Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Bubice dobrodosla :)

Beta hcg je hormon koji se luci u trudnoci.

Nego predstavi se ti nama......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neco ja ne vidim ništa :( Ali koliko vidim ovo je baby rapid, on nije toliko osetljiv. Jel' ti kasni veštičara?

ne kasni, ali jako se cudno osecam...ja sam do pre tri dva meseca pila yasmin, posle 3.5 god sam prestala i sada mi je sve cudno, svaki simptom, a pri tom sam prvu trudnocu kasno otkrila tek u cetvrtom mesecu, dobijala sam redovno. pomislila sam tacnije ponadala se da sam mozda ostala trudna prvih dana ciklusa, da jesam sada bi se vec videlo...smor :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne kasni, ali jako se cudno osecam...ja sam do pre tri dva meseca pila yasmin, posle 3.5 god sam prestala i sada mi je sve cudno, svaki simptom, a pri tom sam prvu trudnocu kasno otkrila tek u cetvrtom mesecu, dobijala sam redovno. pomislila sam tacnije ponadala se da sam mozda ostala trudna prvih dana ciklusa, da jesam sada bi se vec videlo...smor :(

Ma ne mora ništa da znači, zato i pitam dal' ti kasni jer Baby rapid uglavnom pokazuje crticu kad ti kasni poprilično. Dokle god nema veštice dobro je, i to što te grudi bole dobar je znak :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ne mora ništa da znači, zato i pitam dal' ti kasni jer Baby rapid uglavnom pokazuje crticu kad ti kasni poprilično. Dokle god nema veštice dobro je, i to što te grudi bole dobar je znak :)

koji test je najosetljiviji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

koji test je najosetljiviji?

joj pa ne znam ni ja tačno, obično to bude neki najjeftiniji :) Devojke hvale onaj Reci mi, ima ga u lilly parfimerijama. Čula sam da je i Senso osetljiv, njega ne znam gde ima :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e stalno kazem cekacu da kasni, necu raditi nikakve testove, i opet uradim...svaki dan cekanja dug kao godina.. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo i od mene :)

Nova sam na forumu al imam jedno pitanjce,vezano za meni ne poznatu stvar,sta je to "beta" i sta to podrazumeva? :)

Dobro nam došla i sto kraće se ovde zadržala. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neco ja ne vidim ništa Ali koliko vidim ovo je baby rapid, on nije toliko osetljiv. Jel' ti kasni veštičara?

P&P :( sačekaj jos malo pa uradi opet. Jos ti je samo za testic.

Bubice dobrodosla :)

Beta hcg je hormon koji se luci u trudnoci.

Nego predstavi se ti nama......

Nas kapetan sve lepo objasnio :rolleyes:

Slažem se, kaži nam bubice nesto o sebi. :)

e stalno kazem cekacu da kasni, necu raditi nikakve testove, i opet uradim...svaki dan cekanja dug kao godina.. <_<

Nista čudno,skoro sve smo ovde takve.:D nestrpljive čekalice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvini Simona sto pitam,a kako je bilo za prethodne dve trudnoce,jel si lako zatrudnela ili... :unsure: ne znam dal si pisala.

Ma sta se izvinjavas slobodno pitaj :rolleyes: da prvu sam ostala odmah drugi mjesec, adrugu trudnocu malo teze posle 5 mjeseci pokusavanja i na pocetku sam je odrzavala injekcijama i lekovima do nekog 5 mjeseca cini mi se i posle bilo sve ok.E sad posle drugog porodjaja sam imala jaku infekciju materice 13-ti dan mi radjena revizija na zivo :wacko: i to ostavlja posledice da mi je materica u oziljcima i kaze dr ako se plod zakaci tu gdje je tanko ne moze ostati,sto se i desilo u januaru kad sam imala spontani u 6 nedelji,nismo na vrijeme reagovali sa terapijom i to se zavrsilo kako se zavrsilo,a ostala sam odmah trudna imala sam spiralu koju sam koristila kao zastitu,nju izvadim u decembru i odmah ostanem trudna.E sad posle toga nesto nece a sto neZnam pojma ja ispisah referat :lol: mislim da me niko vise nece nista pitati :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma sta se izvinjavas slobodno pitaj :rolleyes: da prvu sam ostala odmah drugi mjesec, adrugu trudnocu malo teze posle 5 mjeseci pokusavanja i na pocetku sam je odrzavala injekcijama i lekovima do nekog 5 mjeseca cini mi se i posle bilo sve ok.E sad posle drugog porodjaja sam imala jaku infekciju materice 13-ti dan mi radjena revizija na zivo :wacko: i to ostavlja posledice da mi je materica u oziljcima i kaze dr ako se plod zakaci tu gdje je tanko ne moze ostati,sto se i desilo u januaru kad sam imala spontani u 6 nedelji,nismo na vrijeme reagovali sa terapijom i to se zavrsilo kako se zavrsilo,a ostala sam odmah trudna imala sam spiralu koju sam koristila kao zastitu,nju izvadim u decembru i odmah ostanem trudna.E sad posle toga nesto nece a sto neZnam pojma ja ispisah referat :lol: mislim da me niko vise nece nista pitati :wacko:

Uf Simona pa kako na zivo jel nije mogla neka anestezija :(

:lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidm da se ,i ako imate za brigu to veliko zivotno pitanje,pozitivno drzite.:)

Odlicno razumem to iscekivanje i napetost "bele" boje na testicu,jer od oktobra pokusavamo,ali od ove srede ne brinemo vise,jer je testic ,posle duzeg vremena,na nasu radost,pozitivan.7 nedelja trudnoce :) Ako Bog da sve ce biti kako treba i u februaru eto nama male bubice :)

Dobro nam došla i sto kraće se ovde zadržala. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidm da se ,i ako imate za brigu to veliko zivotno pitanje,pozitivno drzite.:)

Odlicno razumem to iscekivanje i napetost "bele" boje na testicu,jer od oktobra pokusavamo,ali od ove srede ne brinemo vise,jer je testic ,posle duzeg vremena,na nasu radost,pozitivan.7 nedelja trudnoce :) Ako Bog da sve ce biti kako treba i u februaru eto nama male bubice :)

e pa onda da cestitamo :lol: ali ostani jos malo sa nama da nam ulivas nadu i das pozitivne energije kad krenemo da kukamo i mracimo :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidm da se ,i ako imate za brigu to veliko zivotno pitanje,pozitivno drzite.:)

Odlicno razumem to iscekivanje i napetost "bele" boje na testicu,jer od oktobra pokusavamo,ali od ove srede ne brinemo vise,jer je testic ,posle duzeg vremena,na nasu radost,pozitivan.7 nedelja trudnoce :) Ako Bog da sve ce biti kako treba i u februaru eto nama male bubice :)

Cestitam i nek ti je lepa i laka trudnoca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vrlo rado cu pratiti temu i bodriti Vas drage buduce mame. :rolleyes:

e pa onda da cestitamo :lol: ali ostani jos malo sa nama da nam ulivas nadu i das pozitivne energije kad krenemo da kukamo i mracimo :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel vi mislite da ja ne spavam večeras da sve pročitam? Sreća pa šalju mejlom svako jutro :D

Ljubim vas, ceo dan nisam prišla kompu, a sad još malo odoh u krpe... :-**

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nikako Savi da objasnim da je vikend. U 5 me je budio i to sa maketom aviona po glavi

dusa mala,sta njega briga da li je vikend?

Е драге моје да вам се јавим, јуче сам дошла у болницу, бебице су порасле сад су све око 800 гр, упознала сам Цоми, јао како је мршава нико не би рекао да носи тројке, данас Мејби треба да ми дође да ме види. Ја понела лаптоп, али миу интернерт тек данас прорадио, па можемо да се куцкам. Иначе после нестручног гинеколошког прегледа, односно забиј спекулум и проврти га кроз вагину што грубље,кренуло ми пар капи крви :angry: рекла сам том др нећу више да дам да ме гледа, а чујем и остале жене се жале на њега,

:wub: srecice male porasle...

za doktora nemam reci....

ne daj da te pregleda....

Devojke drage, definitivno je krenulo krvarenje, izgleda da je i ova nesudjena bebica resila da me napusti , Tuzna sam mnogo, ali sta da radim idemo dalje, dobar znak je da se nesto desava, valjda ce sledeceg meseca biti vise srece :( Hvala vam puno sto ste bile tu uz mene, ne znam sta bih radila sama... Evo pisem i placem... :(

Jbm te zivote...

:(

E jbg.moja Anchy mozemo sad da tesimo jedna drugu i meni je upravo stigla vesticara sad bih vristala od muke ne znam sta dalje ovako ne ide definitivno postoji problem koji moj dr ne vidi vec mi kaze" kako ste ovo dvoje napravili ma bice i trece samo gospodjo u glavi morate da rascistite"joj ako ga gospodja uhvati ma pojela bi ga sad od muke .. Ljubim te i grlim jako i IDEMO DALJE!!!!!!!!!!

:(

sta je ovo danas

Evo i mene da se javim, proterala sam s&s iz spavace sobe da vam kuckam . Danas idemo mm i ja da nabavimo bezicni modem, pa cu da vam dosadjujem

Tu sam u bg vec nekih 9 dana, ali na zalost je mm umro deda 4 dana pre nego sto smo doputovali, pa nisam htela da insistiram na menjanju modema ...

A ja nista sinoc nisam spavala, samo sam razmisljala o susretu sa mojom Jekic

jupi dosla nam maybe :wub:

ni ja ne bi mogla da spavam da treba da upoznam nasu Jeku....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma sta se izvinjavas slobodno pitaj da prvu sam ostala odmah drugi mjesec, adrugu trudnocu malo teze posle 5 mjeseci pokusavanja i na pocetku sam je odrzavala injekcijama i lekovima do nekog 5 mjeseca cini mi se i posle bilo sve ok.E sad posle drugog porodjaja sam imala jaku infekciju materice 13-ti dan mi radjena revizija na zivo i to ostavlja posledice da mi je materica u oziljcima i kaze dr ako se plod zakaci tu gdje je tanko ne moze ostati,sto se i desilo u januaru kad sam imala spontani u 6 nedelji,nismo na vrijeme reagovali sa terapijom i to se zavrsilo kako se zavrsilo,a ostala sam odmah trudna imala sam spiralu koju sam koristila kao zastitu,nju izvadim u decembru i odmah ostanem trudna.E sad posle toga nesto nece a sto neZnam pojma ja ispisah referat mislim da me niko vise nece nista pitati

Ma samo ti piši,i onako sam te pitala :),volim ja detaljnja objašnjenja.:) Dobro je da si pre svega toga rodila dve duše...a cekaj od čega ti se javila ta infekcija,i te rane,meni deluje da su lekari krivi za to(retkost) :huh::unsure:

Vidm da se ,i ako imate za brigu to veliko zivotno pitanje,pozitivno drzite.

Odlicno razumem to iscekivanje i napetost "bele" boje na testicu,jer od oktobra pokusavamo,ali od ove srede ne brinemo vise,jer je testic ,posle duzeg vremena,na nasu radost,pozitivan.7 nedelja trudnoce Ako Bog da sve ce biti kako treba i u februaru eto nama male bubice

E pa cestitam bubice,želim ti laku i dopadnu trudnoću. :wub:

Jel si se priključila u prvi trimestar? Sto se mene tice ovde si uvek dobro došla da se družiš s nama. ;)

Jel vi mislite da ja ne spavam večeras da sve pročitam? Sreća pa šalju mejlom svako jutro :D

Ljubim vas, ceo dan nisam prišla kompu, a sad još malo odoh u krpe... :-**

Ajd ajd. Mi se to tako malo raspisale. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf Simona pa kako na zivo jel nije mogla neka anestezija :(

:lol: :lol:

nije sekunde su bile u pitanju,opasno po zivot,pa nije smeo da mi da nista morala sam da budem pri sebi,, ali hvala Bogu zavrsilo se dobro a na Veliki Petak se to desilo al sta je bilo bilo je da se ja zaustavim na vrijeme dok se nisam raspricala :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy draga, pa ti si trudna :) Samo ti slušaj Ljubu i dobro ćeš proći. Znam da će ti današnji dan proći kao večnost, ali nedaj se, odmaraj i čuvaj svoju mrvicu, pomozi joj da ostane. Ljubim te punooooooooooo!

Eto ko će mene da depilira kad mi dojadi da se sama čerupam ;) I ja isto imam aparaturu za nadogradnju noktiju, ako budeš nešto kupovala javi mi u pp pa da ti pošaljem br od jedne ženice koja ima jeftin, a kvalitetan materijal za nokte. Inače ja to radim samo sebi, jer mi je glavna alatka na poslu tastatura pa mi se nokti na palčevima brzo slome, pa onda ja to čas posla samoj sebi popravim.

Hihihihi duša :) Šta on zna kad je pet sati, ajde mama nemoj da si takva

Rekoh ti vec...ne znam sta da kazem u ovakvim situacijama,sve reci su suvisne..Grlim te jako

Joj, sto je strasno kad ne smes da odes u wc

nema goreg osecaja

Devojke drage, definitivno je krenulo krvarenje, izgleda da je i ova nesudjena bebica resila da me napusti :( Tuzna sam mnogo, ali sta da radim idemo dalje, dobar znak je da se nesto desava, valjda ce sledeceg meseca biti vise srece Hvala vam puno sto ste bile tu uz mene, ne znam sta bih radila sama... Evo pisem i placem...

Jbm te zivote...

I kod tebe? E majku joj...

E jbg.moja Anchy mozemo sad da tesimo jedna drugu i meni je upravo stigla vesticara sad bih vristala od muke ne znam sta dalje ovako ne ide definitivno postoji problem koji moj dr ne vidi vec mi kaze" kako ste ovo dvoje napravili ma bice i trece samo gospodjo u glavi morate da rascistite"joj ako ga gospodja uhvati ma pojela bi ga sad od muke :angry: Ljubim te i grlim jako i IDEMO DALJE!!!!!!!!!!

Oni uvek imaju pametan komentar..mislim,ok rodila si dvoje,zasto ne bi i trece..ali zivot se drasticno menja,nacin zivota,vise stresa..i sve to negativno utice i na ono sto je valjalo u nasem organizmu...nazalost...al,bice,zene moje,mora biti..

Vidm da se ,i ako imate za brigu to veliko zivotno pitanje,pozitivno drzite.:)

Odlicno razumem to iscekivanje i napetost "bele" boje na testicu,jer od oktobra pokusavamo,ali od ove srede ne brinemo vise,jer je testic ,posle duzeg vremena,na nasu radost,pozitivan.7 nedelja trudnoce :) Ako Bog da sve ce biti kako treba i u februaru eto nama male bubice :)

Bubice,dobrodosla i cestitam na trudnoci,al ostani ovde da nam pravis drustvo i budes podrska :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma samo ti piši,i onako sam te pitala :),volim ja detaljnja objašnjenja.:) Dobro je da si pre svega toga rodila dve duše...a cekaj od čega ti se javila ta infekcija,i te rane,meni deluje da su lekari krivi za to(retkost) :huh::unsure:

Pa jesu krivi lekari, lekar koji me pregledao pri otpustu nije me ocistio dobro ,trebao je odmah reviziju da uradi dok se nije inficiralo,medjutim ostalo posteljice i to se inficiralo,ja cekala,kuci,cekala dok nije pocelo da lije iz mene i hitno kod ovog svog privatnog dr.Sreca pa me primio iako je bio Veliki Petak i spasio me za sekund.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa jesu krivi lekari, lekar koji me pregledao pri otpustu nije me ocistio dobro ,trebao je odmah reviziju da uradi dok se nije inficiralo,medjutim ostalo posteljice i to se inficiralo,ja cekala,kuci,cekala dok nije pocelo da lije iz mene i hitno kod ovog svog privatnog dr.Sreca pa me primio iako je bio Veliki Petak i spasio me za sekund.

:angry: e ti lekari..moja drugarica je juce isla kod lekara na kontrolu posle porodjaja, sest nedelja ima kako se porodila da bi joj rekli kako ima deo posteljice koji nije izvadjen i dali su joj neke lekove da pije par dana da to samo izadje... :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:angry: e ti lekari..moja drugarica je juce isla kod lekara na kontrolu posle porodjaja, sest nedelja ima kako se porodila da bi joj rekli kako ima deo posteljice koji nije izvadjen i dali su joj neke lekove da pije par dana da to samo izadje... :blink:

Uh pa ona je dobro prosla,ja sta sam prezivela to je horor blago receno,crna,ali jako crna krv lije iz mene kao da cesmu odvrnes nemozes da kontrolises,crna ali retka krv kao voda a smrdi na kilometar,ma strasno sepsu sam za dlaku izbjegla,dr kad je vidjeo u kakvom sam stanju prebledeo je i posle nam je rekao da se prvi put uplasio da mi nece moci pomoci,a noge sam sve istipala rukama trpeci bolove dok je radio reviziju, ali sam mislila na svoje dve duse da sam im potrebna kuci i Bog je bio uz mene pa je to proslo kako treba.Ja se izvinjavam ako mozda smaram ili mracim sa ovom pricom ali to je moje lose iskustvo!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh pa ona je dobro prosla,ja sta sam prezivela to je horor blago receno,crna,ali jako crna krv lije iz mene kao da cesmu odvrnes nemozes da kontrolises,crna ali retka krv kao voda a smrdi na kilometar,ma strasno sepsu sam za dlaku izbjegla,dr kad je vidjeo u kakvom sam stanju prebledeo je i posle nam je rekao da se prvi put uplasio da mi nece moci pomoci,a noge sam sve istipala rukama trpeci bolove dok je radio reviziju, ali sam mislila na svoje dve duse da sam im potrebna kuci i Bog je bio uz mene pa je to proslo kako treba.Ja se izvinjavam ako mozda smaram ili mracim sa ovom pricom ali to je moje lose iskustvo!!!

sam Bog te spasio, dobro je da se sve dobro zavrsilo...ali cim je smrdelo to je bilo puno bakterija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh pa ona je dobro prosla,ja sta sam prezivela to je horor blago receno,crna,ali jako crna krv lije iz mene kao da cesmu odvrnes nemozes da kontrolises,crna ali retka krv kao voda a smrdi na kilometar,ma strasno sepsu sam za dlaku izbjegla,dr kad je vidjeo u kakvom sam stanju prebledeo je i posle nam je rekao da se prvi put uplasio da mi nece moci pomoci,a noge sam sve istipala rukama trpeci bolove dok je radio reviziju, ali sam mislila na svoje dve duse da sam im potrebna kuci i Bog je bio uz mene pa je to proslo kako treba.Ja se izvinjavam ako mozda smaram ili mracim sa ovom pricom ali to je moje lose iskustvo!!!

Joj dušo pa ti si baš naje.ala :o

Nemaš zašta da se izvinjavaš, ja volim da čujem tuđa iskustva da znam kako dobro tako i loše šta može da se desi. Mogu misliti kako ti je bilo posle toga...ali vidiš, ima Boga, sačuvao te :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy draga, pa ti si trudna :) Samo ti slušaj Ljubu i dobro ćeš proći. Znam da će ti današnji dan proći kao večnost, ali nedaj se, odmaraj i čuvaj svoju mrvicu, pomozi joj da ostane. Ljubim te punooooooooooo!

Eto ko će mene da depilira kad mi dojadi da se sama čerupam ;) I ja isto imam aparaturu za nadogradnju noktiju, ako budeš nešto kupovala javi mi u pp pa da ti pošaljem br od jedne ženice koja ima jeftin, a kvalitetan materijal za nokte. Inače ja to radim samo sebi, jer mi je glavna alatka na poslu tastatura pa mi se nokti na palčevima brzo slome, pa onda ja to čas posla samoj sebi popravim.

Hihihihi duša :) Šta on zna kad je pet sati, ajde mama nemoj da si takva :P

Ja cu da kupim kad zavrsim sa obukom,ok,kad kupim ja cu ti javiti pa mi das br. ;)

Moji su bas slabi i isto se lome

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.