Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Nislijka, jeeee :rolleyes:

Mislim da ti ne treba uput za ginekologa. A gde bi isla, u Dom zdravlja ili u klinicki centar? Moram da napomenem da mislim da su u klinickom mnogo bolji lekari nego ovi iz Doma zdravlja.

Rekoh ti da taj baby rapid nista ne valja. Imas onaj BB, on ti je oko 200 dinara, mislim da je mnogo dobar.

Cekalice, ni meni se ne svidja to sa novim pravilima. Pa zamisli da nam ovde sklanjaju sve postove koji su OT, pola teme ne bi bilo...

Ovde sem Feniks i mene, niko ne zalazi, tak oda psssssst... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene koliko pisete, Bog vas vido! Ne mogu stici procitati, a moram na neki glupavi sastanak....grrrrrrrrr

Nesto razmisljam, sta npr. desi se neko cudo i ja ovog meseca trudna. Kao rekli mi nema sanse prirodno, a ono desi se da ja budem onaj neki slucaj "Jao da znate sta se desilo mojoj...doktori joj rekli to i to...spremala se za vantelesnu, a ono trudna, cudo Bozije..."

Znate mene, nada zadnja umire! :lol::lol:

Nikad se ne zna :):rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da vas ljubnem sve redom, otišla sam... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da vas ljubnem sve redom, otišla sam... :(

Pisala sam ti na temi prekid trudnoce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da vas ljubnem sve redom, otišla sam... :(

:( mislicu na tebe :( Javi se ako ikako mozes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da vas ljubnem sve redom, otišla sam... :(

Ljubim te i grliiiim jakooooo :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene koliko pisete, Bog vas vido! Ne mogu stici procitati, a moram na neki glupavi sastanak....grrrrrrrrr

Nesto razmisljam, sta npr. desi se neko cudo i ja ovog meseca trudna. Kao rekli mi nema sanse prirodno, a ono desi se da ja budem onaj neki slucaj "Jao da znate sta se desilo mojoj...doktori joj rekli to i to...spremala se za vantelesnu, a ono trudna, cudo Bozije..."

Znate mene, nada zadnja umire! :lol::lol:

moja kolegenica je imala vantelesnu... i posle toga ostala trudna prirodnim putem (a rekli su joj da ne moze) i jos dobila bliznakinje !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

devojke,nema sanse da stignem da pišem,javim se kad dodjem kuci,malo mi haos na poslu. Ljubim vas.

Maro,rodjo.mislim na tebe. Ljubac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moja kolegenica je imala vantelesnu... i posle toga ostala trudna prirodnim putem (a rekli su joj da ne moze) i jos dobila bliznakinje !

I moja komšika :) nije joj uspela VTO, razočarala se, i posle par meseci mislila da ima hormonski poremećaj a ona trudna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

RekO sam da cemo kud koji mili moji-otprilike,a tako mi se cini i sad,ne znam zasto ovakvo,po meni divno funkcionisanje-druzenje,treba da se prekine zbog nekakvih ostrijih pravila :(

Ma ja sam vec pocela da se/nas branim

:(

Zene koliko pisete, Bog vas vido! Ne mogu stici procitati, a moram na neki glupavi sastanak....

Nesto razmisljam, sta npr. desi se neko cudo i ja ovog meseca trudna. Kao rekli mi nema sanse prirodno, a ono desi se da ja budem onaj neki slucaj "Jao da znate sta se desilo mojoj...doktori joj rekli to i to...spremala se za vantelesnu, a ono trudna, cudo Bozije..."

Znate mene, nada zadnja umire! :lol::lol:

Ne znam sta bi mi bilo draze, sto sam trudna il sto sam zajebala doktore hahaha

Držim fige da se ostvari ovo.

Slatko si me nasmejala, draga

Znate kako...imate dve mogućnosti

1. da tragično patite i upropastite sebi život

2. da što pre prihvatite sudbinu i krenete dalje

Meni je i dalje jako teško ali neću sebi pomoći ako budem kukala nad svojom sudbinom. Isplakala sam se kao nevreme u utorak, juče sam bila kao kiša a danas letnji pljusak....biće dobro kad postanem samo naoblačenje. :rolleyes:

Ja ću biti tužna zbog ovoga dok sam živa. Znam da ću čim izađem iz bolnice ići u crkvu da upalim sveću i da ću to uraditi i 22.11. Za sada u crkvu nisam išla jer sam malo ljuta ali oprostiće mi Bog....

draga moja Mare, mislim na tebe

Drži se draga

Moram nesto da vam kazem ali nemojte da mi se smejete! Ne znam da li sam poludela ali vec par dana mi soba mirise na bebu :blink: Znate ono kad udjete kod nekog i tacno mirise beba :blink: Slutim na nesto, ako ne bude kod mene bice kod neke druge uskoro, osecam :D

A nisam menjala nista u smislu praska, omeksivaca, sapuna, sve je kao i obicno. :

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pravila, pravila da bi me udavila :(

Ako bude kako mislim da će biti, baš ću biti tužna

Mi na plusićima pričamo o svemu i svačemu jer se tako(ovo šapućem) opuštamo

od velikih problema i još većeg pritiska u kome se nalazimo. I ja nemam vremena da visim po celom forumu ako me nešto zanima ili ako se nešto priča na plusićima da se to prebaci na određene teme. Verujem i ostali. Tako da će Bebac pasti na par članova. Šteta, bio je ovo dobar forum

Ne volem nova pravila, ugušiće forum.

Razmislite malo o tome

Nadam se da neće biti onako kako slutimo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da vas ljubnem sve redom, otišla sam... :(

Misliću na tebe. Držim ti palčeve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A šta kažete na ideju da otvorimo temu koja će se zvati SIS (sve i svašta) pa da tamo nastavimo sve ove naše svakodnevne konverzacije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da vas ljubnem sve redom, otišla sam... :(

Budi jaka, ljubimo te :(

A o kakvim novim pravilima pricate? Da se brisu svi postovi koju spadaju pod chatom ili sta?

Pa bebac zivi bas zbog toga..ostale teme nisu dirane po 2-3 godine. Pitanje, odgovor i cao..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OK. Sada su vasi postovi ponovo vidljivi, samo sto nema teksta koji je Marijachi pisala jer ga je sama obrisala.

Uskoro ce se pojaviti nova verzija foruma, a sa njom i nova pravila ponasanja na forumu, pa cemo svi zajedno (i clanovi i moderatori) delovati shodno novim pravilima.

Pitam se samo da li bi se zalili glavnom adminu kada bi moderatori ovog foruma bili potpuno anonimni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema bre otvaranje novih tema... :P:lol: I ko je vas uopšte dirao i pominjao vas...? Relax. ;)

Vi ste posebna priča, i nemojte da lomite te pametne glavice na OT-ove ovde i sl. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Red - što si ovo citirala?

Ne razumem što se ovde paniči bez potrebe, ovaj komentar čak nije ni vezan za OT...

Žene ajde prosto mi recite jel moj prethodni post ovde nisam jasno napisala... I jel se plašite da vam se ne "raspadne" tema jednog dana?

Već smo vam i Ana* i ja rekle, opustite se :);)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:angry: Prosto nemam teksta za te ljude

Bobice izvini nisam ceri cestitala rodjus,evo pravi se da sam se ubacila u post od Anchy ono s tortom,aljda se Nece ljutiti

Sve ne verujem da si izdrzala da ne radis test

Meni ovde samo ti mirises

t4801.gif

Isti ovaj ljubac i za Ucu,ne znam sto mi nije citiran tvoj post :blink:

pravim se :P

nisam radila test :P

Samo da vas ljubnem sve redom, otišla sam... :(

draga drzi se grlim jakkoo

devojke,nema sanse da stignem da pišem,javim se kad dodjem kuci,malo mi haos na poslu. Ljubim vas.

Maro,rodjo.mislim na tebe. Ljubac

<_<

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da poželim svim devojkama DOBRO JUTRO i da vam kazem da vas sve puno grlim i ljubim! t4624.gift4801.gif

DANAS JE PETAK! Jupi!!!m0163.gif

t48125.gif

pa ti si trudnica,sve je to ok.jos ove vrucine pa sve to utice,ljubim :wub:

potpis !

pa naravno manje obaveza :blink:

Dobro jutro!!!!!!ja sam u malo boljem stanju(ipak je pao ixsic),sto rec nase Sunce ostali mogu da se fakaju :lol:B)

super! ja bas htela da ti predlozim da se zainatis u toj tvojoj haos situaciji i navalis na muza, pa mozda njemu zasmeta guzva i reaguje na sve to?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema bre otvaranje novih tema... :P:lol: I ko je vas uopšte dirao i pominjao vas...? Relax. ;)

Vi ste posebna priča, i nemojte da lomite te pametne glavice na OT-ove ovde i sl. ;)

Pošto smo posebna priča, ondak ok, relax...

Red - što si ovo citirala?

Ne razumem što se ovde paniči bez potrebe, ovaj komentar čak nije ni vezan za OT...

Žene ajde prosto mi recite jel moj prethodni post ovde nisam jasno napisala... I jel se plašite da vam se ne "raspadne" tema jednog dana?

Već smo vam i Ana* i ja rekle, opustite se :);)

Da bih dala odgovor Hellen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa kad ustajes?

Svaka ti čast kako od rane zore funkcionišeš, meni treba neko vreme da dodjem sebi <_<

i ja vala isto!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam sta bi mi bilo draze, sto sam trudna il sto sam zajebala doktore hahaha

oh, to je i moja zelja kojoj se potajno nadam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da bih dala odgovor Hellen.

Ok, tnx..ma nisam bila upucena :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jagodice, jel miriše šta? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.