Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Ju, što smo zgodne...ma bićemo mi i zgodnije i lepše trudnice od ovoga, videćeš!!! ;)

Ma samo da budemo mi trudnice,necu se buniti ni za celulit,ni strije,neka sve buja i cveta,samo da mog andjela drzim u rukama :wub:

HOCU DA MI BUDE MUKA I DA POVRACAM :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma samo da budemo mi trudnice,necu se buniti ni za celulit,ni strije,neka sve buja i cveta,samo da mog andjela drzim u rukama :wub:

HOCU DA MI BUDE MUKA I DA POVRACAM :lol::lol:

Opet ova tvoja čuvema izjava :lol: :lol: :lol: ima da je premestim u Izjave za ponoviti!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opet ova tvoja čuvema izjava :lol: :lol: :lol: ima da je premestim u Izjave za ponoviti!!!

Pa zar nije genijalna? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa zar nije genijalna? :lol:

100% genijalna!!! :lol:;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U meni se bore dve osobe, jedna kaže "ajde da uradim test, pa da vidim, da ne razmišljam više o tome, pa šta bude", a onda se javi druga "ne, da sačekam još malo, ne mogu opet da gledam onu jednu crtu kako mi se kezi, pa ću da uradim, ako baš krene da mi kasni, ako ne dođe u međuvremenu"...i tako, ja po ceo dan vodim razgovor sama sa sobom...ima da odlepim skroz...t3749.gif bar mi nije dosadno, nisam nikad "sama" :lol:

Sad vidim da je to normalno. Ja sam nešto mrtva ladna. Mislim da neću da radim test nego ako mi kasni 5 dana, daj Bože, ja ću pravo kod lekara pa šta mi on kaže

Znaci ti si podvojena licnost :lol: Pa 'de si sestro moja,meni je tako svaki dan :lol: Moja "drugarica" je uvek samnom t1408.gif t1301.gif

E vi ste prave drugarice

To bi bilo :wub: nesto najlepse,najdivnije...ovo si ti moms13.gif

a ovo ja moms36.gif

I ja držim fige da budete tako lepe i još bitnije TRUDNE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Yora! I ja tebi želim isto i to što pre!!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad vidim da je to normalno. Ja sam nešto mrtva ladna. Mislim da neću da radim test nego ako mi kasni 5 dana, daj Bože, ja ću pravo kod lekara pa šta mi on kaže

E vi ste prave drugarice

I ja držim fige da budete tako lepe i još bitnije TRUDNE

Ja drzim fige da sve cekalice na ovoj temi budu u najskorije vreme trudne,pa da se preselimo tamo gde su lepse i toplije teme t8703.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ћао чекалице c0112.gif

Вратила сам се раније, али било је лепо t1803.gif

Шта има ново, јел има неки плусић.

Lepo jekic sto si opet s'nama,plusica/crtica nema jos uvek,lenocka nam je na programu pa cemo videti,nadamo se najboljem :wub: Jesi li ti bila vredna? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo i mene

upravo sam se vratila od dr i pocinjem sa metforminima i folnom kiselinom pa se javljam kad dodje vestica,a do tada uzivanje u lepim danima i u Relji. kada se setim sa kojom presijom sam ovaj" film" gledala prosli put....,ali sada je stvarno sve drugacije.pozzz trudilice moje,eto mene uskoro kod vas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Кад планира Леночка да нам пусти филмић (односно да уради тест), треба да се припремим за то, нисам направила кокице

Sta uradih ja od ovog posta? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Кад планира Леночка да нам пусти филмић (односно да уради тест), треба да се припремим за то, нисам направила кокицеb0853.gif

Била сам вреднаt1810.gif

Za par dana od danas mozemo ocekivati projekciju,imamo vremena za kokice ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čekajte, čekajte...i ja čekam...čekam da ne dođe bezobraznica :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Девојке, ја сад читам, многим женама касније кажу да имају заваљену материцу, ја сам била 100 код доктора и никад ми није ништа реко за то, можда ипак треба да дигнем ногице горе, то до сад нисам радила, јел јесте нека од вас.

Ja sam dizala preventivno,niko mi do sad nije rekao da imam zavaljenu metericu.Tako da jekic slobodno,za svaki slucaj noge u vis,kao aligator od maybe baby :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I jastučić ispod guze...vrijedi pokušati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Девојке, ја сад читам, многим женама касније кажу да имају заваљену материцу, ја сам била 100 код доктора и никад ми није ништа реко за то, можда ипак треба да дигнем ногице горе, то до сад нисам радила, јел јесте нека од вас.

MA dizem noge radi preventive :lol: :lol:

Meni je samo edan dr i to jakoooo davno rekao da imam zavaljenu matericu i to onako usput i posle svakog odnosa (kad radimo na bebi) dizem noge i pri kraju (njegovom ) ubacim jastuk ispod guze...onako neprimetno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nego Jekić, kako si se provela na putu? Jeste bili "vredni"? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

*Lenočka - April 20 (tu negde )

*Yora - April 21

*Malisa - April 22

*Ivana84 - April 24

*Bibi_libi - Maj 1

*Nina ns - Maj 1

*Јекић - Мај 2

*Lucija 2 - Maj 2

*Ljubinka - Мај 4

*Marijeta81 - Maj 5

*maybe baby - Maj 5

*Vladana - Maj 9

*Maliveseljak - Maj 10

*Mia06 - Maj 10

*Suncokret - Maj 14 (daleko bre)

*Vienna - Maj 16

*Jela Jela- Maj 18

*Amidala - Maj 18 (+/- 2)

Upisala sam Miu06...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

young_woman_lying_down_with_her_legs_in_

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ukrštene...sa jastukom ispod guze :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije daleko, maj je moj mjesec...ja ti dala savjet...ma biće nešto. Nemoj samo misliti na mene tokom, khm :lol: Šalim se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

b0242.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovaj smajli govori jump, jump...njega se sjeti :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Значи то је зај положај алиггатора, јел треба да ми буду раздвојене ноге или овако укрштене, можда боље укрштене да ми не побегну пливачиt0259.gif

b0214.gif,evo kad se javi maybe baby pa ce ti staviti pozu za aligatora :lol: ovo je malo damskija poza :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Девојке, ја сад читам, многим женама касније кажу да имају заваљену материцу, ја сам била 100 код доктора и никад ми није ништа реко за то, можда ипак треба да дигнем ногице горе, то до сад нисам радила, јел јесте нека од вас.

Ja nisam znala da imam zavaljenu matericu kad smo pravili Srđu ali ja sam za svaki slučaj digla noge posle trešnjica i uspelo je iz prve. A sad svaki put ja noge u vis a bebe nema pa nema. Da imam zavaljenu matericu saznala sam da imam tek posle porođaja, pre nije htela da mi kaže. I bolja da se ne bih opteretila.

I jastučić ispod guze...vrijedi pokušati.

Obavezno, nikad se nezna

Јоро значи ти си сутра на програму, јееее ваљда ћете ти или Леночка да прекинете овај низ од минуса, ја се искрено надам...

t1952.gif

Сетила сам се сад да је Ивана84 код нове докторке, ваљда ће да нам јави неке добре вести.

i ja se nadam

Da sutra je taj dan, ali ja neću raditi test već ako mi kasni ja u ponedeljak kod

mog doce kako mi je rekao da vidim šta se dešava. Tako mi je lakše, nadam se

da se nećete ljutiti jer nemam više snage da prolazim kroz pakao jedne crtice.

Ovako sam se dogovorila sama sa sobom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Наравно драга да се нећемо љутити, како је теби лакше ми смо ту само да ти олакшамо ако икако можемо, наравно очекујемо да нам јавиш резултате.

Hvala vam. Nemam želju ni potrebu da radim test. To mi se nije dešavalo. Možda je to dobar znak :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.