Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Suncokret....ja mislim da je to to :)

I da ćeš ti dobiti najljepši Novogodišnji poklon..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa boli je jadna.Bitno je da ste poceli sa nekom terapijom,barem sepsu ili gangrenu da sprecite,jake su mace,one prezive ono sto ne bi mnoge zivotinje...drzim fige da bude dobro :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

beybe jejejjejejejejejejjejejjeje sad reci da nisam VIDOVITA ZVONKA :lol:

Cekaj moja bejbe jos malo t4803.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Suncokret....ja mislim da je to to :)

I da ćeš ti dobiti najljepši Novogodišnji poklon..

E to bi bilo jako lepo,ja sam rodjena za Novu Godinu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa boli je jadna.Bitno je da ste poceli sa nekom terapijom,barem sepsu ili gangrenu da sprecite,jake su mace,one prezive ono sto ne bi mnoge zivotinje...drzim fige da bude dobro :)

Hvala ti, nadam se da će da bude tako...

Što se tiče krvi i bete, mislim da možeš i danas da vadiš, ako se dobro sećam, dr mi je rekla da se i kod veštačke oplodnje proverava beta posle 11-12 dana od embriotransfera, što bi ovako bilo otprilike u vreme očekivane menstruacije ili malo ranije...a tebi već kasni 1 dan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t2924.gif zene moje,uradih ja ranom zorom test i pojavi se druga linija koja je bukvalno za nijansu tamnija od one juce,a ona juce se mogla samo pod lupom videti,onda vam je jasno kakva je ova danas.Ne znam sta da mislim,da li je halucinacija jer mi nikad bas tako svetla nije bila.U svakom slucaju ako ne dobijem,sutra radim jos jedan,trebala bi sa dva dana zakasnjena linija biti tamnija,ukoliko bude ista kao danas onda je verovatno moja halucinacija,tj.fabricka bela linija.TO BE COUNTED...... b0259.gif

ma to je toooooo....super!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SUNCOKRET JEEEEEEEEJ b0252.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ti, nadam se da će da bude tako...

Što se tiče krvi i bete, mislim da možeš i danas da vadiš, ako se dobro sećam, dr mi je rekla da se i kod veštačke oplodnje proverava beta posle 11-12 dana od embriotransfera, što bi ovako bilo otprilike u vreme očekivane menstruacije ili malo ranije...a tebi već kasni 1 dan...

Videcu,mozda i odem kasnije,u svakom slucaju sutra mi je zadnji rok,ne bih smela vise da cekam.Za sad pijem Aspirin,on je dovoljan za sam pocetak trudnoce(ako postoji)tako da sam s'tim pokrivena za sad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SUNCOKRET JEEEEEEEEJ b0252.gif

Sad će Kiki od sreće da se porodi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekajte zene do sutra sa radovanjem,da ne izbaksuziramo nesto,a sutra cemo da palimo vatromet,i da se jedemo tortu i svasta nesto b0245.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Suncokretu,ja mislim da ti se trudnoca jutros potvrdila,cim je bleda linija :rolleyes: Meni,kada sam 1 put ostala u drugom stanju,tacno u 4oj nedelji je bila roze,jedva vidljiva :D Ti proveri,ali mislim da je to,to :wub: Drzim fige :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma " CERO MOJA TO JE TO "

Nego,jesi li ti bejbe stavila slicice sa uz? t1940.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JEEEE SUNCOKRET.... BAS SI ME LUDO OBRADOVALA.... b0277.gif

BICE MALI t69055.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Suncokret,ja mislim da je to-toh13041.gif Juhuuu pocelo, je pocelo.Sutra radi testic pa na betu,cekam da se potvrde lepe vesti sutrah13071.gif

Lenocka,zao mi je zbog tvoje mace,sirota.Moja Astra nije sinoc htela da vecera pa sam se ziva pojela(a to je tele a ne pas,prozdrljiva je najstrasnije),a mogu tek da zamislim kako je tebi.Nadam se da ce biti dobro na krajut2021.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JEEEE SUNCOKRET.... BAS SI ME LUDO OBRADOVALA.... b0277.gif

BICE MALI t69055.gif

:D Nina ne radujem se jos jer ni sama ne znam sta se nalazi na onom testu,to je toliko bleda crtica da je izgleda samo ja vidim.Mozda mi ostalo od ranije to sto znam gde se ista nalazi pa je umisljam :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

suncokreticu eno slika u " slike nase dece " :lol:

Videla :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Suncokret,ja mislim da je to-toh13041.gif Juhuuu pocelo, je pocelo.Sutra radi testic pa na betu,cekam da se potvrde lepe vesti sutrah13071.gif

Da,Ivana,sutra cemo definitivno da znamo da li da se radujemo,ukoliko me danas vestica ne preduhutri :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

beybe jesam jep imam i cunu :lol: prava pionirska ahahahhaa

Jesi bejbe,jep si,a bices jos jepsi kad se rodis,ovako na ovoj slicici tesko sta raspoznajem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Suncokret, koliko ti je ukupno trebalo vremena? Šta ti kaže muž? Kakva je bila reakcija?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Suncokret, koliko ti je ukupno trebalo vremena? Šta ti kaže muž? Kakva je bila reakcija?

Kiki ne razumem prvo pitanje,ne znam na sta se odnosi? A drugo i trece, ako mislis za test sta kaze muz? Ja mu juce pokazala ovaj prvi sto sam radila,on nista ne vidi,a danas je otisao na posao pre nego sto sam uradila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Suncokret i ja mislim da je to to.

Lenočka Baš mi je žao mace, držim fige da se oporavi

Malisi i MaloVeseljaku želim sve najbolje i da im supe od prve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ti, nadam se da će da bude tako...

Što se tiče krvi i bete, mislim da možeš i danas da vadiš, ako se dobro sećam, dr mi je rekla da se i kod veštačke oplodnje proverava beta posle 11-12 dana od embriotransfera, što bi ovako bilo otprilike u vreme očekivane menstruacije ili malo ranije...a tebi već kasni 1 dan...

SUNCOKRETCICUUUU ja cu vala da ti cestitam - tu nema nikakve sumnje - dva testa, oba pozitivna bez obzira na jacinu boje! Nego vadi ti krv, ne bacaj pare na testove, i tako ce ti dr to traziti da vidi kako plodic-suncokretic napreduje.

Porast bete u krvi se desava vec 24h nakon zaceca, to je naravno jos uvek ispod referentne granice vrednosti koja potvrdjuje trudnocu, ali vec posle 7 dana bi trebalo da je iznad 5 i to dosta iznad. U slucaju VTO se to malo odlaze jer zacece nije prirodno pa dok mozak shvati i uzvrati porastom hormaona prodje par dana. Uvek se pre vidi koncentracija bhcg u krvi neko u mokraci.

Ne gubi vreme, nego radi betu pa da ti cika dr da bocu!

AMIDALA - aj' sad tiiiiii!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mama mazo divna je cestitka t4801.gif

ljubinka hvala na cestitci, ali zene hajmo da ipak sacekamo sutra,stvarno ne verujete koliko je to bleda crta,radila sam i ranije testove koji su bili pozitivni ali to je bre bilo vidljivo za oko i mm iako je bilo svetlo,ovo sad samo ja vidim :lol:

Sutra se definitivno zavrsava ova "Ivkova slava" :lol: pa cemo da se iscestitamo ako bude bilo potrebe g1414.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenocka,zao mi je zbog tvoje mace,sirota.Moja Astra nije sinoc htela da vecera pa sam se ziva pojela(a to je tele a ne pas,prozdrljiva je najstrasnije),a mogu tek da zamislim kako je tebi.Nadam se da ce biti dobro na krajut2021.gif

Lenočka Baš mi je žao mace, držim fige da se oporavi

Hvala vam...ja baš volim životinje, vežem se za njih i posle mnogo patim kad se razbole ili se povrede...ponekad pomislim da je možda bolje i da nemam kućnog ljubimca, iako uživam u njima, da ne bih dolazila u ovakve situacije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mama mazo divna je cestitka t4801.gif

ljubinka hvala na cestitci, ali zene hajmo da ipak sacekamo sutra,stvarno ne verujete koliko je to bleda crta,radila sam i ranije testove koji su bili pozitivni ali to je bre bilo vidljivo za oko i mm iako je bilo svetlo,ovo sad samo ja vidim :lol:

Sutra se definitivno zavrsava ova "Ivkova slava" :lol: pa cemo da se iscestitamo ako bude bilo potrebe g1414.gif

Ja te slušam, čekam do sutra...jedva čekam...h13039.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.