Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

a odakle vam svi t divni smajlici hocu i ja <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, kakvi smajlići :lol: ludilo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za sve nas cekalice da nas "ogreje sunce" i da uskoro zabebimo i donesemo na svet bar jedno zdravo, pravo i pametno dete!

555955_10150988826378114_3953955_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Simona samo pazi na sebe...

:wub:

Dobro jutro! <3

kako ste cekalice? :*

bliznakinja mi je super podnela operaciju, ako danas bude dobro, sutra je pustaju kuci :o

Jaoj Ljubo ti si moj idol! Ja sam opterecena sivenjem i raznim materijalima, ali mi uvek ispred nosa izmakne onaj "omiljeni", jer ja prvo vidim i svidi mi se, posle kad dodjem i odlucim da kupim njega vise nema...

Tako bih volela da provirim u te tvoje kutije... :D

planiram da pozajmim masinu od mame, da svasta nesto sasijem za Miku,kosuljice... :D

Dobro je kad je sve proslo kako treba...

MORE KAD KUPIM ŠPANSKU MUŠICU pa imaju krilca da pršte na sve strane

t15105.gif

:lol:

:lol:

Ja odoh za bosnu u petak malo promene ce prijati :) nadam se da se vracamo sa bebicom u stomaku :)

Gdje dolazis u Bosnu u koje mjesto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za sve nas cekalice da nas "ogreje sunce" i da uskoro zabebimo i donesemo na svet bar jedno zdravo, pravo i pametno dete!

555955_10150988826378114_3953955_n.jpg

Dace Bog :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub:

Dobro je kad je sve proslo kako treba...

:lol:

Gdje dolazis u Bosnu u koje mjesto?

u banja luku i icicu i do prijedora tamo je od dragog rodbina .. ide i moja kuma pa cemo i na cecin koncert u banja luku :D .. gde si ti ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cepici za usi su spas :rolleyes:

Ja sam ovog mog udarala, okretala i sve sam probala, posto imam lak san, ali dzabe, kad hrce hrce, prestane na sekund pa posle ponovo.

Meni odgovaraju silikonski cepici za usi, stavim ih i uzivam..imas i one voskane, koji su meksi, ali krace traju i meni se nekako ne dopadaju..ali probaj ako imas pored sebe hrkacha, imas ih u svakoj apoteci

Pa da ne cujem ujutru alarm da merim BT? :lol:

Ma nije toliko problem u njegovom hrkanju, kad mi se spava, ne cujem ga uopste, navikla sam, nego nece san na oci <_<

nisam u Hexalab, neka leva laboratorija, evo sad smo na vezi jos nisu popravili. rekla sam da je hitno moram u dva kod lekara :lol: ne znaju pa ne znaju, boze me sacuvaj. ajde kao da zovem oko 14h da vidim. postaje komicno, ubudjace mi se ta krv koju su vadili

Ovo je stvarno tragi-komicno... Ako si im rekla, pa ne mogu tako da te vozaju, jeste da nisu oni krivi sto aparat ne radi ali opet...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

u banja luku i icicu i do prijedora tamo je od dragog rodbina .. ide i moja kuma pa cemo i na cecin koncert u banja luku :D .. gde si ti ?

Zvornik :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za sve nas cekalice da nas "ogreje sunce" i da uskoro zabebimo i donesemo na svet bar jedno zdravo, pravo i pametno dete!

555955_10150988826378114_3953955_n.jpg

t4521.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zvornik :(

e jbg :( sad ja neznam bas bosnu jel to daleko od banja luke? neces na koncert :D ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam stvarno kako ljudi mogu biti toliko zli,jutros sam saznala da je moja sveki sinoc otisla kao da proseta sa djecom od moje zaove,i kupila im sladoled i vratili se drugim putem da bi mogli da pojedu dok dodju kuci,a moja djeca ostala kuci strasno,razdvaja djecu a moje jos nikad nije odvela da im sta kupi.....samo se pitam zasto,zasto,zastooooooooooooooooooooooooooooooo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a moja je tu uslucaju da zatreba :lol::P ( da klepim muza)

Pa sta je bre sa tim tvojim muzem :blink:

Кумеее хвала ти ,Даће Бог

А са мм није ништа он је увек за акцију само што мене то кошта живаца,мрзим кад се истуширам и онако свежа кад легнем у кревет да се знојим поново а да притом после не смем да се туширам ггггггггггррррррр :angry: :angry: :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e jbg :( sad ja neznam bas bosnu jel to daleko od banja luke? neces na koncert :D ?

pa jeste 6-7 sati voznje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Кумеее хвала ти ,Даће Бог

А са мм није ништа он је увек за акцију само што мене то кошта живаца,мрзим кад се истуширам и онако свежа кад легнем у кревет да се знојим поново а да притом после не смем да се туширам ггггггггггррррррр :angry: :angry: :angry:

Pa za tebe onda stvarno treba oklagija :angry: Zaboravi na to znojava i lepljiva i kupanje posle - zaspi sa kezom na licu, pa se kupaj ujutro... Pa i vako bi se znojila kad je vruće... Uf, Uf... Što mi nEsi bliže :P;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa jeste 6-7 sati voznje

e bas mi je zao :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam stvarno kako ljudi mogu biti toliko zli,jutros sam saznala da je moja sveki sinoc otisla kao da proseta sa djecom od moje zaove,i kupila im sladoled i vratili se drugim putem da bi mogli da pojedu dok dodju kuci,a moja djeca ostala kuci strasno,razdvaja djecu a moje jos nikad nije odvela da im sta kupi.....samo se pitam zasto,zasto,zastooooooooooooooooooooooooooooooo?

strasno :angry:

da li takvi ljudi imaju srca??mislim da ne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam stvarno kako ljudi mogu biti toliko zli,jutros sam saznala da je moja sveki sinoc otisla kao da proseta sa djecom od moje zaove,i kupila im sladoled i vratili se drugim putem da bi mogli da pojedu dok dodju kuci,a moja djeca ostala kuci strasno,razdvaja djecu a moje jos nikad nije odvela da im sta kupi.....samo se pitam zasto,zasto,zastooooooooooooooooooooooooooooooo?

КРАВЕТИНА!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Кумеее хвала ти ,Даће Бог

А са мм није ништа он је увек за акцију само што мене то кошта живаца,мрзим кад се истуширам и онако свежа кад легнем у кревет да се знојим поново а да притом после не смем да се туширам ггггггггггррррррр :angry: :angry: :angry:

ja te razumem ali sve cu da istrpim zarad male bebe :) ja mog spopadam i kad hocu i kad necu on retko kad i stigne prvi da krene u akciju :lol:

t1502.gif

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

strasno :angry:

da li takvi ljudi imaju srca??mislim da ne

ja im i kuvam i spremam bas zato sto ne mogu da razdvajam djecu dadoh sve od sebe a ti tako meni vracas :( bas sam se isplakala koliko mi je i krivo,i zao i ljuta sam i sve sam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam stvarno kako ljudi mogu biti toliko zli,jutros sam saznala da je moja sveki sinoc otisla kao da proseta sa djecom od moje zaove,i kupila im sladoled i vratili se drugim putem da bi mogli da pojedu dok dodju kuci,a moja djeca ostala kuci strasno,razdvaja djecu a moje jos nikad nije odvela da im sta kupi.....samo se pitam zasto,zasto,zastooooooooooooooooooooooooooooooo?

:blink: o boze kakva zena, ne znam sta reci

Кумеее хвала ти ,Даће Бог

А са мм није ништа он је увек за акцију само што мене то кошта живаца,мрзим кад се истуширам и онако свежа кад легнем у кревет да се знојим поново а да притом после не смем да се туширам ггггггггггррррррр :angry: :angry: :angry:

ah to sam i ja ranije tako, al sad me bas briga samo da zatrudnim.

Mada i ovaj mm je uvek za akciju i uvek pi.di na mene , kada se izvlacim :lol::P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

neco !!! sace 12 h zovi!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.