Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

nemogu da ih stavim dok mi tel veceras nestigne bice zeno pako sam kad sam ga videla jos doktorka kaze vidi ovu bebu pa ona se smeje i kaze gospodjo imate nasmejanu bebu ...

Jooj,mogu da zamislim kakve su te emocije obuzele g13224.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Suncokretu...hajde ti uradi još jedan test..sad ili odmah...kako hoćeš...uslikaj i pokaži nam...

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

najposecenija tema..

ja se sve bojala da provirim da procitam nesto ako nije lepo..

suncokret, prvu jutarnju!!!

svi smo uz tebe!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa draga moja da ti nebi lupala sada glavom lepo se spakuj sutra i na uz sto je najsigurnije i da nas obradujes... :)

Dzaba,i da odem nece se nista videti,suvise je rano,tek tamo u 5-oj nedelji,i to je pitanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nemogu da ih stavim dok mi tel veceras nestigne bice zeno pako sam kad sam ga videla jos doktorka kaze vidi ovu bebu pa ona se smeje i kaze gospodjo imate nasmejanu bebu ...

E sad sam se skroz raznezila g02024.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sutra zene,sutra zene h13072.gif radim ponovo ako vestica ne dodje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

najposecenija tema..

ja se sve bojala da provirim da procitam nesto ako nije lepo..

suncokret, prvu jutarnju!!!

svi smo uz tebe!!!

Pa daaaaa - nije bila prva jutarnja. A i sigurno si se nalivala da bi ti se pripiskilo pa si razredila koncentraciju hormona.

Sutra ujutru cekamo HAPPY END, KOHEЦ, FINE, KPAJ. I tacka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa daaaaa - nije bila prva jutarnja. A i sigurno si se nalivala da bi ti se pripiskilo pa si razredila koncentraciju hormona.

Sutra ujutru cekamo HAPPY END, KOHEЦ, FINE, KPAJ. I tacka.

Nisam se nalivala,nije mi se posteno ni islo u wc,napunila sam samo pola casice,tj.toliko materijala je i bilo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sunflower1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nemogu da ih stavim dok mi tel veceras nestigne bice zeno pako sam kad sam ga videla jos doktorka kaze vidi ovu bebu pa ona se smeje i kaze gospodjo imate nasmejanu bebu ...

jooooooj draga, kako je to lepo... meni je tako bilo sa Lukom a i sad se Stefan uvek nesto namesta i mase nam !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam ti rekla da kupiswet.gif

Da,secam se,samo ja racunam,pokazace se na prvom.Ma nema veze,ionako i da sam kupila drugi ne bih radila danas.Ako trudnoca postoji neka malo beta poraste do sutra,taman ce se ako postoji videti malo bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sunflower1.jpg

Moj mali suncokretic g13167.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam zakasnila na projekciju, al sad vidim da je nije ni bilo bas mi je zao Suncokret, a ja cele noci smisljam koju cu muziku da pustam ...pih :(

Mene je prokletinja probudila oko pola 9h, :angry: nepogresiva je ljudi kazem vam ja 32 godine se borim sa njom t0157.gif, nisam ja ni zakazivala projekciju jer znam da kod mene nece biti filma.....

jooooj a sto cu sutra morati na pregled sa vesticom OPET ...uuuuuhhhhhh :angry: :angry: luudiiimmms0412.gif

Ne sekiraj se ovo je predposlednja vestica ove godine . Jos jedna i nema vise vestice 9 meseci.

Vidimo se ujutro.Dodjite na kafu oko 5.30 pa da krenemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne sekiraj se ovo je predposlednja vestica ove godine . Jos jedna i nema vise vestice 9 meseci.

Vidimo se ujutro.Dodjite na kafu oko 5.30 pa da krenemo.

Jao, zene, svu srecu vam zelim! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, zene, svu srecu vam zelim! :wub:

Hvala draga mi znamo da vi mislite na nas i zato smo hrabrije nego ikada.t4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne sekiraj se ovo je predposlednja vestica ove godine . Jos jedna i nema vise vestice 9 meseci.

Vidimo se ujutro.Dodjite na kafu oko 5.30 pa da krenemo.

Cimam te kad krenemo, a kafu pijemo u Bg. ;)

Jao, zene, svu srecu vam zelim! :wub:

Hvala Boki trebace nam :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram na posoooooooooooooo.

a nikako mi se ne ide.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo,i da ponovo pozelim malisi i veseljaku srecu i naravno,zelim im bebu iz prve.Uz vas smo devojke g33004.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo,i da ponovo pozelim malisi i veseljaku srecu i naravno,zelim im bebu iz prve.Uz vas smo devojke g33004.gif

Hvala ti Sunasce ogrej nas malo vidis da nam ni vreme nije naklonjeno :( , jaooo kako me samo boli stomak i kicma kako li cu izdrzati put uuuffff :angry: :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja kako sam ustala kanim se da idem pitu praviti,,,a ne mogu se odvojiti od vas...

bas ce da mi bude kad mi muz kuci dodje... :blink:

A ti mu izvedi striptiz i zaboravice dal je dos`o il je pos`o...nece se ni setiti za rucak :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ti Sunasce ogrej nas malo vidis da nam ni vreme nije naklonjeno :( , jaooo kako me samo boli stomak i kicma kako li cu izdrzati put uuuffff :angry: :angry:

Sutra ova smorna,depresivna kisa prestaje da pada,bice dobro,evo malo sunca za sve nas t113046.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage cekalice,

moram da vas malo kritikujem, toliko ste zanimljive i pozitivne da sam zapostavila sve kucne obaveze i po ceo dan citam sta se desava kod vas....

i ja sam cekalica vec godinu dana..... poslusala sam sve savete koje ste napisali, kupila cajeve i ocekujem izostanak vestice vec krajem ovog meseca.....

pozdrav od mene!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage cekalice,

moram da vas malo kritikujem, toliko ste zanimljive i pozitivne da sam zapostavila sve kucne obaveze i po ceo dan citam sta se desava kod vas....

i ja sam cekalica vec godinu dana..... poslusala sam sve savete koje ste napisali, kupila cajeve i ocekujem izostanak vestice vec krajem ovog meseca.....

pozdrav od mene!!!

Ih,kad sam procitala prvih par reci mislila sam da ce da bude t1933.gif al'lepo je sto je drugacije.Pa svima nam je tako,kol'ko puta samo ja moram da se nakanim da spremam rucak pa ne mogu da se odvojim od kompa.Drzimo fige da ne dodje t123009.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ih,kad sam procitala prvih par reci mislila sam da ce da bude t1933.gif al'lepo je sto je drugacije.Pa svima nam je tako,kol'ko puta samo ja moram da se nakanim da spremam rucak pa ne mogu da se odvojim od kompa.Drzimo fige da ne dodje t123009.gif

hvala ti, jer tvoja sigurno nece, crtica je crtica, pa pojavila se i posle sat vremena.....

odo sad na posao a doci cu ujutru da vidim kako je prosao drugi test!!!!

pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala ti, jer tvoja sigurno nece, crtica je crtica, pa pojavila se i posle sat vremena.....

odo sad na posao a doci cu ujutru da vidim kako je prosao drugi test!!!!

pozz

Hvala na podrsci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.