Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Jagodice mnogo mi bre drago što se selite !!!!!!!!!!!!!!!!! Ćeš da vidis kako je lepo kad sveki dolazi samo u goste.. :lol:

Jes da zivim sa mojom u istom dvorištu ,ali je sveki moja kao 2 ženske (gabaritna) pa ne moze da se popne kod nas :lol: :lol: :lol:

ma ne treba mi ni na kafi!! nisam tu!! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma more čuj ti nju :angry: :angry:

Kako je bilo?????? Jel se isplatio slabiji dolazak na forum ili si nas za dzabe ostavljala ovde ????????????????

Koji slabiji dolazak? :blink::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma ne treba mi ni na kafi!! nisam tu!! :P

:lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma more čuj ti nju :angry: :angry:

Kako je bilo?????? Jel se isplatio slabiji dolazak na forum ili si nas za dzabe ostavljala ovde ????????????????

Vikni ali nemoj puno!

Stavljale smo sličice pa smo se zaboravile :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedan deo jesam, profesorka je odmah pregledala, a za ostatak cu znati za par dana ;)

Video sam, samo si ti pitao :wub:

bravo, za par dana znaci reci ces nam da jesi ;) ...danas samo lepe vesti, bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bravo, za par dana znaci reci ces nam da jesi ;) ...danas samo lepe vesti, bravo

ja ti odgovorila na ono pitanje za stan :unsure: a sto si me pitala gde trazimo,jel imas nesto u ponudi ili??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vikni ali nemoj puno!

Stavljale smo sličice pa smo se zaboravile :(

e da, a gde su te slicice :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bravo, za par dana znaci reci ces nam da jesi ;) ...danas samo lepe vesti, bravo

Ma kad polozim sve delove, a ima ih 5 <_< , ustvari jedan smem da padnem, znaci 4, a ja za sada imam 3, onda mi tek predstoji usmeni deo ispita... <_< Komplikovano... A na svakoj godini sam imala po jedan takav ispit, ovo mi je zadnji :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uco kako grlo?

Uze mi reci iz usta

Ja sam svoj utrogestan trebala da metnem pre 2 sata i zaboravila sam pošto ne mogu da mrdnem od kompa

A valjalo bi ručak neki da skuvam...kao što reče NSanja-imam problem sa forumom, ometa me u kućnim poslovima

Moz' se dogovorimo, ja spremam ti krkas

mene ometa na poslu

hihihihihihihi

Evo i mene, vidim nisam vam bas mnogo nedostajala :( Nema veze... Bila sam na ispitu, prokuvala sam!!!

Lunice, devojke su ti sve rekle za tm familiju, bas mi je zao sto je takva situacija, mogu samo da predlozim da prekinete sve vrste ispomaganja sa njima u smislu pozajmljivanja novca, kupovanja bilo cega, a tm mora da ima neki kontakt s njima, ipak su mu to roditelji, kakvi su takvi su ;) Nadam se da ce sve da se sredi i da se ne sekiras vise ;)

Nemo' da dobijes po turezu. Rekla si da imas ispit, pa gde da kukam. Znas da mi uvek nedostajes barabice jedna mala

A inace mi od njegovih nikada, nikada nismo pozajmili novac ni bilo sta drugo. Jednom, samo jednom smo pitali da nam pozajme za nostrifikaciju njegove diplome (to je bilo jos na pocetku naseg zajednickog zivota) i oni nisu imali pare. Moj tata nam je dao, ne pozajmi, vec dao parice. A nisu imali jer su morali onom drugom da posalju parice, presli u veci stan u centru, pa eto ... Tada smo se dogovorili da NIKADA nista od njih ne trazimo, ako za to nisu mogli malo da nam pomognu.

Bitno je da se on vise ne nervira. Ja sam prestala, najvise uz vasu pomoc!!!! :wub:

Jagodice mnogo mi bre drago što se selite !!!!!!!!!!!!!!!!! Ćeš da vidis kako je lepo kad sveki dolazi samo u goste..

Jes da zivim sa mojom u istom dvorištu ,ali je sveki moja kao 2 ženske (gabaritna) pa ne moze da se popne kod nas

Ooooooooooooooo, pa ti ne prijavljujes da imas olaksavajuce okolnosti!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma ne treba mi ni na kafi!! nisam tu!! :P

b0212.gifb0215.gif

Koji slabiji dolazak? :blink::lol:

b0213.gif

Ma kad polozim sve delove, a ima ih 5 <_< , ustvari jedan smem da padnem, znaci 4, a ja za sada imam 3, onda mi tek predstoji usmeni deo ispita... <_< Komplikovano... A na svakoj godini sam imala po jedan takav ispit, ovo mi je zadnji :D

Kada si ti sve ovo stukla imas i ovo, ne brinem ja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja ti odgovorila na ono pitanje za stan :unsure: a sto si me pitala gde trazimo,jel imas nesto u ponudi ili??

joj nisam ni videla puno nas je pa mi neki post i promakne...jel u beogradu? mozda i mogu da pomognem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj nisam ni videla puno nas je pa mi neki post i promakne...jel u beogradu? mozda i mogu da pomognem...

ako je do 100e mozes :lol: :lol: :lol: ma skupo mi je tamo,i ovde se jedva nadje za malo para,kopamo i kopamo valjda cemo nacu nesto :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uze mi reci iz usta

Moz' se dogovorimo, ja spremam ti krkas

hihihihihihihi

Nemo' da dobijes po turezu. Rekla si da imas ispit, pa gde da kukam. Znas da mi uvek nedostajes barabice jedna mala

A inace mi od njegovih nikada, nikada nismo pozajmili novac ni bilo sta drugo. Jednom, samo jednom smo pitali da nam pozajme za nostrifikaciju njegove diplome (to je bilo jos na pocetku naseg zajednickog zivota) i oni nisu imali pare. Moj tata nam je dao, ne pozajmi, vec dao parice. A nisu imali jer su morali onom drugom da posalju parice, presli u veci stan u centru, pa eto ... Tada smo se dogovorili da NIKADA nista od njih ne trazimo, ako za to nisu mogli malo da nam pomognu.

Bitno je da se on vise ne nervira. Ja sam prestala, najvise uz vasu pomoc!!!! :wub:

Ooooooooooooooo, pa ti ne prijavljujes da imas olaksavajuce okolnosti!!!!

Pa to sam i mislila, ne trazite nista ali nemojte nista ni da dajete ;) Cist racun duga ljubav ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I kako sad da vam ne odgovorim... :)

Uco kako grlo?

Jos boli :( kasljem kao magare,sve zivo pijem prirodno ali verovatno treba vreme da to prodje. A izgleda mi sutra ispit usmeno tako da cu da se gušim dok odgovaram. :)

gore smo od fb zavisnika

Vala baš...FB mi stoji uključen po navici, tamo nema više ništa zanimljivo

Ja nikad i nisam bila fb zavisnik al od foruma vala jesam :)

Evo i mene, vidim nisam vam bas mnogo nedostajala Nema veze... Bila sam na ispitu, prokuvala sam!!!

Lunice, devojke su ti sve rekle za tm familiju, bas mi je zao sto je takva situacija, mogu samo da predlozim da prekinete sve vrste ispomaganja sa njima u smislu pozajmljivanja novca, kupovanja bilo cega, a tm mora da ima neki kontakt s njima, ipak su mu to roditelji, kakvi su takvi su Nadam se da ce sve da se sredi i da se ne sekiras vise

Ma naravno da si nam nedostajala bleso! :wub:

Ma more čuj ti nju

Kako je bilo?????? Jel se isplatio slabiji dolazak na forum ili si nas za dzabe ostavljala ovde ????????????????

To ja zbog ucenja zapostavljam forum,pobrkala si :D

Hvala Simona, posramih se

Jeste, grudi imam fine, to mi je genetski, moja majkica i dan danas ima super grudi

Znaci ako sada nisam trudan ne znam sta je - rasplakah se za medalju.

Hvala ti puuuno na lepim recima

CMOK invenatru moj

:wub:

ma ne treba mi ni na kafi!! nisam tu!!

:D tako je!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Luna muke žive sa tvojim s&s.. <_< Stvarno bre mnogo čudni ljudi.. Verujem da ćete uskoro dobiti bebicu i da će ona biti vaš jedina preokupacija. A ostali mogu da se puše :) Uživajte za vikend i isključite telefone!

Jagodice odlične vesti za stan

m0111.gif Biće vam divno!

Anchy jupi za ispit, držim fige za drugi deo ispita! Ma samo nek je krenulo! :D

Sunce puno poljubaca za tebe i tvoju mrvicu, i tvog ermana :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Luna muke žive sa tvojim s&s.. <_< Stvarno bre mnogo čudni ljudi.. Verujem da ćete uskoro dobiti bebicu i da će ona biti vaš jedina preokupacija. A ostali mogu da se puše :) Uživajte za vikend i isključite telefone!

Jagodice odlične vesti za stan

m0111.gif Biće vam divno!

Anchy jupi za ispit, držim fige za drugi deo ispita! Ma samo nek je krenulo! :D

Sunce puno poljubaca za tebe i tvoju mrvicu, i tvog ermana :)

posto si ti tu,jesi cula da neko nesto izdaje??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

posto si ti tu,jesi cula da neko nesto izdaje??

Baš htedoh da ti kažem, ako čujem javiću ti.. Nisam čula ništa, pogledaj po netu malo, i u Pančevcu naravno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

posto si ti tu,jesi cula da neko nesto izdaje??

ma ja mislila hoces da kupis :lol: ...a nisam skontala da nisi iz beograda sorry...sto se izdavanja tice ne znam nikoga, vise znam njih kojima takodje treba stan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Luna muke žive sa tvojim s&s.. <_< Stvarno bre mnogo čudni ljudi.. Verujem da ćete uskoro dobiti bebicu i da će ona biti vaš jedina preokupacija. A ostali mogu da se puše :) Uživajte za vikend i isključite telefone!

Dace Bog uskoro, pa moja Dusa (mislim na mm) a i moja dusa (moja tika-taka) uzivaju i predanu.

A za fontel je kasno UPRAVO JE SVEKI ZVALA!!! :blink:

E sada definitivno mogu da kaze, a to do sada za nikoga nisam rekla, ONI NISU NORMALNI!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dace Bog uskoro, pa moja Dusa (mislim na mm) a i moja dusa (moja tika-taka) uzivaju i predanu.

A za fontel je kasno UPRAVO JE SVEKI ZVALA!!! :blink:

E sada definitivno mogu da kaze, a to do sada za nikoga nisam rekla, ONI NISU NORMALNI!!!!

Sta sad hoce,koju pm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dace Bog uskoro, pa moja Dusa (mislim na mm) a i moja dusa (moja tika-taka) uzivaju i predanu.

A za fontel je kasno UPRAVO JE SVEKI ZVALA!!! :blink:

E sada definitivno mogu da kaze, a to do sada za nikoga nisam rekla, ONI NISU NORMALNI!!!!

Šta ti je rekla?? :D Ja mislim da si se ti konačno pomirila sa tim kakvi su, i da se više (nadam se) nećeš nervirati, i trošiti svoje dragocene živce na njih.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma kad polozim sve delove, a ima ih ustvari jedan smem da padnem, znaci 4, a ja za sada imam 3, onda mi tek predstoji usmeni deo ispita... Komplikovano... A na svakoj godini sam imala po jedan takav ispit, ovo mi je zadnji

Bez brige,daćes ti svih 5! :rolleyes:

Uze mi reci iz usta

Moz' se dogovorimo, ja spremam ti krkas

hihihihihihihi

Nemo' da dobijes po turezu. Rekla si da imas ispit, pa gde da kukam. Znas da mi uvek nedostajes barabice jedna mala

A inace mi od njegovih nikada, nikada nismo pozajmili novac ni bilo sta drugo. Jednom, samo jednom smo pitali da nam pozajme za nostrifikaciju njegove diplome (to je bilo jos na pocetku naseg zajednickog zivota) i oni nisu imali pare. Moj tata nam je dao, ne pozajmi, vec dao parice. A nisu imali jer su morali onom drugom da posalju parice, presli u veci stan u centru, pa eto ... Tada smo se dogovorili da NIKADA nista od njih ne trazimo, ako za to nisu mogli malo da nam pomognu.

Bitno je da se on vise ne nervira. Ja sam prestala, najvise uz vasu pomoc!!!!

Ooooooooooooooo, pa ti ne prijavljujes da imas olaksavajuce okolnosti!!!!

Iskreno kolega,napravite se i vi ludi.kažite nemamo i gotovo,znam da su to njegovi roditelji ali brate slatki pa niste vi Crveni krst. Pa neka se snadju. Nego oni verovatno računaju daće oni nama pa ajd malo da izmišljamo za sta nam treba. A bratu tm samo pokažete jedan VELIKI šipak! :)

Veoma mi je drago da si bar ti malo smirenija,pa ce i tm pored tebe postati. Cmok

ako je do 100e mozes ma skupo mi je tamo,i ovde se jedva nadje za malo para,kopamo i kopamo valjda cemo nacu nesto

Znas kako je govorio mm kad smo se iselili od tetke njegove sa isplaćenom polovinom kuce(s kojom skoro nista ovde nismo mogli da kupimo), U ŠUPU AKO TREBA AL KONAČNO SAMI. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dace Bog uskoro, pa moja Dusa (mislim na mm) a i moja dusa (moja tika-taka) uzivaju i predanu.

A za fontel je kasno UPRAVO JE SVEKI ZVALA!!! :blink:

E sada definitivno mogu da kaze, a to do sada za nikoga nisam rekla, ONI NISU NORMALNI!!!!

Sta sad hoce,koju pm

I mene bas zanima. <_< pa naravno da nisu normalni,djonobraznici jedni. Grrr...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E sad stvarno odoh. :) ljubim vas pa se kuckamo kad napravim pauzu. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se idem spremat za plazuuuuuuu t119006.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.