Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Ma žene šta vam je, ne treba meni UZ.. Moj problem je u glavi, i zatrudneću "čim se opustim" :D

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t0135.gif

Ahhaha što me biješ? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ahhaha što me biješ? :lol:

Pa da se sto pre opustis <_<:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa da se sto pre opustis <_<:lol:

Zameni ti tu toljagu nekim kolačima, da vidiš kako ćemo kolektivno da počnemo da se opuštamo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao sad mi se plače, sve tako isto meni kaže 4fvgdaq_th.gif

:o :o stvarno??? pa nista onda nama ne fali,vis da smo zdrave :lol: QQ sve po istom kalupu odradjuje :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:o :o stvarno??? pa nista onda nama ne fali,vis da smo zdrave :lol: QQ sve po istom kalupu odradjuje :angry:

A mm za spermogram je rekao "može da prođe" Ne stigoh da pitam šta to znači <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sad- opustanje-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t3360.gifEve tortica :)

E takoo.. Već sam opuštenija :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i od mene jedna, domaća iz poslastičarnice :D

cakes.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A jesi li proveravala hormone nekad? Te cistice sto pominjes i neredovni ciklusi mi lice na mikrocisticne/policisticne jajnike.

nisam, nekako su sve pripisivali tom gripu, a nakon toga su zbog yasmina bile uvek na vreme vestice...posle prve trudnoce su mi se malo stabilizovalo sve, nije bilo vecih kasnjenja. samo povremeno recimo leti kad su vrucine desi mi se da preskoci mesec-dva. posle se sredi. ja vec dva meseca pokusavam da zakazem pregled u dz, tacnije od aprila kad sam prestala sa yasminom. grozni su, preko sms se zakaze pregled a kad posaljem sms nema mesta i sve je zakazano mesec unapred. poludela sam, ne znam gde cu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neco izvini nisam ti poželela dobrodošlicu :unsure: Dobrodošla i što pre otišla u prvi trimestar :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neco izvini nisam ti poželela dobrodošlicu :unsure: Dobrodošla i što pre otišla u prvi trimestar :rolleyes:

Hvala :rolleyes: nadam se da cu uskoro preci na drugi deo foruma a isto zelim i ostalim clanicama pa da se tamo druzimo :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nisam, nekako su sve pripisivali tom gripu, a nakon toga su zbog yasmina bile uvek na vreme vestice...posle prve trudnoce su mi se malo stabilizovalo sve, nije bilo vecih kasnjenja. samo povremeno recimo leti kad su vrucine desi mi se da preskoci mesec-dva. posle se sredi. ja vec dva meseca pokusavam da zakazem pregled u dz, tacnije od aprila kad sam prestala sa yasminom. grozni su, preko sms se zakaze pregled a kad posaljem sms nema mesta i sve je zakazano mesec unapred. poludela sam, ne znam gde cu

Ako imas para kod nekog dobrog privatnika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aj' sad malo da vam zagorčam dan, nisam dugo :P Je l' znaš ti onaj vic kad se devojka i dečko dogovore za sastanak i dečko došao, devojka kasni, dečko, šta će, od dosade počne da čačka nos i pravi kuglice :lol: dolazi devojka posle izvesnog vremena i kaže mu :" Jaoo, izvini, nisam mogla ranije, je l' si me dugo čekao"? A on će dok iz jednog dlana u drugi premešta džinovsku zelenu kuglu :" Ma joooook" :lol::P

Iz sopstvenog iskustva dok čekam mm da dodje s' posla

Joj znam vic,užasan je. :D

:D za tvoju zelenu kuglu koju napravis dok čekaš tm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj znam vic,užasan je. :D

:D za tvoju zelenu kuglu koju napravis dok čekaš tm.

Što, baš je ukusan t9404.gif vi'š kako se i smajli slaže sa temom vica :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ga posle dva-tri sata stajanja vise nije beo vec zuckast sav je uzasan :angry:581285_426398184050104_137831392_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Simona, ja sad svuda vidim crtice :lol:

Evo ovde gde sam obelezila

581285426398184050104137.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Simona, ja sad svuda vidim crtice :lol:

Evo ovde gde sam obelezila

581285426398184050104137.jpg

ma ne znam i ja je uzivo vidim,ali je i na proslom bila takva blijeda pa sve mislim da nije to tako oznaceno na svim testovima kao mjesto gdje treba biti ,da se bezveze ne nadam...necu vise raditi sem ako mi zakasni pa onda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma ne znam i ja je uzivo vidim,ali je i na proslom bila takva blijeda pa sve mislim da nije to tako oznaceno na svim testovima kao mjesto gdje treba biti ,da se bezveze ne nadam...necu vise raditi sem ako mi zakasni pa onda...

Ja te razumem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t0135.gif

E vala udri po lekarima. KAda bi ta tvoja toljaga i moj praher krenuli u pohod, nijedan lekar ne bi "odradjivao" i pogresno lecio!!!

A mm za spermogram je rekao "može da prođe" Ne stigoh da pitam šta to znači <_<

HM, da da jos ako ti kao nama mm lekar (bivsi sada) rekao i jedan zdrav moze da vrsi posao, milina ... :angry:

Simona duso ja vidim crticu. Nemoj da se stresiras nego za par dana opet test. Znam da bih ja volela svaki dan da gledam tvoj testic, da gledam kako se ta sramezljiva rozla crtica pojacava, ali ti radi kada budes spremna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E vala udri po lekarima. KAda bi ta tvoja toljaga i moj praher krenuli u pohod, nijedan lekar ne bi "odradjivao" i pogresno lecio!!!

HM, da da jos ako ti kao nama mm lekar (bivsi sada) rekao i jedan zdrav moze da vrsi posao, milina ... :angry:

Simona duso ja vidim crticu. Nemoj da se stresiras nego za par dana opet test. Znam da bih ja volela svaki dan da gledam tvoj testic, da gledam kako se ta sramezljiva rozla crtica pojacava, ali ti radi kada budes spremna

t4704.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

603127321377791281348721.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa nista mi ne ostaje nego da cekam do sutra tj prekosutra.

Onda ni nama nista drugo ne preostaje. Kako li je tebi kad sam ja sva ko na iglama :P

Eeeee, moras da imas dooobro izvezbano oko da bi na onim testovima nesto videla

A vidis kako je izvezbano oko iskusnih cekalica. Mi smno videle crtu pre nego sto se pojavila :D

Ja isto vidim. Ali posle 5 min gledanja. Ja gledala na pogrešnom mestu

Sa čestitkama čekamo veeliku betu

Ponasas se kao totalni diletant a ne kao iskusna cekalica :lol:

Vidim da nam je i Ljuba postala muško

E nisam! Samo sam karikirala Lunu :P

Čekalice, dobićeš kečigu k'o vrata sad t1950.gif jesam li par puta pisaO da od kada ležim koristim lap top, a ne stoni komp. tako da ovo što ti objašnjavaš ne može ženo, ne mogu da odvojim tastaturu od monitora nikakoo

:D keciga za cekalicu, hihihihihi

Aj' sad malo da vam zagorčam dan, nisam dugo Je l' znaš ti onaj vic kad se devojka i dečko dogovore za sastanak i dečko došao, devojka kasni, dečko, šta će, od dosade počne da čačka nos i pravi kuglice dolazi devojka posle izvesnog vremena i kaže mu :" Jaoo, izvini, nisam mogla ranije, je l' si me dugo čekao"? A on će dok iz jednog dlana u drugi premešta džinovsku zelenu kuglu :" Ma joooook"

Ovaj je stari ali je super :lol: A ima i onaj - pricaju dva stara vojnika i jedan ima tikove pa objasnjava drugom da mu je to iz rata, dok prica onaj drugi mulja neprestano nesto po rukama i ovaj ga pita A jel to vama iz rata? a drugi ce - Ne, to mi je iz nosa :lol:

Strasno koliko ne umem da pricam viceve, ovako jos i uspem nesto da uoblicim, ali ako treba da ispricam sva se spetljam i najcesce zaboravim bar pola vica ukljucujuci i kraj. Mm jedva ceka da se upecam i pocnem da pricam vec u startu zna da ce da se valaj od smeha ali ne vicu nego meni :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel se neko sinoc video sa Empress?

Ma nismo se videle <_< Ja sam juce morala da idem u kancelariju a kola je uzeo mm kako bi odbacio Savu kod s&s, pa sam ja isla biciklom (oko pola sata voznje) po ovoj vrucini. Usput sam uspela i da padnem sa bajsa, sreca pa se nisam razbila nista strasno. A sa posla sam se vracala u 3 popodne, pa usput u banku i tamo sam se zadrzala vise od sat vremena. Nesto su mi zeznuli sa karticom i njih troje me ubedjuje u jedno, ali ima bata kefalo, nisam ih pustila dok me na kraju nisu poslali kod savetnice i ona zena za 5 min. nasla u cemu je problem. Njihov, naravno! A najvise me je iznervirao jedan od salterskih sluzbenika koji je, posle nekih pola sata mog objasnjavanaj sa njegovom koleginicom koja nema blage veze o Ameriken kartici, prisao onako nadobudan i oholo mi pljusnuo na pult brosuru sa informacijama o kartici i kao gospodjo uslovi se prvo procitaju :angry: Debil jedan, on da je procitao video bi da nesto nije u redu.

Ne gine mi to...a baš mi se ne stoji

A ti sedi :D

Ne znam zašto nisam bila na uz, bila sam jednom kad sam imala problem sa bešikom ali to naravno nije to.

Valjda nikad nije bilo potrebno, uvek sam imala redovne cikluse, nikakave bolove, ništa da bi mi zakazao uz. Sad kad odem ima da mi nađe aždaju

Sedam dana sam koristila, onda sam dobila. Sad je sve ok, sekret se vratio u normalu.

Ni mene niko nikad nije poslao na uz sve dok nisam krenula sa pregledima zbog bebe. Nase zdravsvo je sramota, trebalo bi neke stvari uvesti kao obavezne cim devojcice udju u pubertet.

Ne brini se. nece ti nista naci, nisu ni meni. Da ima nesto imala bi bar neke tegobe i poremecaj ciklusa, bar po nekad.

Evo ga posle dva-tri sata stajanja vise nije beo vec zuckast sav je uzasan :angry:581285_426398184050104_137831392_n.jpg

E pa i ja nesto vidim, a uostalom - tebi jos ni ne kasni! Videce se ova crtica mnogo bolje :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.