Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Сунцокрет сутра ћу ти честитати, али бих ти и ја препоручила да вадиш крв. Резултати ти стижу за 2 сата и одмах знаш на чему си, посебно ти треба то да урадиш јер чим утврдиш трудноћу мораш одмах код доктора. Мора да прође 5 сати од како си јела, па тек онда да се да крв.

jekic ne bih sad davala pare za krv jer stvarno pocinjem da mislim da sam umislila drugu crtu,sve mislim da je ona fabricka,sutra cemo sve znati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ок, то је једна од могућности, јер најосетљивији тестови очитавају бету тек кад порасте на 25 а у крви се види одмах, па сам ти зато препоручила, а линија на тесту јел мало ружичаста или је неке неодређене боје.

Ma to je toliko svetlo da mu dodje kao neka senka,pojma nemam koje je boje,i to se vidi samo na dnevnoj svetlosti,ma kazem ja da verovatno umisljam jer znam gde se nalazi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo ja cu uslikati moj test i ovde postavim ti reci jel takav....

:lol: Dzaba,sigurno nije,ovu moju liniju samo ja vidim :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej zene ajde da zaboravimo malo na moj test :lol: Smorila sam samu sebem1809.gif :lol:

Bejbe dugo ti nisam izjavio ljubav t5209.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

prva debela je sto ima a bleda je ova druga ....

b1-Fotogr.jpg

Da bejbe znam,takva je bila meni posle 7 dana kasnjenja u drugoj trudnoci.Sve je isto samo sto sad umesto test linije "stoji"cistina,belina :lol: Nesto se na jedvite jade nazire na dnevnoj svetlosti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mama mazo divna je cestitka t4801.gif

ljubinka hvala na cestitci, ali zene hajmo da ipak sacekamo sutra,stvarno ne verujete koliko je to bleda crta,radila sam i ranije testove koji su bili pozitivni ali to je bre bilo vidljivo za oko i mm iako je bilo svetlo,ovo sad samo ja vidim :lol:

Sutra se definitivno zavrsava ova "Ivkova slava" :lol: pa cemo da se iscestitamo ako bude bilo potrebe g1414.gif

Čekaćemo mi do sutra a onda veseeeeeeeeeeeeljeeeeeeeeeeee

Hvala vam...ja baš volim životinje, vežem se za njih i posle mnogo patim kad se razbole ili se povrede...ponekad pomislim da je možda bolje i da nemam kućnog ljubimca, iako uživam u njima, da ne bih dolazila u ovakve situacije...

Ja iz tog razloga nemam kućnog ljubimca. Mada Srđa ima zlatnu ribicu koju zove Vini Puv

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Драга знам како ти је и ја буљим сваки месец у тестове док ме очи не заболе, обрћем на дневном светлу, на сијалици, само да видим ту линију.

Знаш шта бих ја урадила на твом месту, купила бих оне најефтиније, они немају фабричку црту и одрадила. Могуће да је у питању трудноћа али врло мала, па не може да се види на тесту. Држим ти фиге драга да нас обрадујеш.

Eto,to sam i ja radila jutros,necu vise da se opterecujem,ima nema,ima nema,sutra cu znati na cemu sam,ako ima super,odoh u Front,ako nema,nikom nista,idemo dalje,udavih vise ove "plusice"sa svojim testovima,ajmo malo razonode,jekic jesi li ti vredna po pitanju t1520.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eto,to sam i ja radila jutros,necu vise da se opterecujem,ima nema,ima nema,sutra cu znati na cemu sam,ako ima super,odoh u Front,ako nema,nikom nista,idemo dalje,udavih vise ove "plusice"sa svojim testovima,ajmo malo razonode,jekic jesi li ti vredna po pitanju t1520.gif

Dobar stav i još bolje pitanje za Jekić

A gde nam je Jeka Beka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Драга искрено и нисам, од прошле недеље кад је са мојим тестом била фрка да ли је црта или није црта, мени је жеља скоро па нестала, додуше била је и вештица, нешто немам воље, нажалост почела сам да повезујемt1514.gif са бебом и не беру ми се трешње, јер одмах помислим на ново разочарење овај месец, било је само једном и то што нисам више имала куд, а изгледа ми да и вечерас нема врдања, али да ми је до тога, нешто и није.

Nee tako da razmisljas jekic molim te,bas naprotiv,trebas da imas jaku volju u inat vestici,pa ne moze ona biti jaca od tebe.Nikako da odustajes,samo napred u nove pobede,nikad ne znas kad ce rode da te posete,radi vredno i nadaj se najboljem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar stav i još bolje pitanje za Jekić

A gde nam je Jeka Beka

Jeke beke nema,verovatno hoce malo da se izluftira,ogorcena je i tuzna zbog novog neuspeha,verovatno i najgoreg,jer je 99% bila trudnoca koja je na zalost brzo otisla.

Jekooo javi nam se bar,da znamo da si dobro t4801.gif

A ja se pitam zasto nam se bebica m vise nije javila od kada je uradila test koji je bio pozitivan?Proslo je mesec dana....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Verujem da je teško raditi to kada postoji pritisak i mislim da zbog toga ništa i ne bude,lako je da kazem da se opustiš i skreneš misli,ali mislim da bi i ja bila takva da sam u tvojoj ili bilo čijoj pozicij čekalice,dobro bi bilo da ti iskrsne neki problem koji bi te preokupirao i tad bi sigurno doslo do rode jer znam masu njih kojima se tako i desilo,digni ruke i vodi ljubav iz nekih drugih razloga!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Драга искрено и нисам, од прошле недеље кад је са мојим тестом била фрка да ли је црта или није црта, мени је жеља скоро па нестала, додуше била је и вештица, нешто немам воље, нажалост почела сам да повезујемt1514.gif са бебом и не беру ми се трешње, јер одмах помислим на ново разочарење овај месец, било је само једном и то што нисам више имала куд, а изгледа ми да и вечерас нема врдања, али да ми је до тога, нешто и није.

Jekić nemoj da me razočaravaš, nisi ti takva...kakvo nestajanje želje, pa ti tek treba da "radiš" po tom pitanju :lol: I svi mi čekamo te crtice i razočaramo se kad ih nema, ali neće valjda trešnjice da nam omrznu zbog toga...znaš kako, najbolje je da se ti malo odmoriš od računanja plodnih dana, ovulacije i sl., beri trešnjice sa svojim dragim kad ti se bere, nema veze koji je dan ciklusa i odmori malo od testova...evo ja već sigurno 4 meseca nisam radila testove, pre toga svaki mesec onog dana kad treba da dobijem, pa mi posle bude teško...a onda sam rešila radiću tek kad počne dobro da mi kasni ili da imam neke izražene simptome...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja se pitam zasto nam se bebica m vise nije javila od kada je uradila test koji je bio pozitivan?Proslo je mesec dana....

Da znaš da sam se i ja to pitala...nije se javila od onda kad je trebalo da nam kaže kako je njen muž reagovao na pozitivan test...šta li je sa njom? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ма пролазна слабост, можда вечерас ми проради опет жеља, мислим да сам сама себи све то направила, што више говорим опусти се, не мисли на бебу, ја све више мислим. Искрено мало смо и у гужви, долазе нам задњих две недеље само неки гости, док они оду већ је касно и мало сам уморна па и то утиче на мене (још кад би на овог мог то имало ефекта, па да се одморим ко човек) али данас сам рекла да никог не примамо, ако звони неко на врата ми нисмо ту ;)

Da,znam za to uvece kad mi se samo spava i nista drugo,a mm moze i u sred noci :D

Samo napred jekic,vrata zamandalite i u akciju,mozda se tvoja roda bas sad sprema na put :)

Da znaš da sam se i ja to pitala...nije se javila od onda kad je trebalo da nam kaže kako je njen muž reagovao na pozitivan test...šta li je sa njom? :unsure:

I meni je to cudno,nemoguce da nam se ne bi vise javila,pa makar i jednom u mesec dana,da kaze da je dobro,da je bila na pregledu,itd... :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da,znam za to uvece kad mi se samo spava i nista drugo,a mm moze i u sred noci :D

Samo napred jekic,vrata zamandalite i u akciju,mozda se tvoja roda bas sad sprema na put :)

I meni je to cudno,nemoguce da nam se ne bi vise javila,pa makar i jednom u mesec dana,da kaze da je dobro,da je bila na pregledu,itd... :huh:

E mi se slažemo po tom pitanju...kad nas uhvati u toku dana želja, pa nešto iskrsne i ne možemo, dogovorimo se za uveče, a onda od umora obično zadremamo ispred televizora ili jednostavno ne možemo da mrdnemo i onda se tužno pogledamo i kažemo "onda sutra sigurno, ali sutra sigurno!" :lol::lol::lol:

I ja bih volela da se bar javi da znamo da je sve u redu :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Леночка, веруј ми сваки месец кажем себи немој да радиш тестове, али чим ми закасни један дан ја морам да урадим, искрено сад ће ово мало одвратно да звучи, али страх ми да не буде биохемијска трудноћа, па да будем трудна а да и не знам, нек је и сат и два али сам трудна, и то би ми дало неку наду да могу и у будућности да останем трудна. Вероватно сад тако мислим, али кад би ми се то десило сигурно бих била очајна, и тешко бих се опоравила. Ето на шта се ово чекање сад свело

Joj, Jekić nemoj tako...danas nešto nije tvoj dan, nešto si mi tužna...ma kakva biohemijska trudnoća, videćeš biće kod tebe uskoro jedna lepa, mirna, zdrava trudnoća... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaoooo jesam bezobrazna nisam poprasila ....evo evooooooooooooo

g33001.gif g33001.gif g33005.gif

Jao kako si mogla da zaboraviš, pa znaš da moraš svaki dan... :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaoooo jesam bezobrazna nisam poprasila ....evo evooooooooooooo

g33001.gif g33001.gif g33005.gif

Pa mis'im stvarno zvonka,prasi,prasi,izgleda slaba vajda ovog meseca sto se mene tice,od danas duple kolicine t2802.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma znam ljubavi juce sam svaki pola sata ...al danas dan uzas pa sam se malko pogubila ....soryyyyyyyyyy

Šalimo se mi malo sa tobom, ti si naša srećića... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema cekalica nesto....Vredno rade,ako ako :D

Moram da podelim jedan vic sa vama,jako je sladak,pa da se malo nasmejemok0507.gif

Trbao Perica ici sa mamom u ZOO vrt,pa pita svoju mamu:

-Mama,a hocemo li videti i rodu tamo?

-Naravno da hocemo-odgovara mama

Na to ce Perica:

-E bas me zanima hoce li me prepoznati!!!k05106.gifk05163.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

Ja malo kasnim, imala sam goste, ali sam ponovo svratila da dam podrsku Suncokreticu i svim cekalicama!

Ja ne prasim bas redovno kao Zvonka, ali evo i od mene malo, mozda se nekoj i "primi". :)

908a88be8efe1e34c773b75529957991.gif

Suncokret, jedva cekam da nam sutra javis lijepe vijesti! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hehehehe evo mene druge ;) Suncokreticu svu srecu ti zelim da ugledas drugu crticu koja ce biti 'vidljiva' i za tm :))))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ih, sve ste uzele prašinicu za sebe ^_^ ...Borjana opraši nas još jednom, ove sve potrošile! :P

Maybe baby hvala ti...i ja se malo slobodim što smo nekako uspeli da joj damo injekciju i što je počela da jede...čitala sam danas malo po netu, piše da mačke mogu sasvim lepo da žive i funkcionišu i sa 3 noge...samo moramo opet da pozovemo veterinara i da je nekako uhvatimo tad, pa da joj on malo sredi ranu, da je obradi...možda je nekome sve ovo što radim oko mace čudno ili smešno, pogotovu što to nije kućna mačka, ona jeste naša, ali živi u dvorištu, u kuću ne ulazi, ali ja najiskrenije mislim da treba voditi računa o životinjama, a pogotovu mi je žao kad su bolesne, tad im treba pomoći, jer čovek sam može da ode kod lekara, da uzme lek i sl., a one, bez pomoći čoveka, ne mogu nikako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam kakav ce moj film da bude,s obzirom da me grudi otkidaju,i jedan jajnik me je malo zigao... B) Ali zato osecam rostilj u komsiluku na kilometar... :P Videcemo,test bih uradila za dva dana,vestica mi je malo poljuljana,tako da ne znam sta da mislim,uvek malo kasni.Ne ljutite se...please :) Tu sam ja 17og,javljam sta je bilo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki ne razumem prvo pitanje,ne znam na sta se odnosi? A drugo i trece, ako mislis za test sta kaze muz? Ja mu juce pokazala ovaj prvi sto sam radila,on nista ne vidi,a danas je otisao na posao pre nego sto sam uradila.

Koliko vam je trebalo vremena sve ukupno od kad ste odlučili da napravite bebu pa do sad? Heh verovatno kad dođe ima da poblesavi od sreće :D kako planiraš da mu saopštiš?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.