Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

:wub: :wub:

ZaMISLI, ZA DIVNO CUDO UOPSTE SE NISAM NERVIRALA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prosli put sam vam rekla da necu i stvarno nisam :lol:

Samo mi je mm bilo mnogo zao!

Dace BOG uskoro draga moja!!!

pa da vjerovatno sto te od njih vise nista nemoze iznenaditi.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vruce ti je jel da?

Jeste bas fuj, ali mi nisu jasni, kako ne kapiraju da ce mm da izgube?! Ili ih nije briga? :blink: :blink: :blink:

Ja sam jedna vaga koja bi da ima magicni stapic i sve ucini da bude savrseno. Ne mogu da razumem da ovakve porodice postoje (pricala sam vam njihove bisere, nema potrebe da ponavljam).

Nije mi vruće koliko se budim u pola noći pa ne mogu da zaspim normalno a onda ujutru nikako oči da otvorim :unsure:

Ne kapiraju jer je tm uvek bio dobar sin koji je trpeo sve i svašta, a kad mu pukne film biće 'jao, pa kako tako odjednom, pa nismo se nadali, pa ovo pa ono...'

Ti zaslužuješ od tm da te diže među zvezde koliko si strpljiva i nenametljiva(bar iz ovoga što sam skapirala) i koliko ga podržavaš. Ti si Luna jedna velika DUŠA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Luna ako je tako,da se ne vracate,onda je definitivno sve onako kako kaze Yora,na tm,tesko jeste i mucno,ali koliko god on to sve vidi,mislim da mu treba malo tvoje podrske,mislim u smislu da ga malo 'poguras' da ih oladi sve svakim njihovim postupkom,sve vise i vise,da oni shvate da ce biti kako on kaze a ne kako se svidje njima ili bratu tm.Mislim da im malo po malo stavlja to do znanja,al' direktno.Na tako nekakvu njihovu glupost,kao recimo za ovo sve,da kaze,znate sta ne interesuje me,nas dvoje ne dolazimo imamo pametnijeg posla,a vi kad se malo osolite,javite se i malo po malo dozvace se pameti,ali cete vas dvoje biti'drugi ljudi' pa onda nek se cesu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub:

Uplasih se da jesam, jer je i meni mucno vise da o tome trucam, a mogu misliti kako je vama

Nikada, ali nikada necu shvatiti razdvajanje dece, unucica. NIKADA. A to sto si mi ti rekla me je podsetilo na maminog oca, moga dedu. Bili smo kod njega i stojimo da se pozdravimo moj brat od ujaka (maminog rodjenog brata) i ja. Vadi on novcanik i kaze, evo deda da casti unka, a ja stojim pored bate i meni nista. A isto mu dodjemo, jedina ralika je sto je on musko a ja zensko. GRRRRRRRRR

UZAS je to sto tvoj otac radi!!! UZAS!

Pricam ja sa mojim dragim, ali sam shvatila da smo mi zene JACE, toliko smo JAKE da nemam reci. Oni su mnogo od nas slabiji i kod njih to dugo traje. Ali nemu je fitilj vec odavno upaljen, i sve slabije ide dole i zove ih. I grlim ga jako, pomislim samo koliko je njemu tesko, i budem bas bas nezna prema njemu.

SInoc ga pitam kako je, da li je dobro, hoce li persen? Odg naravno da sam dobro i ne treba mi persen, kada imam tebe! Istopila sam se!!!!

ALi me i dalje dusa boli zbog njega!

Znam da bi mu bilo milion puta bolje kada bi smo dobili bebu :(

Ljubim te Yora! Hvala ti na savetu!

najvaznije je da ste podrska jedno drugom. veces blaga od toga nema. iskljucite se koliko mozete psihicki i posvetite sebi. zamisli da je sve idealno a da vi nista bas toliko privrzeni jedno drugom. veruj ko zna zasto je bolje ovako. negde dobijamo, negde gubimo, ali vazno je da dobijamo tamo gde treba. ja da vam ne pricam o svom ocu, to je tek prica za sebe. a sto se bebe tice, doci ce i to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje, jel bila Jagoda danas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa da vjerovatno sto te od njih vise nista nemoze iznenaditi.....

Neces verovati ali moze. Opet su me juce iznenadili sa glupostima. Osoba sam koja veruje u dobro u ljudima, i svaki put se sokiram kada vidim sta rade mm. Ali dosta sam svojih nerava i energije na njih dala, nepotrebno. Bolje da se dajem nekom drugom ili cuvam za neke bolje ljude.

Kakva je danas kod tebe situacija?

Juce sam videla tvoju slicicu sa malom. Zeno draga ti si jako lepa, ali mala je predivna!!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro svima :) :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije mi vruće koliko se budim u pola noći pa ne mogu da zaspim normalno a onda ujutru nikako oči da otvorim :unsure:

Ne kapiraju jer je tm uvek bio dobar sin koji je trpeo sve i svašta, a kad mu pukne film biće 'jao, pa kako tako odjednom, pa nismo se nadali, pa ovo pa ono...'

Ti zaslužuješ od tm da te diže među zvezde koliko si strpljiva i nenametljiva(bar iz ovoga što sam skapirala) i koliko ga podržavaš. Ti si Luna jedna velika DUŠA!

Luna ako je tako,da se ne vracate,onda je definitivno sve onako kako kaze Yora,na tm,tesko jeste i mucno,ali koliko god on to sve vidi,mislim da mu treba malo tvoje podrske,mislim u smislu da ga malo 'poguras' da ih oladi sve svakim njihovim postupkom,sve vise i vise,da oni shvate da ce biti kako on kaze a ne kako se svidje njima ili bratu tm.Mislim da im malo po malo stavlja to do znanja,al' direktno.Na tako nekakvu njihovu glupost,kao recimo za ovo sve,da kaze,znate sta ne interesuje me,nas dvoje ne dolazimo imamo pametnijeg posla,a vi kad se malo osolite,javite se i malo po malo dozvace se pameti,ali cete vas dvoje biti'drugi ljudi' pa onda nek se cesu

VELIKI P&P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da vas sve ljubnem, stigoh kućici svojoj, sve je u redu, rastemo, kuckamo :wub: sl. četvrtak idem samo na uz. a sredinom one druge nedelje ponovo kratka hospitalizacija. Daće Bog da se ovako nastavi :)

Divno :wub: sve ide lepo kako treba i bice ok :)

Čula sam se sa mojim ermanom, našli joj Paju :o<_< smorila se k'o niko.

:(:angry: Uff kako nije fer...

Empress vas je sve pozdravila. Kaze da ce za tri dana da bude regularno ovde na forumu, vracaju se, a ona sada zuri da sve sto moze oko analiza zavrsi. Pisace anm sve opsirno

Empress je stvarno divna devojka :)

Sada cu da vas udavim sa pricom, ali zelim vase misljenje, pa da vise privedem kraju, kad ne mogu da zavrsim, sa temom s&s.

SCENA 1. Prekljuce su njegovi zvali da kazu da je auto registrovan i da dodjemo po njega. Dali za sve do sada 350 eura. Svekar mi jos kaze da je isao da pogleda koliko je farmanje krila i da je 300eura??????????? Kazem mu da je to bas skupo i da li se isplati u tako star auto toliko ulagati (nista lose nisam rekla zar ne?!); da smo imali ponudu da kupimo keca koji je u mnoooooooogo boljem stanju od njegovih kola i da bi nas kostao 600eura sa sve registracijom. Jeste, ali mora da je motor los, odg on. Nije, jer covek koji imam servis (a nas je prijatelj) je odrzavao taj auto a zna se i korisnik koji je euto cuvao i garazirao. On se kao naljuti i kaze da ce kupiti novi auto! Okrenem sve na salu, nasmejem se i kazem o pa vi krijete da ste dobili na lotou. Pocne i on da se sali i uskoro zavrsimo razgovor.

SCENA 2. Prekljuce zove mm brat da trazi pare na pozajmicu od nas!!!!!! Opet!!! Oni su dok nije promeni posao imali preko 5000eura mesecno (oboje rade i to tamo po eu standardima), a sada je presao na drugo mesto gde mu je (po njegovim recima) 50% veca plata. Nista njega nije briga ni da li mi imamo ni koliko imamo, ni za nase potrebe.... Vratice kada izadje iz krize kaze!!!!!!!!!!! Od kada znam mm brat mu je u krizi (ali se za NG ide u poznati austrijski centar na skijanje i docek; pa se kupi novi glanc auto; pa se zivi u veeeeeeeeeelikom stanu u samom centru grada;... mogu ja ovako do sutra podugacak je spisak). Mm mu kaze naravno da smo u minusima do guse na svim karticama.

SCENA 3. Juce me mm s posla zvao da kaze da je zvao njegove i razgovarao sa majkom. Ona mu rece da su u pregovoru da im ponovo snajka (od mm brata) dodje sa malim. MM je pitao samo koliko je novca to u pitanju, a ona odg da je eto to njihov unuk pa ko zna kada ce ga opet videti. Inace, nke se secaju od ranije, kada su prvi pu prosle godine trebali da vide malog, mm brat im je otvoreno rekao ako ne date pare necete ni videti unuka.

Zatim je rekla mm da im eto treba auto!!!! (kolika promena za nepunih 24h) jer eto mm otac nesto privatno radi, 3 dana nema posla, 2 dana ima posla, pa mu kada ide taksi naplate 60eura?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A tamo sve relacije 90-100dinara. BOZE! KAze mm neka njima auto, nema problema. I jos nas pozove da dodjemo na visnje i krompir?!

Pricali smo kada je mm dosao s posla. Mukica nije mogao da udje u kucu nego je odmah seo na trem da se ispricamo jer ce mu puci prsa. Skontamo da je tih 300eura trebalo da na njegov otac uzme da bi oni dali mm bratu! KAze mi mm sreco ne idemo dole za vikend i tacka. I kakve visnje i krompir, pa kupicemo o cemu ona to prica!!!

Inace su dok su bili pre dva meseca (pricala sam vam o tome i davila vas, kada smo isli dole za vikend) iz naseg stana, izneli nas sporet i frizider i preneli u njihov dole. Ni rekli a kamoli pitali. Video mm kada je prosli put isao dole.

SCENA 4. Juce, sinoc zove na fiksni mm otac, da izvidi situaciju i dodatno potvrdi. Jos ga mm obavesti da je uspeo da zaposli nekog rodjaka, i on kao srecan, a u stvari je zvao da vidi da li se mm naljutio. Ne zna da ga gube jer se mm smucilo vise .

Eto UDAVIH vas!!!!!

Sada vi meni recite vase misljenje o svemu ovome.

U skoro svakoj porodici ima neko proklet a neko dobar, i ovaj koji je proklet sve uzme, pokupi, ne preza ni od cega, a onaj drugi ne dobije nista..

I grozno je i nije fer, a znam milion primera..i roditelji koji jednoj cerki obezbede stan a za drugu nemaju nista (umesto da dele pola pola to sto imaju), i 2 brata od kojih jedan nasledi sve od roditelja a drugi apsolutno nista, pa nece valjda da se svadja sa bratom zbog imovine i tako dalje..

Na kraju ne znam sta je bolje ili gore, ali ipak bih pre bila dobar covek, nego taj prokletnik sto samo gleda sebe i grabi..

Ali sa druge strane ne bih da ispadam budala samo zato sto sam covek..pa se mora i boriti za sebe nekako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Luna, Yora - oni se nikad neće promeniti, što pre prihvatimo tu činjenicu nama će biti lakše... Kažem nateže je sve to prihvatiti u prvim godinama braka, psole to ide daleko lakše - prosto, potrošite se i nemate više mesta za takve stvari...

Ajde da se odvajaju deca po roditeljima mm-a, ali moji to da rade - pa presvisla bih... :(

Yora - ti se divim... I grlim jako :):wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje, jel bila Jagoda danas?

Jel znas sta se dobija za ne pracenje na casu???????? <_<

Nije bila,napravili su poteru za njom od jutros,jel i tebi treba?Pa sta vam je jel i ja treba da je trazim? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neces verovati ali moze. Opet su me juce iznenadili sa glupostima. Osoba sam koja veruje u dobro u ljudima, i svaki put se sokiram kada vidim sta rade mm. Ali dosta sam svojih nerava i energije na njih dala, nepotrebno. Bolje da se dajem nekom drugom ili cuvam za neke bolje ljude.

Kakva je danas kod tebe situacija?

Juce sam videla tvoju slicicu sa malom. Zeno draga ti si jako lepa, ali mala je predivna!!! :wub:

i ja to kazem ali nekad nesvjesno naskodim sama sebi da bih drugima ugodila..........a moja situacija je jos uvjek traje ofanziva,ocekujem primirje sutra najdalje prekosutra kazu da ce kuci :D ali ce da se vrnu za nekoliko dana :blink: i tako,vrtim se u krug....malo sam se navikla na ovaj haos......Hvala duso moja ja tebe jos nisam vidO :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel znas sta se dobija za ne pracenje na casu???????? <_<

Nije bila,napravili su poteru za njom od jutros,jel i tebi treba?Pa sta vam je jel i ja treba da je trazim? :lol:

Ne treba toljaga sad, kao prvo zurim do daske i ne stizem da citam sve od juce, jer imam bus u pola 12 a idem u Pancevo i htela sam da se vidim s njom ako ima vremena :P:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro svima :) :*

zar se sada ustaje :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Našo sam br. telefona - kuku ja ni ne setih se da imam... Bruka :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zar se sada ustaje :P

Ustala sam ja pre sat vremena ;):P:lol:

Našo sam br. telefona - kuku ja ni ne setih se da imam... Bruka :D

Jel Jagodin? Ako jeste salji na pp slobodno, ja preuzimam svu odgovornost :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije mi vruće koliko se budim u pola noći pa ne mogu da zaspim normalno a onda ujutru nikako oči da otvorim

Ne kapiraju jer je tm uvek bio dobar sin koji je trpeo sve i svašta, a kad mu pukne film biće 'jao, pa kako tako odjednom, pa nismo se nadali, pa ovo pa ono...'

Ti zaslužuješ od tm da te diže među zvezde koliko si strpljiva i nenametljiva(bar iz ovoga što sam skapirala) i koliko ga podržavaš. Ti si Luna jedna velika DUŠA!

Znaci tako ce to da izgleda kada zabebim :wub:

t1811.gif

Hvala ti!

Imam princip je da ne radim drugome ono sto ne bih da meni neko uradi, a sa mm sam tek maksimalno nezna i korektna. Uostalom najbolje je da sam uvidi, a ja tu da mu budem priruci kada je tesko

Luna ako je tako,da se ne vracate,onda je definitivno sve onako kako kaze Yora,na tm,tesko jeste i mucno,ali koliko god on to sve vidi,mislim da mu treba malo tvoje podrske,mislim u smislu da ga malo 'poguras' da ih oladi sve svakim njihovim postupkom,sve vise i vise,da oni shvate da ce biti kako on kaze a ne kako se svidje njima ili bratu tm.Mislim da im malo po malo stavlja to do znanja,al' direktno.Na tako nekakvu njihovu glupost,kao recimo za ovo sve,da kaze,znate sta ne interesuje me,nas dvoje ne dolazimo imamo pametnijeg posla,a vi kad se malo osolite,javite se i malo po malo dozvace se pameti,ali cete vas dvoje biti'drugi ljudi' pa onda nek se cesu

MM se bojim nikada nece biti tako direktan sa roditeljima, ali se povlaci i sve redje idemo tamo. Uostalom sta ocekivati kada na moje pitanje njegovom ocu kada dolaze kod nas, on odgovara da mu to ni ne pada na pamet?!?!?!?!?!?!

ELem, ako mi tebi ne padamo na pamet, pa vala neces ni ti nama.

Svojevremeno sam mm rekla, da se bojim da ce sutradan da se on i njegov brat zamere jedno drugom zbog imovine i da mene dole nista ne interesuje, cisto da zna, da je ono sto je mene interesovalo da sam to i uzela :P a to je samo ON!

Sta znace kuca i imanje kada nemas srce?! A mm brat se vec raspitivao da proda sada svoj deo, a ostalo da opet deli!

Sto se mene tice neka im sve vala, ali mm nije lako, dusa ga boli.

najvaznije je da ste podrska jedno drugom. veces blaga od toga nema. iskljucite se koliko mozete psihicki i posvetite sebi. zamisli da je sve idealno a da vi nista bas toliko privrzeni jedno drugom. veruj ko zna zasto je bolje ovako. negde dobijamo, negde gubimo, ali vazno je da dobijamo tamo gde treba. ja da vam ne pricam o svom ocu, to je tek prica za sebe. a sto se bebe tice, doci ce i to...

Jeste. Danas mi se vraca s posla ranije a za vikend je slobodan, pa cu mu ugadjati i uzivacemo jdno u drugom i Svrci naravno!!!

Dobro jutro svima :) :*

Dobro jutro!!!

U skoro svakoj porodici ima neko proklet a neko dobar, i ovaj koji je proklet sve uzme, pokupi, ne preza ni od cega, a onaj drugi ne dobije nista..

I grozno je i nije fer, a znam milion primera..i roditelji koji jednoj cerki obezbede stan a za drugu nemaju nista (umesto da dele pola pola to sto imaju), i 2 brata od kojih jedan nasledi sve od roditelja a drugi apsolutno nista, pa nece valjda da se svadja sa bratom zbog imovine i tako dalje..

Na kraju ne znam sta je bolje ili gore, ali ipak bih pre bila dobar covek, nego taj prokletnik sto samo gleda sebe i grabi..

Ali sa druge strane ne bih da ispadam budala samo zato sto sam covek..pa se mora i boriti za sebe nekako

Lepo receno Hellen.

Biram da budem covek, bila sam, pa zasto da sada menjam i kaljam svoju dusu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel znas sta se dobija za ne pracenje na casu????????

Nije bila,napravili su poteru za njom od jutros,jel i tebi treba?Pa sta vam je jel i ja treba da je trazim?

Bleso :wub:

Luna, Yora - oni se nikad neće promeniti, što pre prihvatimo tu činjenicu nama će biti lakše... Kažem nateže je sve to prihvatiti u prvim godinama braka, psole to ide daleko lakše - prosto, potrošite se i nemate više mesta za takve stvari...

Ajde da se odvajaju deca po roditeljima mm-a, ali moji to da rade - pa presvisla bih...

Yora - ti se divim... I grlim jako

Isto, tacno bih svenula

i ja to kazem ali nekad nesvjesno naskodim sama sebi da bih drugima ugodila..........a moja situacija je jos uvjek traje ofanziva,ocekujem primirje sutra najdalje prekosutra kazu da ce kuci :D ali ce da se vrnu za nekoliko dana :blink: i tako,vrtim se u krug....malo sam se navikla na ovaj haos......Hvala duso moja ja tebe jos nisam vidO

Znaci i dalje guzva!!! UH

Kako nisi vidO??? Ima moje slike i dalje na forumu, nisam skinuO

Našo sam br. telefona - kuku ja ni ne setih se da imam... Bruka :D

Hihihihihihi malisa te je skroz poremetio, to je

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub:

Uplasih se da jesam, jer je i meni mucno vise da o tome trucam, a mogu misliti kako je vama

Nikada, ali nikada necu shvatiti razdvajanje dece, unucica. NIKADA. A to sto si mi ti rekla me je podsetilo na maminog oca, moga dedu. Bili smo kod njega i stojimo da se pozdravimo moj brat od ujaka (maminog rodjenog brata) i ja. Vadi on novcanik i kaze, evo deda da casti unka, a ja stojim pored bate i meni nista. A isto mu dodjemo, jedina ralika je sto je on musko a ja zensko. GRRRRRRRRR

UZAS je to sto tvoj otac radi!!! UZAS!

Pricam ja sa mojim dragim, ali sam shvatila da smo mi zene JACE, toliko smo JAKE da nemam reci. Oni su mnogo od nas slabiji i kod njih to dugo traje. Ali nemu je fitilj vec odavno upaljen, i sve slabije ide dole i zove ih. I grlim ga jako, pomislim samo koliko je njemu tesko, i budem bas bas nezna prema njemu.

SInoc ga pitam kako je, da li je dobro, hoce li persen? Odg naravno da sam dobro i ne treba mi persen, kada imam tebe! Istopila sam se!!!!

ALi me i dalje dusa boli zbog njega!

Znam da bi mu bilo milion puta bolje kada bi smo dobili bebu :(

Ljubim te Yora! Hvala ti na savetu!

Ma biće bebe. I onda uživancija. Iskreno se molim za to

Yora moram ti priznati da me je jako rastužio tvoj post i divim ti se kako si se pomirila sa tim. Mislim da je ne bih mogla.

Mare, nemoj da si tužna zbog mene, verovatno je to jače od njega, nerazmišlja.

A i smešan je. Jednom je banuo i nosi Srđi biciklu, a ja u čudu, nit me pitao niti rekao. Pola dana sam bila u rebusu dok mi nije rekao da je Ivani kupio biciklu pošto se stara pokvarila, a onda mora i Srđanu. Umrla sam od smeha.

Znam da mene moj tata voli, ali daleko od očiju daleko od srca

Luna, Yora - oni se nikad neće promeniti, što pre prihvatimo tu činjenicu nama će biti lakše... Kažem nateže je sve to prihvatiti u prvim godinama braka, psole to ide daleko lakše - prosto, potrošite se i nemate više mesta za takve stvari...

Ajde da se odvajaju deca po roditeljima mm-a, ali moji to da rade - pa presvisla bih... :(

Yora - ti se divim... I grlim jako :):wub:

Hvala, hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma biće bebe. I onda uživancija. Iskreno se molim za to

Mare, nemoj da si tužna zbog mene, verovatno je to jače od njega, nerazmišlja.

A i smešan je. Jednom je banuo i nosi Srđi biciklu, a ja u čudu, nit me pitao niti rekao. Pola dana sam bila u rebusu dok mi nije rekao da je Ivani kupio biciklu pošto se stara pokvarila, a onda mora i Srđanu. Umrla sam od smeha.

Znam da mene moj tata voli, ali daleko od očiju daleko od srca

Hvala, hvala

k32012.pngk32012.pngk32012.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hihihihihihi malisa te je skroz poremetio, to je

Da znaš da jesje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako nisi vidO??? Ima moje slike i dalje na forumu, nisam skinuO

Hihihihihihi malisa te je skroz poremetio, to je

Gde slika, ja nisam videla :unsure:

Ma biće bebe. I onda uživancija. Iskreno se molim za to

Mare, nemoj da si tužna zbog mene, verovatno je to jače od njega, nerazmišlja.

A i smešan je. Jednom je banuo i nosi Srđi biciklu, a ja u čudu, nit me pitao niti rekao. Pola dana sam bila u rebusu dok mi nije rekao da je Ivani kupio biciklu pošto se stara pokvarila, a onda mora i Srđanu. Umrla sam od smeha.

Znam da mene moj tata voli, ali daleko od očiju daleko od srca

Hvala, hvala

Evo, neću da budem tužna! Meni sad nekako lakše za tebe, ali kako će biti tvom detetu kad počne da shvata tu razliku? Verujem da ga učiš da ne očekuje ništa od drugih, ali ipak će primetiti razliku....duša mala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj meni poslednjih tri dana nije dosta spavanja nikako ustanem sva smlacena...

Понови ти тест драга моја :rolleyes:

I ja isto... Al kod mene je tako kad treba da dobijem, spavala bih i stojeći...

ПиП

Sv ce da bude super bwe, cuvaj trbic

PiP

Ne ja vala, spava mi se za medaljuuuuuuuuuuu

hrk hrk

Gde udavila, sta ti je?! Volim da cujem kada okrenes novi list i veruj mi da je tako najbolje, da bude sve po ps-u.

Hej, pa to su moja dva omiljena zenska imena!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hvala duso sto pitas za mene. Kod mene je juce i prekljuce bilo fuj, i to naravno zbog s&s! Mukica od mm bas se juce pojeo od muke - crn je dosao s posla, jer se sa njegovima cuo na poslu. Bas mi ga je bilo zao. Da su moji roditelji u pitanju oterala bi ih u tri lepe kada bi mi takve gluposti priredili.

:o Невероватно колико сличности имамо!!!!!!!!! :blink: Кажу да свако има свог двојника на свету ,мозда си ти мој тј.Ја твој или су побркали нешто кад су нам делили судбине ?????????? :o

С и С уффффффффф ,уфффффффффффф,уффффффффф

:angry: ЏУКЕЛЕ :angry:

Само ти пиши слободно о њима а сад ћу ти и свим женама овде одати тајну ...Поред гажења са поткровља имам и још једну технику за смиривање беса кад ме с и с изнервирају а то је : Одем у купатило,закључам се лупам ногама о под а рукама је замишљам да је давим и тако неких 2-3 мин и после тога направим фацу као да ми је мука од свега и онако замишљену свеки згужвам као папир и бацим у вц шољу и пустим воду гледајући како одлази :blink: .Лудо звучи али помаже...Да напоменем да нисам психопата и шизофреничар али некад од немоћи умем да импровизујем :lol:

VelNes izvoli p0507.gifi 'vako radi s njom

Е то ми треба,давај то 'вамо!!!!

Samo ti radenzi, kuckaćemo se kad stigneš...

Al ja se navikla svako jutro kafa i kuckanje, kuckane, kuckanje

јоооооос и ја такооо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne treba toljaga sad, kao prvo zurim do daske i ne stizem da citam sve od juce, jer imam bus u pola 12 a idem u Pancevo i htela sam da se vidim s njom ako ima vremena :P:)

Ima Uca njen tel,Honey

Luna gde su tvoje slike,ja ne se secam da sam vidO :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Понови ти тест драга моја :rolleyes:

ПиП

:o Невероватно колико сличности имамо!!!!!!!!! :blink: Кажу да свако има свог двојника на свету ,мозда си ти мој тј.Ја твој или су побркали нешто кад су нам делили судбине ?????????? :o

С и С уффффффффф ,уфффффффффффф,уффффффффф

ЏУКЕЛЕ

Само ти пиши слободно о њима а сад ћу ти и свим женама овде одати тајну ...Поред гажења са поткровља имам и још једну технику за смиривање беса кад ме с и с изнервирају а то је : Одем у купатило,закључам се лупам ногама о под а рукама је замишљам да је давим и тако неких 2-3 мин и после тога направим фацу као да ми је мука од свега и онако замишљену свеки згужвам као папир и бацим у вц шољу и пустим воду гледајући како одлази :blink: .Лудо звучи али помаже...Да напоменем да нисам психопата и шизофреничар али некад од немоћи умем да импровизујем :lol:

Е то ми треба,давај то 'вамо!!!!

јоооооос и ја такооо.

:lol: :lol: :lol: Izgleda šašavo ali stvarno deluje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.