Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Ako hoćeš seoski odnmor bez sela aj ti kod mene, imam kablovsku, net, dvorište, stalno pirka neki vetrić....al imam i S&S :rolleyes:

Divota, al' mora negde da koči :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA napisala sam post o Fraxiju i nestade!!!!

JESAM LI VEĆ PISALA DA MRZIM LAP TOP??? k07025.gif k07026.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

575921101509692858922431.jpg

Evo da vas malo oraspoložim :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divota, al' mora negde da koči :lol:

Jbg, ništa nije savršeno... :lol:

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA napisala sam post o Fraxiju i nestade!!!!

JESAM LI VEĆ PISALA DA MRZIM LAP TOP??? k07025.gif k07026.gif

:lol: :lol: :lol: Možda si i pisala al nemoj da se sekiraš, znaš da će Cekalica da ga sredi-monitor na stočić, tastaturu ispred tebe na krevet... :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

575921101509692858922431.jpg

Evo da vas malo oraspoložim :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

575921101509692858922431.jpg

Evo da vas malo oraspoložim :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Fraxi mi daje mm, kad ne stigne na vreme onda ga zabijem sama sebi. Izgleda da smo sredili za injekcije, odneli smo svu potrebnu dokumentaciju lekarki opšte prakse i već mi je prepisala 7 kom. Kaže da su u fazi rešavanja tog problema i da im načelnica još uvek nije sama sa sobpm kako to da reši, ona pravi problem. Ali, nadam se da neće biti problema, imam sve što je potrebno od papira, a ako budu bezobrazni onda će izadju na televizor, na Beogradsku hroniku :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Možda si i pisala al nemoj da se sekiraš, znaš da će Cekalica da ga sredi-monitor na stočić, tastaturu ispred tebe na krevet... :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

575921101509692858922431.jpg

Evo da vas malo oraspoložim :lol:

Sve ja razumem ,i godine,i izgled i veze bez obaveza ali ovo IMADNEM ....E TO NE MOGU DA RAZUMEM :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja vec danima ne mogu da otvorim ni jednu temu na forumu k07085.gif eto sad sam nekako uspela, ali sve je promenjeno, i ne mogu da procitam sta je pisano, moram sve posebno da otvaram... :angry: . Ljubim vas i grlim sve k07040.gif k07039.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubo, strašno je kakvih ljudskih sudbina ima :(

Učiteljice, znam za djumbir, ali nije to kod mene strašno, malo nešto, prava mukica blaago. Ali, najžešće je ujutru, prvo se ispodrigujem i ištucam pa onda piškiriškim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve ja razumem ,i godine,i izgled i veze bez obaveza ali ovo IMADNEM ....E TO NE MOGU DA RAZUMEM :lol:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja vec danima ne mogu da otvorim ni jednu temu na forumu k07085.gif eto sad sam nekako uspela, ali sve je promenjeno, i ne mogu da procitam sta je pisano, moram sve posebno da otvaram... :angry: . Ljubim vas i grlim sve k07040.gif k07039.gif

Zeznula si nešto, forum je isti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

163595305275706229252121.jpg

Samo još ovo i neću više :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

163595305275706229252121.jpg

i ovo ...e sad idem da radim :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubo, strašno je kakvih ljudskih sudbina ima :(

Učiteljice, znam za djumbir, ali nije to kod mene strašno, malo nešto, prava mukica blaago. Ali, najžešće je ujutru, prvo se ispodrigujem i ištucam pa onda piškiriškim.

:lol::lol::P Ma istrpeces ti to ;)

Zeznula si nešto, forum je isti.

Ja mislim da nisam :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol::P Ma istrpeces ti to ;)

Ja mislim da nisam :unsure:

Ja mislim da jesi, 'oćemo eci peci? :lol:

Šalu na stranu, ako sve pojedinačno moraš da otvaraš onda jesi nešto zeznula a znam i šta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

163595305275706229252121.jpg

i ovo ...e sad idem da radim :lol:

:lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Komentar je šou ali meni se iskreno jedino Jugić i svidja od svih automobila.Bas mi je onako za zene...ili ga volim zato sto sam na njemu naucila da vozim :unsure: ko zna ali VOLEM GA :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

603127321377791281348721.jpg

teddysmiley2.gif

<_< ti znaš koliko ja "volim" selo :wacko: mm uzima odmor početkom jula i predložio mi da idemo kod njegovih par dana, nema šanse :wacko: taman da skrenem tamo, em moram da ležim, em tišina da poludiš, em nema interneta, imam 5 normalnih tv programa, šta da radim tamo? Da se ubijem k'o siroče :ph34r:

Jao isto, meni prija odlazak na planinu negde ili selo, mozda na dan-dva. Sve preko toga mi bude uzasno dosadno..

JEdino mooooore obozavam, ali to je posebna prica.. to je aktivan odmor, ne pasivan :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: Da bas bedak, da lezis i odmaras u tisini. Ja bih platila za to, ali nema tih para koje bi meni platili da sve to radim u drustvu s&s

p0236.gifp0217.gif

Ljubo, strašno je kakvih ljudskih sudbina ima :(

Učiteljice, znam za djumbir, ali nije to kod mene strašno, malo nešto, prava mukica blaago. Ali, najžešće je ujutru, prvo se ispodrigujem i ištucam pa onda piškiriškim.

Polako sve ce to proci,sve su to slatke mukice,mada ko ima prave mucnine ne pomaze tu nista ja povracam svih 9 mjeseci,mada od 6 mjeseca ne tako cesto ali 1-dva puta dnevno i opet se sve to izdrzi zarad nasih pilica....mazi i ljubi nase malo Sunasce :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

teddysmiley2.gif

Jao isto, meni prija odlazak na planinu negde ili selo, mozda na dan-dva. Sve preko toga mi bude uzasno dosadno..

JEdino mooooore obozavam, ali to je posebna prica.. to je aktivan odmor, ne pasivan :D

ih i ja volem moreeeeeeeeeepicturesque-baltic-sea.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a samoj sam se sebi smejala sto ni pogledala nisam da li sam citava nego sam se odmah osvrtala da li me je neko video

kakvo cudno ime za devojcicu

Da, stvarno, sta je sa Fraxijem? Ko ti ga prepisuje i da li se bunio?

Najveci neprijatelj biciklista su ivicnjaci i sine (tramvajske i sl) A ja ne umem lalinski da vozim bajs nego uvek najbrze sto mogu i smara me da vozim po trotoaru a BG ima vrlo malo biciklistickih staza. Sreca pa ovo sto sm pre dva dana pala je bilo u nekoj praznoj ulici, htela sam da presecem put preko nekog visokog ivicnjaka i pod nekim glupim uglom sam ga presekla i samo mi je tocak skliznuo a ja bupnula.

Pre dosta godina (za vreme bombardovanja) sam vozila bajs i tocak mi upao u neke sine i prospem se cela na suprotnu stranu kolovoza, nikad necu zaboraviti beli mercedes koji mi je od glave prosao na jedva 10ak cm.

TRUDNICE DA NE CITAJU ovo dole

Najgora prica koju sam u zivotu cula je kako je drug moje koleginice izgubio zivot. Vozio decko bajs i na putu (cak mislim da je trotoar bio) virili neki kablovi i zice, njemu se zapeljala pedala i pade covek na kolovoz, pod autobus. Najgori deo price sto mu je majka bila u tom busu

Da bas bedak, da lezis i odmaras u tisini. Ja bih platila za to, ali nema tih para koje bi meni platili da sve to radim u drustvu s&s

Joj Ljubo,u pravu si za ivicnjake i sine. I meni je jednom ušao točak u sine i bas sam se razbila.

A za tog dečka mogu samo reci :( i ja ponekad razmisljam o takvim stvarima i stvarno jeza.

Hvala na savetu, ja nisam probala jer kod moje sestre to uopšte nije delovalo. Ja sam se plašila da ću proći kao ona-povraćala je 7 meseci!

Nista te ne košta da probas pa ako uspe super ako ne ce da nadjemo nesto drugo. ;)

Ljubo, strašno je kakvih ljudskih sudbina ima

Učiteljice, znam za djumbir, ali nije to kod mene strašno, malo nešto, prava mukica blaago. Ali, najžešće je ujutru, prvo se ispodrigujem i ištucam pa onda piškiriškim.

Pa ti imaš prave jutarnje rituale :D

163595305275706229252121.jpg

Samo još ovo i neću više

Ovo kod da sam ja napisala :D

163595305275706229252121.jpg

i ovo ...e sad idem da radim

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

603127321377791281348721.jpg

:(

Anchy, kako si, imaš .li neke simptome?

Imam, ali za vesticu <_< Jutros sam shvatila da me uopste ne bole grudi <_<

Joj, mene ubi nesanica, svaku noć se budim u isto vreme siske me rasturaju, podrigujem i štucam k'o ćurka od sabajle i povremeno mi se javlja mukica nadam se da sve to izaziva moj Ronaldo koji raste a ne lekovi.

Slusaj ti, da mi ostavis Ronalda na miru da se ne svadjamo! :angry::lol:

Pre par godina sam svima pricala kako cu da se udam za Ronalda :lol: Najgore je sto sam ja stvarno verovala u to :lol:

Fraxi mi daje mm, kad ne stigne na vreme onda ga zabijem sama sebi. Izgleda da smo sredili za injekcije, odneli smo svu potrebnu dokumentaciju lekarki opšte prakse i već mi je prepisala 7 kom. Kaže da su u fazi rešavanja tog problema i da im načelnica još uvek nije sama sa sobpm kako to da reši, ona pravi problem. Ali, nadam se da neće biti problema, imam sve što je potrebno od papira, a ako budu bezobrazni onda će izadju na televizor, na Beogradsku hroniku

:lol:

Komentar je šou ali meni se iskreno jedino Jugić i svidja od svih automobila.Bas mi je onako za zene...ili ga volim zato sto sam na njemu naucila da vozim ko zna ali VOLEM GA

Jao, i ja! Da imam jednog jugica vozila bih se po ceo dan :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Анчи кад ће бета, ја разумела јуче си је дала а сутра резултати.

Ne, Jekic, popodne idem kod Rase, a rezultati ce verovatno biti sutra ujutru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.