Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Joj upravu si.

:D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stigla jutros :angry: upisujem se za sledeci krug

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

*Lenočka - April 20 (tu negde )

*Yora - April 21

*Malisa - April 22

*Ivana84 - April 24

*Bibi_libi - Maj 1

*Nina ns - Maj 1

*Јекић - Мај 2

*Lucija 2 - Maj 2

*Ljubinka - Мај 4

*Marijeta81 - Maj 5

*maybe baby - Maj 5

*Vladana - Maj 9

*Maliveseljak - Maj 10

*Suncokret - Maj 14 (daleko bre)

*Jela Jela- Maj 18

*Vienna - Maj 16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stigla jutros :angry: upisujem se za sledeci krug

Ajoj,samo stizu dosadnjakovicke t2107.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:blink: Bas...je dosadnaaaaa...jos me probudila, puno nas je vec u maju, bar da ove cetiri u aprilu ostanu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

673-g01q03.jpg

Stigao nam je mali Mihailo.... :wub:

Kikiriki se porodila u 6:50

4kg, 57cm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja89 dobro nam došla u čekalice i da što pre odeš u trudnice!!! :lol:

Jela Jela i Vienna žao mi je što vam je došla veštica, ali ja uvek kažem, ako već mora da dođe, onda bolje ranije, da što pre ode i da počne novi krug, nova šansa! ;)

Maliveseljak i Mališa drago mi je da je sve super prošlo, da ste zadovoljne klinikom i doktorima, pa da se uhvati iz prve i kod jedne i druge!!! :D

Jekić, kako ide sa čajevima, jesi se navikla, jesi li počela normalno da jedeš?

Ivana84, što se buniš, tvoj je bar dolazio, mm nema već 11 dana i sve je veća neizvesnost da li će da dođe na Uskrs...teši se... -_-

Što ste se vi ovde izbezobrazile,cccc...kakvi su ovo golaći, kad vide administratori...prošlo nam je bez opomene ono sa sex smajlićima, ali za ovo smo gotove... :D :D :D

Inače, samo da vam se požalim da maca ipak nije uspela...učinila sam sve što je do mene i lekovi i injekcije, čak mi se učinilo da joj je bolje, jer je počela da jede pomalo i da prede, ali izgleda da su ipak unutrašnje povrede bile velike ili je možda uprkos svemu dobila sepsu, ne znam...teško mi je, ali šta da radim, ako joj je tako suđeno...žao mi je samo što se jadnica mučila celu nedelju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

673-g01q03.jpg

Stigao nam je mali Mihailo.... :wub:

Kikiriki se porodila u 6:50

4kg, 57cm

Super!!! h13001.gif

Da je živ i zdrav 100 godina!!! Kako su?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inače, samo da vam se požalim da maca ipak nije uspela...učinila sam sve što je do mene i lekovi i injekcije, čak mi se učinilo da joj je bolje, jer je počela da jede pomalo i da prede, ali izgleda da su ipak unutrašnje povrede bile velike ili je možda uprkos svemu dobila sepsu, ne znam...teško mi je, ali šta da radim, ako joj je tako suđeno...žao mi je samo što se jadnica mučila celu nedelju...

Zao mi lenocka,ako vec nista nije moglo da se uradi da joj bude bolje onda je bolje ovako,da se ne muci.....Ali zato tvoj filmic gledamo 20-og,ti si na programu c0521.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zao mi lenocka,ako vec nista nije moglo da se uradi da joj bude bolje onda je bolje ovako,da se ne muci.....Ali zato tvoj filmic gledamo 20-og,ti si na programu c0521.gif

I ja isto kažem, samo žao mi je što se toliko mučila...Ne znam to za 20-ti, pošto sam prošla 2 meseca pila Cikloproginovu, ne znam kad bi trebalo da dobijem, zato ću da čekam sa testom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zao mi je za macu.. a sad navijamo za tebe i crtice dve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zao mi je za macu.. a sad navijamo za tebe i crtice dve

Hvala ti i za jedno i za drugo...mada ja se ne nadam mnogo ovog moseca, ne znam kad su mi bili plodni dani, ni da li su uopšte bili, pošto nisam proveravala, a i mm nije bio tu dobar deo ciklusa, tako da su nam se ovog meseca smanjile šanse i više nego obično...videćemo u svakom slučaju, ako ne dođe ona do Uskrsa, posle radim test...neću pre toga, da se džabe razočaravam, jer mi je gore kad vidim onu jednu crtu, nego kad dobijem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Yora,ja sam malo pogubljena...Jel bilo nesto od onog folikula od 21mm?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Yora,ja sam malo pogubljena...Jel bilo nesto od onog folikula od 21mm?

Pogledaj naš spisak...uskoro se prikazuje taj film-Yora 21.April :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pogledaj naš spisak...uskoro se prikazuje taj film-Yora 21.April :lol:

ma videla sam ,samo nisam bila sigurna, ne znam ni koji je mesec a ni dan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma videla sam ,samo nisam bila sigurna, ne znam ni koji je mesec a ni dan

Još 3 dana do te projekcije... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja vam se pridruzujem za neki dan..preksinoc ispila primolut i sad cekam vesticu i dolazim kod vas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja vam se pridruzujem za neki dan..preksinoc ispila primolut i sad cekam vesticu i dolazim kod vas

Super!!! Čekamo te da nam dođeš, ali i da što pre odeš-u trudnice!!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Još 3 dana do te projekcije... :lol:

Ajoj, kako to prolete. Jedva čekam četvrtak a i strah me je

malecki napokon odlucio da se pokaze...pravi momcina... :wub::wub::wub:

kako nam je kikiriki???

Čestitam i ovde

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Добро јутроt113045.gif

Vienna баш ми је жао, ваљда ће да буде следећег месеца, главу горе.

Леночка баш ми је жао за мацу, знам како ти је, додуше ја сам више особа за куце али ми је жао кад се било која животиња мучи, и мени је моја куца надрљала, побио се са неким другим кучетом и у суботу дошао сав крвав и изуједан, али није страшно, мале су огреботине, дао ми ветеринар само неку маст.

На чајеве сам се колко-толко навикла, пијем их редовно, само сам једном промашила очајницу да попијем, и мало више једем, додуше на силу.

Samo ti jedi, makar i na silu...

Ja volim sve životinje, uvek sam imala nekog kućnog ljubimca, macu ili kucu, kod mojih imamo kucu, a ovde sad imamo dve kuce, u dvorištu i sada samo jednu macu, majku ove što mi je uginula...ali uskoro treba da se omaci, pa će biti mačića...

Nadam se da će tvom kuci biti bolje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Значи следећи филм нам пустају Леночка, Јора и Ивана84, унапред се радујем томе.

Леночка, ако је брање било и само једном, шансе постоје, тако да немој да си тако малодушна, има шансе и то велике, рекла си да си приметила ону овулацијску слуз још док ти је драги био овде.

Videćemo...ja bih svakako volela, ali ne smem previše da se nadam... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nada uvek postoji,da li tresnjice bile jednom ili 100 puta,mozda je uspelo bas iz tog jednog.A znam lenocka da si ih pred njegov put svako vece brala tako da cekamo 20-ti(tu negde) t4106.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nada uvek postoji,da li tresnjice bile jednom ili 100 puta,mozda je uspelo bas iz tog jednog.A znam lenocka da si ih pred njegov put svako vece brala tako da cekamo 20-ti(tu negde) t4106.gif

Daj Bože da ste u pravu... :rolleyes:

Da prođe Uskrs, pa ćemo da vidimo, ako me bezobraznica ne iznenadi pre toga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

heeeeej cekalice vidim lepe vesti,stigla bebica...ne mogu bas sve da vas pohvatam i povezem,a slabo stizem da svratim :rolleyes: .....ali eto da znate mislim na vas,u poslednjih par dana mislim da sam cula za skoro sve zene oko mene da su trudne,nadam se da ce taj talas da preplavi i ovu nasu druzinu....ja kao i Suncokret,napala me ona dosada u petak,cim prodje idem na kontrolu,dzaba moje nade da cu spojiti lepo i korisno....sledecu (ne)ocekujem oko 10.maja...pozdrav za sve :lol: ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

heeeeej cekalice vidim lepe vesti,stigla bebica...ne mogu bas sve da vas pohvatam i povezem,a slabo stizem da svratim :rolleyes: .....ali eto da znate mislim na vas,u poslednjih par dana mislim da sam cula za skoro sve zene oko mene da su trudne,nadam se da ce taj talas da preplavi i ovu nasu druzinu....ja kao i Suncokret,napala me ona dosada u petak,cim prodje idem na kontrolu,dzaba moje nade da cu spojiti lepo i korisno....sledecu (ne)ocekujem oko 10.maja...pozdrav za sve :lol: ...

Isprati vešticu, pa posle kontrole u akciju... :lol: :lol: :lol: I upiši se na naš spisak, čisto da smo u toku... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.