Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

:unsure: a da nisi trudna od proslog ciklusa? :huh:

hm...ne bih mogla da tvrdim...ali recimo ako sam ostala trudna drugog ili treceg dana ciklusa onda znaci tome ima 12-13 dana..da li je to rano da imam simptome ako sam trudna? :unsure: boze ja kao da mi je prvi put, ali je prvi put bilo lakse, nisam mislila o tome, desilo se bez simptoma, i krajem 4.-og meseca sam saznala da sam trudna :lol: skroz opusteno je bilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ne mogu, dobar mi je...i samo njega jednog imam :rolleyes:

Kako ti je klinac? Je l' prošla glavica?

Pa ti pevaj kroz kuću, hoću trešnjotres ;)

Dobro je, nije još 100% ali prolazi... Sad je uvatio kad god kažem pazi i nemoj - on odgovara: ne cujem te sta picaš :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hm...ne bih mogla da tvrdim...ali recimo ako sam ostala trudna drugog ili treceg dana ciklusa onda znaci tome ima 12-13 dana..da li je to rano da imam simptome ako sam trudna? :unsure: boze ja kao da mi je prvi put, ali je prvi put bilo lakse, nisam mislila o tome, desilo se bez simptoma, i krajem 4.-og meseca sam saznala da sam trudna :lol: skroz opusteno je bilo

Pa onda ništa nije isključeno.... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

No frks,ima da je zaustavim kod Karpata pa je pustim kad dodjes kuci,taman nek mi zaliva travu,da ne moram ujutru u 6 da ustajem da je zalivam. Imam i ja dušu. :)

Srce si :):wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovih danan samo su dvije teme na forumu aktivne ... ova i treći trimestar ....

Kako ste ženske, šta ima kod vas ....... uživate li u "blagodatima" ljeta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes: pa Ivancice i to sto kazes...nista nije iskljuceno, ali bih volela kad bih mogla od prvog dana da saznam i da uzivam u svakom danu sa bebom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hm...ne bih mogla da tvrdim...ali recimo ako sam ostala trudna drugog ili treceg dana ciklusa onda znaci tome ima 12-13 dana..da li je to rano da imam simptome ako sam trudna? :unsure: boze ja kao da mi je prvi put, ali je prvi put bilo lakse, nisam mislila o tome, desilo se bez simptoma, i krajem 4.-og meseca sam saznala da sam trudna :lol: skroz opusteno je bilo

Mozda izgleda bezveze,al da uradiš testic? :huh::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja sam razmisljala da uradim testic, medjutim proslog meseca sam dva uradila i grdno se razocarala :angry: nisam ni slutila da cu se posle tako lose osecati..ubedjujem sebe da jos malo sacekam. ako mi se nastave ovi simptomi i nakon ovulacije uradicu testic svakako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy, je l' su te bolele grudi do jutros?

Jesu jako do pre par dana.

Anchy, sve mi diraj, Ronalda ne on je moj već godinama i zacrtala sam sebi da ću da ga upoznam kad tad, sunce moje, mmm

Sunce, za njega cemo stvarno da se posvadjamo :angry: Ja sam jedno vreme smisljala plan kako da se udam za njega, dok je igrao u Mancesteru, htela sam da odem u Englesku na usavrsavanje jezika i da ga navatam (na bebu :lol: ), nego me zeznuo, otiso u Spaniju...

Mislim da je Anchy pisala da je danas nisu bolele grudi...

vampir je bolji

Ma dajem 10 vampira za jednog Ronalda!

Ja sam ubedjena da je ovak covek gay..a mnoge devojke lude za njim, neobicno bas :D

:o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovih danan samo su dvije teme na forumu aktivne ... ova i treći trimestar ....

Kako ste ženske, šta ima kod vas ....... uživate li u "blagodatima" ljeta?

Kazem ja da smo najaktivnije :D

Pa i ne uzivamo nesto bas,samo se znojimo i tuširamo sto puta na dan. Neka malo zahladni ili idemo kod VelNes da se kupamo u njen bazen. :)

:rolleyes: pa Ivancice i to sto kazes...nista nije iskljuceno, ali bih volela kad bih mogla od prvog dana da saznam i da uzivam u svakom danu sa bebom...

E samo jos da smisle test te osetljivosti ili neku mašinu,uštedeli bi nam puno živaca... :rolleyes:

Anchy, kad ce rezultati? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ti pevaj kroz kuću, hoću trešnjotres ;)

Ih, nemam problem sa njim nego sa doktorima koji zabranili t0111.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E sad izvestaj od Rase. Cista je jos uvek tu, ali Rasa kaze da "degenerise" :blink: , koliko sam ja shvatila raspada se ili tako nesto :huh:

Rezultati bete tek popodne, Cekalice, tek sad razumem zasto nisi htela da radis betu, to je takav stres da je to strasno!!! Celu noc se prevrcem po krevetu, ne mogu da spavam, a ono malo sto dremnem sanjam Rasu kako mi govori da mi je beta 0!!! Sto verovatno nije daleko od istine, grudi su mi se potpuno vratile u normalu, a jutros mi je pala temperatura, jos nisam stavila graf, sad cu. Tako da po mojoj slobodnoj proceni bice jedna velika, smrdljiva, odvratna 0-nula!!! :angry: Ma koliko da sam svesna da 99% nisam trudna, umrecu popodne kad mi Rasa to i saopsti...

E da, endometrijum mi je 9mm, nemam pojma sta mu to znaci :huh: i kolio treba da bude :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zaboravko moj!!!!

1.Znas li da ce da danas kisa da pada???

Uh kako bi to dilo dobro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eh, bilo je vec primera u istoriji da su se neke mnogo vazne i bitne face zenile a imali su svoje ljubike a ni one (njihove zene) nisu bile naivne. Novac je cudo!

2.Jeste bio je tresnjotres :lol: :lol: :lol:

1.Куме па немој да ме забрињавш,знаш ли да је најлепше купати се кад пада киша,сви побегну у куће а ти и твој драги (у овом случају мој драги и ја :lol: ) онако уз музику коју стварају капљице кише уживате у води........какав ће тек тад трешњотрес да падне иихајјјј m0853.gif

2.Опааа само заошстри ситуацију и има да се све протресу хихихихихи

Tupson jedan, pošaljem ga da mi kupi hleb, eorokrem i parizer a on mi donese hleb i pletenicu sa makom :blink:

ммммм плетеница са мааааакоооомk32058.png

:unsure: imam utisak da sto vise obracam paznju na signale tela vezano za ovulaciju oni sve vise lice ne trudnocu..dva dana imam belance, juce skroz providno, ali isto tako me po prvi put u zivotu za vreme ovulacije grudi peckaju gore ka pazuhu a to mi se desavalo samo u trudnoci, stomak me stiska, da ne kazem boli, i malo je otecen i tvrd...slaba sam...i zakljucak je luda sam definitivno jer ne znam kako i pomisljam da sam trudna ako mi je juce i danas ovulacija :blink::blink::blink:

Добродошла у клуб!!!!!!!!!!!!!! k32058.pngk32046.pngk32070.png

Nisam, treba mi da mi namesti bojler :unsure:

Hoću trešnjotres!!!

k32067.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Анчи кад су резултати ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala VelNes..dobro sam dosla i sto pre otisla :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Анчи кад су резултати ?

ЗНААААААААМ . ....НЕ ПРАТИМ НА ЧАСУ m0913.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ih, nemam problem sa njim nego sa doktorima koji zabranili t0111.gif

:o:o НЕ МОЖЕ НИ САМО МАЛКИЦЕ!?! Онако мало малкииице!?! :o :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala VelNes..dobro sam dosla i sto pre otisla :lol::lol::lol:

Баш тако!! Али као што видиш овде има и доста трудница,неће да пређу у први зато што је овде сјајна екипа.Видећеш кад будеш остала трудна нећеш тако лако отићи са ове теме.Овде је журка сваки дан и све труднице па чак и старије чланице које сад већ имају бебе често долазе код нас ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ЗНААААААААМ . ....НЕ ПРАТИМ НА ЧАСУ m0913.gif

:lol:

Evo ponovicu za one koji ne prate na casu.

Popodne su rezultati!

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tupson jedan, pošaljem ga da mi kupi hleb, eorokrem i parizer a on mi donese hleb i pletenicu sa makom

A gde je treca stvar??? :rolleyes:

Bice kolega bice,ako ne,jednom blizanci pa onda jos jedno :wub: iskombinovacemo mi to vec

Trešnjotres

I ovde je takvo krene,mož misliti kako tek u Vrscu "pirka vetrić"

Ma man se veša,uživaj sa muzicem tvojim...

Drago mi je da ti se dopada izraz!!! Meni je bas njami

Kako da uzivam kada radi?! :angry:

imam utisak da sto vise obracam paznju na signale tela vezano za ovulaciju oni sve vise lice ne trudnocu..dva dana imam belance, juce skroz providno, ali isto tako me po prvi put u zivotu za vreme ovulacije grudi peckaju gore ka pazuhu a to mi se desavalo samo u trudnoci, stomak me stiska, da ne kazem boli, i malo je otecen i tvrd...slaba sam...i zakljucak je luda sam definitivno jer ne znam kako i pomisljam da sam trudna ako mi je juce i danas ovulacija

Sto rece VelNes, dobrodosla i klub

Hoću trešnjotres!!!

:P

Pa ti pevaj kroz kuću, hoću trešnjotres ;)

Dobro je, nije još 100% ali prolazi... Sad je uvatio kad god kažem pazi i nemoj - on odgovara: ne cujem te sta picaš :) :)

Ih, nemam problem sa njim nego sa doktorima koji zabranili t0111.gif

GULP :o:blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:o:o НЕ МОЖЕ НИ САМО МАЛКИЦЕ!?! Онако мало малкииице!?! :o :o

Ma ne pošto sam radila amniocentezu pa je savet 2-3 nedelje ništa...a posle kad odem na kontrolu ko zna šta će reći. Ovaj moj mučenik po ceo dan samo priča koliko toga imamo da nadoknadimo kad dođe beba :lol:

Баш тако!! Али као што видиш овде има и доста трудница,неће да пређу у први зато што је овде сјајна екипа.Видећеш кад будеш остала трудна нећеш тако лако отићи са ове теме.Овде је журка сваки дан и све труднице па чак и старије чланице које сад већ имају бебе често долазе код нас ;)

Ja sam tu zato što mi najlepše sa vama! Ubedljivo najjača ekipa i pored svih problema! E zato vas i volem jer ste tu jedna za drugu jer lako je biti dobar kad je dobro...vi ste moji SUPERHEROJI t4623.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kazem ja da smo najaktivnije :D

Pa i ne uzivamo nesto bas,samo se znojimo i tuširamo sto puta na dan. Neka malo zahladni ili idemo kod VelNes da se kupamo u njen bazen. :)

E samo jos da smisle test te osetljivosti ili neku mašinu,uštedeli bi nam puno živaca... :rolleyes:

E, poenta je ne tuširati se sto puta na dan :P jer tako samo ubrzavaš cirkulaciju i znojenje ;)

U Zrenjaninu već počelo da grmi...

:lol:

Evo ponovicu za one koji ne prate na casu.

Popodne su rezultati!

:lol:

A dotle ne mrdaj odavde - vrdaš mnogo u poslednje vreme ;):D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ne pošto sam radila amniocentezu pa je savet 2-3 nedelje ništa...a posle kad odem na kontrolu ko zna šta će reći. Ovaj moj mučenik po ceo dan samo priča koliko toga imamo da nadoknadimo kad dođe beba :lol:

Ja sam tu zato što mi najlepše sa vama! Ubedljivo najjača ekipa i pored svih problema! E zato vas i volem jer ste tu jedna za drugu jer lako je biti dobar kad je dobro...vi ste moji SUPERHEROJI t4623.gif

Mirođijo moja :D, nemoj samo da zbritviš odavde kad pupa oteža :):rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rezultati bete tek popodne, Cekalice, tek sad razumem zasto nisi htela da radis betu, to je takav stres da je to strasno!!! Celu noc se prevrcem po krevetu, ne mogu da spavam, a ono malo sto dremnem sanjam Rasu kako mi govori da mi je beta 0!!! Sto verovatno nije daleko od istine, grudi su mi se potpuno vratile u normalu, a jutros mi je pala temperatura, jos nisam stavila graf, sad cu. Tako da po mojoj slobodnoj proceni bice jedna velika, smrdljiva, odvratna 0-nula!!! :angry: Ma koliko da sam svesna da 99% nisam trudna, umrecu popodne kad mi Rasa to i saopsti...

Joj kako je zajebano, da izvinete na izrazu, kad se opteretiš :( Ja sam noćas sanjala da si mi javili rezultate AC i da je sve u redu, a kad sam se probudila....pa bljak, realnost te opali. Mislim, nadam se da jeste, verujem u to ali šta ako...?

A gde je treca stvar??? :rolleyes:

Drago mi je da ti se dopada izraz!!! Meni je bas njami

Kako da uzivam kada radi?! :angry:

Sto rece VelNes, dobrodosla i klub

:P

GULP :o:blink:

Pa em ne zna da zapamti tri stvari em ne zna da broji do 3 :rolleyes:

Bedak, ništa od trešnjotresa....ali biće šljivotres dok mi daju zeleno svetlo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj kako je zajebano, da izvinete na izrazu, kad se opteretiš :( Ja sam noćas sanjala da si mi javili rezultate AC i da je sve u redu, a kad sam se probudila....pa bljak, realnost te opali. Mislim, nadam se da jeste, verujem u to ali šta ako...?

Šta ako - svedi na minimum... ;) Dont vori bre :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.