Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

:blink:

Koliko si koristila nistatin,i kad si prestala?

Ne znam zašto nisam bila na uz, bila sam jednom kad sam imala problem sa bešikom ali to naravno nije to.

Valjda nikad nije bilo potrebno, uvek sam imala redovne cikluse, nikakave bolove, ništa da bi mi zakazao uz. Sad kad odem ima da mi nađe aždaju :lol::huh:

Sedam dana sam koristila, onda sam dobila. Sad je sve ok, sekret se vratio u normalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaoo...sad sam se smorila...ja sam imala spontani pre tri i po godine, posle toga sam pocela da pijem yasmin jer nisam bila spremna za drugo dete (imam sina 13 godina), taj spontani me jako pogodio psihicki. onda je dosao strah da nesto nije u redu samnom. kod lekara je kao sve ok, brisevi uvek uredni. imam cistice vodene cesto, jedan jajnik je sa smanjenom funkcijom bio cak i pre prve trudnoce. a sa prvim detetom sam ostala trudna a da nisam ni znala do kraja 4 meseca. nije bila planirana trudnoca, imala sam vestice na svakih 2-3 meseca, hormonski poremecaj..i sad kad pomislim na sve to, i taj spontani, bojim se da ce sada biti bas tesko da zatrudnim. :(

Ih bre... Pa jel ides sad kod nekog doktora da prati sta se desava?

Da mu pokažem rezultate, odnosno da smo ubili bakteriju. To je bilo pre dva meseca ali sad eto dođoh na red

Dobro naravno osim toga, hoću da vidim šta on kaže, i ako može da mi zakaže UZ pošto nikad nisam bila

Samo se nadam da neće da me otkači i kaže mi da se opustim

Nikad nisi isla na uz? :blink:

Tuj sam moj je beo da bjelji nemoz biti ..nema nikakve ni senke okretala ga i prevrtala on i dalje beo :D to sam nekako i ocekivala...trenutno imam posla kad stignem poslije slikam pa da vidjate...
Anchy duso,ja sam i jutros to vido samo je sad stvarno jasnije,dace Bog da je to,to...
pa da ti mozemo cestitati... :rolleyes:

Kako bre beo? Ma ne verujem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eeej a kod kojeg ides dr??

Kod Vukovića, ti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod Vukovića, ti?

pa isto :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ih bre... Pa jel ides sad kod nekog doktora da prati sta se desava?

Nikad nisi isla na uz? :blink:

Kako bre beo? Ma ne verujem...

Uh sad ću se isprepadam :o Objasnih čekalici što nisam bila..

Simona baš bezveze <_< Ali samo neka nema veštice, dok nje nema ima nade :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa isto :lol:

:lol: :lol: Jel' da da je super?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nikad nisi isla na uz? :blink:

Meni to ništa nije čudno :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa isto :lol:

razmisljam da ga promenim,al sttvarno je dobar,al guzva katastrofa!!!! i ne moze bas da se posveti svakoj pacijentkinji kako treba...eto kad sam mu ja rekla koliko radimo na bebi(tad je bilo godinu dana) on je rekao "sta da ti kazem,trudite se" <_< idem opet krajem meseca i ako mi opet kaze to MENJAM GA,samo ne znam koju zamenu bi nasla :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ih bre... Pa jel ides sad kod nekog doktora da prati sta se desava?

isla sam nakon spontanog kod moje doktorke u dz ali sve je bio u redu, svaki nalaz, svaku uz, svi brisevi i tako vec godinama. navodno sam bila bolesna kad sam ostala trudna, imala sam grip i veruju da je to razlog...ne znam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemoj ni jedan vise da uzimas, na svim do sada se pokazala bleda crtica tako da ja uopste ne sumnjam u pozitivnu betu. Ne cekaj sutra za betu, idi sad da vadis krv pa ce sutra biti rezultati. Ko ce cekati do petka

I kako to da u Nisu nema ni jedna laboratorija koja za sat dva ima vec rezultate bete i to da ti salje na mejl? U BG skoro sve lab. brzo urade.

:lol: e da to moze tako i moji bi pokazivali

Ja sam prvi vidOOOOO

Samo cu ti reci TRT TRT TRT, oko sokolovo videlo u 8:41

A nema nam je ni Vangla, ona bi ovo sigurno najbolje protumacila

Stvarno gde je ona, nedostaje :(

Eheeej, DJevojke, tu sam ja i čitam vas redovno ali izbegavam da kuckam, nezgodno mi u ovom položaju u kojem sam, moram sa jednom rukom, umorim se i smorim dok otkucam al' hajd' malo da prospem koju

Čekalice moja, čestitam prvostepenu i držim palčeve za drugostepenu.

Vidim da nam je i Ljuba postala muško

I ono najvažnije danas, Anchy draga moja, vidim i to dobro vidim :rolleyes: rozi se rozi jedna debelica na testu m1212.gif neću još da ti čestitam ali mirišeš, mirišeš t8307.gif

Pa gde si bwe ti? cmokete

PA di ste zene ja samo da vas pozdravim

Sunce jedan veeeliki ljubac za malu mrvicu dusa draga

Cekalice juupi za komisiju i ja ti drzim fige za drugu,ma procices i nju ne brinem ja

Anchy dragaaaa pa vdi se crtica,al cekamo betu!!! obradovacemo se svi sigurno

OSTALE MOJE CEKALICE LJUBIM VAS I GRLIM MNOGOO!!!!! t4801.gif

:wub: :wub: Jagodiceeeeeeeeeeeeeeeeee

Kako ste lepo vesele danas! Meni očigledno ne prija odmor sva sam usporena od jutros....a bRojiler ne radi i dalje pa sad moram da smišljam kako da operem sudove najbolje i najbrže

UH grozno!!! Ako je neka uteha (mada znam da nije) srecom je lepo vreme

Eve ga i Luna stigla :)

Stigoh jedva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam zašto nisam bila na uz, bila sam jednom kad sam imala problem sa bešikom ali to naravno nije to.

:o :o :o

Meni to ništa nije čudno

Kako nije???????????????????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam zašto nisam bila na uz, bila sam jednom kad sam imala problem sa bešikom ali to naravno nije to.

Valjda nikad nije bilo potrebno, uvek sam imala redovne cikluse, nikakave bolove, ništa da bi mi zakazao uz. Sad kad odem ima da mi nađe aždaju

Sedam dana sam koristila, onda sam dobila. Sad je sve ok, sekret se vratio u normalu.

Bez obzira nije normalno da nisi nikad bila na uz,insistiraj sad kad odes

Dr Ellie i dr Cekalica su potrefile terapiju :D

Meni to ništa nije čudno :P

Ma sta se ti javljas i ti si poseban 'slucaj' :P:lol: :lol:

Kako je maleni danas,kako cvoruga?A ti,jesi li malo dosla sebi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: Jel' da da je super?

Jeste on super,sve to stoji,kad pogledam Savkovicku muka me hvata <_< al nesto postajem sve ne zadovoljnija njime :( al da nije bilo njega ne bi bio ni mog deteta danas jer su me svi zivi lekari napadali da prekinem trudnocu jer cu pobaciti u 6 mesecu :blink:

HVALA DRAGOM BOGU on je jedini rekao da su to ciste gluposti i da cemo izgurati do kraja :rolleyes: i stvarno se tad bas posvetio meni i mojoj trudnoci,al eto sad se toga ne seca bas zbog brdo pacijentkinja koje ima. Ne znam sta da radim :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

razmisljam da ga promenim,al sttvarno je dobar,al guzva katastrofa!!!! i ne moze bas da se posveti svakoj pacijentkinji kako treba...eto kad sam mu ja rekla koliko radimo na bebi(tad je bilo godinu dana) on je rekao "sta da ti kazem,trudite se" <_< idem opet krajem meseca i ako mi opet kaze to MENJAM GA,samo ne znam koju zamenu bi nasla :unsure:

:o Ladno ti je to rekao.. To da je gužva u pravu si, strašno je..

Meni je rekao "nadam se da ćemo se što pre videti" ali verovatno će mi sad reći isto što i tebi <_<

Ne znam kod koga da odeš, one ženske mi se baš nešto ne dopadaju, a Višekruna te samo šalje na razne testove jer on tako uzima procenat, to me nervira strašno..Ma ne znam, i nije nam neki izbor...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

isla sam nakon spontanog kod moje doktorke u dz ali sve je bio u redu, svaki nalaz, svaku uz, svi brisevi i tako vec godinama. navodno sam bila bolesna kad sam ostala trudna, imala sam grip i veruju da je to razlog...ne znam...

A jesi li proveravala hormone nekad? Te cistice sto pominjes i neredovni ciklusi mi lice na mikrocisticne/policisticne jajnike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stigoh jedva

Sto jedva? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto jedva? :unsure:

Imala sam brdo poslova (sama ih sebi za danas zadala), pa jos dosla komsinica. Mislim zena je super, samo meni je gorelo pod nogama da zavrsim neke stvari a ona zasela da se ispricamo - nismo se danas nasle sa vremenom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bez obzira nije normalno da nisi nikad bila na uz,insistiraj sad kad odes

Dr Ellie i dr Cekalica su potrefile terapiju :D

Ma sta se ti javljas i ti si poseban 'slucaj' :P:lol: :lol:

Kako je maleni danas,kako cvoruga?A ti,jesi li malo dosla sebi?

:rolleyes: hoću, zbog toga najviše i idem sad. Nego me nervira i sad kad mi zakaže čekaću bar dva meseca <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:o Ladno ti je to rekao.. To da je gužva u pravu si, strašno je..

Meni je rekao "nadam se da ćemo se što pre videti" ali verovatno će mi sad reći isto što i tebi <_<

Ne znam kod koga da odeš, one ženske mi se baš nešto ne dopadaju, a Višekruna te samo šalje na razne testove jer on tako uzima procenat, to me nervira strašno..Ma ne znam, i nije nam neki izbor...

e pa to je to..vidis da svakoj govori nesto u tom fazonu...pa mozemo mi i da se trudimo i da se nadamo al bre problem mozda postoji!! daj da ga otkrijemo,a on jok..samo da mi udemo vredne i docice beba e TRT TRT sto kaze Lunna.. IZBOR JE KATASTROFALAN!!!

LUNICEEEEEE :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste on super,sve to stoji,kad pogledam Savkovicku muka me hvata <_< al nesto postajem sve ne zadovoljnija njime :( al da nije bilo njega ne bi bio ni mog deteta danas jer su me svi zivi lekari napadali da prekinem trudnocu jer cu pobaciti u 6 mesecu :blink:

HVALA DRAGOM BOGU on je jedini rekao da su to ciste gluposti i da cemo izgurati do kraja :rolleyes: i stvarno se tad bas posvetio meni i mojoj trudnoci,al eto sad se toga ne seca bas zbog brdo pacijentkinja koje ima. Ne znam sta da radim :unsure:

Ma odličan je on lekar tu nema dileme, ali baš to što kažeš, zbog prevelike gužve ne može lepo da se podsveti pacijentkinji. Ja kad odem, smorim se kad me tako na brzinu smandrlja ne stignem ni da ga pitam što sam htela. Ali šta da radim..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e pa to je to..vidis da svakoj govori nesto u tom fazonu...pa mozemo mi i da se trudimo i da se nadamo al bre problem mozda postoji!! daj da ga otkrijemo,a on jok..samo da mi udemo vredne i docice beba e TRT TRT sto kaze Lunna.. IZBOR JE KATASTROFALAN!!!

LUNICEEEEEE

:P

:wub: :wub: :wub: ja tebe puuuuuuuuuuuuuno

Falis bwe!!!!

Ma odličan je on lekar tu nema dileme, ali baš to što kažeš, zbog prevelike gužve ne može lepo da se podsveti pacijentkinji. Ja kad odem, smorim se kad me tako na brzinu smandrlja ne stignem ni da ga pitam što sam htela. Ali šta da radim..

Beleznicu i zapisi sva pitanja, pa redno i precrtavaj.

To sam ja radila kod lekara - sta cu, ne mozes od guzve i ako se sama ne izborim za vreme niko mi dati nece

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma odličan je on lekar tu nema dileme, ali baš to što kažeš, zbog prevelike gužve ne može lepo da se podsveti pacijentkinji. Ja kad odem, smorim se kad me tako na brzinu smandrlja ne stignem ni da ga pitam što sam htela. Ali šta da radim..

e to i mene nervira...samo aha to je super ovo je super..malo tantum verde neke biljne vaginaletice i gotovo!! e pa nece da moze ovaj putt!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma žene šta vam je, ne treba meni UZ.. Moj problem je u glavi, i zatrudneću "čim se opustim" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e to i mene nervira...samo aha to je super ovo je super..malo tantum verde neke biljne vaginaletice i gotovo!! e pa nece da moze ovaj putt!!

Jao sad mi se plače, sve tako isto meni kaže 4fvgdaq_th.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma žene šta vam je, ne treba meni UZ.. Moj problem je u glavi, i zatrudneću "čim se opustim" :D

t0135.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.