Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Ееее а ја мислила ако овде поставим смајлиће да је ко да смо то одрадили, ние фер сад морам да завучем рукаве и да се бацим на посаоb0506.gif.

Имам бољу идеју, да вас јаb0210.gif и онда да заборавите да смо овакав разговор уопште водиле.

Nema šanse, ja sam počela sve češće da misim na trešnjice kako odmiču dani od kad je otišao mm...tako da nema ni hipnoza da upali da zaboravim :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema od toga nista,ja hocu da tit6201.gif,zato ti vecerast15176.gif:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema šanse, ja sam počela sve češće da misim na trešnjice kako odmiču dani od kad je otišao mm...tako da nema ni hipnoza da upali da zaboravim :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ih, sve ste uzele prašinicu za sebe ^_^ ...Borjana opraši nas još jednom, ove sve potrošile! :P

Evo, stize jos, sve za moje drage cekalice...

29a-bb-bab.gif

Suncokret, bas mi je zao... Ali, ispred tebe je jos jedan mjesec, i nova nada. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa,evo mene sa taze vestima,ovog casa se projekcija zavrsava,UPRAVO DOSLA t123003.gif Bice da je ona ne(postojeca) linija ipak bila moje prividjenje,tj.neka navika da je ugledam,sve je to bila psiholoska igra,mozak je cudo.Eto,malo sam unela pometnju na "plusicima"ali priznajte da nam je bilo ludo b0222.gif

Pomeram se sa onog spiska za maj,a sad navijamo za sledecu cekalicu h13088.gif

:( neć više ništa da kažem :( tako sam se radovala za Jeku pa...a sad za tebe :( možda je pametna moja baba kad neće da se raduje dok ne zna sigurno...

Uh kako vam svima želim bebe...nemate pojma...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Suncokretu,ne budi tuzna,samo napred,tek si na pocetku kao sto i sama znas :rolleyes: I ja sam na pocetku,ovo je treci mesec da POKUSAVAMO...mozda je treca sreca,videcemo :D ...A moda i bude lazna,odakle znas...Svima vam zelim kao i sebi 2 crtice :wub: Bice,mora da bude B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da se pohvalim - otpratila vesticu juce, danas vec pocela vredno da radim ... a posle posla noge obavezno u vis, pa ce da vidimo sta ce da bidne, hehe!

Hahahaha! Ovako se nisam dugo smejala ...

Ako ako,samo radi i nadaj se dobrim rezultatima,i nogice u vis,kao onaj aligator :lol:

Evo, stize jos, sve za moje drage cekalice...

Suncokret, bas mi je zao... Ali, ispred tebe je jos jedan mjesec, i nova nada.

Da Borjana,pocni i ti malo kao i Zvonka da nas obasipas prasinom,od viska glava ne boli,hvala na podrsci t4855.gif

neć više ništa da kažem tako sam se radovala za Jeku pa...a sad za tebe možda je pametna moja baba kad neće da se raduje dok ne zna sigurno...

Uh kako vam svima želim bebe...nemate pojma...

Kiki, to je zato sto pre vremena 99% potvrdjujemo trudnocu,konkretno ja,te povisena temperatura,te tackice po grudima,te trckaranje u wc,normalno da covek pomisli na trudnocu,i onda svi navijaju,nadaju se,a na kraju corak i razocarenje.I sa ovim mojim testom,te vidim crtu,te ne vidim,i tako u krug dva dana,ko luda nasta.To je valjda tako od prevelike zelje.Necu vise to raditi.Trudnocu prijavljujem samo ako se crta jasno i "glasno"vidi na sobnom svetlu :D

Suncokretu,ne budi tuzna,samo napred,tek si na pocetku kao sto i sama znas :rolleyes: I ja sam na pocetku,ovo je treci mesec da POKUSAVAMO...mozda je treca sreca,videcemo ...A moda i bude lazna,odakle znas...Svima vam zelim kao i sebi 2 crtice Bice,mora da bude B)

Nisam tuzna,naravno da bih bila presrecna da jesam trudna,ali sta je tu je,brzo ce sledeca ovulacija i nova nada :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

neztizem da vas prasim nesto danas nisam dobro lezim nemojte mi zaameriti kad stignem ja cu prasim ....sta da ti kazem moja beybe glavu gore i idemo dalje ljubm puno sve ce to doci na svoje kad mu dodje vreme g33001.gif

Ma opusteno bejbe,lezi i odmaraj,pusti prasinu,i ti imas dusu t4872.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic,sta ti radis tu?k05102.gifNismo se tako dogovorile!k05104.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako bas budest15155.gif moze i dva puta ajdek05105.gif...Al' mozda bude bas treca-srecat2712.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ishod cemo tek da vidimok0502.gif,a sada isssssssssss sa foruma i na "posao"t1516.gif,nemoj da sam te videla ovde vecerask05115.gifinacet0148.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa,evo mene sa taze vestima,ovog casa se projekcija zavrsava,UPRAVO DOSLA t123003.gif Bice da je ona ne(postojeca) linija ipak bila moje prividjenje,tj.neka navika da je ugledam,sve je to bila psiholoska igra,mozak je cudo.Eto,malo sam unela pometnju na "plusicima"ali priznajte da nam je bilo ludo b0222.gif

Pomeram se sa onog spiska za maj,a sad navijamo za sledecu cekalicu h13088.gif

E pa da se ta vesticara malo t1949.gif!

Te crtice se bas poigravaju sa nama. Ako ti je za utehu - priredila si nam pravu melodramu! Ne sekiram se ja za tebe, ovo ti se desilo sada prvi put, a sigurna sam, i poslednji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Од мог дотеривања нема ништа, ево како сад изгледамb0805.gif

Бога ми, кад ме види драги, имаћу среће да буде само једном.

Sta ti se desilo?k05134.gif Daj,ne zabusavaj sadk05136.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ма мрзи ме, ако хоће овако у натруралном издању да беремо трешњице, ако неће ко га шишаb0825.gif

Ih kao da je to bitno,pa posle tresnjica a i za vrene si svakako razmontiranab0862.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ih Suncokret, zaista je bilo uzbudljivo ovih par dana, super je sto si pozitivna, samo napred kada ode vestica na branje tresanja, pa posle 14. maja gledamo novi film i slavimo... Evo moje tri dobre vile salju svima jos carobne prasine... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Suncokret bas mi krivo sto se snimanje tvog filma prolongiralo za sledeci mesec, ali bice jos lepse vreme pa ces lakse ;)

lenocka da kasni danas 9 dan, test sam radila u nedelju (09.04) na 4 dan izostanaka i test je bio potpuno negativan samo jedna ruzna debela kontrolna crta.

Ljubinka aj sad ja pa sve zamnom :lol:

meybe bebymoj film gledate tek u ponedeljak i to u vecernjem terminu posle 21h, nikako nemogu ranije da se javim,a do tad sam odlucila da cekam i vesticu,a i platu....

Mada kako me stomak bolucka danas u toku dana mozda ja i nedocekam ponedeljak nego me sutra ujutro doceka vestica. U svakom slucaju svima drzim fige, a javicu vam svakako ako bude nesto novo.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro je Jekić je otišla da se baci na "posao", taman sam htela da je grdim, ako je još tu.... :lol:

Amidala javljaj u svakom slučaju razvoj situacije...i znaj da smo sve uz tebe!!!h13042.gif

Ivana84 nas dve možemo da cunjamo po forumu celu noć...nema ništa od trešnjica za nas...ali zato kad nam muževi dođu... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana84 nas dve možemo da cunjamo po forumu celu noć...nema ništa od trešnjica za nas...ali zato kad nam muževi dođu... ;)

I ja cu sa vama. Ovom mom sad palo na pamet da sredjuje podrum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja cu sa vama. Ovom mom sad palo na pamet da sredjuje podrum

Mogu i ja sa vama, posto moram nesto da radim za kompom pa da se malo iscaskamo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja cu sa vama. Ovom mom sad palo na pamet da sredjuje podrum

Pa gde baš sad, noć je, sad treba da izvodi neke druge "radove"...to se on malo zbunio :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mogu i ja sa vama, posto moram nesto da radim za kompom pa da se malo iscaskamo. :)

Naravno, dodji...t4623.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa mozda je covek odlucio da pripremi podrum....znas ono....promena lokacije....egzibiconizam mozda pomogne ;) (bez ljutnje ljubinka cmok)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedva čekam da nam se jave Maliveseljak i Mališa, da nam kažu kako su prošle sa doktorima, terapijom i svime...nadam se da će sutra...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedva čekam da nam se jave Maliveseljak i Mališa, da nam kažu kako su prošle sa doktorima, terapijom i svime...nadam se da će sutra...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.