Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Eee žene..Zašto sve to radimo sebi!? <_<:lol:

Ja sam dobila depilator, još davno i sa njim lepo, prvih par puta su bili pakleni sad je već laganica.. Osim khm, onih delova.. Za to kupujem one depilacione trake :)

Niko me nije pitao ali ja ću da kažem :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Niko me nije pitao ali ja ću da kažem :lol:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eee žene..Zašto sve to radimo sebi!? <_<:lol:

Ja sam dobila depilator, još davno i sa njim lepo, prvih par puta su bili pakleni sad je već laganica.. Osim khm, onih delova.. Za to kupujem one depilacione trake :)

Da budemo lepe glatke ;) Imam i ja epilator ali sa njim jedva da mogu da izdepiliram donju polovinu nogu, a za ruke i gornji deo nogu koristim hladan vosak u kombinaciji sa trakama, a za gospoju topao vosak i ona me najviše muči kad trebam da je očerupam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne udaram x niti cu veceras,kad sam došla kuci od rada napolju i unutra crkla ko konj i posle dosao mm,popili po pivo na terasi i udarilo me za medalju,tako da sad polupijana pišem Sutra cu ga savatam ili veceras ako ne zahrcem

Dobro jutro drage moje devojke! Lep dan zelim!

I neka proba posle neko da mi kaze da od foruma nema nikakve vajde... Da vam sinoc nisam kuckala onako polupijana verovatno bih zaspala i ne bih sačekala mm i ne bismo OBRALI TREŠNJICE!!! Sreća sreća radost!Plus sam ovde stekla (nadam se da isto mislite) diiivne drugarice! Sve vas ljubim

t5101.gif

E sad izvestaj od Rase. Cista je jos uvek tu, ali Rasa kaze da "degenerise" , koliko sam ja shvatila raspada se ili tako nesto

Rezultati bete tek popodne, Cekalice, tek sad razumem zasto nisi htela da radis betu, to je takav stres da je to strasno!!! Celu noc se prevrcem po krevetu, ne mogu da spavam, a ono malo sto dremnem sanjam Rasu kako mi govori da mi je beta 0!!! Sto verovatno nije daleko od istine, grudi su mi se potpuno vratile u normalu, a jutros mi je pala temperatura, jos nisam stavila graf, sad cu. Tako da po mojoj slobodnoj proceni bice jedna velika, smrdljiva, odvratna 0-nula!!! Ma koliko da sam svesna da 99% nisam trudna, umrecu popodne kad mi Rasa to i saopsti...

E da, endometrijum mi je 9mm, nemam pojma sta mu to znaci i kolio treba da bude

Anchy sta da i kazem...........a zamisli vadjenje bete posle vto :o

ЗНААААААААМ . ....НЕ ПРАТИМ НА ЧАСУ m0913.gif

:lol:

НЕ МОЖЕ НИ САМО МАЛКИЦЕ!?! Онако мало малкииице!?!

:lol:

Evo ponovicu za one koji ne prate na casu.

Popodne su rezultati!

:lol:

Ma ne vrdam, juce sam celo popodne bila u Nisu, pa smo posle kod mojih gledali fudbal, dosla kuci u ponoc...

Ako ne budem bila uz komp popodne obavestice vas Luna o rezultatima.

Jel obecavate da cete da me tesite veceras?

I dase radujemo i da tesimo sta god treba tu smo,mada se ja jos uvek pomalo nadam da ce biti nesto

Aaaaaa, nećeš ga majci, zeznuo sam se, i ja ga pratim od 2006, to je ono kad smo igrali sa Portugalom na Marakani? E, ako je to bilo te godine onda ga i ja pratim od tad :P A Irina mu dobra riba bre, idu jedno uz drugo, samo, ne zna on da bi' mu ja bolje čučala :P

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da budemo lepe glatke ;) Imam i ja epilator ali sa njim jedva da mogu da izdepiliram donju polovinu nogu, a za ruke i gornji deo nogu koristim hladan vosak u kombinaciji sa trakama, a za gospoju topao vosak i ona me najviše muči kad trebam da je očerupam.

Uh gospođa <_< Koliko me to smara više, jedva čekam da zatrudnim da je odmorim neko vreme :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da budemo lepe glatke ;) Imam i ja epilator ali sa njim jedva da mogu da izdepiliram donju polovinu nogu, a za ruke i gornji deo nogu koristim hladan vosak u kombinaciji sa trakama, a za gospoju topao vosak i ona me najviše muči kad trebam da je očerupam.

Ja depilatorom ruke i pazuhe obavezno...noge jesam u par navrata....a ono čudo između nešto ne mogu. Najlakše mi da odem na depilaciju i da mrzim depilatorku što mi nanosi bol :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t5101.gif

Anchy sta da i kazem...........a zamisli vadjenje bete posle vto :o

:lol:

:lol:

:lol:

I dase radujemo i da tesimo sta god treba tu smo,mada se ja jos uvek pomalo nadam da ce biti nesto

:lol:

Dušice a kako si nam ti danas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja depilatorom ruke i pazuhe obavezno...noge jesam u par navrata....a ono čudo između nešto ne mogu. Najlakše mi da odem na depilaciju i da mrzim depilatorku što mi nanosi bol :rolleyes:

Pazuh depilatorom? :o Svaka ti čast, ja tačno mislim da bih umrla..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A šta fali Egiptu? Ja htela tamo prošle godine na medeni mesec a mm kaže da ima previše Egipćana za njegov ukus

Kao prvo, nemaš gde da mrdneš, tamo su hoteli grandiozni i sve je super, ali kada napaviš korak dva dalje, to je beda i sirotinja i prljavština i nemaš šta mnogo da vidiš osim izleta. Zato smo i uplatili neki hotel, trebaće nam 10 dana da ga samo obiđemo <_< Kao drugo, ne znam ko nije otišao u Egipat a da se nije razboleo, mnogo mora da se povede računa, jer njihova voda sadrži bakterije, moj drug je prošlo leto ležao 5 dana na infuziji, dušu je ispustio. Šta će mi to na letovanju :blink: Uveče nemaš gde da prošetaš i skitaš, jedino da idemo do Hurgade svako veče, mada ne znam ni šta ću tamo. Možda grešim.

Eeee a ja se već naoštrila da mu dam i tvoj poljubac, al eto kad kažeš da ideš, teškom mukom ću se odreći tog jednog tvog :)

Mi smo prvobitno hteli u Egipat, ali su nas oduvraćali zbog bezbednosnih razloga. Mada u poslednje vreme čujem da ljudi uplaćuju, idu i sve bude super!

Ma kakvi, i ti nemiri koji se dešavaju su u Kairu, 500 km od letovališta. Svesni su oni da žive od turizma i ne bi se nikada tamo desilo nešto, barem ja tako mislim. MM kaže idemo da iskoristimo dok se braća talibani biju, ali nećemo na one motoriće kroz pustinju jer nas možda gledaju preko nekog snajpera ;) Ne verujem da bi agencije smele da prodaju aranžmane a da je toliko rizično. Mi idemo na 10 dana, pa ako sam toliki baksuz da se nešto strašno tada desi, barem ću da umrem sa mm :blink:

Ne znam kakva je trenutno situacija u Egiptu, ali verujem da se smirlo to sve malo..Pogotovo u letovalištima. Ma treba videti i Egipat, sledeće godine Grčka

U pravu si. Treba videti od svega po malo. Prošle godine smo bili na krfu, mm je razočaran Grčkom iako ne mogu da mu objasnim da to što je video ostrvo jedno ne znači da je cela Grčka takva. Izabrali smo jedan od najboljih hotela u Egiptu i stvarno mislim da nam neće biti loše. Bitno je da smo zajedno :wub: :wub:

Ja obožavam Grčku, a videla sam samo jedan malecni deo nje :)

p6220404.jpg

Jaoj i ja obožavam Grčku, baš mi nekako prija, super je. Ali, kao što rekoh, mm sabotira sve :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pazuh depilatorom? :o Svaka ti čast, ja tačno mislim da bih umrla..

Ćuti, ja mislim i da jesam umrla...pa da sam oživela :lol: :lol: :lol:

Ima tome dosta godina kad sam se zainatila, nesvestica me hvatala koliko je bolelo...sad su dlačice smešne, proređene, slabe :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da budemo lepe glatke ;) Imam i ja epilator ali sa njim jedva da mogu da izdepiliram donju polovinu nogu, a za ruke i gornji deo nogu koristim hladan vosak u kombinaciji sa trakama, a za gospoju topao vosak i ona me najviše muči kad trebam da je očerupam.

Ja sam jednom probala da se sama depiliram i završilo se neslavno, sva sam se ulepila, napravila rane na rukama od silnih ponavljanja, baš sam nesposobna za to. Zato, jednom mesečno, legnem u salon na sto i za 45 min budem ćelava po celom teletu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kao prvo, nemaš gde da mrdneš, tamo su hoteli grandiozni i sve je super, ali kada napaviš korak dva dalje, to je beda i sirotinja i prljavština i nemaš šta mnogo da vidiš osim izleta. Zato smo i uplatili neki hotel, trebaće nam 10 dana da ga samo obiđemo <_< Kao drugo, ne znam ko nije otišao u Egipat a da se nije razboleo, mnogo mora da se povede računa, jer njihova voda sadrži bakterije, moj drug je prošlo leto ležao 5 dana na infuziji, dušu je ispustio. Šta će mi to na letovanju :blink: Uveče nemaš gde da prošetaš i skitaš, jedino da idemo do Hurgade svako veče, mada ne znam ni šta ću tamo. Možda grešim.

Mojne da se ljutiš, biće ti lepo ;)

Ja nisam bila ali moja sestra jeste pre par godina, u Hurgadi, lepo se provela i nije bila bolesna. I, pls, nemoj tako negativnog stava da ideš na odmor :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pazuh depilatorom? :o Svaka ti čast, ja tačno mislim da bih umrla..

P&P znojim se od same pomisli. Meni je pazuh najmanji problel dlake su toliko retke i nežne da mi pazuh posle brijanja bude kao sa reklame. A brijem ga svaki dan prilikom tuširanja, mada i za to nema potrebe, mogla bih komotno na 3 dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kao prvo, nemaš gde da mrdneš, tamo su hoteli grandiozni i sve je super, ali kada napaviš korak dva dalje, to je beda i sirotinja i prljavština i nemaš šta mnogo da vidiš osim izleta. Zato smo i uplatili neki hotel, trebaće nam 10 dana da ga samo obiđemo <_< Kao drugo, ne znam ko nije otišao u Egipat a da se nije razboleo, mnogo mora da se povede računa, jer njihova voda sadrži bakterije, moj drug je prošlo leto ležao 5 dana na infuziji, dušu je ispustio. Šta će mi to na letovanju :blink: Uveče nemaš gde da prošetaš i skitaš, jedino da idemo do Hurgade svako veče, mada ne znam ni šta ću tamo. Možda grešim.

Ma kakvi, i ti nemiri koji se dešavaju su u Kairu, 500 km od letovališta. Svesni su oni da žive od turizma i ne bi se nikada tamo desilo nešto, barem ja tako mislim. MM kaže idemo da iskoristimo dok se braća talibani biju, ali nećemo na one motoriće kroz pustinju jer nas možda gledaju preko nekog snajpera ;) Ne verujem da bi agencije smele da prodaju aranžmane a da je toliko rizično. Mi idemo na 10 dana, pa ako sam toliki baksuz da se nešto strašno tada desi, barem ću da umrem sa mm :blink:

Jaoj i ja obožavam Grčku, baš mi nekako prija, super je. Ali, kao što rekoh, mm sabotira sve :angry:

:lol:

Preporučujem vam da se organizujete i odete na neko ronjenje, svi kažu da je u Egiptu najbolje za ronjenje i da je neverovatno iskustvo. A i pričali su nam prijatelji koji tamo redovno idu, oni su oduševljeni.

A ja mogu da vam preporučim Lefkadu, preelepaa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam jednom probala da se sama depiliram i završilo se neslavno, sva sam se ulepila, napravila rane na rukama od silnih ponavljanja, baš sam nesposobna za to. Zato, jednom mesečno, legnem u salon na sto i za 45 min budem ćelava po celom teletu :lol:

:lol: :lol:

I ja sam jednom kupila veet trake...Bože koliko mi je ribanja trebalo posle samo da skinem sve sa sebe... nije to za mene :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol:

I ja sam jednom kupila veet trake...Bože koliko mi je ribanja trebalo posle samo da skinem sve sa sebe... nije to za mene :rolleyes:

aaa to je fora u ulju, namažeš beby ulja vatom i sve se lako skine.. Ja koristim one cera di cupra, odlične su..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od mojih LH tračica dođosmo do depilacije :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

aaa to je fora u ulju, namažeš beby ulja vatom i sve se lako skine.. Ja koristim one cera di cupra, odlične su..

Ja bežim od ulja kao đavo od krsta....imala sam pre tri godine čir neki na nozi i najverovatnije je od ulja, anticelulit masaže, pojma nemam....uglavnom godinu dana sam se kupala samo glicerinskim sapunom. Mada, da sam slušala privatnog derikožu kupala bih se jednom nedeljno :rolleyes:

Ja ni ne znam čemu ti služe te tračice :unsure:

Dok nisam ovde vas počela da pratim nisam ni bila svesna koliko nemam pojma o nekim stvarima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, sad sam videla da si mi odgovorila već, moja greška s0528.gif

I pored Utrogestana?

t0135.gif

Dušice a kako si nam ti danas?

Boli me tintara nestot1950.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t0135.gif

Boli me tintara nestot1950.gif

Da se nisi slučajno tresnula tom toljagom?! :rolleyes:

evo, sad će mene da tresne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ni ne znam čemu ti služe te tračice :unsure:

Dok nisam ovde vas počela da pratim nisam ni bila svesna koliko nemam pojma o nekim stvarima!

Ma i bolje što nisi stigla da saznaš :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da se nisi slučajno tresnula tom toljagom?! :rolleyes:

evo, sad će mene da tresne

t1940.gif

t0150.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Boli me tintara nestot1950.gif

Hormoni rade :) Jel' ti je prošla O?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eeee a ja se već naoštrila da mu dam i tvoj poljubac, al eto kad kažeš da ideš, teškom mukom ću se odreći tog jednog tvog

Mi smo prvobitno hteli u Egipat, ali su nas oduvraćali zbog bezbednosnih razloga. Mada u poslednje vreme čujem da ljudi uplaćuju, idu i sve bude super!

Cuj jednog :blink::lol: ne zasmejavaj me

Ne znam kakva je trenutno situacija u Egiptu, ali verujem da se smirlo to sve malo..Pogotovo u letovalištima. Ma treba videti i Egipat, sledeće godine Grčka

Ja obožavam Grčku, a videla sam samo jedan malecni deo nje

Žene ja uradila moju prvu LH tračicu, joj kako je zabavno kad znaš da će ti se pojaviti bilo kakva crtica..

I evo 9dc nema ovulacije još, što sam i očekivala

p6220404.jpg

Ja sam se lomila jer je ove godine za Egipat bilo bas super povoljnih ponuda u odnosu na Grcku i Tursku, a i privlaci me vise od ovih drugih. Da nemam dete ne bih se razmisljala ali sa njim mi ne pada na pamet da idem gde je kriticno (politicki) a i tamo su sad vec temperature (zamalo da napisem BT :P ) skoro 50 stepeni, sto meni licno ne smeta ali ako cu morati sve vreme d budem u hotelu, koliko god on dobar bio, hvala lepo, bice dana za avanture.

Ti radiš Lh tračice, a ja grejem vosak da se čerupam....jooooooooooooj, mrzim to da radim, ali moram.

Sama se cupas :o Uzrla ja pre 100 godina sama i to prvi put u zivotu da se depiliram toplim voskom. Nikada necu zaboraviti tu agoniju kada je trebalo da skinem ono sto sam nanela na prepone :lol: Satima sam bila zakljucana u svojoj sobi i nisam znala koga da zovem u pomoc, jos se sve to ulepilo jer sam spojila butine, ma uzas zivi. Na kraju sam uzela zilet i polako ispod voska ziletom sekla dlacice. Od tada vise nikada sama nisam petljala nego lepo kod kozmeticara.

Niko me nije pitao ali ja ću da kažem

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma nije nego sam od 11 pre podne do pre pola sata bila u dvoristu i sredjivala ko budala po ovom suncu :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.