Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

A jesi li razmišljala da odeš u DZ kod nutricioniste? Možda si i pisala o tome ali ja ne znam....Uglavnom, kad je moja drugarica bila na dijeti koju joj je nutricionista prepisao znam da je smela samo jabuke od voća da jede.

Inače, za mene je najbolja dijeta bila ples. Opušteno posle 8 meseci sam imala 10kg manje :D

Ne nisam isla kod nutricioniste,jer sam drzala ovu dijetu vec parputa i bila zadovoljna za 15-20dana skinem oko 6 kg i ne vrate se,jer ne jedem posle kao svinja.A pitala sam za tikvice jer mi se sad bas jedu.A ujutru cu u 7 biti na pijaci i ima da kupim 100 kg karfiola :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aj me mene....

Lina mi, za šta se ti nerviraš? Ti i Andjelčić da se podlaktite i zajedno na kafu ;)

Ajde bre, batali tu sveki i njena pucanja...

Znaš kako - kad ona krene da puca - ti kaži da imaš si posla i da te čeka bebac da kuckaš, kad ona zine - šta je to, ti kaži pričaću vam jednog dana...

I aj ćao...

I bole te stojko što će da hvali tu drugu snajku, ako je ona ćorava ti nisi :D:P A ni mnogi drugi ;)

Mnogo se trošite na te stvari (gle ko vam priča :P) al imate vi svoja posla da se bavite svakom rečju koju oni izvale...

Svedite na minimum slušanje i gledanje, bar nedelju dana ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne nisam isla kod nutricioniste,jer sam drzala ovu dijetu vec parputa i bila zadovoljna za 15-20dana skinem oko 6 kg i ne vrate se,jer ne jedem posle kao svinja.A pitala sam za tikvice jer mi se sad bas jedu.A ujutru cu u 7 biti na pijaci i ima da kupim 100 kg karfiola :D

Aj dobro, ako zagusti viči pa da šaljemo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aj me mene....

Lina mi, za šta se ti nerviraš? Ti i Andjelčić da se podlaktite i zajedno na kafu ;)

Ajde bre, batali tu sveki i njena pucanja...

Znaš kako - kad ona krene da puca - ti kaži da imaš si posla i da te čeka bebac da kuckaš, kad ona zine - šta je to, ti kaži pričaću vam jednog dana...

I aj ćao...

I bole te stojko što će da hvali tu drugu snajku, ako je ona ćorava ti nisi :D:P A ni mnogi drugi ;)

Mnogo se trošite na te stvari (gle ko vam priča :P) al imate vi svoja posla da se bavite svakom rečju koju oni izvale...

Svedite na minimum slušanje i gledanje, bar nedelju dana ;)

Cccc majka maloletnog deteta....ovako se izražava :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Luna bas taj sajt sad gledam i cini mi se da ne smem karfiol :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Smem karfiol jupiiiiiiiiiiiiiii

Odoh kod sveki po tikvice i jajca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cccc majka maloletnog deteta....ovako se izražava :rolleyes:

B) B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lunice, svaka ti cast, samo tako nastavi!!!

Sve zaboravim da te pitam, sta bi sa tvojim zdravstvenom knjizicom? Znate li da je donesen novi zakon po kome ne mozes da overis knjizicu ako nemas izabranog lekara <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Smem karfiol jupiiiiiiiiiiiiiii

Odoh kod sveki po tikvice i jajca

jedi ziv karfiol, ja ga obozavam bas je ukusan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aj me mene....

Lina mi, za šta se ti nerviraš? Ti i Andjelčić da se podlaktite i zajedno na kafu ;)

Ajde bre, batali tu sveki i njena pucanja...

Znaš kako - kad ona krene da puca - ti kaži da imaš si posla i da te čeka bebac da kuckaš, kad ona zine - šta je to, ti kaži pričaću vam jednog dana...

I aj ćao...

I bole te stojko što će da hvali tu drugu snajku, ako je ona ćorava ti nisi :D:P A ni mnogi drugi ;)

Mnogo se trošite na te stvari (gle ko vam priča :P) al imate vi svoja posla da se bavite svakom rečju koju oni izvale...

Svedite na minimum slušanje i gledanje, bar nedelju dana ;)

Sta cu kada sam previse dobra. Moracu da naucim da budem grozna!!!

Cccc majka maloletnog deteta....ovako se izražava :rolleyes:

b0201.gif

Lunice, svaka ti cast, samo tako nastavi!!!

Sve zaboravim da te pitam, sta bi sa tvojim zdravstvenom knjizicom? Znate li da je donesen novi zakon po kome ne mozes da overis knjizicu ako nemas izabranog lekara

Zavrsena jeeeeeeeeeeee!!!!

Znam za taj zakon, imam moje lekare odavno, valjda ce sve biti ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A jel su vam i plate kao kod nas 150E?

Da li se smejati ili plakati ?! :blink:

Lunice, svaka ti cast, samo tako nastavi!!!

Sve zaboravim da te pitam, sta bi sa tvojim zdravstvenom knjizicom? Znate li da je donesen novi zakon po kome ne mozes da overis knjizicu ako nemas izabranog lekara <_<

Nije to nov zakon, samo od sad kreće da važi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li se smejati ili plakati ?! :blink:

Nije to nov zakon, samo od sad kreće da važi ;)

ma ja sam bar 4 puta isla i za sebe i za dete da potpisujem to za izabranog lekara i nikad nemaju u evidenciji. i kad su me opet zvali odnela sam te kopije jer sam dobila primerak i kao ok ali mi nemamo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisu me iznervirali ali sam opet sokirana!!!!!!!!!

ELem ovako.

Vesela i nasmejana ona. DA kazem mm da on javi ovim njegovim rodjacima cijeg je sina uspeo da zaposli i koji treba da dodju uskoro, da ponesu njene stvari koje je ona kada je bila dole zaboravila!!!!!

Kako su oni bas fini, mm strina je debela ali ima finu dusu (iz usta moje sveki to ne znam sta znaci; TRT TRT TRT).

Kako eto snajka ipak sada nece da dodje sa malim, jer ce brat mm da ima kolektivni odmor???? (SOK, kakav bre kolektivni odmor u fabrici lekova i to covek koji je primljen na 3 meseca?????? - sam ja glup ili sta?! :blink: )

Taj kolektivni je u julu posle 20og pa ce tada svi da dodju. A sada ona ne moze jer mora mnogo oko deteta da se petlja pa mora i njena mama da pomaze??? A inace bi sa mamom dosla a ovde jos ovo dvoje, pa to je valjda veca pomoc ili gresim?!

Kako ce oni eto nama (mm i meni) da kupe dusek da nam pomognu?!?!?!?

I kada su ono bese ti moji ispiti, pa da nam oni eto oko toga pomognu??!?!?! :blink:

Ah da i najbolje od svega, otvoreno da li ima nesto kod mene. Odgovorim da ima Novi Sad i Nova Varos, a ona sta me zezas znas sta te pitam. Znam i sbog toga vam i tako odgovaram!!!!

I bila sam prilicno gruba, koliko mogu (mada znam da je to nista). Ali sam smogla snage i da joj kazem kako me je razocarala jer ona za onu snajku prica kako je ljepotica a da sam se ja razocarala. Kaze sveki, pa kad se sredi ona bas dobro izgleda. I moja baba kada se sredi izgleda super, rekoh jooj!!! Smeje se i kaze pa ti nemas babu. Imam ali dalju.

E ali ona je u septembru super izgledala, zaboga svi se okretali za njom a Mali je upropastio?????? :blink: Kako bwe moze dete da je upropasti, pogotovu kada ga drugi cuva a ona se svrcka po Becu i Veneciji???

I kazem ma kakva bre to lepota: grudi nema, dupe spusteno, debeli listovi, lice rosavo... koja je to lepota i to ne moze dete da joj upropasti to je ona bila i ranije takva...

Jos je nesto branila ona svoju snajkicu ljepoticu, ali se nisam dala, do kraja sam je doterala!!!! (likovanje)

I za kraj jos jednom spomenula je zxa stvari i to je sve.

Zelim samo da cujem vase misljenje. Pod shokom sam ili gresim????

Oh Boze sta ta žena priča. Pa nek se druži samo pa njima kad su tako lepi i pametni a vas nek ostave na miru. I bas volem sto si joj tako rekla,zasluzila je! :) Ma sta je briga ima li sta novo! Strašno... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lunice, svaka ti cast, samo tako nastavi!!!

Sve zaboravim da te pitam, sta bi sa tvojim zdravstvenom knjizicom? Znate li da je donesen novi zakon po kome ne mozes da overis knjizicu ako nemas izabranog lekara <_<

Na žalost da.nevidjena glupost! <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jedi ziv karfiol, ja ga obozavam bas je ukusan...

Nisam nikad probala ziv karfiol :blink:

Bila kod sveki u nabavci,tikvice se kuvaju,mljac,mljac :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam nikad probala ziv karfiol :blink:

Bila kod sveki u nabavci,tikvice se kuvaju,mljac,mljac :rolleyes:

mljaaac obozavam tikvicee...mmm imusaka od tikvica... :P probaj ziv deluje kao kupus ali je mnogo laksi za zeludac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: gledala sam slicice, bas ste mi lepe i slatke ;)

:huh: osta neca sama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao sto su lepe ove barene tikvice,mljac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao sto su lepe ove barene tikvice,mljac

probaj da ih isprzis sa crnim lukom i paradajzom isto su super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao sto su lepe ove barene tikvice,mljac

E neces mi praviti zazubice kapetane,ja cu jem integralni pirinač u mleku. Mljac mljac :D a tikvice sam jela oko 1 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

probaj da ih isprzis sa crnim lukom i paradajzom isto su super.

Probacu sutra ;)

E neces mi praviti zazubice kapetane,ja cu jem integralni pirinač u mleku. Mljac mljac :D a tikvice sam jela oko 1 :)

Ja ne smem pirinac,a mleko ne volem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Probacu sutra ;)

Ja ne smem pirinac,a mleko ne volem

Ni integralni? :o ja bez njega ne bih mogla da živim. :) a volem mleko i sve od mleka. Ozbiljno sam se razmišljala da kod mene u dvorište turim jednu kozu i da imam stalno mleko na raspolaganju al cvrc,ne sme zbog urbanizma. <_<:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni integralni? :o ja bez njega ne bih mogla da živim. :) a volem mleko i sve od mleka. Ozbiljno sam se razmišljala da kod mene u dvorište turim jednu kozu i da imam stalno mleko na raspolaganju al cvrc,ne sme zbog urbanizma. <_<:D

Ne,samo meso jaja,riba i povrce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E nema je Bibi,da nam kaze sta je bilo u NS :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.