!!! ALi bukvalno.

Sreca je da ovaj mali (ima 21 god) vise ne spava kod nas, ima svoj smestaj, ali eto njega oko 7:15 i ceo dan je tu :blink: UH

Oca njegovog smo ispratili a on je tu. Ako mi verujere, taj dan tj vece kada se mm vratio s posla odmah smo, cim smo im videli ledja, uleteli u krevet a tek 8:15 bilo da malo odspavamo. Toliko smo malo odspavali da nas je ujutru mm alarm za posao probudio. Mrdnuli se nismo, cak ni Svrca :blink:

Morala sam da udjem da vidim kako ste i odoh u krevet, jer mi pada glava, kljucam nad tastaturom

t4870.gif

cekam da mi mm da folnu i tokaferol i odooooooooooooooo

Svrca je naucio da pajose tokom dana u vise navrata ali nije mogao, pa kad je zaglobio, isto kao i mi, po krevetu, ni on se nije mrduno :P

A sutra pijac, pa brrrrrrrrrdo namirnica, a sve u ranac na moja ledjanca i bajsom kuci :angry: Pa, kao sto ti odlicno znas, dorucak, rucak, vecera, ... u krug ... a posto mali ostaje tu da radi tu je i pralje vesa, peglanje ... vise bih volela da to svom detetu radim, ako me razumete

Razumemo te,a Simona te razume potpuno B)

Novi krug,nove pobjede....a novo ima...Jekalina nam je trudna :rolleyes: Ellie i Jagodica mirisu na trudnice,Luna nam ima goste i posla preko glave,Sunce ima novu slicicu male bebice porasla lepo,Empress nas zasmejava,cekalica zavodi red,u zadnje vreme nam je nesto tuzan,Uciteljica ima opasnu komsinicu i et to je ukratko ima jos toga....ovo je sto se ja sjecam :blink:

Kakva recenica :blink::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ajde pomoc! proslo je 13dana od odnosa a unazad 2-3 dana osecam blagi bol u donjem delu stomaka.... i mogu vam reci da se bas brinem....

cula sam od sestre da je i nju bolelo tako kad je ostala trudna......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Idi ti to proveri,sto je sigurno sigurno. U kom delu ciklusa ti to krvarenje?

Čoveče,moram to na napravim :o:D

Tuj sam ja,al vec begam,dužna sam mm keks,ne postizavamo. :) Kako si mi ti Bobice,nedostaje mi kuckanje s tobom. :( kad pada test?:)

Kako u kom dijelu ciklusa imala sam 19tog proslog mjeseca a jos mi se semdje vuce zavisi od dana do dana nekad 2kapi nekad vise bzv

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ajde pomoc! proslo je 13dana od odnosa a unazad 2-3 dana osecam blagi bol u donjem delu stomaka.... i mogu vam reci da se bas brinem....

cula sam od sestre da je i nju bolelo tako kad je ostala trudna......

Mozes uraditi test,sad vec bi trebalo da pokaze rozu c ;) rticu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lubenica+kafica=wc(celu noc) :lol:

ahahahahahahahahahahahahahahahha :D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozes uraditi test,sad vec bi trebalo da pokaze rozu c ;) rticu

uradila sam juce baby rapid i pokazao je drugu crtu ali jedva jedva vidljivu, cak nije ni roze, vise je nekako bela.... jedna cura ovde mi je rekla da je to fabricka crtica.... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lunce, je l otisli goZti? Je l si se vratila zauvek? :unsure: Nemoj da ides... :(

Joco, kako prosla lubenaja s kaficom? :P U mom slucaju obicno bude ustajanje iz kreveta celu noc!

Ljubo, sultanijo, vrati li se vise nama? Znam da je na moru lepo, ali ni ovde nije tako lose! Svega ima, sem mora i tako tih formalnosti! :wub:

Ermano, nema te... Nemoj da me brines, dodji makar, samo da nam mahnes... :unsure:

Simona, svaka cast za recenicu u kojoj se nalazi ceo jedan dan! :D

Anchy, kako si nam tudej? Jao da... ti si otisla u selo. Ajd uzivaj tamo, mislimo na tebe.

Jagodice, kako je prosla torta (ili tek danas treba da dodje na red)?

Cekalice, je l danas bolji dan? :unsure:

Maro, kako si ti... ? Mislim na tebe stalno!!!!

I sve moje drage zene, gore nepomenute, kao i ove pomenute, ljubim vas puno za dobro jutro!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad dodje nedelja, nigde nikog nema... :(

Aj cao, idem i ja... t23177.gif

Posle da dodjete da se igramo! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja sam tuj! :)

Imate pozdrav drage moje čekalice sa Vrsackog gradskog jezera. :) samo sam se bacila da dobijem ten al nesto mi se ne ulazi u vodu,mutna bogme,a kupaaa mi se da crknem. :D joj jeste ovde nedeljom stvarno pusto :(

Ljubim vas sve! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja dok procitam sve nema nikog <_<

:lol: :lol: :lol: Devojke se raspričaju, treba to sve stići i pročitati :rolleyes:

Kad dodje nedelja, nigde nikog nema... :(

Aj cao, idem i ja... t23177.gif

Posle da dodjete da se igramo! :P

Eh...da. Ja ustanem i nedeljom rano i onda dođem ovde, a svi spavaju....ko mi je kriv kad ne mogu da spavam duže.

Juče sam postigla dogovor za obavljanje stručne prakse, a vezano za stručno usavršavanje koje sam nedavno započela, tako da će mi uskoro čekalačko vreme brže prolaziti , a osećaću se bolje jer konačno krećem putem kojim sam već duže vreme želela da krenem, bar da ostvarim napredak u nekom pravcu:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: Devojke se raspričaju, treba to sve stići i pročitati :rolleyes:

Eh...da. Ja ustanem i nedeljom rano i onda dođem ovde, a svi spavaju....ko mi je kriv kad ne mogu da spavam duže.

Juče sam postigla dogovor za obavljanje stručne prakse, a vezano za stručno usavršavanje koje sam nedavno započela, tako da će mi uskoro čekalačko vreme brže prolaziti , a osećaću se bolje jer konačno krećem putem kojim sam već duže vreme želela da krenem, bar da ostvarim napredak u nekom pravcu:)

Bravo Red za stručnu praksu,ima dani da ti brzo lete. Meni bas lete. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja sam tuj! :

Imate pozdrav drage moje čekalice sa Vrsackog gradskog jezera. :) samo sam se bacila da dobijem ten al nesto mi se ne ulazi u vodu,mutna bogme,a kupaaa mi se da crknem. :D joj jeste ovde nedeljom stvarno pusto :

Ljubim vas sve!

Suncaj se, makar, skupljaj vitamin D! :P I uzivaj!

:lol: :lol: :lol: Devojke se raspričaju, treba to sve stići i pročitati :rolleyes:

Eh...da. Ja ustanem i nedeljom rano i onda dođem ovde, a svi spavaju....ko mi je kriv kad ne mogu da spavam duže.

Juče sam postigla dogovor za obavljanje stručne prakse, a vezano za stručno usavršavanje koje sam nedavno započela, tako da će mi uskoro čekalačko vreme brže prolaziti , a osećaću se bolje jer konačno krećem putem kojim sam već duže vreme želela da krenem, bar da ostvarim napredak u nekom pravcu:)

To su super vesti!!! Ja mnogo volim kad neko radi na sebi svom usavrsavanju, to je odlican potez i za karijeru i za psihu! Taman ce ti se srediti misli lepo i beba ce doci sama od sebe... Zelim ti puno uspeha i da ti sve ide lako! :wub:

A sto se tice spavanja mm i ja se jutros uspavali, on zakasnio na posao... :P

Ja evo cekala... pa sad i ja moram da pozavrsavam sta je ostalo. Pih... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro zenskiceeeee :********

Kako ste mi od jutros? Jel Ellie radila testic? :rolleyes:

Mislim da je su Milenica,Ellie i Jagodica spremne za test!Ajde,sta cekate? :rolleyes:

My heart-hvala puno :*** Ja cekam sutra,da vidim kakva mi je beta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bucnula se ipak :),i skupljam vitamin D.

Dobro jutro zenskiceeeee :********

Kako ste mi od jutros? Jel Ellie radila testic? :rolleyes:

Mislim da je su Milenica,Ellie i Jagodica spremne za test!Ajde,sta cekate? :rolleyes:

My heart-hvala puno :*** Ja cekam sutra,da vidim kakva mi je beta...

Slažem se sa tobom da je vreme za testice. :)

Kako si mi ti danas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bucnula se ipak :),i skupljam vitamin D.

Slažem se sa tobom da je vreme za testice. :)

Kako si mi ti danas?

pa onako... ne znam ni ja... samo vrsljam po netu i racunam kolika bi beta trebala da bude sutra,da li se to uklapa sa nedeljom u kojoj sam..sve je tako konfuzno i znam da bzv lupam glavu,ali nadam se da ovo nestrpljenje nece "glave" da me kosta..

kako si ti mila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad dodje nedelja, nigde nikog nema...

Aj cao, idem i ja... t23177.gif

Posle da dodjete da se igramo!

:lol:

Evo ja sam tuj! :)

Imate pozdrav drage moje čekalice sa Vrsackog gradskog jezera. samo sam se bacila da dobijem ten al nesto mi se ne ulazi u vodu,mutna bogme,a kupaaa mi se da crknem. :D joj jeste ovde nedeljom stvarno pusto

Ljubim vas sve! :)

Mutna voda <_<

Vidim da si se vec bucnula <_< i nemo' vise

Devojke se raspričaju, treba to sve stići i pročitati

Eh...da. Ja ustanem i nedeljom rano i onda dođem ovde, a svi spavaju....ko mi je kriv kad ne mogu da spavam duže.

Juče sam postigla dogovor za obavljanje stručne prakse, a vezano za stručno usavršavanje koje sam nedavno započela, tako da će mi uskoro čekalačko vreme brže prolaziti , a osećaću se bolje jer konačno krećem putem kojim sam već duže vreme želela da krenem, bar da ostvarim napredak u nekom pravcu:)

Juuuuuupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

pa onako... ne znam ni ja... samo vrsljam po netu i racunam kolika bi beta trebala da bude sutra,da li se to uklapa sa nedeljom u kojoj sam..sve je tako konfuzno i znam da bzv lupam glavu,ali nadam se da ovo nestrpljenje nece "glave" da me kosta..

kako si ti mila?

Ostavi se neta i nemoj da stresiras tu malu mrvicu u sebi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene se razbezale... :)

Ljubim vas sve... :wub: :wub: :wub:

Je l Ljuba danas stize???

Da vidimo te tri crtice... ;)

Cekalice :wub: :wub: :wub: vidim da si samo ti prisutna... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ostavi se neta i nemoj da stresiras tu malu mrvicu u sebi

:unsure: pokusavam :rolleyes: :***

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene se razbezale... :)

Ljubim vas sve... :wub: :wub: :wub:

Je l Ljuba danas stize???

Da vidimo te tri crtice... ;)

Cekalice :wub: :wub: :wub: vidim da si samo ti prisutna... ;)

Aha tuj sam m0146.gifa tu su i Joca i Uca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa onako... ne znam ni ja... samo vrsljam po netu i racunam kolika bi beta trebala da bude sutra,da li se to uklapa sa nedeljom u kojoj sam..sve je tako konfuzno i znam da bzv lupam glavu,ali nadam se da ovo nestrpljenje nece "glave" da me kosta..

kako si ti mila?

Sto kaze cekalica to sam i ja htela da kazem,man se neta,ima tu svakakvih gluposti. Drž se ti nas :)

Ja super uživam u blagodetima leta :D

Mutna voda

Vidim da si se vec bucnula i nemo' vise

Juuuuuupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Ostavi se neta i nemoj da stresiras tu malu mrvicu u sebi

Nećem vise,sad upijam sunceve zrake. Inače ova voda jeste tako kao mutna ali je veoma lekovita,planiraju banju ovde da naprave. To je iz nekog izvora voda.

Zene se razbezale... :)

Ljubim vas sve... :wub: :wub: :wub:

Je l Ljuba danas stize???

Da vidimo te tri crtice... ;)

Čekalić vidim da si samo ti prisutna...

Aha Ljuba danas dodje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj Uco da li da ovoj Jekalini vadim toljagu il sta da radim? <_<

Joco kakva je bila kombinacija kafa i lubenica? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aha tuj sam m0146.gifa tu su i Joca i Uca

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joco kakva je bila kombinacija kafa i lubenica? :lol:

OK! Lepo sam spavala, nisam ustajala! :lol:

Ne mogu mene takve stvari da poremete. Ionako mi je spor metabolizam pa ja cesto pravim takve kombinacije, ne bi li šta ubrzala, pa na kraju ispadne sve normalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OK! Lepo sam spavala, nisam ustajala! :lol:

Ne mogu mene takve stvari da poremete. Ionako mi je spor metabolizam pa ja cesto pravim takve kombinacije, ne bi li šta ubrzala, pa na kraju ispadne sve normalno.

Ja sam otkrila resenje,bar kod mene,za to drmnem samo dva sumeca magnezijuma i resen problem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.