Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

673-g01q03.jpg

Stigao nam je mali Mihailo.... :wub:

Kikiriki se porodila u 6:50

4kg, 57cm

Cestitam kikiriki da je ziv i zdrav Mihajlo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CESTITAM KIKIRIKI NEK JE ZIV I ZDRAV :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde ste čekalice, uspavale ste se? Meni se sinoć javio mm, trebalo bi da pođe u četvrtak uveče ili petak ujutru, nadam se da neće da dođe do promena, tako da sam...b0211.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde ste čekalice, uspavale ste se? Meni se sinoć javio mm, trebalo bi da pođe u četvrtak uveče ili petak ujutru, nadam se da neće da dođe do promena, tako da sam...b0211.gif

Ooo pa to je divno,znaci kad muzic stigne padaju tresnjice,bice t1520.gif bice veselo,a i ima jos tu da se nadoknadi propusteno,auuu,bice burno b0501.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ooo pa to je divno,znaci kad muzic stigne padaju tresnjice,bice t1520.gif bice veselo,a i ima jos tu da se nadoknadi propusteno,auuu,bice burno b0501.gif

Trebalo bi, trebalo...b0206.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro cekalice da vas zaprasim g33001.gif

Davaj,davaj,krecem sa radovima ponovo t2802.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malo i od mene prašine, osjetila sam neku potrebu...

g33124.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zvončice79, Filipa, hvala vam za prašinicu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malo i od mene prašine, osjetila sam neku potrebu...

g33124.gif

Hvala Filipa,divna slika :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lenocka danas je taj dan s0528.gif :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ljubinka nemo'da virkas nego turi sliku da te vidimo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lenocka danas je taj dan s0528.gif :)

Ne podsećaj me :unsure: iako nisam sigurna da li danas treba da bude, zbog onih pilula što sam pila prošli ciklus (danas mi je 29. dan), pošto otprilike od danas očekujem, od jutros sam počela kao da osećam da ću dobiti, da li je psiha ili stvarno, ne znam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne podsećaj me :unsure: iako nisam sigurna da li danas treba da bude, zbog onih pilula što sam pila prošli ciklus (danas mi je 29. dan), pošto otprilike od danas očekujem, od jutros sam počela kao da osećam da ću dobiti, da li je psiha ili stvarno, ne znam...

Da,moguce,psiha je cudo,ali ajde necemo o tome,nek ide sve svojim tokom,da ne prejudiciramo,naravno znas sta ti od srca zelim :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da,moguce,psiha je cudo,ali ajde necemo o tome,nek ide sve svojim tokom,da ne prejudiciramo,naravno znas sta ti od srca zelim :wub:

Znam, draga...i ja to kažem, kao "neću da mislim o tome, pravim se žbun, kulirams0528.gif, pa ako dobijem-ništa, kao ne računam dane" a u stvarit3617.gif

Pomagajte, juri me bezobraznica!!!t3612.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam, draga...i ja to kažem, kao "neću da mislim o tome, pravim se žbun, kulirams0528.gif, pa ako dobijem-ništa, kao ne računam dane" a u stvarit3617.gif

Pomagajte, juri me bezobraznica!!!t3612.gif

Da,kao cool si a u tebi sve kulja p0201.gif potpuno te razumem,tesko je ostati pribran,mota ti se svasta po glavi...A sto se tice dosadnjakovicke,sad cu da joj ja pokazem p0279.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malo i od mene prašine, osjetila sam neku potrebu...

g33124.gif

Daj molim te, nikad dosta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da,kao cool si a u tebi sve kulja p0201.gif potpuno te razumem,tesko je ostati pribran,mota ti se svasta po glavi...A sto se tice dosadnjakovicke,sad cu da joj ja pokazem p0279.gif

U meni se bore dve osobe, jedna kaže "ajde da uradim test, pa da vidim, da ne razmišljam više o tome, pa šta bude", a onda se javi druga "ne, da sačekam još malo, ne mogu opet da gledam onu jednu crtu kako mi se kezi, pa ću da uradim, ako baš krene da mi kasni, ako ne dođe u međuvremenu"...i tako, ja po ceo dan vodim razgovor sama sa sobom...ima da odlepim skroz...t3749.gif bar mi nije dosadno, nisam nikad "sama" :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U meni se bore dve osobe, jedna kaže "ajde da uradim test, pa da vidim, da ne razmišljam više o tome, pa šta bude", a onda se javi druga "ne, da sačekam još malo, ne mogu opet da gledam onu jednu crtu kako mi se kezi, pa ću da uradim, ako baš krene da mi kasni, ako ne dođe u međuvremenu"...i tako, ja po ceo dan vodim razgovor sama sa sobom...ima da odlepim skroz...t3749.gif bar mi nije dosadno, nisam nikad "sama" :lol:

Znaci ti si podvojena licnost :lol: Pa 'de si sestro moja,meni je tako svaki dan :lol: Moja "drugarica" je uvek samnom t1408.gif t1301.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tu sam bejbe al juce dan frtutma malu vodila doktoru pa kosila dvoriste umorila se ko konj u 8 zaspala mm poslovni telefon zvonijo u pola 10 tela sam ga ubiti do 11 nisam zaspala i tako...........ok sam beybe samo sad imam dosta posla pred uskrs i deca imaju kontrolne al prijavim se ja i tako stoji ...hhehehehe :lol:

Kak'a ti ovo rec? Ovako zamisljam da izgleda frtutma b0250.gif

Reci koja dobra fora,gledala sam 5 puta,mnogo je dobro :lol: Najbolje kad mu kaze"sta se smejes k'o retard" :lol:

E da sam mogla da snimim mog sina kako se ispricao sit sa tim bebcima. A i isti je uzrast. Sve ih je razumeo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci ti si podvojena licnost :lol: Pa 'de si sestro moja,meni je tako svaki dan :lol: Moja "drugarica" je uvek samnom t1408.gif t1301.gif

Pa rekoh ja da smo nas dve slične...dobro smo se pronašle... :lol: :lol: :lol: evo nas dve pozdravljamo vas dve...t3795.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa rekoh ja da smo nas dve slične...dobro smo se pronašle... :lol: :lol: :lol: evo nas dve pozdravljamo vas dve...t3795.gif

b0215.gif uzvracamooo h13081.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

b0215.gif uzvracamooo h13081.gif

Hvala, hvala...e kako bi bilo lepo kad bi se ovo "dve" odnosilo na tebe i tvoju bebicu u stomaku i mene i moju bebicu u stomaku :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala, hvala...e kako bi bilo lepo kad bi se ovo "dve" odnosilo na tebe i tvoju bebicu u stomaku i mene i moju bebicu u stomaku :rolleyes:

To bi bilo :wub: nesto najlepse,najdivnije...ovo si ti moms13.gif

a ovo ja moms36.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E da sam mogla da snimim mog sina kako se ispricao sit sa tim bebcima. A i isti je uzrast. Sve ih je razumeo :lol:

Jooj,sto nisi,kako bi to bilo slatko,joj mogu da zamislim :wub::wub: Steta sto ovde nema tema za video klipove, pa da ga snimis i pustis,to bi bio hit godine :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To bi bilo :wub: nesto najlepse,najdivnije...ovo si ti moms13.gif

a ovo ja moms36.gif

Ju, što smo zgodne...ma bićemo mi i zgodnije i lepše trudnice od ovoga, videćeš!!! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.