Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Само ти пиши слободно о њима а сад ћу ти и свим женама овде одати тајну ...Поред гажења са поткровља имам и још једну технику за смиривање беса кад ме с и с изнервирају а то је : Одем у купатило,закључам се лупам ногама о под а рукама је замишљам да је давим и тако неких 2-3 мин и после тога направим фацу као да ми је мука од свега и онако замишљену свеки згужвам као папир и бацим у вц шољу и пустим воду гледајући како одлази .Лудо звучи али помаже...Да напоменем да нисам психопата и шизофреничар али некад од немоћи умем да импровизујем :lol:

Е то ми треба,давај то 'вамо!!!!

јоооооос и ја такооо.

:lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Velnes i ja razmisljam da opet uradim test, ali se i bojim da ce biti jedna crtica pa cu se opet smoriti, u cetvrtak sledece nedelje bi trebala da dobijem. ne znam da li da cekam ili da radim? <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Velnes i ja razmisljam da opet uradim test, ali se i bojim da ce biti jedna crtica pa cu se opet smoriti, u cetvrtak sledece nedelje bi trebala da dobijem. ne znam da li da cekam ili da radim? <_<

Ponasaj se kao da si trudna,mislim ne dizi tesko i tako to,a test malo kasnije tamo od nedelje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde nam je Anchy?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ponasaj se kao da si trudna,mislim ne dizi tesko i tako to,a test malo kasnije tamo od nedelje ;)

u pravu si, juce sam tako malo mazila stomak za slucaj da je beba tu da joj bude lepo... :rolleyes: al sam poludela :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ку ,Ку колико грешака у правописуууу :blink: :blink:

Нема везе знате шта хоћу да кажем а немам времена да исправљам. :(

Јора .Много људи на женску децу гледа као неуспех (Балканци) и то је опште познато.Моја свеки исто тако раздваја сина и ћерку ,али сам зато ја предлозила мојој заови да је ми усвојимо пошто немамо деце.Иначе она је старија од мене 2 год,али ми је баш жао некада.Свеки купи прво нама свашта нешто а њој нпр.само једне чарапице и мене мука ухвати!!!! И онда лепо кад одем са њом негде ја јој накупујем свашта нешто а пошто је њу срамота ја сам ухватила систем да купим за њу па јој дам са изговором да је мени мало.

Симона ух дивим ти се како издржаваш...Ја се као понудим да нека деца од родбине дође код нас али чим једном кажу да не могу(једном ће ме зезнути па ће рећи може)ја више не потенцирам :lol: ЉУБИМ ЈА ТЕБЕ

Е сад 'вако јуче сам осетила у стомаку тј од госпође према стомаку или је било из стомака ка госпођи :blink: такав бол да сам вриснула,Нешто је тако севнуло да то није нормално ,као да је неко стрелу испалио,некако "Прав" бол баш као стрела :blink: :blink: ,Шта то може бити???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Velnes i ja razmisljam da opet uradim test, ali se i bojim da ce biti jedna crtica pa cu se opet smoriti, u cetvrtak sledece nedelje bi trebala da dobijem. ne znam da li da cekam ili da radim? <_<

Čekaj petak da radiš test ;) To ti je moj savet :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ку ,Ку колико грешака у правописуууу :blink: :blink:

Нема везе знате шта хоћу да кажем а немам времена да исправљам. :(

Јора .Много људи на женску децу гледа као неуспех (Балканци) и то је опште познато.Моја свеки исто тако раздваја сина и ћерку ,али сам зато ја предлозила мојој заови да је ми усвојимо пошто немамо деце.Иначе она је старија од мене 2 год,али ми је баш жао некада.Свеки купи прво нама свашта нешто а њој нпр.само једне чарапице и мене мука ухвати!!!! И онда лепо кад одем са њом негде ја јој накупујем свашта нешто а пошто је њу срамота ја сам ухватила систем да купим за њу па јој дам са изговором да је мени мало.

Симона ух дивим ти се како издржаваш...Ја се као понудим да нека деца од родбине дође код нас али чим једном кажу да не могу(једном ће ме зезнути па ће рећи може)ја више не потенцирам :lol: ЉУБИМ ЈА ТЕБЕ

Е сад 'вако јуче сам осетила у стомаку тј од госпође према стомаку или је било из стомака ка госпођи :blink: такав бол да сам вриснула,Нешто је тако севнуло да то није нормално ,као да је неко стрелу испалио,некако "Прав" бол баш као стрела :blink: :blink: ,Шта то може бити???

ne mogu da verujem!!! ja sam juce isto to osetila, na dnu stomaka tacnije moglo bi se reci kod gospodje...kao da me noz presekao, par puta me probolo...posle se nije ponavljao bol...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

VelNes kad treba da stigne vestica?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Е сад 'вако јуче сам осетила у стомаку тј од госпође према стомаку или је било из стомака ка госпођи :blink: такав бол да сам вриснула,Нешто је тако севнуло да то није нормално ,као да је неко стрелу испалио,некако "Прав" бол баш као стрела :blink: :blink: ,Шта то може бити???

Huh, izgleda da sve imamo slične simptome...mene zadnja 2-3 dana tako sevne nešto ali sam provalila da je kad duže sedim...ne znam ni ja šta je :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivancice nadje li ti Bobicu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivancice nadje li ti Bobicu?

Našla broj i poslala SMS :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Našla broj i poslala SMS :)

Srbija odahnula :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Velnes i ja razmisljam da opet uradim test, ali se i bojim da ce biti jedna crtica pa cu se opet smoriti, u cetvrtak sledece nedelje bi trebala da dobijem. ne znam da li da cekam ili da radim? <_<

Ради бар ћеш знати на чему си :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: Izgleda šašavo ali stvarno deluje!

Си и ти пробала???? :lol:

VelNes kad treba da stigne vestica?

Пааааааааааа 13 јула!?! ? :blink::o:unsure:

Тек ми О била пре 2 дана

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srbija odahnula :lol: :lol:

:lol:

:P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Си и ти пробала???? :lol:

Пааааааааааа 13 јула!?! ? :blink::o:unsure:

Тек ми О била пре 2 дана

Nisam, za sada nemam potrebe ali imaću u vidu ako prigusti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da znaš da jesje

Dusa mala

Gde slika, ja nisam videla

Evo, neću da budem tužna! Meni sad nekako lakše za tebe, ali kako će biti tvom detetu kad počne da shvata tu razliku? Verujem da ga učiš da ne očekuje ništa od drugih, ali ipak će primetiti razliku....duša mala

Stavila bila u slicice gde i ostale devojke. AKo iskopam jos neku stavljam i javljam, ok?!

Ako je po meni bice nevidjeno toleranto i sve ce razumeti; moj deda je tako naocigled pravio razliku da je to strasno. Nekako kada si mali to lakse prebolis i kasnije ti bude mnogo lakse da preseces neke stvari.

Невероватно колико сличности имамо!!!!!!!!! Кажу да свако има свог двојника на свету ,мозда си ти мој тј.Ја твој или су побркали нешто кад су нам делили судбине ??????????

С и С уффффффффф ,уфффффффффффф,уффффффффф

:angry: ЏУКЕЛЕ

Само ти пиши слободно о њима а сад ћу ти и свим женама овде одати тајну ...Поред гажења са поткровља имам и још једну технику за смиривање беса кад ме с и с изнервирају а то је : Одем у купатило,закључам се лупам ногама о под а рукама је замишљам да је давим и тако неких 2-3 мин и после тога направим фацу као да ми је мука од свега и онако замишљену свеки згужвам као папир и бацим у вц шољу и пустим воду гледајући како одлази .Лудо звучи али помаже...Да напоменем да нисам психопата и шизофреничар али некад од немоћи умем да импровизујем :

Е то ми треба,давај то 'вамо!!!!

јоооооос и ја такооо.

Puno slicnosti duso moja draga :wub: Znaci da treba i da zabebimo odmah zajedno, zar ne?!

Mlogo mi se svidja tvoj recept. To je odlicna tehnika za izbacivanje nagomilanog gneva i negativne energije. ODLICNO!!!!

Ima Uca njen tel,Honey

Luna gde su tvoje slike,ja ne se secam da sam vidO

RekO gore sve za slicice. Probam da nadjem jos neku, a ti ako te ne mrzi kopaj po slidzama

Velnes i ja razmisljam da opet uradim test, ali se i bojim da ce biti jedna crtica pa cu se opet smoriti, u cetvrtak sledece nedelje bi trebala da dobijem. ne znam da li da cekam ili da radim?

Cekalica je sve fino rekla, mogu samo da je potpisem

Ку ,Ку колико грешака у правописуууу

Нема везе знате шта хоћу да кажем а немам времена да исправљам.

Јора .Много људи на женску децу гледа као неуспех (Балканци) и то је опште познато.Моја свеки исто тако раздваја сина и ћерку ,али сам зато ја предлозила мојој заови да је ми усвојимо пошто немамо деце.Иначе она је старија од мене 2 год,али ми је баш жао некада.Свеки купи прво нама свашта нешто а њој нпр.само једне чарапице и мене мука ухвати!!!! И онда лепо кад одем са њом негде ја јој накупујем свашта нешто а пошто је њу срамота ја сам ухватила систем да купим за њу па јој дам са изговором да је мени мало.

Симона ух дивим ти се како издржаваш...Ја се као понудим да нека деца од родбине дође код нас али чим једном кажу да не могу(једном ће ме зезнути па ће рећи може)ја више не потенцирам ЉУБИМ ЈА ТЕБЕ

Е сад 'вако јуче сам осетила у стомаку тј од госпође према стомаку или је било из стомака ка госпођи :blink: такав бол да сам вриснула,Нешто је тако севнуло да то није нормално ,као да је неко стрелу испалио,некако "Прав" бол баш као стрела ,Шта то може бити???

Koga briga za pravopis?! ;)

Zbog svega toga sto si rekla moga pok. oca postujem nevidjeno, jedan od retkih na Balkanu koji voli i zensko dete podjednako (kako to grozno zvuci).

Dusice, pa to je O, nista drugo nego O.

Mene sada kada je bila nikada vise nije rasturao jajnik, morala sam pogurena da idem.

Srbija odahnula :lol: :lol:

hihihihihihihihihi

zavratila sam se od smeha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

VelNes draga gde je graf???????????????????????????????????????? :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

VelNes draga gde je graf???????????????????????????????????????? :angry:

Sad ce praher da radi :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

VelNes draga gde je graf???????????????????????????????????????? :angry:

Aaaaaaaaa vidO!!! Sad si se izvukla :lol:

I mene je boleo jako i probadalo dva dana posle O!!! Kuj zna sta je to! :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad ce praher da radi :lol: :lol:

Za dlaku sinko!

A bas bi mi prijalo da se razmasem :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dusa mala

Stavila bila u slicice gde i ostale devojke. AKo iskopam jos neku stavljam i javljam, ok?!

Ako je po meni bice nevidjeno toleranto i sve ce razumeti; moj deda je tako naocigled pravio razliku da je to strasno. Nekako kada si mali to lakse prebolis i kasnije ti bude mnogo lakse da preseces neke stvari.

Puno slicnosti duso moja draga :wub:Znaci da treba i da zabebimo odmah zajedno, zar ne?!

Mlogo mi se svidja tvoj recept. To je odlicna tehnika za izbacivanje nagomilanog gneva i negativne energije. ODLICNO!!!!

RekO gore sve za slicice. Probam da nadjem jos neku, a ti ako te ne mrzi kopaj po slidzama

Cekalica je sve fino rekla, mogu samo da je potpisem

Koga briga za pravopis?! ;)

Zbog svega toga sto si rekla moga pok. oca postujem nevidjeno, jedan od retkih na Balkanu koji voli i zensko dete podjednako (kako to grozno zvuci).

Dusice, pa to je O, nista drugo nego O.

Mene sada kada je bila nikada vise nije rasturao jajnik, morala sam pogurena da idem.

hihihihihihihihihi

zavratila sam se od smeha

Нормално,то се подразумева!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Мислиш да је била О???????? Па зар ниј била пре 2 дана ,тад ме је болуцкао леви јајник и ишло ми ЕВ?!? Реко да и се није угнездило нешто хихихихихихихи шалим се.Уплашила сам се јер да није од колпоскопије,пошто је била мало грубља,Иначе тата баш онако поштено из дубине душе(ако је ту душа :P ) вади брисеве и прави размазе :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

VelNes draga gde je graf????????????????????????????????????????

:blink: :blink:

Sad ce praher da radi

:unsure: :unsure:

Aaaaaaaaa vidO!!! Sad si se izvukla :lol:

I mene je boleo jako i probadalo dva dana posle O!!! Kuj zna sta je to! :blink:

:P:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E naso sam jos nekoliko slika, jel bese u slike turam????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.