Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Vid' nje!!!!!!!! :angry:

Da nemas malko udela u njoj????

Kako misiš? :blink:

Misiš ahahah :lol:

Misliš

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma dolazi nam neko drustvo veceras da gledamo fudbal ;)

Bice kako je sudjeno, sta da radim... Nego mi mnogo tesko pada pomisao da izgubim jos jednu (eventualnu) trudnocu... :( Bolje da nisam znala...

Nadamo se da toga neće doći :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo jos neceg, vrlo interesantno:

Naime, ključ tumačenja HCG vrednosti nije u njegovom broju, već u njegovom rastu. U normalnoj trudnoći beta HCG raste tako da se njegova vrednost udvostručuje u proseku svaka 2 dana. Iz tog razloga, beta HCG test se po pravilu ponavlja dva dana nakon prvog testa kako bi se moglo videti da li se «beta» pravilno «duplira». No, kako vaša trudnoća napreduje i vrednosti HCG-a rastu, raste i vreme njegovog «dupliranja»

Ma dolazi nam neko drustvo veceras da gledamo fudbal ;)

Bice kako je sudjeno, sta da radim... Nego mi mnogo tesko pada pomisao da izgubim jos jednu (eventualnu) trudnocu... :( Bolje da nisam znala...

Ne pricaj kojesta. Posle svih onih kontrola koje te cekaju, ima da se smejes ovoj danasnjoj brizi. Gledaj fudbal i sama cu tako i uzivaj!!!!!!!!!!!!!

Kako misiš? :blink:

Misiš ahahah :lol:

Misliš

Blesice! RaZumela sam sta si htela reci.

Mislih da li si ti ili neko od tvojih umesao prstice u pesmu ili vidojicu???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma dolazi nam neko drustvo veceras da gledamo fudbal ;)

Bice kako je sudjeno, sta da radim... Nego mi mnogo tesko pada pomisao da izgubim jos jednu (eventualnu) trudnocu... :( Bolje da nisam znala...

Znam da je tesko ali probaj ne razmišljaš u tom pogledu,opusti se uz društvo i probaj da gledas na ovo optimistično. A neka bude kako je sudjeno. :rolleyes:_

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislih da li si ti ili neko od tvojih umesao prstice u pesmu ili vidojicu???

Ma ne, neko je na fb okačio i meni se mnogo svidela..Pa rekoh da podelim sa vama ;)

To je prvi singl ove grupe..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy,gledas Ronalda? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo jos neceg, vrlo interesantno:

Naime, ključ tumačenja HCG vrednosti nije u njegovom broju, već u njegovom rastu. U normalnoj trudnoći beta HCG raste tako da se njegova vrednost udvostručuje u proseku svaka 2 dana. Iz tog razloga, beta HCG test se po pravilu ponavlja dva dana nakon prvog testa kako bi se moglo videti da li se «beta» pravilno «duplira». No, kako vaša trudnoća napreduje i vrednosti HCG-a rastu, raste i vreme njegovog «dupliranja»

Ne pricaj kojesta. Posle svih onih kontrola koje te cekaju, ima da se smejes ovoj danasnjoj brizi. Gledaj fudbal i sama cu tako i uzivaj!!!!!!!!!!!!!

Gde si ovo nasla? Tako nekako je i Rasa reko, da je samo bitno da je pozitivno i da vidimo da li se duplira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy,gledas Ronalda? :)

Gledala sam ga sinoc :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy lezi i ne mrdaj dalje od kreveta sem u wc,da ne pogorsas krvarenje ili to rozo kako li je vec.Koliko rece da pijes 3x200,slobodno sutni jos jednu uvece bar,nece da skodi,visak ces da ispiskis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svasta sam citirala i dosla do ovog da je beta 8 i izbrisa sve i dodjoh da udelim neki pametan savet.Sad odoh da procitam ovo sto sam propustila za ovih par sati :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gledala sam ga sinoc :rolleyes:

E pa imam lek za tvoju nervozu. Misli na Ronalda i bice ti sigurno bolje. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy lezi i ne mrdaj dalje od kreveta sem u wc,da ne pogorsas krvarenje ili to rozo kako li je vec.Koliko rece da pijes 3x200,slobodno sutni jos jednu uvece bar,nece da skodi,visak ces da ispiskis

Pa ako nista drugo, bar cu da prolongiram dolazak vestice do sutra, da mi 3dc ne bude u nedelju nego u ponedeljak, da moze Rasa da me pogleda pa da vidim dal da pijem klomifen. Hvala na savetu, poslusacu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

čekalice,jel prošao bol u glavi?

E svaki dan crknem,nemam mira...juce kosila,cupala i zalivala travu,sredjivala komplet kuću,bila gola voda. Danas,došla s posla,odmorila i pošto nam majstori rade završne radove na fasadi i to neko prskanje,kao hrapavo da bude sa nekim kamencicima,sve su zasr*li oko kuce pa sam to strugala lopatom i čistila metlom,i opet gola voda. Meni vežbe definitivno ne trebaju. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

čekalice,jel prošao bol u glavi?

E svaki dan crknem,nemam mira...juce kosila,cupala i zalivala travu,sredjivala komplet kuću,bila gola voda. Danas,došla s posla,odmorila i pošto nam majstori rade završne radove na fasadi i to neko prskanje,kao hrapavo da bude sa nekim kamencicima,sve su zasr*li oko kuce pa sam to strugala lopatom i čistila metlom,i opet gola voda. Meni vežbe definitivno ne trebaju. :D

Popila analgin i resila problem :D

Evo ja cu sad da idem da zalijem travu i cvece,ma mogla bih sve u krug da radim <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ništa onda slušamo Rašu. Držim fige da sve bude u redu :rolleyes: Ti ako ikako možeš radi bilo šta drugo da ti (bar malo) skrene misli sa ovoga, i za svaki slučaj nemoj da piješ :D

Pročitaj još jednom!

Jedno pivce nece da mi skodi ;)

Ali samo jedno!

Zna doca šta priča, kao što kažu ženske, odmaraj što više, bez šetnje neke. Biće to sve kako treba :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Popila analgin i resila problem :D

Evo ja cu sad da idem da zalijem travu i cvece,ma mogla bih sve u krug da radim <_<

Dobro je...tako je užasno kad boli glava,nisi nizasta. <_<

Joj to si upravu. Dok središ kuću,pa oko kuce,slobodno posle mozes opet kuću da kreneš da sredjujes. Začaran krug ti je to. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, ja samo da vam javim da se vestica polako najavljuje, krenuo je onaj roze sekret, isto kao prosli put, izgleda da tako sporo stize zbog utrogestana. Rasu jos nisam zvala, kasnije cu, posto je sad sigurno guzva i nece moci da mi se javi na telefon, da mi kaze sta cemo dalje, posto rezultat bete vec znam... :( Izgleda da ce vestica da preduhitri nulu :( :( :( Mnogo sam tuzna, ovaj put mi je stvarno tesko palo, za ovih godinu dana nijednom nisam plakala ovo je prvi put, sta da vam kazem vise, volim vas mnogo :wub:

to draga moze biti i od trudnoce....

Devojke, sad sam zvala Rasu, beta mi je 8 zarez nesto, nisam ga razumela, nisam ga ni cula kako treba, rekao mi je da je pozitivno i da dodjem u ponedeljak na uz i da preverimo da li se duplira, relka sam mu za roze sekret, ne svidja mu se, ali da ne prestajem sa utrogestanom. Nista mi se to ne svidja!!! Jel zna neko gde je ona tabela sa vrednostima bete u nedeljama trudnoce? Ja mislim da se tu nesto oplodilo ali nije uspelo da se zakaci. Ne znam, sad sam toliko zbunjena da je to strasno!

drzim fige da je trudnoca i da prelazis u prvi..... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se nadam da ce sve biti o.k. Sve smo uz tebe sta god da bude.

Ja bih ti preporucila da sto vise mirujes do ponedeljka, krevet-kupatilo i nista drugo ne pipaj, gledaj t.v, citaj, pricaj telefonom...Ljubim te i budi nam hrabra :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema na Joce odavno :unsure:

Uco gde si,zar ne rece da tm radi trecu?

Alex nema 100 godina :(

Simce nema 200 godina :(

My heart?

Koga jos nema tako dugo? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema na Joce odavno :unsure:

Uco gde si,zar ne rece da tm radi trecu?

Alex nema 100 godina :(

Simce nema 200 godina :(

My heart?

Koga jos nema tako dugo? :unsure:

My heart ne stiže na forum, javiće se kad nađe malo slobodnog vremena. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivancice zelena mi smo ovde spojili par tema,vto,spec.pitanje,zenske price,zene gde je,slobodno vreme.............necete nas valjda grditit1813.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ne, neko je na fb okačio i meni se mnogo svidela..Pa rekoh da podelim sa vama ;)

To je prvi singl ove grupe..

Videh da je prvi, valjda cemo i mi u prvi trimestar uskoro

Gde si ovo nasla? Tako nekako je i Rasa reko, da je samo bitno da je pozitivno i da vidimo da li se duplira.

Ehe ma sve ima da nadjem sta treba bwe, samo ti budi spokojna.

Mislim sta reci, doktor da me vikate od sada b0216.gif

Svasta sam citirala i dosla do ovog da je beta 8 i izbrisa sve i dodjoh da udelim neki pametan savet.Sad odoh da procitam ovo sto sam propustila za ovih par sati :blink:

CMOK

Pa ako nista drugo, bar cu da prolongiram dolazak vestice do sutra, da mi 3dc ne bude u nedelju nego u ponedeljak, da moze Rasa da me pogleda pa da vidim dal da pijem klomifen. Hvala na savetu, poslusacu.

Ne pricaj kojesta!!!

Cula sam se sa Ljubom i ona ovako devojka kaze: Da kada je bila trudna sa Savom da je oko dana kada je trebala da dobije radila betu i da joj je bila 4.6!!!

Prema tome uzivaj!. A koliko se secam ti si imala skoro IP, zar ne?! Pa ne moz' beta da bude veca i da hoces!

E svaki dan crknem,nemam mira...juce kosila,cupala i zalivala travu,sredjivala komplet kuću,bila gola voda. Danas,došla s posla,odmorila i pošto nam majstori rade završne radove na fasadi i to neko prskanje,kao hrapavo da bude sa nekim kamencicima,sve su zasr*li oko kuce pa sam to strugala lopatom i čistila metlom,i opet gola voda. Meni vežbe definitivno ne trebaju. :D

Nis' me ne ptaj. Peglanje 3h; razvlacenje lisnatog testa xy h, ciscenje kuce (mm i Svrca haos napravili), pa malopre kosenje ovih sitnih 15 ari trave (nismo sve zavrsili), a gde je rucak i sudovi!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema na Joce odavno :unsure:

Uco gde si,zar ne rece da tm radi trecu?

Alex nema 100 godina :(

Simce nema 200 godina :(

My heart?

Koga jos nema tako dugo? :unsure:

Nema Maybe, Tajci, Sanje jedne i druge, Lenocke nam bas duugo nema,...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja trava i cvece zaliveni,a i s mene evo kaplje voda,barim se u kuci polako ali sigurno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema Maybe, Tajci, Sanje jedne i druge, Lenocke nam bas duugo nema,...

Maybe bi trebala da je ve u Srbiji,za Sanju sam juce pitala,niko nista ne zna,a druga Sanja je tu,kuckale smo se sinoc,a Lena je rekla da ce se kuckati s nama kad zavrsi skolicu i onda je samo nestala :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.