Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Neco kad zoveš laboratoriju???? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekalice - idite pa taman na neko jezerce u Srbiji da se odmorite od svega 4-5 dana :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radila sam urinokulturu pre nedelju dve i sve ok.Sve se bojim da se nisam naladila na promaji ovih dana

Caj ob busnice ce resiti,onda,problem ako je tako,a ja mislim da pipem ili pipegal ne bi smela uzimati na svoju ruku u trudnoci :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neco kad zoveš laboratoriju???? :rolleyes:

[/quote

evo jos malo...zadala sam sebi posao da mi prodje vreme brze pa cim zavrsim to idem da ih zovem. rekli su kao ako bude ranije poslace mail ali kako maila nema kontam da ni u 14h nece imati rezultate...dok dodje rezultat ja cu se poroditi :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa sad moze samo da slini

Ma kakvo opustanje, ja ne mogu nocu da spavam koliko sam opterecena, ja ne znam sta bi trebalo da mi se desi pa da ne mislim na to :unsure:

to se i meni desavalo :angry:

Pozdrav devojke,da vas priupitam nesto.Dal neka od vas zna kako izgleda kada imate upalu besike ili mokracnih kanala.Mene vec par dana muce menstrualni bolovi onako ispod stomaka ka dole i imam bolove u donjem delu ledja, isla sam kod lekara i kaze da je sve ok pa me zanima da nije to u pitanju.Idem samo cesto na wc posebno nocu i nemam neko peckanje ili sl

Pa ja sam imala vise puta zbog peska i nekog kamencica, mene je cesto teralo da mokrim, ponekad samo po kap i onda jak tup bol u donjem delu stomaka, i osecaj te ti hladno te se preznojavas :blink: , ma i u hitnoj sam bila zbog bolova. probaj malo utopljavanje , e sad na ovoj vrucini( neznam kako) ja sam punila plasticne flase vrelom vodom i drzala na noge, ili noge u toploj vodi...dosta tecnosti, cajeva 2l minimum i terapija prepisana od doktora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekalice - idite pa taman na neko jezerce u Srbiji da se odmorite od svega 4-5 dana :)

Ne znam ni sama,ja sam pre za ovu varijantu da odemo 24. i taman se vracamo na kraju godiznjeg mm,ja cu mu to predloziti pa cemo videti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav devojke,da vas priupitam nesto.Dal neka od vas zna kako izgleda kada imate upalu besike ili mokracnih kanala.Mene vec par dana muce menstrualni bolovi onako ispod stomaka ka dole i imam bolove u donjem delu ledja, isla sam kod lekara i kaze da je sve ok pa me zanima da nije to u pitanju.Idem samo cesto na wc posebno nocu i nemam neko peckanje ili sl

Nemoj da pijes nista na svoju ruku, trurdna si..ne znam za upalu besike kakvi su simptomi ali cemu te crne misli, ako si sve rekla dr, pregledao te i kaze da je u redu?

Bolove u donjem delu ledja imam i ja ponekad, normalno je u trudnoci..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemoj da pijes nista na svoju ruku, trurdna si..ne znam za upalu besike kakvi su simptomi ali cemu te crne misli, ako si sve rekla dr, pregledao te i kaze da je u redu?

Bolove u donjem delu ledja imam i ja ponekad, normalno je u trudnoci..

ja nisam bila trudna ali sam citala da su normalni bolovi u ledjima u trudnoci a citala sam i za stomak valjda se siri.. to sam procitala neznam iz licnog iskustva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za sve nas cekalice da nas "ogreje sunce" i da uskoro zabebimo i donesemo na svet bar jedno zdravo, pravo i pametno dete!

555955_10150988826378114_3953955_n.jpg

loveshower.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

14:02 ZOVI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

14:02 ZOVI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

zoviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zoviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D

odoh da zoveeeeem :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemoj da pijes nista na svoju ruku, trurdna si..ne znam za upalu besike kakvi su simptomi ali cemu te crne misli, ako si sve rekla dr, pregledao te i kaze da je u redu?

Bolove u donjem delu ledja imam i ja ponekad, normalno je u trudnoci..

ma necu piti nista na svoju ruku,mozda samo caj od brusnice,na uz je sve ok i rucno me je pregledala,grlic zatvoren.Ja iskerno mislim da sam se prehladila ipak su bile ogromne vrucine jesam se ja pokrila pre nego sto zaspem ali negde u noci se otkrijem,a i promaju sam pravila ovih dana pa sam nehotive par puta prosla kroz nju,ali ipak nadam se da su to normalni trudnicki bolovi od rastezanja materice.Hvala svima na odgovorima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram nesto da vam ispricam:Mm je popi*deo onako posteno i rekao mi jutros da cemo otici na more pa i na pet dana,al cemo otici :blink: .Ja u soku jer znam da nema sanse imamo mnogo rashoda u narednih dva meseca,a dobro smo se izuli i za vto.I tu on meni ovo ovako,ono onako i idemo! On ide na godisnji 13.7,pa da krenemo odmah 14..Teskom mukom me ubedi :lol:

Onda ja zovem i zakazu mi komisiju za 18.07,i sta sad da se smejem il da placem :unsure:

E jbg bas! Pa sedite sa tm, vidite koje sve varijante postoje i odlucite sta je najbolje.

ima ali ako sam dobro obavestena to mozes samo dva dnevno da uzimas. za sta ce ti to? jel za bebe?

Da, dobar je za endometrijum.

Ja sam očekivala toljagu u glavu :unsure: . Znam ja da su to gluposti, pa prvi put kad pomisliš da hoćeš bebu to više nikako ne možeš da izbaciš iz glave. Nije mi bila namera da vas nerviram bzvz....

Et, zajebah opasno...

Bogami, zamalo da je dobijes :P

e pa nije!!! Mastika je Makedonsko nacionalno piće i kad dodaš u nju kap obične vode ili malenu kockicu leda ona pobeli i tako se pije,dobije ukus karamele.A Ouzo ili Uzo je Grčko nac.piće i najlepše ga je piti dobro rashladjenog u frizu ili jačem frižideru jer tad dobije kristaliće leda i kad sipaš u čašu imaš utisak kao da si stavio šljokice u rakiju i malo bude slabiji.U tome se razlikuju ,jer kad staviš vodu u uzo on ne pobeli i ne menja ukus

Dobro de, pobedila si, ti si veci alkoholicar od mene, priznajem poraz :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E jbg bas! Pa sedite sa tm, vidite koje sve varijante postoje i odlucite sta je najbolje.

Da, dobar je za endometrijum.

Bogami, zamalo da je dobijes :P

Dobro de, pobedila si, ti si veci alkoholicar od mene, priznajem poraz :P

:lol: Probaj da< pijes tako mnooogo je dobro ,A malo me je uvredilo ovo za mastiku ,Srbi se prepoznaju po Šljuvovici a mi Makedonci po Mastici

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bogami, zamalo da je dobijes :P

Očigledno je da mi je pametnije da ćutim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neca pise

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovako je tekao razgovor:

ja: dobar dan, da li je proradio vas cudesni aparat?

on: da, proradio, a ko pita? jel neca koja nije trudna?

ja: jeste neca, znaci nisam trudna?

on: niste, moram da vas razocaram, poslacu vam i na mail...

dakle, :(:(:(:(:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma necu piti nista na svoju ruku,mozda samo caj od brusnice,na uz je sve ok i rucno me je pregledala,grlic zatvoren.Ja iskerno mislim da sam se prehladila ipak su bile ogromne vrucine jesam se ja pokrila pre nego sto zaspem ali negde u noci se otkrijem,a i promaju sam pravila ovih dana pa sam nehotive par puta prosla kroz nju,ali ipak nadam se da su to normalni trudnicki bolovi od rastezanja materice.Hvala svima na odgovorima

Uvin čaj je isto odličan, meni je dosta pomogao kad sam imala probleme sa bešikom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovako je tekao razgovor:

ja: dobar dan, da li je proradio vas cudesni aparat?

on: da, proradio, a ko pita? jel neca koja nije trudna?

ja: jeste neca, znaci nisam trudna?

on: niste, moram da vas razocaram, poslacu vam i na mail...

dakle, :(:(:(:(:(

:o Mamicu miu j**** nekulturnu!!!!!!!!!!

Glavu gore i u nove pobede <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao žene dok vas isčitam :wacko: :wacko:

Neco baš mi je žao :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovako je tekao razgovor:

ja: dobar dan, da li je proradio vas cudesni aparat?

on: da, proradio, a ko pita? jel neca koja nije trudna?

ja: jeste neca, znaci nisam trudna?

on: niste, moram da vas razocaram, poslacu vam i na mail...

dakle, :(:(:(:(:(

E 'bem mu miša.... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovako je tekao razgovor:

ja: dobar dan, da li je proradio vas cudesni aparat?

on: da, proradio, a ko pita? jel neca koja nije trudna?

ja: jeste neca, znaci nisam trudna?

on: niste, moram da vas razocaram, poslacu vam i na mail...

dakle, :(:(:(:(:(

Kakav je to odgovor jel neca koja nije trudna Boze

k32059.png

k32030.png

t4617.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( znam, glavu gore, idemo dalje, ali svaki put sve manje snage imam i kao da od tog dodatnog negativnog osecama samo blokiram jos vise. i on debil, kako mi je to veselo i saljivo saopstio kao da je najradosnija vest..kreten :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.